20.10.2018 | Svátek má VendelínDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


Zeman vyhrál, Drahoš je druhýŘazeno podle času vzestupně, seřadit podle času sestupně
počet příspěvků: 2365, poslední: 15.1.2018 0:05, přehled diskusí

Ten Bureš přitahuje skutečně zvláštní sorty právníků :
Autor: M. Prokop Datum: 13.1.2018 0:12

a právniček.

Válková, Pelikán, Malá ...

Re: Ten Bureš přitahuje skutečně zvláštní sorty právníků :
Autor: A. Trick Datum: 13.1.2018 0:26

Hodnotí referent pro kádrovou a personální práci Prokop.

Re: Ten Bureš přitahuje skutečně zvláštní sorty právníků :
Autor: M. Prokop Datum: 13.1.2018 0:28

Spěte sladce, osožáku.

Na tom videu s tou aktivistkou:
Autor: J. Vintr Datum: 13.1.2018 0:53

Zeman vypadá, že už je dost mimo ...

Konečně to ta žena řekla nahlas - chlapi styďme se.:
Autor: P. Maleček Datum: 13.1.2018 0:59

Nutno upřesnit, že to žádný atentát na Zemana nebyl. Té ženě šlo o to, aby ji, a to co říká média zaznamenala. A řekla to, co všichni vědí, jen se to podělaně bojí říct nahlas.

O zdraví tam nikomu nešlo. Zeman naprogramovaný k volbě byl mimo a jediný-á s kým to málem seklo byla Milošova stará. Při představě, že by tohle po ní chtěl Miloš v ložnici. No nedivte se jí - vždyť z té jeho prostaty 20.letého jde strach.

A neboj Ňafíku Neffíku, druhé kolo bude a tu Putinovu couru pošle tam kam patří - do psí boudy v Kremlu.

Re: Konečně to ta žena řekla nahlas - chlapi styďme se.:
Autor: I. Procházková Datum: 13.1.2018 1:31

http://jdem.cz/drtcr3 :-)))

Bureš čuměl:
Autor: L. Němec Datum: 13.1.2018 2:10

V každym případě Buratýno v úterý čuměl v parlamentě jak vrána na sejr. Neni na to halt zvyklej, ve firmě se mu všici klaněj a tady byl za úplný hovado. Dobře mu tak, nemá se cpát tam, kam nepatří. A Emanovi se asi zdá něco kozách. Malejch, ale pussykátních. No ale lepší mladá malá pussynkovatelná, než ta jeho hadrózní uklizečka, to je strašidelný. Šátek na hlavu a hadr s kýblem, to by jí slušelo.

Omyl:
Autor: M. Josífko Datum: 13.1.2018 2:24

Kdo nepůjde volit v druhém kole, tak ten nepodpoří nikoho! A ten, kdo půjde volit, tak podpoří buď Zemana, nebo jeho protivníka v druhém kole.

Aston, držej hubu:
Autor: L. Němec Datum: 13.1.2018 2:26

Čtvrtej kiks - já si představuju tu jejich kozatou hérečku ve vaně, jak se koupe s Pepikem Abrhámem v Konci starejch časů, a voni mi do toho vůbec nepasujou. Fujtajxl, představa nahatýho Astona, to je jak Eman sto let na Hradě. Voni Aston by si měli vzít montérky a jít dělat někam blbýho instalatatéra, co všechno posére. Gute Nacht allerseits, byl jsem slavit v báru novýho prezidenta.

4 z pěti:
Autor: J. Anděl Datum: 13.1.2018 2:44

Čtyři z pěti odkazů na lidovky vpravo se věnuji nahaté aktivistce, poslední nějaké nehodě. Toť výběr nejpoutavějších zpráv volebního pátku. Trochu smutné.

Re: 4 z pěti:
Autor: L. Němec Datum: 13.1.2018 2:51

Anděl, to neni smutný, to je veselý. Nahatý žencký sou veselý. Teda mladý nahatý.Teď v klidu noci to můžu říct, když tady ty diskutující bábinky chrčej. A s nácíčkem pod peřinou. Víte, co je to nácíček, Anděl ? Nacíček je taková ta gumová nádoba, co se do ní dá vřelá voda, aby to pod peřinou hřálo.

