23.1.2019 | Svátek má ZdeněkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


NĚMECKO: Zneužívání migrační krizeŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 50, poslední: 15.5.2018 22:44, přehled diskusí

Re: Caligula prý jmenoval senátorem svého koně.:
Autor: O. Zuckerová Datum: 15.5.2018 22:44

Koníček ho asi dostal na koblihy!

Chichichichichi:
Autor: J. Kanioková Datum: 15.5.2018 22:17

The Economist už dlouho nemá cenu číst, :
Autor: J. Kanioková Datum: 15.5.2018 22:13

dávno dávno tomu, kdy tam byly reálné pravdivé články. Anglie na tom není oproti Německu líp ! Soused mi ukázal a pak přeposlal mail od svého synovce -

Starostové anglických měst: LONDÝNA - muslim, BIRMINGHAMU - muslim, LEEDSU - muslim, BLACKBURNU – muslim, SHEFFIELDU – muslim, OXFORDU - muslim, LUTONU – muslim, OLDHAMU – muslim, ROCHDALE - muslim

Následující statistika ukazuje co "dokázaly" 4 milióny muslimů v Anglii, v zemi s 66 milióny obyvatel: Anglie má 3000 muslimských mešit, přes 130 islámských soudů Sharia, přes 50 islámských "Sharia Councils", mnoho míst a předměstí, kam mohou pouze Muslimové.

78 % muslimských žen nepracuje, pobírají sociální dávky a bydlení mají zdarma. 63 % muslimských mužů nepracuje. Muslimské rodiny mající 6 - 8 dětí a ty budou žít a bydlet zdarma. "Velice, velice smutné, duch Anglie nemůže povstat a bránit se, neboť je mrtev!"

Re: INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,:
Autor: K. Janyška Datum: 15.5.2018 21:01

Neznikne však. Vznikne jen strašné napětí, které může skončit obřím krveprolitím při zpětném osvobozování národů a národních států z područí tohoto zločinného molochu. Návrhy na evropskou armádu a společnou policii a zdanění nejsou ničím jiným, než dalšími střípky do mozaiky euvýstavby, tedy v budoucnu podřízení Evropy tomu nejsilnějšímu, tedy v posledku právě Německu. To, že si to Francouzi a další neuvědomují, není vůbec důležité. Prostě jim chybí vzdělání stran spontánního řádu lidského světa.

Nemá cenu nikoho o takovém vývoji přesvědčovat. Pro sečtělého je však až neuvěřitelně a nápadně shodný s vývojem a koncem SSSR a pěstováním tzv. sovětského člověka, mimochodem, u nás Čechoslováka a v EU teď tzv. Evropana, které tak krutě a přirozeně selhalo. Stalo se to proto, že se to stát muselo. Spontánní řád lidského světa nic jiného nedovolí a už vůbec ne lidskou hloupost a nadutost ve věcech, které náleží jen a jen jemu, coby nezničitelné neosobní spontánní řídící struktuře všeho ve vesmíru, tedy i lidského světa. Je jedinou možností existence lidstva... Dzp.

Re: INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,:
Autor: K. Janyška Datum: 15.5.2018 21:00

Momentální model EU podle LS, jak jinak, byla přijata za předsednictví Německa, je skvělým nástrojem pro tak zločinný úkol. Vždyť z ní vycházející euorgány neslouží ničemu jinému, než podřízení všeho v EU Německu, coby nejsilnějšímu jeho členovi. Každý vidí, že za EU v případě skutečně velkých věcí jedná Merkelová, ne ty loutky, které Německu v čele EU slouží. Mimochodem, Německo už těží z EU a eura teď. Má největší přebytek státních financí na světě, přestože růst HDP jen průměrný.

