25.5.2019 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: V Británii se novičok válí na ulici?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 103, poslední: 11.7. 2018 11:19, přehled diskusí

Re: Tady se hodí použít sice otřepané, ale vesměs výstižné:
Autor: A. Trick Datum: 10.7.2018 9:23

V Británii se půl roku nevyvážejí popelnice! Skripalovi přežili, protože novičok kvůli mlze a dešti nebyl již tak účinný. V Británii již půl roku nebyla mlha a nepršelo.

Že, Kachno?

pane Fridrichu:
Autor: M. Šejna Datum: 10.7.2018 9:10

pokud bych měl otravu Skripala a těchto bezdomovců svést na kejhající kachnu (kachna nekejhá, ale kváká, zatímco kejhá husa), pak se mi zjevuje spíš udatný hrdinný britský agent 007 - James Bond. Ten jedinný dokáže likvidovat po celém světě jakéhokoli zloducha, přitom chlastat Martini a píchat krásné modelky.

:-D

Re: Tady se hodí použít sice otřepané, ale vesměs výstižné:
Autor: J. Klepal Datum: 10.7.2018 9:03

Když to kejhá, tak to bude, pane Fridrichu, nejspíše husa. A kdybyste šel po obhlídkové trase pro pěší návštěvníky Stonehenge, mohl jste si všimnout Putina v placaté čepici a přilepeným knírem, jak nenápadně trousí droboučké nášlapné kuličky s novičokem.

A vám v hlavě Babiš.:
Autor: K. Janyška Datum: 10.7.2018 8:59

Autore... Dzp.

Re: Tady se hodí použít sice otřepané, ale vesměs výstižné:
Autor: P. Lenc Datum: 10.7.2018 8:47

Máte pravdu pane Fridrichu.Mají to "bratři" v genech.

Re: Tady se hodí použít sice otřepané, ale vesměs výstižné:
Autor: P. Černoch Datum: 10.7.2018 8:36

Ještě se doplním.OPCW vydala zprávu,že nenašla ve vzorcích důkaz o chemickém útoku v syrské Důmě:Tedy opět něco z čeho bylo spoluobviněno Rusko.Důkaz tedy není,přesto létali na Sýrii USA Tomahawky v odvetu za "chemický útok",stejně jako za "chemický útok" v Chán Šajchůnu,který jak říká USA ministr USA Mattis,dodnes není vyšetřen.

Tedy opět kachna.

Re: Tady se hodí použít sice otřepané, ale vesměs výstižné:
Autor: P. Černoch Datum: 10.7.2018 8:26

A když něco nevypadá jako kachna,uděláme aby to tak vypadalo.Viz. název Novičok.Tedy vlastně "Now we choke"(dusím se).V SSSR byli tyto látky pojmenovány Foliant,ale to nezní moc Rusky.

Není bez zajímavosti,že včera britský ministr obrany Williamson obvinil Rusko z úmyslného zabití britské občanky.Opět bez jakéhokoliv důkazu.

Kachna, milý Fridrichu není důkaz.

Tady se hodí použít sice otřepané, ale vesměs výstižné:
Autor: J. Fridrich Datum: 10.7.2018 6:21

Tady se hodí použít sice otřepané, ale vesměs výstižné rčení - " když něco vypadá jako kachna, chodí to jako kachna a kejhá to jako kachna, tak to nejspíš bude kachna.." Rusáci své odpůrce vraždili a vraždí po celém světě - Trockého zavraždili krompáčem v Mexiku a mnoho dalších, jak všichni víme - pardon, omluva - víme to jen někteří, naši rusomilové a naši soudruzi to nevědí a pevně stále věří v dobrotu Ruska..

Naši skvělí odborníci - i pan Bartoň mohou očekávat v brzké době pracovní-služební nabídku těch nejlepších tajných služeb naší planety, tedy od NSA, CIA, FBI, MI5 A MI6, MOSADU i Putinovi FSB.

Oni to všechno prošetřili ze svého obýváku nebo kuchyně a chudáci špičkoví agenti jezdí po světě, nasazují své životy - a NIC.. Naši specialisté se zamyslí - a je to všechno jasné a vyřešené. Ještě že je máme, snad odolají těm několikamístným dolarovým nabídkám " zlých imperialistů " a budou nás tady i nadále " obohacovat ".

K Rusku-SSSR jen krátce - není stejné jako SSSR, ale je STEJNĚ NEBEZPEČNÉ pro všechny své sousedy, tak jak byl dříve Sajuz - má po staletí imperiální cíle. O výbojích a zisku kolonií Portugalců, Španělů, Holand'anů, Britů, Francouzů, Němců nám toho napovídali komunistické soužky učitelky dost a dost - ale na výboje a zábory obrovských území kozáckým atamanem Jermakem a dalšími ruskými dobyvateli pro ruské cary se cudně mlčelo a mlčí dodnes. Ukrajinci, Pobaltské republiky, Finsko a středoasijské republiky by Vám mohli vyprávět. Také Mad'aři, my a další země kolem jejich předlouhé hranice o tom něco ví.. Oni také dodnes Západ nenávidí a chtějí ho zevnitř rozložit a rozvrátit, to vidíme na zesilující se pot'ouchlé internetové propagandě a demagogii která se valí na Západ z jejich kanálů - a u nás i ve světě docela úspěšně, hlupáků je všude dost a dost..

Re: Krom otázky "Kdo?":
Autor: J. Krásenský Datum: 10.7.2018 5:52

a "Proč?", je zajímavá také "Jak?". Pokud má otravná látky ty vlastnosti, které nám media předkládají, museli být i pachatelé v protichemickém obleku. Pokud to byl "odpad" v popelnici, měli se otrávit i další pořádkumilovní Angličané. Ovšem byla-li to nějaká zapečetěná ampule, kterou oběť otevřela, měla by se válet blízko obětí a být nebezpečnější než v případě Skřípalových, neboť té látky v ní zbylo více než na jedno-dvě úmrtí.

Krom otázky "Kdo?",:
Autor: J. Krásenský Datum: 10.7.2018 5:44

Moje zena je jen biolozka:
Autor: K. Pavlik Datum: 10.7.2018 2:52

Takze obcas pracuje s peknym svinstvem.Kdyz jsem se ptal jak se daji 4 osoby priiotravit (a ne zabit) tak huhlala cosi o vahach na desetitisiciny gramu a o tom ze je k tomu tez potreba vedet napriklad vahu osoby. a delat to vse v laboraatornim prostredi a ze by ji to tez zajimalo jak to ti rusaci delaji.

Najde se nejaky chemik ktery to vysvetli?

Re: Přihlašte se,:
Autor: J. Pospíšil 402 Datum: 10.7.2018 1:28

Proč za bezdomovce? Putin to do popelnice vyhazoval (nastražoval). A do popelnic vyhazuje věci prakticky každý. Každý mohl být převlečným Putinem.

Přihlašte se,:
Autor: O. Zuckerová Datum: 10.7.2018 0:11

kdo viděl u popelnic Putina maskovaného jako bezdomovce?