27.5.2019 | Svátek má ValdemarDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Nedůstojný inaugurační projev Miloše ZemanaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 140, poslední: 13.3. 2018 12:43, přehled diskusí

Re: Dobrý žert:
Autor: V. Heidlerová Datum: 12.3.2018 8:30

I mezi podporovateli panují různé názory, proto nevěřím na jednotu žádné partaje ani hnutí. Důležité je, že podpoří v pravý okamžik - a pak zase najdou něco jiného. Každý si může udělat obrázek sám, co jsou to za charaktery.

Re: Je to dobrá příležitost.:
Autor: V. Heidlerová Datum: 12.3.2018 8:28

To je typicky české, vlastně spíše čecháčkovské.

Re: Pro některé:
Autor: V. Heidlerová Datum: 12.3.2018 8:27

Vyrovnáme se s Bakalou - a zůstane nám na krku Babiš, estébák a rozmnožovač majetku nečestným způsobem. Takže je potřeba začat od nejvyšších pater, tady jde o souboj kapitálů! Hááááááá

Re: Svatá prostoto!:
Autor: V. Heidlerová Datum: 12.3.2018 8:26

Podle výroků samotného MZ jen vůl nemění své názory, takže nemůžete požadovat po ostatních, aby byli konsistentní.

Re: Kolik ještě bude takových, kteří budou:
Autor: V. Heidlerová Datum: 12.3.2018 8:24

Bohužel už jako loutka vypadá, vodiče ideologické má na východě, kam se učí jezdit, fyzicky ho vodí bodygardi. To, co mu přejete, bude moc potřebovat, protože mu to valem ubývá. Takže nepoužívejte příměrů, které vzbudí nanejvýš trpký úsměv nebo základ pro vtip.

Re: Velmi dobré zhodnocení:
Autor: V. Heidlerová Datum: 12.3.2018 8:21

Milá paní, i Vy opakujete jen klišé, která slyším od Zemanových voličů. Nemáte pravdu, že bych bez rozmyslu kritizovala hlavu státu, ale sleduju vývoj, čtu si jeho články, srovnávám a také diskutuji s jeho voliči, leč bohužel - a to ani od Vás - se mi nedostalo zdůvodnění, proč ho volí. Lépe řečeno - stručně mi bylo odpovězeno, ty důvody jsem ve svém příspěvku uvedla - "tolik toho pro stát udělal", "je to náš člověk", "je jako my" atd., ale smysluplné odpovědi jsem se nedočkala. Proč mne osočujete, že kolem sebe nenávistně kopu, vždyť jsem se vyjadřovala slušně, a příměr s bábovičkou uvádějí zastánci Zemana jak na zaseknutém gramofonu, k tomu kavárna, žumpa, hnůj, havloidi, odpad, špíny - to jsme ve Vašich očích a konkretních příspěvcích my, kteří se Zemanem nesouhlasíme. Zatímco já jsem byla schopna uvést důvody, proč mne MZ zklamal, Vy odpovídáte jak zaseklý gramofon. Na Vaše dotazy, zda jsem se informovala u Zemanových voličů, odpovídám ano, ano - jenže odpověď žádná, spíš jen výpady, že mám jiný názor. A tu závěrečnou větu jsem slyšela už snad 100x, ačkoli já se snažím být slušná, a vycházím z toho, co vidím a slyším a co si vyhledávám a jak shromažďuji důkazy. Vy jste si nikdy nevšimla, kolikrát Zeman lhal, urazil - neomluvil se, ignoroval rozhodnutí nezávislého soudu a hlavně - jakými se obklopil lidmi? Víte, co je bamberské jednání, opoziční smlouva,co vše zmastila vláda MZ, když byl premiérem??? V diskusi přece není třeba napadání a urážek, jsme lidé a můžeme spolu mluvit. Tak Vás, jako zastánkyni MZ, prosím, abyste mi vysvětlila, proč jste se rozhodla MZ podpořit? Děkuju. Na bábovičky zapomeňte, mně je 81 let, od dob písečku a báboviček bohužel uplynulo už moc času. Já ale byla dítě veselé a ne lakomé, kvůli bábovičkám jsem nikdy nezuřila!!! Hááááá

Přesně tak:
Autor: V. Halašta Datum: 12.3.2018 8:11

Věděli, co je zač a jak se chová a chovat bude a stejně mu to tam hodili a ještě hlasitě za něj agitovali, teď by měli držet pec.

Dobrý žert:
Autor: V. Halašta Datum: 12.3.2018 8:09

Zástupce IVK nejsou Zemanovi odpůci ale významní podporovatelé !!!

Kolik ještě bude takových, kteří budou:
Autor: V. Kotas Datum: 12.3.2018 7:57

vykládat, jak by to dělali, kdyby to uměli. M. Zeman nikdy nebude loutkou, kterou lze vodit na šňůrkách, nebo ho uplatit penězi. A to je dobře, proto mu přejme hodně zdraví a sil psychických i fyzických.