A intergrace, tedy podřízení národních států a národů Evropské unii prostřednictvím tzv. implementace tzv. evropského práva, čti evropského, tedy vlastně novoněmeckého, příkaznického práva, postupuje. Někdy tempem až závratným. Najednou se mluví o Evropanech, o Evropě jako státu, o evropanství a populismu těch, kteří se odmítají takovému vývoji podřídit. A Macron do toho přijde na poradě se svojí rupočernou německou soudružkou s návrhem na urychlení integrace a zapojení do této nelidskosti dalších a dalších oblastí tak, aby evropský stát skutečně vznikl, a to co možná nejrychleji.

Re: INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,:
Autor: K. Janyška Datum: 15.5.2018 21:00

Mimochodem, Macron pracoval přímo v administrativě Bilderbergu a tak není divu, že náhle z ničeho nic získal takovou podporu Francouzů prakticky neznámý člověk, když mu Bilderberg patřičně pomohl. Totéž platí o předsedovi francouzské vlády, který byl účastníkem Bilderbergu také. Také, o podle všeho vydírané, Merkelové. Každý si pamatuje, když vypukla aféra s tím, že ji sledovala roky tajně polostátní americká agentura, jak rychle změnila názor na jí před tím tolik kritizovaný mulitikulturalismus.

Německo a Francie se dohodly pod tlakem svých mocenských choutek, tažených inspirací socialismem, který má ve Francii své "vědecké" rodné hnízdo a kterým se Němci velmi rychle nakazili už dávno. Dokonce přes linie první světové války se hádaly, řečeno s mistrem Hayekem z jeho slavné Kontrarevoluce vědy, kdo z nich lépe ovládá umění socialismu, tedy kdo umí lépe zorganizovat lidský svět. No a taková ideologická nálož v obou národech se Bilderbergu velmi hodila a hodí. Tlačí je už roky k založení jednoho evropského velkostátu, který by mohli mocní lépe svými penězi ovládat. EU ničím jiným, než takovým zárodkem, neustále se vyvíjejícím v tomto směru, není.

Ale vraťme se k tzv. integraci Evropy, tedy neustále omílanému termínu, jakoby vůbec nešlo o pohlcení malých velkými a likvidaci národních států a dokonce národů na evropském kontinentu. Ano, tzv. integrace Evropy nic jiného neznamená. Kdo si pod takovým termínem představuje něco jiného, měl by to vyložit. Já, coby znalec kompozitivní teorie, to nedokáži. Kdo potom jiný, mi není jasné.

INTEGRACE NÁRODŮ EVROPY V NÁROD JEDEN, V POSLEDKU NĚMECKÝ,:
Autor: K. Janyška Datum: 15.5.2018 20:59

PROSTŘEDNICTVÍM EU ?

Název, jak z hororu, co ? A přesto popisující realitu. Co se tedy děje ?

Lidský svět, coby celek, se snaží zorganizovat (já vím, že marně, ono to nejde ze známých důvodů, je navždy lidmi nezorganizovatelným spontánním řádem, který řídí je, ne oni jeho) skupina nejbohatších lidí světa, tedy špičkových socialistů. Ano, bohatí mentálně propadnou dojmu, že když umějí zorganizovat tak obří a výnosné firmy a majetky, že by to mohlo jít i z celým lidským světem. A tak pilně zasedají v různých světových podivných institucích a radí se, jak to udělat.

Špičkou a centrem takového celosvětového radění, tedy socialistického řádění, je Bilderberg. Na něm se tajně, naposledy na konci minulého roku na 3 denním jednání, domlouvají. Kdo to nechce vidět - nevidí, stačí však vyhledat všechno na netu a jen ignorant si myslí, že na tajném jednání si porovnávají, kdo má dražší slipy nebo hodinky. Dohodnou se a konají. A samozřejmě, že v první řadě ovlivňují politické dění všude ve světě tak, aby to jejich záměrům vyhovovalo. A jedním z jejich hlavních zájmů je samozřejmě Evropa.

