25.5.2019 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Nestoudnost!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 19, poslední: 8.6.2018 16:03, přehled diskusí

No, oni ti komunisti:
Autor: J. Schwarz Datum: 8.6.2018 16:03

přicházejí s jiným argumentem - když už jsme u příměru s ukradeným autem, tak tedy by vám vrátili jen motor a kola, zato by vám kamarád v pojišťovně spočítal "náhradu" za nevrácené části v takové výši, že byste si za ni koupil auta dvě, nová a ve vyšší třídě. Pokud jde ale o souhlas socanů, tak těm bych zdanil "Lidový dům", který taky dostali zpátky velice nestandardní cestou...

Vzkaz soudruhovi z Národní fronty:
Autor: J. Dvořák 055 Datum: 7.6.2018 20:17

Prosím, běžte s tím obtěžováním na jinak výrazně slušněm webu do prdlele, jd

obvyklé lidovecké lži:
Autor: E Kocourek Datum: 7.6.2018 17:20

Zdechovskému ani fláterníkům nikdo žádné auto neukradnul. Přidržím-li se této alegorie, leda jim kdysi strašně dávno císař Josef II zabavil žebřiňák. ////

Církevní dárečky nemají nic společného ani s vracením ukradeného, ani s odlukou církve od státu. Církevní dárečky prosadil (zcela MIMO volební program ODSI) pan Čistý-Podělaný, takto kašpárek Kraďouskovy vlády. Nejspíš si chtěl zajistit spásu svojí ... duše. ////

Ano, Babiš je nestoudný a vy, lidovci, také. :
Autor: K. Janyška Datum: 7.6.2018 13:44

Také jste si s ním zadali... Dzp.

Nehorázné a neslýchané?:
Autor: V. Student Datum: 7.6.2018 13:17

Nehorázností a neslýchaným se snad komunisté vždy vyznačovali, ne? Kdo by se divil? Mně by tedy zajímalo, za koho oni vlastně ještě kopou? Dělnická třída, o kterou se vždy opírali, na ně celkem prdí,sociální výdobytky, které jakože chrání, jsou kvalitativně na mnohem vyšší úrovni, než které dosáhli centralizovaným plánováním oni...Kdo je vlastně volí? Důchodci? Recesisti? Zvrhlíci?

Zamyšlení nad výDOBYTKY naší demokracie:
Autor: J. Kozák 392 Datum: 7.6.2018 12:50

Dnes už je jasné, že byla vymyšlena předlistopadovou hutí (KGB&STB). Pod dohledem KSČM dochází k otevřenému boji mezi estébáky o skutečnou moc ve státě. Andrej Babiš - hýčkané ESO bolševiků pro "lepší časy" proti estébákovi Laubemu. Nad nimi se kymácí jistý Vožungr, který vrávorá co chvíli u židle toho druhého a neví kudy kam. Partička, kdysi dobrých kamarádů, stále patří pod rudé polejvání.

Předpokládám,:
Autor: O. Zuckerová Datum: 7.6.2018 11:26

že paní Jourová, která dostala finanční kompenzaci za neoprávněné věznění, se dá vidět a aspoň 20proc. vrátí eráru! Vždyť je bohatá (podobně jako církve, hlavně katolická!!!)!

Tak co, sněmovníci, slezete se "k této kauze" na schůzi?

Jsou to komunisti,:
Autor: B. Rameš Datum: 7.6.2018 10:54

co byste chtěli - aby zaplatili, co ukradli, ze svého? Třídní teror se už moc nenosí, ale vždycky se dá do něčeho kopnout, zvlášť když minimálně polovina lidí zrovna tomuto počinu zatleská. Představa nenažraného preláta je u nás velmi oblíbená.

Klid pane autore.:
Autor: M. Valenta Datum: 7.6.2018 10:44

Váš šéf kardinál Duka to s extrémisty celkem umí, takže se mu třeba tenhle totálně nesmyslný bolševický požadavek podaří zahrát do autu, nebo mu helfne Zeman, co se tak kasá uměním plavat proti proudu ( i když proti proudu vlastních voličů, mám obavy, si to nelajstne ani on) a když to neklapne, je tu ÚS.

