15.12.2018 | Svátek má Radana, RadanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Kolik je tu muslimů?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 82, poslední: 7.1.2018 7:56, přehled diskusí

Počet muslimů (v Čechách):
Autor: L. Němec Datum: 2.1.2018 10:12

V Čechách je 48 pravověrnejch muslimů.

Západní Evropa už nemá šanci.:
Autor: A. Alda Datum: 2.1.2018 9:56

My se stále ještě můžeme zachránit.

Nezbytné k tomu je opustit EU a obnovit železnou oponu.

Re: Západní Evropa už nemá šanci.:
Autor: Š. Apolen Datum: 2.1.2018 16:09

Soudruhu Aldo, před čím bychom se tak zachránili ? Když má někdo jediný recept na všechno, stejný jako soudruzi, je pro mě soudruh.

Zase Gatestone?:
Autor: D. Novak 721 Datum: 1.1.2018 21:47

Tedy sionistický Volkischer Beobacter. Rozlíčujme si kdo za tímto inštytutem stojí. Předsedou je válečný zločinec John Bolton, pomáhal v Bushově vládě prosadit vylhanou válku v Iráku. Prezidentkou je židovská sionista Nina Rosenfeld. Blíže o této dámě. Zasadila se o to, aby Bush dal milost Lewisi Libbymu (je ze stejného kmene jako ona). Kdo to byl? Byl to poradce Dicka Chaneyho. Byl usvědčen mj. ze lhaní před porotou. Oč šlo? Pamatujete na aféru Plamerová? Byla to agenta CIA, její identitu médiím vyzradil právě Libby. Proč? Protože její manžel coby novinář napsal o válce v Iráku pravdu. Byla to vylhaná válka od A po Z. Tito způsobili rozvrat a chaos v Iráku, statisíce mrtvých, tento chaos se přelil i do Sýrie. A díky tomu máme migrační vlnu. Založí požár, a pak varují před následky.

Re: Zase Gatestone?:
Autor: D. Novak 721 Datum: 1.1.2018 21:52

Pamatujete?

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zlom-bush-a-cheney-v-plamegate-zamerne-podvadeli/r~i:article:514539/

Bolí paranoia ? :
Autor: J. Kanioková Datum: 1.1.2018 23:05

Re: Bolí paranoia ? :
Autor: D. Novak 721 Datum: 1.1.2018 23:25

Paranoia nebolí. Pravda bolí. A ještě perlička. Hádanka. Identitu Plamerové vyzradil Žid Libby skrze novináře Novaka. Uhodnete z jakého kmene je novinář Novak? 1) Arab, 2) Rus, 3) Žid. Nápověda. Předci pocházeli z Ukrajiny, Polska, Litvy :-) Kdo by to tak mohl být? Asi Arab... . To jsou všechno veřejné informace. Takže Gatestone institut je sionistický plátek, který nás má poštvat proti muslimům. Přitom tito sionisté jsou vinni migrační vlnou, neboť skrze loutky v americké vládě rozvrátili Irák a Sýrii.

Re: Bolí paranoia ? :
Autor: V. Lunák Datum: 1.1.2018 23:55

Je to, jak píšete.

Re: Bolí paranoia ? :
Autor: C. Horák Datum: 2.1.2018 0:36

Tak Vám nevím... Zkusím se zeptat toho chlápka z Malmö, co mu zapálili dům, podřízli dceru a znásilnili manželku, proč je tak nesnášenlivý vůči muslimům. Jestli ho náhodou nepoštval ten sionistický plátek...

Re: Bolí paranoia ? :
Autor: H. Lukešová Datum: 2.1.2018 0:41

Dejte pokoj s Židy a zamyslete se nad bestialitami muslimů, co páchají v Evropě. Gatestone píše fakta, jaká jsou, ta se vám muslimům a neomarxistům holt nelíbí. Žádný Žid nespáchal tolik zločinů, jaké dnes páchají muslimové.