Re: Tak nemanipulujte, prosim:
Autor: P. Rychetsky Datum: 15.5.2018 20:26

Aaa, vidim, ze jsem reagoval spatne na vas komentar. Ja jsem autorovi neco vytknul a on to mezitim primo v clanku opravil. Opravenou verzi citujete vy.

Re: Němci jsou zbytečně úzkoprsí!:
Autor: K. Janyška Datum: 15.5.2018 17:28

Potřebných, to neříkejte tam, kde jsem já. Proč ti parchanti nepracují ? To civilizovaní je naučili, blbci... Dzp.

Re: Tak nemanipulujte, prosim:
Autor: P. Rychetsky Datum: 15.5.2018 17:18

No to ano, ale co kdyz ten narust je jen 0.1%? Nebo 0.01%? Tak pak je skoro jedno kdo za nej z vetsiny muze. Ja jen rikam, ze hodne lidem, a pri privnim precteni i mne, se v hlave zachyti zdvojnasobeni kriminality diky uprchlikum.

Nemci jsou hodni:
Autor: P. Rychetsky Datum: 15.5.2018 17:13

Vedecky je to prokazano zde:

https://www.youtube.com/watch?v=HMQkV5cTuoY

Tak nemanipulujte, prosim:
Autor: V. Novák Datum: 15.5.2018 16:33

Autor píše "Nedávná zpráva zadaná německým ministerstvem pro rodinné záležitosti zjistila, že nově příchozí žadatelé o azyl mají na svědomí více než 90 procent nárůstu násilných trestných činů ve spolkové zemi Dolní Sasko."

Což, jak jistě uznáte, je něco diametrálně odlišného od toho, co mu podsouváte vy.

Re: nemanipulovat, prosim:
Autor: R. Langer Datum: 15.5.2018 15:15

A třeba do NDR či Polska nebyl pas ani potřeba, stačila myslím tzv. celní doložka...

Re: Dobře Němcům tak. :
Autor: R. Langer Datum: 15.5.2018 15:13

Okamury se fakt neobávám...

Re: Dobře Němcům tak. :
Autor: P. Harabaska Datum: 15.5.2018 14:18

Že by tentokrát to eventuální probuzení Němců přineslo něco pozitivního? Poté, co se na přelomu 20. a 30. let v Německu hojně citovalo heslo "Deutschland erwach!", nastaly krušné časy nejprve Němcům a brzy potom všem národům okolo. Angelu v poslední době nijak moc vidět není. Že by otálela sdělit Němcům novou podobu svého hesla Wir schaffen das! změněného na Ihr schafft das! Protože ona už to nedokáže, bude to na všech ostatních. Ona sama je ale za vodou.

Re: Napadl mne takový postřeh,:
Autor: B. Rameš Datum: 15.5.2018 13:09

Myslel jsem to orientačně, nikoli politicky. Dalo by se jistě diskutovat o tom, jestli dnes nejsou Rusové víc pravicoví (pokud budeme pravicovost chápat jako jistý druh konzervatismu), než Němci. Ovšem, Rusové jsou ve své konzervativnosti jaksi ... specificky ruští, že.

Němci jsou zbytečně úzkoprsí!:
Autor: V. Student Datum: 15.5.2018 12:46

Na světě je asi půl miliardy potřebných, a oni se tady prsí nějakými dvěma miliony?! Migrační proces postupuje s ostudnou pomalostí! Každý pracující Němec dokáže živit jednoho ubohého migranta. Takže ještě nějakých šedesát milionů migrantů, to by bylo slovo chlapa, paní Merkelová! S vašimi ubohými dvěma mega se jděte bodnout! A nebo si dělejte častěji selfíčka s migranty, on už vás některý z těch idiotů rád bodne sám!

Re: Napadl mne takový postřeh,:
Autor: M. Prokop Datum: 15.5.2018 12:12

Jo.