Krylovova bajka o tom, jak lev sebral vlkovi ukradené:
Autor: P. Vaňura Datum: 7.6.2018 10:19

tele.

"Ty jsi mi ukradl moje tele, jakým právem," stěžuje si vlk. "Tvoje tele, jakým právem, tohle se ti podařilo, teď je moje stejným právem, jako předtím tvoje bylo."

Na tom nic nemění to, že církve dnes představují mnohem lepší společenství, než politické neziskovky.

Re: Krylovova bajka o tom, jak lev sebral vlkovi ukradené:
Autor: J. Anděl Datum: 7.6.2018 15:13

To jakoby je i není pravda. Mně se třeba nelíbí, na základě jaké reklamy Coca Cola získává zákazníky. Ale že bych se cítil mravně oprávněn proto tu firmu znárodnit, to se necítím.

Levičáci se tak však dokážou cítit. A znárodňovat, uvalovat sankce, vymýšlet zákony pro lepší, avšak svázanější společnost či lépe řečeno stát nebo soubor států. Nemohu to komentovat jinak než nesouhlasně, nemám tuhle potřebu tvořit lepší svět násilím (vyjma obrany pro napadení). Snad kdybych ji měl, rozuměl bych tomu.

Ergo výtky Jana Husa (asi, co vím) ok, sebrání majetku nok.

Někdo by vám řekl:
Autor: O. Dvořák Datum: 7.6.2018 10:07

Někdo (třeba pan poslanec Schwarzenberg) by vám na to řekl: "ALE SVĚT PŘECE NENÍ SPRAVEDLIVÝ!"

Komunisté:
Autor: K. Krejčů Datum: 7.6.2018 9:37

a stud?? Kdyby ho měli, tak se nebudou cpát do parlamentu a tiše odejdou: Ale platí, že drzé čelo je lepší než poplužní dvůr. Bohužel, z jejich působení se budeme ještě dlouho vzpamatovávat.

Re: Komunisté:
Autor: P. Lenc Datum: 7.6.2018 9:43

Ano, ale bylo by třeba se zamyslet nad úlohou voliče v této povedené taškařici.Za nereálné sliby je třetina voličů ochotna volit snad i Hitlera.

Komunisté nezaplavili zemi primitivy z třetího světa, jak:
Autor: P. Vaňura Datum: 7.6.2018 10:21

se o to snaží EU a ten "píp" papež František Blbý.

Re: Komunisté nezaplavili zemi primitivy z třetího světa, jak:
Autor: R. Langer Datum: 7.6.2018 13:52

Protože zatím neměli příležitost... :-P

No, proti té rudozelené bandě na západě se Stalin jeví:
Autor: P. Vaňura Datum: 7.6.2018 15:50

jako racionální a uvážlivý politik. Vůbec si neumím představit, že by strpěl nějaké no-go zóny či dokonce vytváření paralelních politických struktur a nějakou jinou ideologii, než tu jeho. Dočasně se byl ochoten spojit s kýmkoliv, ale nakonec dočasné spojence zlikvidoval, zpravidla fyzicky...

Rusové toho hrdlořeza obdivují proto, že z SSSR učinil supervelmoc, byť za cenu strašlivých obětí. Sluníčkáři učiní ze Západu akorát neobyvatelné hnojiště, zaplevelené násilnickým ksindlem z celého světa!

za cenu obětí:
Autor: E Kocourek Datum: 7.6.2018 17:13

Považuji za jisté, že kdyby na Stalinově místě nějaký měkkýš typu Gorbačov, při napadení Sojuzu Německem by oběti byly nejméně o řád vyšší. A Sojuz by nevyhrál WWII ani omylem. Se Stalinem v čele tu WWII vyhrál! ////

Nejsem objektivní - já Stalinovi fandím. ////

No, pokud by Rudé armádě velel na počátku německého:
Autor: P. Vaňura Datum: 7.6.2018 17:34

útoku Tuchačevský a ne idioti, jako Buďonný (který ustrnul u jezdectva) a úplně neschopný Vorošilov, mohlo to také vypadat jinak. Ale Stalinova vůle zvítězit za každou cenu opravdu nakonec slavila úspěch, přes činnost dalších "politických" pitomců, jako byl třeba Mechlis (Kerčsko-Feodosijská operace, tam se "proslavil").