Je to smutné.:
Autor: M. Hatlák Datum: 12.3.2018 7:49

Ale to co jste popsal, mě utvrzuje v myšlence, že z hradu se stal nejdražší hospic na světě.

A bude hůř, mnohem mnohem hůř:
Autor: M. Smidova Datum: 12.3.2018 7:45

A bude hůř, mnohem mnohem hůř. ale neviňme z toho panazemana:
Autor: M. Smidova Datum: 12.3.2018 7:44

Re: Velmi dobré zhodnocení:
Autor: I. Babková Datum: 12.3.2018 7:36

Vážená paní, ať už by Zeman v tom proslovu řekl cokoli, kritice svých odpůrců by neušel. Nechápu, jak můžete takto paušálně hodnotit Zemanovy voliče. Znáte někoho konkrétně? Ptala jste se někoho z nich, proč se rozhodl ho podpořit? Vy jen kolem sebe nenávistně kopete, jako to dělají malé děti, když jim někdo rozšlápne bábovičku.

Svatá prostoto!:
Autor: Š. Šafránek Datum: 12.3.2018 7:20

A co si myslitelé i IVK mysleli, když Zemana jako jeden muž podporovali v kampani? Jejich náhlé "prozření" mě v tomto kontexu vytáčí víc, než kdyby nyní mlčeli nebo Milošovo chování obhajovali.. Zůstali by alespoň konzistentní.

Pro některé:
Autor: P. Zinga Datum: 12.3.2018 7:16

je opravdu pravda nedůstojná. A nebezpečná.

Když se nevyrovnáme s "Bakaly", nemá smysl kecat o budoucnosti.

Je to dobrá příležitost.:
Autor: J. Holíček Datum: 12.3.2018 7:09

Bude se o tom hodně psát. A dlouho. Pivo ale nezlevní.

Velmi dobré zhodnocení:
Autor: V. Heidlerová Datum: 12.3.2018 6:48

Marně dumám nad tím, co to jsou za lidé, kteří se bez přemýšlení staví za staronového presidenta. Ano, mají spoustu společných věcí, špatnou výchovou počínaje, přes zjednodušené myšlení, neznalost různých situací, jimž je třeba přizpůsobit vystoupení a projev, přes potěšení z vulgarity, neúctu ke vzdělanosti, neschopnost vidět dál atd.atd., až po zlobu a nenávist, kterou MZ zaplavil tuto zemi. Všichni presidenti měli své odpůrce, ale aby se takto vzedmula vlna odporu proti jednomu neotesanci a hrubiánovi, to ještě zde nebylo zaznamenáno. Bohužel - vrána k vráně sedá - tito lidé dnes triumfují, ačkoli si mohou dobře spočítat, že ve volbách bylo více lidí, kteří žádali změnu, než voličů, kteří dali svůj hlas příznivcům MZ. S údivem zaznamenávám reakce typu "ten jim to dal", "to je náš člověk", "je jako my", "tolik pro naši zemi vykonal" - ale odpověď, co vlastně pozitivního vzešlo z MZ, nenacházím. Čekala jsem, že se MZ zamyslí nad postavením a úlohou ČR ve středu Evropy, že s pokorou a vděkem přijme své mimořádné postavení v roce 100. výročí vzniku naší samostatnosti, že poděkuje zakladatelům státu a předkům, kteří pro to mnohé obětovali, že poděkuje občanům, kteří i přes jeho chybné kroky udržují stav státu v poměrně dobré kondici, protože ne to on sám, ale i jeho odpůrci pracují pro tuto zemi a možná jí škodí méně, než proklamuje tento výborný rétor, svého času též bavič, nyní smutná figura vytahovaná mezi lid v kleci, neschopná řídit vojenskou přehlídku a nyní již využívající svůj poslední dar výřečnosti k mstivému vyřizování účtů. Přitom stojí na hranici odchodu do věčnosti, což by každého z nás mělo vést k zamyšlení se nad sebou, k pokoře k zákonům života a přírody, a ne bušení se chabou rukou v prsa, že tu bude do 90 let! Byla to velmi hořká chvíle, člověk nevěděl, zda plakat či smát se - a o budoucnosti své vlasti se nedozvěděl zhola nic. Proto považuju MZ za velmi špatného representanta našeho státu, ale věřím, že čím kdo zachází, tím i schází.

Správně:
Autor: J. Koubek Datum: 12.3.2018 6:09

Plně se s panem presidentem souhlasím a fandím mu.

Můj názor:
Autor: J. Koubek Datum: 12.3.2018 6:07

Myslím, že pan Zeman jim to řekl správně a po právu. Já jsem si to myslel už dávno. Naprosto mu fandím.

My jsme si tohoto cloveka zvolili za prezidenta. Co to ...:
Autor: T. Pansky Datum: 12.3.2018 0:30

... rika o nas??? Kdo vlastne jsme a co chceme?