24.5.2019 | Svátek má JanaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


Tma iluzíŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 531, poslední: 12.6. 2018 14:33, přehled diskusí

Re: Kdo jsou Ukrajinci a Mongolové,:
Autor: P. Rajman Datum: 11.6.2018 8:54

Na to jsou moc posraní, ale zaznamenal jsem mnoho Ukrajinců hlavně ruského původu masakrovat své spoluobčany a cizí státní příslušníky. Vy ne?

Re: Kdo jsou Ukrajinci a Mongolové,:
Autor: V. Hájková 383 Datum: 11.6.2018 6:34

Pochopíte - co to je za ubožáka ten KOTAS- když tu slintá o "" dederonské svazačce"" a nevadí mu KOMUNISTA A FÍZL ŠTB - jako předseda vlády a to nemluvím o bývalem KOMOUŠI a dnešním proruském opilci na HRADĚ!

Re: Kdo jsou Ukrajinci a Mongolové,:
Autor: R. Chodovsky Datum: 11.6.2018 7:00

No a vám, naopak, nevadí jedni a vadí druzí. Jak je to možné? Dvojí metr?

Re: Kdo jsou Ukrajinci a Mongolové,:
Autor: P. Kmoníček Datum: 11.6.2018 8:19

Já připomínku paní Hájkové pochopil jinak. Jí vadí lidé, kteří kecají o věcech, které jsou pro Čecha v důležitosti až na místě druhém. Jinak, znáte Chodovský rčení "zameťme si nejdříve před vlastním prahem"?

Re: Kdo jsou Ukrajinci a Mongolové,:
Autor: V. Kotas Datum: 11.6.2018 7:06

Německo mělo zůstat rozdělené tak, jak ho měli po 2.sv. válce rozdělené vítězné mocnosti. Jeho sloučení je katastrofou pro Evropu, zvlášť střední a východní, jelikož země z tohoto regionu se staly koloniemi a jako s takovými, se s nimi zachází.

Re: Kdo jsou Ukrajinci a Mongolové,:
Autor: S. Donát Datum: 11.6.2018 7:53

Do naší země si můžeme pozvat koho chceme, protože je to naše země. A s rasou to nemá vůbec nic společného. Že to nějaký prosťáček nazve rasismem není důležité.

Mimochodem, on nám někdo všechno platí? To jste mě moc pobavil :-D

V Itálii se probouzí - tak jako v jiných zemích:
Autor: J. Fridrich Datum: 11.6.2018 6:20

V Itálii se probouzí - tak jako v jiných zemích Evropy. Integrace nepřátelských muslimů v této nesmyslné míře prostě není možná - to vidíme jasně v posledních desetiletích..

Multikultura je soužití kultur. Francouzské, německé, italské, Švýcarské, Rakouské, Maďarské, České, atd - prostě hlavně naší, Euro-Atlantické křest'anské kultury.

Islam ale není kultura. Islam je vražedná ideologie.

Cizinci, Vietnamci, Japonci, Číňani, Indové, jsou jako koření. Špetka koření udělá fádní jídlo zajímavé. Běda ale, když nám ujede ruka a překořeníme. Pak to vše není k jídlu a musíme vše vyhodit. Západní část EU už není k jídlu - a to se musí změnit !

Za chyby se platí a nestačí jenom jejich přiznání,:
Autor: V. Kotas Datum: 11.6.2018 6:20

případná omluva. A když se ta dederonská svazačka nemá k tomu, aby sama odstoupila z funkce, mělo by to Němce konečně " trknout ", aby ji odvolali/zbavili se jí. Jinak ke zlepšení v Evropě nedojde.

Re: Za chyby se platí a nestačí jenom jejich přiznání,:
Autor: V. Hájková 383 Datum: 11.6.2018 6:26

Ubožáku- co vám je do toho - koho si němci zvolili? Vy se raději starejte o našeho opilce na hradě a komunistického fízla ve vládě- ten vám nevadí, když tu slintáte o dederonské svazačce???

Zajímavé primitive- jaké máte měřítka !

Re: Za chyby se platí a nestačí jenom jejich přiznání,:
Autor: Jcch Datum: 11.6.2018 6:39

Merkelová Německu neuškodila, nýbrž opačně, není zatím důvod, aby končila. V ČR je to opačně, česká ekonomika se zlepšila za vlád Nečase a Sobotky, proto oba museli zmizet. Babiš bude stát řídit jako firmu? To bude život. Ale kdy?

Re: Za chyby se platí a nestačí jenom jejich přiznání,:
Autor: V. Kotas Datum: 11.6.2018 7:02

Čas ukáže a již ukazuje, kdo má pravdu.