Re: Napadl mne takový postřeh,:
Autor: V. Kain Datum: 15.5.2018 12:03

Občané německa snad museli vidět co zaplavuje jejich zemi a kdo ničí tuto kdysi krásnou zemi.Věděli,že se o ničení jejich země postarala ta východní němka a přesto si nedali říci a opětovně ji zvolili.Než skončí tak svoji darebností napáchá ještě spoustu zla.A potom?Myslí si snad někdo,že až přijde na lámání chleba,že u toho Merkel bude?Ta má vybudované zázemí jinde než v Německu.

Re: Napadl mne takový postřeh,:
Autor: R. Langer Datum: 15.5.2018 11:53

Tak. A všechno to jsou zapráskaní levičáci. :-D

Re: Napadl mne takový postřeh,:
Autor: L. Popovský Datum: 15.5.2018 11:42

Já jsem to pochopil tak, že zleva (ze západu Německo) a zprava (z východu) Rusko...

Re: Dobře Němcům tak. :
Autor: M. Prokop Datum: 15.5.2018 11:36

Jo, toho se obávám. I zde, viz Okamura.

Re: Napadl mne takový postřeh,:
Autor: M. Prokop Datum: 15.5.2018 11:35

A kdo zprava, kdo zleva? Bez definice pravicovosti a levicovosti se asi nehneme.

Re: Dobře Němcům tak. :
Autor: K. Janyška Datum: 15.5.2018 11:27

Víra Němců a Francouzů v socialismus je činí nejnebezpečnějšími národy světa... Dzp.

Re: Dobře Němcům tak. :
Autor: I. Babková Datum: 15.5.2018 11:17

To si radši ani nepřejme. Němci obecně mají v krvi vychovávat "zaostalé" jedince i národy, takový Bildungsroman má v německé literatuře dlouhou tradici (např. Goethe: Viléma Meistera léta učednická). Po revoluci jsem zažila, jak nám upřímně pomáhali ve zlepšování výuky němčiny a přitom do nás hustili multikulturalismus, feminismus, gender a politickou korektnost. Byla jsem v roce 1996 měsíc na stipendiu pro učitele v Německu, byli velmi štědří, ale velmi tvrdě tlačili na tu "správnou pilu".

Re: Dobře Němcům tak. :
Autor: J. Schwarz Datum: 15.5.2018 11:08

Možná by se nějaké další německé firmy přestěhovaly k nám, včetně centrál. Nakonec by k nám mohli emigrovat i mnozí němci - za předpokladu, že si mezitím nenecháme bruselem vnutit muslimy...

Re: Dobře Němcům tak. :
Autor: I. Babková Datum: 15.5.2018 10:26

Ono se už pár Němců probudilo, ale vrchnost má zatím otěže pevně v rukou. Občas se při toulání česko-německým pomezím bavím s úplně normálními Němci, docela se rozpovídají, když vidí, že mluvím celkem dobře a navíc je chrání anonymita, vědí, že je nepůjdu napráskat jejich zaměstnavateli. Jinak se v delším horizontu můžeme obávat toho, že to věčné zametání problémů pod koberec probudí v germánské duši nějakou hnusnou bestii, kterou tak dobře krmil A. H.

Napadl mne takový postřeh,:
Autor: B. Rameš Datum: 15.5.2018 10:17

že vlastně mají ve sklonu pěstovat si kult mocného vůdce a podléhat propagandě Němci dosti společného s Rusy. Jistě, v jiných věcech jsou charakterově zcela odlišní, ale v tomto nikoli. Vzhledem k tomu, že jeden zprava, druhý zleva, to není pěkná myšlenka.

Re: Dobře Němcům tak. :
Autor: M. Krátký Datum: 15.5.2018 9:54

ještě pár dní před podpisem kapitulace v květnu 1945 ( a někde dokonce i po tomto datu i několik týdnů ) Němci bojovali do poslední patrony . magorskej národ !!!

Re: Ještě nedávno byly ty odporné teroristické útoky:
Autor: L. Popovský Datum: 15.5.2018 9:38

Dnes večer začíná Ramadán, takže je předpoklad, že se to dále vyhrotí.