25.5.2019 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ÚVAHA: Dorazila doba žalovacíŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 10, poslední: 3.8. 2018 17:32, přehled diskusí

:
Autor: P. Papež Datum: 3.8.2018 17:32

Když tomu Pisariku věříš , tak ti to asi nikdo nevyvrati. Jen by to chtělo vic premyslet a cist, abys zjistil, jak se stal Agrofert "úspěšnou " firmou. Navíc podle dosazených odborníků Agrofertu do vedeni státu to od nich moc velka slava neni. Kapišto ?

Re: :
Autor: L. Písařík Datum: 3.8.2018 17:13

Papeži, Agrofert je úspěšná firma a vděčí za to taky lidem, kteří v ní pracují. Kapišto?

A rozmnělňujeme, rozmnělňujeme,:
Autor: I. Mertl Datum: 3.8.2018 15:03

až nám z mletého předmětu předmětu nic nezbude. A tak mělníme povtivost. Tohleto opisování ve škole, kdo to nezná, že? Ale v jednu chvíli v životě už nejde o známky, o vysvědčení, o papír, ale o osobní věrohodnost, milý Vráťo. Ucházím-li se o pozici v podsvětí, nepotřebuji diplom, ale prokáži-li, že jsem ho získal podvodem, může to být plus. Ne tak ve veřejné službě, tam stále schopnost podvádět není kvalifikační předpoklad. Že by tomu v Babišově vládě bylo jinak?

to mi připomíná zdejší :
Autor: R. Gramblička Datum: 3.8.2018 10:29

militantní antirobejškovce, kteří místo argumentů se vytasí s tím, že Robejšek cosi kdesi opsal, načež ho onálepkují jako hnusného plagiátora, třebaže realita je poněkud jiná

Autor nepochopil podstatu problému:
Autor: J. Kokaisl Datum: 3.8.2018 9:47

Jde o to, že by zde mohli a měli, podle přání některých s podivnou morálkou, vládnout podvodníci a zloději. A kdo je podvodník a zloděj (byť myšlenek), se mimochodem prokáže také v zaznamenaných písemných pracích.

Neschopnost rozeznat podstatu problému je pro současnou dobu, zejména v médiích, příznačné. Co ale chtít od lidí, kteří mají problém se shodou podmětu s přísudkem, pletou podmět a předmět, používají nesprávně větnou stavbu a interpunkci, tedy neumí používat úřední a ve většině případů i rodný jazyk?

Re: Souhlasím s Vámi a jen malinko pozměním::
Autor: P. Lenc Datum: 3.8.2018 9:22

Ano, začínám mít dojem, že těch pitomců je nějak moc.I když při tom množství univerzit a fakult musí zákonitě docházet přímo k inflaci "vzdělaných" pitomců.A to platí nejen pro politiky.

Souhlasím s Vámi a jen malinko pozměním::
Autor: P. Dvořák Datum: 3.8.2018 9:03

Pitomec, který dokáže jen okopírovat, ale už ne ani opravit cizí chyby v cizí závěrečné práci, kterou vydává za svoji závěrečnou práci, nemá co řídit stát.

Nesouhlasím s Vámi.:
Autor: A. Alda Datum: 3.8.2018 8:53

Pitomec, který nedokáže ani napsat pořádně závěrečnou práci ze svého studia, nemá co řídit stát.

Tak, když je co žalovat, je to občanská povinnost.:
Autor: K. Janyška Datum: 3.8.2018 8:45

Zase abychom to nepřeháněli... Dzp.

:
Autor: P. Papež Datum: 3.8.2018 8:20

Ano, za člověka by mělo mluvit celoživotní dílo. Když ale o ministrech nikdo nic neví (kromě Agrofertu), musí tito odborníci počítat s nalezením podvodu. Kdyby za ně mluvilo celoživotní dílo (u kamarádů Agrofertu není moc ke zverejneni), klidne by to ustálí a novináře znemožnili.