Re: 4 z pěti:
Autor: J. Anděl Datum: 13.1.2018 3:11

No, nebo veselý. Ovšem vnímám rozdíl mezi nahatou slečnou pod peřinou a takovou, k níž se v novinách vyjadřuje bezpečnostní expert či kandidáti na prezidenta. Jestli veselý, tak jako fraška.

Re: 4 z pěti:
Autor: J. Anděl Datum: 13.1.2018 3:12

Omlouvám se za nekorektní asociaci nahaté slečny a sexu :-)

Re: 4 z pěti:
Autor: P. Spáčil Datum: 13.1.2018 6:15

A o čem by proboha měli v průběhu voleb psát? Že kandidát číslo 1 se u volební urny pousmál, kandidát č. 3 byl s manželkou a celým příbuzenstvem atd.? Takhle mají aspoň něco akčního co se dá prodat.

Malá právnička:
Autor: S. Sedlák Datum: 13.1.2018 3:18

Když jsem ji viděl natiskovce horlivě a až směšným důrazem povídat ta její modra, tak se mi vybavily padesátá léta případně severokorejská tv z dnešní doby. Ti lidé vědí, co je jejich guru zač.

Koukal jsem jakou tu školu vlastně absolvovala. Typoval jsem Plzeň, ale ne. Ačkoliv je od Brna, tak studova jakousi Panevropskou vš v Bratislavě. Je úsměvné jak tím svým vzděláním argumentuje.

Re: Malá právnička:
Autor: J. Ševčík 106 Datum: 13.1.2018 4:16

At je protest proti Zemanove spinave politice jakykoliv ja ho schvaluji Zeman Ukrajinu pohanil a lisal se k Putinovi stejne jako kdysi Klaus ze o tom psali ze to lisani k Putinovi nema obdobi.Zeman si zaslouzi protesty proti nemu. Zmatky a o rozdeleni naroda zacal Klaus a Zeman v tom pokracuje a je o 100% horsi.

Reichstag 1933.:
Autor: M. Šurgot Datum: 13.1.2018 3:40

Když jsem viděl na prvním videu tu polonahou šeredu skočit Zemanovi do cesty, pomyslel jsem si nejdříve něco o provokaci na podporu Zemana, připravené jeho vlastním štábem. Ze nějaké “babě z ulice” strčili do kapsy pětikilo, až tak hnusne vypadala...

Jiné a delší video ukázalo, ze “baba” byla pečlivě připravena mezi novináři s jediným zapnutým knoflíkem na košili. Další info odhalilo, ze se jedna o světově známou aktivistku z Ukrajiny.

Jde tedy o ženu, která nemohla volit, neměla ani novinářský průkaz a buď přišla do volební místnosti v košili, nebo se v prostoru, určeném pro novináře, svlékla do košile a čekala na příchod prezidenta.

Souhlasím s bezpečnostním expertem, který objektivně zkritizoval policejní tým z ochranky prezidenta, ze část týmu, zajišťující prostor, neskutečně selhala. Jejich člověk nestál čelem k novinářům, ale zády....

Jsem odpůrcem Zemana, budu volit jiné jméno, ale jedno musím napsat. Ať už bude prezidentem znovu Zeman, nebo kdokoliv jiný, nepřeji si, aby českého prezidenta chránili amatéři. Sice mají na letních fotkách ze Zemanovy “jachty na rybníce” (světová ostuda, ten gumový dětský nafukovací člun) svaly nafoukane bobulemi a posilovnou, ale hlavy si v posilovně moc netrenovali... Takže to chce udělat další “průvan” v ochrance a vyhodit nejen toho joudu, ale i šéfa, špatně jim velí! A já, jako antizemanovec, můžu jen litovat, ze se tato neskutečné stupidní akce neziskovky podepíše na posílení Zemanovych voličů. Přece si nenechají sahat na svého “hrdinu” a půjdou volit, i když se jim původně jít nechtělo.

Re: Reichstag 1933.:
Autor: J. Svoboda 169 Datum: 13.1.2018 8:20

Byla celou dobu schovaná za Kalouskem, který to celé zorganizoval a zaplatil. :o)

Pěikný den.

