15.12.2018 | Svátek má Radana, RadanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Topolánek mezi hospodou a kavárnouŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 46, poslední: 3.1.2018 22:55, přehled diskusí

NEVOLIT EUROHUJERY !!!:
Autor: J. Kanioková Datum: 3.1.2018 21:37

........:
Autor: J. Kanioková Datum: 3.1.2018 21:33

"i Topolánek má spoustu chyb, ale zřejmě jako jediný z prezidentských pretendentů si uvědomuje tragickou realitu rozpůlené společnosti."

Já mu nevěřím. Uvědomuje si on, co je EU zač? Už jednou zradil s LS !

Re: ........:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 3.1.2018 22:55

Dutý a prázdný Topol žádné pevné názory nemá, natož aby si něco důležitého uvědomoval. Umí dobře žvanit, zejména to, co se nyní chce slyšet. Ale, že je Jen vychytralý Žvanil by mělo být jasné už skoro každému. A společnost je nyní rozdělena po celém civilizovaném světě na Tenkou vládnoucí vrstvičku a Většinu normálních pracujících lidí, kteří se UŽ nechtějí podřizovat. Zeman ani Trump nejsou ti, co ji rozdělují, oni tento fakt pouze odkrývají.

S tím stmelováním:
Autor: J. Schwarz Datum: 3.1.2018 19:30

je to, soudruhu Štěpánku, vošajstlich. Když už jste naskočil na dělení obyvatelstva na "hospodu" a "kavárnu", pak je to právě ta kavárna, i když se tváří jako etalon ctnosti, morálky a tolerance, kdo je sobecký, sprostý a jde přes mrtvoly za svým prospěchem. "Kavárníci", to jsou přece ti, co se sami považují za úspěšné, manažeři, známí umělci, profesoři a rektoři, všelicí hodnostáři co vydělávají fůry prachů a jejich dětičky bavící se v "neziskovém sektoru". Ti o sobě rádi tvrdí, že se uživí kdekoli na světě, narozdíl od "zaprděných" návštěvníků hospod. Ti jsou naopak reprezentováni dělníky, účetními, sekretářkami,učitelkami či instalatéry a jsou vázáni když ne přímo na svoje bydliště, pak na tuto republiku. No, a tihleti kavárenští dobráci, aby vydělávali ještě víc a protože si potřebují udržet přízeň západních elit, jsou ochotni rozvrátit "návštěvníkům hospod" jejich způsob života. Nezajímá je, že ti se nemohou jen tak sebrat a jít učit nebo opravovat elektroinstalaci do New Yorku nebo Singapuru. Kavárníci, ačkoliv tvrdí že právě takové schopnosti a "flexibilita" je charakterizuje, z nějakého důvodu do světa nevypadnou, ale silou mocí tahají "svět" sem, nejraději ten třetí. Přitom právě je to nestojí skoro nic, svoje zisky ulijí do daňových rájů, bydlí v chráněných či luxusních čtvrtích a když potkají imigranta, pak půjde opravdu nejspíš o lékaře, profesora nebo inženýra. "Hospodám" pak hodí na hlavu soužití s pohaněči mezků, pouštními lupiči a pasáky koz s tím, že jde o "solidaritu v rámci Evropy". Sorry jako, ale kavárníci s hospodou v jedné zemi klidně spolužít nemohou, protože "hospoda" nemá kam odejít a "kavárníci" jí klidně kvůli poplácání po zádech od "vyspělého evropana" zničí zavedený způsob života.

Re: S tím stmelováním:
Autor: V. Kotas Datum: 3.1.2018 21:03

No, hlavně v hospodě se vše řeší přímo a hned na rovinu, bez postranních úmyslů ( kibic, drž tlamajznu, než tě přes ní čmajznu ), jak to dělávali naši předkové. Podrazáctví se v hospodě nenosilo.

:)))))))))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 3.1.2018 21:34

Re: :)))))))))))))):
Autor: V. Kotas Datum: 3.1.2018 21:54

I největší kamarádství většinou začínalo tím, že se nejdříve ti dotyční poprali.

Aha,:
Autor: R. Langer Datum: 3.1.2018 18:17

všichni jsou fanatici, jenom vy jste letadlo. Tak určitě. :-D

kdo pak to mluví 4:
Autor: J. Hrabě Datum: 3.1.2018 13:24

Štěpánek-jeden z hajzlíku,kvůli kterým Čr platila v arbitráži za tv Nova 10 miliard kč.