Re: Za chyby se platí a nestačí jenom jejich přiznání,:
Autor: V. Hájková 383 Datum: 11.6.2018 6:36

kDYŽ SE VÁM NAPÍŠE PRAVDA- DĚLÁTE MRTVÉHO BROUKA ŽE??????

Re: Za chyby se platí a nestačí jenom jejich přiznání,:
Autor: R. Chodovsky Datum: 11.6.2018 7:18

Ta vaše "pravda" je platná jen pro někoho, co?

Volby snad proběhly i u nás. Ale naše volby se vám nelíbí, tak křičíte.

Dálniční i železniční síť se rozvíjí:
Autor: P. Rajman Datum: 11.6.2018 5:54

Česko nemá vnější hranice, podepsalo Lisabonskou smlouvu stejně jako přijalo Dublinská kriteria, ale nedodrželo, má hned několik stran vůdcovského typu, bez fungující sebereflexe vůči jejich vůdcům (co na tom, že slovo populistické fašisté neznali. Proč mám tedy, když čtu Astona pocit, že vše píše někdo, kdo vidí třísky po celé Evropě jen ne trám jak žižkovská rozhledna přímo pod vlastním oknem.

Re: Dálniční i železniční síť se rozvíjí:
Autor: V. Hájková 383 Datum: 11.6.2018 6:14

Ani nechci vidět- co to zde dnes bude za prasárny! Takový primitiv STEPÁNEK- už tu ukázal cestu, když paní MERKEL nazval krávou!

Re: Dálniční i železniční síť se rozvíjí:
Autor: R. Chodovsky Datum: 11.6.2018 6:20

Se jménem jste si to spojila až vy...

Re: Dálniční i železniční síť se rozvíjí:
Autor: P. Rajman Datum: 11.6.2018 8:49

Kdo dělá z lidí blbce je jím sám. ...Taky nejmenuji.

Re: Dálniční i železniční síť se rozvíjí:
Autor: M. Moravcová Datum: 11.6.2018 12:48

Myslíte Merkelovou?

Merkelová nevidí svou chybu.:
Autor: J. Pospíšil 402 Datum: 11.6.2018 2:56

Dle ní se nejedná o její dlouhodobě chybnou politiku, ale že se jaksi stala taková chyba, která se nejspíš sama od sebe, aniž by za ni byl kdokoli odpovědný, tak nějak stala.

A už vůbec nepřipouští základ této chyby, který je v konceptu zbavení členských zemí jejich suverenity a předaní rozhodování nevolené komisi, kterou ovládá několik politiků z velkých zemí. Ti se za rozhodnutí EU, která osobně činí a která jsou pro členské země závazná, necítí nijak osobně odpovědni.

Ti nechali připravit ty Lisabonské smlouvy. Málokdo ví, že na jejich počátku byl dopis kancléřky Merkelové předsedům členských zemí, zda by měli něco proti tomu, kdyby nemečtí právníci přepsali (samozřejmě ve spolupráci s úředníky komise) odmítnutou Evropskou ústavu do novelizace základních smluv EU. Nikdo proti tomu námitky neměl.

Takže ano, byla to Merkelová a u nás to byl Topolánek, který po propocení košil v berlínském jednání předsedů vlád přistoupil na vše a jako náplast prý vybojoval to důležité, že komisařům se nebude říkat ministři a že Oda na radost nebude na úrovni státní hymny.

Dnes se v EU přímo nesmí používat pojem státní hranice, zcela úmyslně se používá jen pojem hranice EU a opustila se i terminologie vnější a vnitřní hranice. Zcela úmyslně se volný pohyb netýká občanů členských zemí, ale každého, kdo se nachází na území EU. Takže radování se nad tím, že kancléřka Merkelová přichází k rozumu mi přijde stejné, jako bych chválil zloděje, co se vloupal přes branku z ulice, vyrazil dveře do domu a bytu, začal přerozdělovat peníze obyvatel a nechal si za to děkovat, usadil v domě nějaké šmejdy navíc a nechal majitele bytů, co v domě bydleli, aby je živili a nechali užívat své byty, za to, že ten zloděj uznal, že fakt není dobré, aby někdo určoval, ve kterém bytě má který šmejd bydlet. Všichni šmejdi zůstanou a mají volný pohyb. Já v tom žádné prozření nevidím a to, že se Merkelová dívá kriticky na uprchlické kvóty, ale ne na sebe a svou politiku, považuji za urážlivé a hnusné.

Jen naivní pitomec může věřit:
Autor: I. Dekyský Datum: 11.6.2018 0:30

že se Merkelová podívala kriticky na chybu, která se stala (resp. kterou spoluzpůsobila). Tahle špína není žádné sebekritiky schopna...

Lisabonska smlouva:
Autor: P. Stepanek Datum: 11.6.2018 0:08

Jak to vidím hned si představuju tu krávu. Buuu nenechte se strasit beee buuu huuu.