Pěkné divadélko, ale špatná režie.:
Autor: J. Štrobl Datum: 13.1.2018 4:45

Že by byla Zemanova ochranka tak neschopná a ponechala prezidenta z jedné strany nechráněného, to nepovažuji za reálné. Tak špatná zase není. Byl to tedy ne moc dobrý ochotnický výstup. Ostatně na videu je velice dobře vidět, jak tomu děvčeti jednu chvíli šli všichni z cesty. Největší srandu z toho měl tuším hradní protokolář, který stál vpravo za Zemanem a od počátku se smál, jako by věděl, co stane. No patrně věděl. Teď to budou všichni hlupáci rozmazávat. LN s některými pány kandidáty už nastartovaly. Zvláště podnětné je rozhořčení pana Drahoše. Teď to teprve bude ta pravá zábava, jak to bude každý mameluk do omrzení komentovat a přihřívat si na tom svoji polívčičku. Zajímavé bude, jestli to Zemanovi pomůže zůstat na Hradě, což byl zajisté ten podstatný účel celého výstupu. Zeman přece musí dát Babišovi amnestii, kdyby něco nevyšlo z Čapím hnízdem. Smrdí to a nic bych nedal za to, že ten smrad táhne z Ruska.

Re: Pěkné divadélko, ale špatná režie.:
Autor: A. Trick Datum: 13.1.2018 5:28

Zatím jste zasmrděl pouze Vy.

Re: Pěkné divadélko, ale špatná režie.:
Autor: J. Kombercová Datum: 13.1.2018 7:25

Jo, je to divný. Kruliš se zjevně dobře baví, zatímco préza je na mrtvici.

Re: Pěkné divadélko, ale špatná režie.:
Autor: P. Boublíková Datum: 13.1.2018 8:00

Zvítězily v něm nízké pudy nad profesionalitou, víc bych v tom nehledala :-)

Konspirační teorie tohoto typu (bylo to divadýlko) mě neba - ostatně jsou dvousečné (viz včerejší radost z toho že se Zeman lekl - nevím, kdo by se nelekl - tudíž je poseroutka, apod.)

Re: Pěkné divadélko, ale špatná režie.:
Autor: J. Kombercová Datum: 13.1.2018 8:08

Jj. to zemanovsko voličské, že "se Zemanem je aspoň sranda" neznamená, že se baví všichni, často ani protagonista ne.

Re: Pěkné divadélko, ale špatná režie.:
Autor: M. Těhanová Datum: 13.1.2018 8:18

Taky to tak vidím. Ona s snad svlékala za plentou, že to nikdo neviděl? Byli všichni hluchoněmí, že nikdo nezařval " POZOR "!!!!

A Drahošova reakce, klasika pokrytectví.

Re: Pěkné divadélko, ale špatná režie.:
Autor: I. Vermis Datum: 13.1.2018 9:30

Jak to mohl někdo vidět, když všichni zbožně koukali na Zemana?

Jaké to jsou počty? Kavárenské? Nás to tak neučili.:
Autor: P. Dvořák Datum: 13.1.2018 5:03

" . . .nadále upozorňuji, že kdo v druhém kole nepůjde volit, podpoří Zemana." Samozřejmě za předpokladu, že nějaké druhé kolo bude a že do něho postoupí Zeman.

To jako když v druhém kole půjde pětadvacet procent lidí volit toho protikandidáta, deset procent Zemana a pětašedesát procent lidí volit nepůjde, tak vyhraje Zeman?

Co tam u vás dávají do kávy a koňáčku?

Re: Jaké to jsou počty? Kavárenské? Nás to tak neučili.:
Autor: P. Spáčil Datum: 13.1.2018 6:07

Aston předpokládá, že prezident Zeman má pevnou voličskou základnu, která k volbám půjde. Takže když nepůjdou volit ti, kteří měli jiné kandidáty v prvním kole tak to prezident bez problémů vyhraje. Kapišto?

Re: Jaké to jsou počty? Kavárenské? Nás to tak neučili.:
Autor: J. Karlík 653 Datum: 13.1.2018 7:18

Já osobně, když můj kandidát neprojde do druhého kola, můžu mít problém volit v druhem kole někoho jiného. Není to moc ferove.

Re: Jaké to jsou počty? Kavárenské? Nás to tak neučili.:
Autor: M. Těhanová Datum: 13.1.2018 8:11

Proč by to nebylo férové? Vy byste si nevybral z těch ostatních nikoho, kdo by byl lepší než Zeman?

Spoustě lidí, i mě, tak připadají všichni.

Re: Jaké to jsou počty? Kavárenské? Nás to tak neučili.:
Autor: J. Karlík 653 Datum: 13.1.2018 9:03

Váš problém je, že nevolíte svého kandidáta, ale volite proti Zemanovi.