Topolánek-pod jeho vedením Čr prožila hospodářskou krizí nejhůř v rámci stř.Evropy a byla í jedna z nejhorších celé Eu.Jedna z hlavních příčin-snad až záměrně chybná hospodářská politika.Jinak p. Topolanek svátky vánoc měl trávit v klidu s.p.Dalíkem a ne s rodinou a dokonce kampani...

.

Re: kdo pak to mluví 4:
Autor: P. Han Datum: 3.1.2018 13:54

Jistě, pane Hrábě. Vy jste ten blb ze Štěpánkova Facebooku, že jo?

Re: kdo pak to mluví 4:
Autor: J. Hrabě Datum: 3.1.2018 14:18

Jistě p.Han. Taky mám rád inteligent. diskuzi.Hezký den...

Re: kdo pak to mluví 4:
Autor: M. Prokop Datum: 3.1.2018 14:38

Výron v 13,24 tomu zrovna nenasvědčuje.

Re: kdo pak to mluví 4:
Autor: M. Těhanová Datum: 3.1.2018 15:06

Co to melete? V době hosp.krize tam už dávno nebyl.

Podle některých snad může i za 2 svět.válku. Někteří lidé jsou neuvěřitelní.

Re: kdo pak to mluví 4:
Autor: J. Hrabě Datum: 3.1.2018 15:39

Hezké,pokud má někdo o sobě pochybnosti pak stačí aby se ocitl mezi některými zdejšími mentálními giganty a hned mu musí být tak nějak líp. Také jednoduché.bez znalosti.bez paměti,bez názorů jen tak člověk nepotká...

Re: kdo pak to mluví 4:
Autor: P. Han Datum: 3.1.2018 22:35

Názory tu má kdekdo. Ale jen málo z nich - včetně vás - má názory bez znalostí.

Koukám, že Štěpánek změnil tábor,:
Autor: M. Valenta Datum: 3.1.2018 11:05

ale je to fuk. Ve druhém kole to stejně hodí Ovarovi.

Re: Koukám, že Štěpánek změnil tábor,:
Autor: R. Brzák Datum: 3.1.2018 11:47

To je super - nemohl byste mi poradit se sportkou?!

Re: Koukám, že Štěpánek změnil tábor,:
Autor: M. Valenta Datum: 3.1.2018 12:13

9,11,22,25,30,31.

Re: Koukám, že Štěpánek změnil tábor,:
Autor: P. Rudolf Datum: 3.1.2018 11:56

O tom nebudiž pochyb. Topol slouží jenom jako vysavač voličů těch ostatních kandidátů. Vždyť proč by Ovarista volil kovaříčka, když může rovnou kováře?!

tvrde jadro jsou vzdy fanatici-omezenci:
Autor: M. Pesat Datum: 3.1.2018 10:50

"Tvrdé jádro zemanovské české hospody jsou úplně stejní omezenci jako tvrdé jádro schwarzenberské pražské kavárny. Ani jedni nechápou a nepřipouštějí, že tahle zem jim nepatří o nic víc než těm druhým."

----------------------

Soudruh modrobolsan Stepanek ve svem "spravedlivem rozhorceni" zapomnel na tvrde jadro modrobolsanu/modry koutek-tzv. ceska "pravice" ale klidne muzeme prihodit do nuse hard core panbickaru/brcalniku/rudobolsanu. Obecne soudruzi, kazdy kovany verici a vubec nemusi jit o nabozenstvi, je fanatik. Jednim z piliru demokratickeho statu jsou svobodne demokraticke volby, soucasti tohoto procesu je i to, ze po volbach se uznava vitez voleb a take /do nedavna platilo/ ze vitez voleb, at uz prezident/premier-vlada ma tzv 100 dni hajeni. Zamerne jsem napsal, ze do nedavna platilo, protoze soudruhu Zemanovi nedala kavarna P&L ani vterinu hajeni, soudruhu Trumpovi v USA nedali "demokrate" vsech barev ani vterinu hajeni a soudruhu Babisovi rovnez. Vcera jsem v radiu slysel soudruha kandidata Horacka, mluvil vcelku rozumne, misty dokonce moudre, urcite by mi jako prezident CR nevadil=bral bych jej. Soudruh Horacek ovsem strasil volice, ze je ohrozena demokracie/svoboda, ten rozhovor probihal v poradu 20 minut na Radiozurnalu. Rok 1968 , to jsem byl dite, dospival jsem za husakovske normalizace, takze pokud dnes neco ohrozuje demokracii, tak definitivne verejnopravni rozhlas, u TV nevim, na TV se leta nedivam/nezapinam. Ten porad moderoval soudruh sefredaktor Pokorny, ano, presne ten horlivy svazacek Pokorny z TKM, ktery v ceskoslovenske televizi delal propagandu husakovske normalizaci/SSM.

