23.5.2019 | Svátek má VladimírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


VĚDA: Slibní buněční všeumělovéŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 4, poslední: 15.4.2018 22:31, přehled diskusí

Konkrétně mi to nestojí za to hledat, ty jejich:
Autor: F. Houžňák Datum: 15.4.2018 22:31

argumenty jsou pořád stejné, všechny takové věci podle nich "porušují lidskou důstojnost", pokud se v tom chcete hrabat, zkuste strýčka Googleho, https://bit.ly/2qz6z0L. Všechno, co by mohlo někomu pomoct a být užitečné, je podle Zelených špatné, jejich největší radostí je něco užitečného zničit a zakázat, někomu slušnému či potřebnému ublížit nebo ho zničit, a když to nejde, aspoň ho zesměšňovat a posmívat se mu. To nakonec víte sám. https://bit.ly/2HnyiLf , https://bit.ly/2HBQtuv .

Vědu nazastavíš. To by muselo nejprve zmizet lidstvo.:
Autor: K. Janyška Datum: 15.4.2018 9:13

Obřím problémem však je neznalost miliard, včetně lékařů a příslušných vědců v tom, že všechno řídí spontánní řád a že organismus je jeho druhem. Směšné a tragické zároveň... Dzp.

Pan profesor zapomněl uvést fakt, že největším:
Autor: F. Houžňák Datum: 14.4.2018 19:34

protivníkem kultivace lidských embryonálních buněk zdaleka není "reakční" katolická církev, ale "pokrokoví" Zelení ve všech zemích světa. A také je třeba dodat, že katolická církev (a jak je to vlastně s ostatními křesťanskými církvemi, s evangelíky, pravoslavnými a dalšími?) neodsuzuje vlastní kultivaci jako Zelení, ale "výrobu" lidského embrya určeného výhradně k tomu, aby bylo potom kompletně zníčeno. Ovšem proti tomu, aby byla ve stádiu blastuly odebrána jedna nebo několik (stále ještě nediferencovaných) buněk, a zárodek pak byl ponechán, aby se dále vyvíjel (odebrání jedné či několika mála buněk v tomto stádiu nemá na embryo žádný vliv), katolická církev, na rozdíl od Zelených, nic nemá. Pan profesor si samozřejmě musel do katolíků kopnout, to by ani nebyl on, a to, co se mu nehodilo, zatajit. Pravdaláska mu za to nepochybně připisuje body. A samozřejmě je třeba pochválit pokrokový islám. Že Židi zastávají stejný názor jako katolíci se holt taky nějak nehodilo.

Re: Pan profesor zapomněl uvést fakt, že největším:
Autor: J. Jurax Datum: 15.4.2018 21:24

Ehm - víte, proč jsou proti kultivaci lidských embryonálních buněk Zelení? Čím to zdůvodňují?