Verejnopravni media totiz patri vsem koncesionarum, posloucham jen rozhlas, tam ovsem plati, ze za spolecne penize/poplatky si ta verejnopravni media "zprivatizovala"=ukradla jen jedna parta.

Cest :-(

Re: tvrde jadro jsou vzdy fanatici-omezenci:
Autor: K. Filek Datum: 3.1.2018 18:28

A která parta to je?Tolik psaní o ničem.Jste jistě komoušský aparatčík,ti uměli hodiny povídat o ničem.Ze všech kandidátů,by Topolánek byl tím nejlepším.

Holt:
Autor: M. Malovec Datum: 3.1.2018 10:10

to jsou ty vymoženosti sociálních sítí. Děkuji, nemám zájem.

:
Autor: P. Götze Datum: 3.1.2018 9:15

Tohle uz je myslim slusna zoufalost autore.

Jsem jen hlupáček,:
Autor: K. Frauknecht Datum: 3.1.2018 9:05

ale nemohu nalézt tu "rozeštvanou společnost". Vidím jen partu zamindrákovaných (a hlučných), kterým sebrali hračku (Khárla) a oni se s tím, za celou tu dobu, nesmířili.

Levičák na hradě není moje káva, ale nahradit jej např. p. Drahošem? Nechci, díky.

Re: Jsem jen hlupáček,:
Autor: R. Brzák Datum: 3.1.2018 11:49

Levičáka levičákem...to máte jedno, z těch kandidátů není pravičák ani jeden - snad jen Topolánek je středový...

Není to jedno !:
Autor: J. Kanioková Datum: 3.1.2018 21:39

Volit eurohujera jen proto, že vystupuje ušlechtile... uff

Potopí ho jeho těžká koule na noze.:
Autor: P. Maleček Datum: 3.1.2018 8:59

Topolánka, přes mnohé jako zápory, ale i množství pozitiv, potopí to samé, co Schwarzenberga - nedokáže se zbavit své těžké koule na noze.

A tak knížete potopil Kalousek (to v obavě lidu, že prezidentovat bude přes knížete Kalousek) a Topolánka potopí Dalík (to v obavě lidu, že hlavním cílem Topolánka bude Dalíka vyamnestovat z kriminálu).

Re: Potopí ho jeho těžká koule na noze.:
Autor: T. Kočí Datum: 3.1.2018 10:11

Jen na okraj. Volil jsem Karla. Zemana nikdy volit nebudu.Ale uznávám, že Karel nám to totálně pohnojil.Reportéři s gustem vyhledávají záběry, jak chrápe.To není velký problém. On více než kdo jiný položil Top 09. Proč se proboha už na to nevy... a jde někam chrápat do ůstraní? Teď například nahání hlasy vožungrovi, jako ještě horší alternativa i když nekandiduje.

Ne, ne. Knížete potopilo eurohujerství !:
Autor: J. Kanioková Datum: 3.1.2018 21:40

A v tom je asi jádro pudla.:
Autor: M. Těhanová Datum: 3.1.2018 8:53

Nikomu není divné, jak se najednou kavárna a hospoda( používám toto označení pro zjednodušení) shoduje?

Hospoda ho nenávidí, protože má něco v hlavě a je to opravdu politik.

Kavárna nikdy nepřizná, že se ho chtěla zbavit , a proto přistoupila na jeho osočování drbama.

Je to totiž člověk, který se nenechá ovlivnit ani jednou z těchto skupin, vždycky se bude řídit svým vlastní rozumem, a tato dvě skupiny bojují jen o svůj vliv.

Ale kdo by byl ochotný se na to podívat z tohoto úhlu. Dehonestovat je snažší!!!