Re: Bolí paranoia ? :
Autor: C. Horák Datum: 2.1.2018 0:53

Ony to nejsou až takové pitomosti, jak by se mohlo zdát, co ten pán píše. Spíš jde o to, že nestranný a objektivní není vůbec nikdo, pročež je nutno zkoumat pravdivost každé informace, nikoli lustrovat jejího původce. Dostanu-li pravdivou, doloženou a ověřitelnou informaci, jsem za ni rád, a to zcela bez ohledu na pohnutky autorovy. Informační válku, v níž prounijní desinformační weby zveřejňují seznamy protiunijních desinformačních webů, nemůže snad soudný člověk brát vážně.

Re: Bolí paranoia ? :
Autor: M. Prokop Datum: 2.1.2018 9:39

Jsem ZA ni vděčen.

Jinak souhlas.

Re: Bolí paranoia ? :
Autor: Š. Apolen Datum: 2.1.2018 16:12

Že by se všichni soudruzi jmenovali Novák ?

Re: Bolí paranoia ? :
Autor: M. Prokop Datum: 2.1.2018 9:38

To bude blbost kombinovaná s nenávistí (dost obvyklý mix).

tomu chytrýmu bych vzkázal:
Autor: K. Kovář 444 Datum: 1.1.2018 18:05

moc kecáš a málo píšeš domů.

Bu bu bu ... Samozřejmě pokroucené, až běda:
Autor: Z. Velínský Datum: 1.1.2018 16:16

1) Studie počítá s tím, že do r. 2050 se bude zvětšovat v Evropě muslimská populace a vůbec nebere v potaz zvětšování populace ostatních Evropanů;

2) I v Německu, hlavní cílové zemi, již naplno běží zamítání žádostí o azyl. V ostatních zemích se imigrantům staví do cesty čím dál více překážek. Několikaletý výlet afričanů do Evropy končí už nyní, ne až v roce 2050;

3) Zkusila se studie vůbec zabývat počty muslimů v Evropě v historii, a uvést, jaké dopady na dnešek to mělo? Třeba když Turci obléhali Vídeň, Španělsko jako součást arabského světa po mnoho staletí? A kolik bylo Francouzů v Jeruzalému ve 12. století, kolik Angličanů v Indii ve století 19., a jaké dopady všude byly? Žádná apokalypsa nikde nenastala. A to se jednalo o staletí migrací, ne o několik let způsobených jednou bláznivou kancléřkou!

Re: Bu bu bu ... Samozřejmě pokroucené, až běda:
Autor: C. Horák Datum: 1.1.2018 17:31

Článek: "...nejen proto, že počet muslimů roste v absolutních hodnotách, ale proto, že nemuslimské obyvatelstvo v Evropě by mělo klesnout zhruba o 10 %."

Velínský: "Studie (...) vůbec nebere v potaz zvětšování populace ostatních Evropanů."

Musím říct, že neomarxistická logika mne zcela odzbrojuje. Ty ostatní žvásty si snad už reakci ani nezaslouží.

Takže, pokud to náhodou nevíte, Španělé po osvobození:
Autor: P. Vaňura Datum: 1.1.2018 19:07

země roku 1492 nakonec v druhé polovině 16 století muslimy kompletně VYHNALI, protože se nejenže nebyli ochotni integrovat, ale dokonce se paktovali s nepřáteli Španělska. Roku cca 1922 Turci vyhnali 2 miliony Řeků z úzení současného Turecka (Ti Řekové tam předtím žili 3000 let !!!!) a na oplátku odešlo 800000 muslimů z Řecka do Turecka. Také po vyhlášení nezávislosti Rumunska v druhé polovině 19 století odešlo ze země mnoho muslimů. Muslimové v Srbsku se naproti tomu stali pro zemi neštěstím!

Gándí se ve stejnojmenném filmu vyjadřuje, že před WW2 žilo v Indii 100000 Britů oproti 350 milionům Indů!

Po vyhlášení nezávislosti Alžírska roku 1963 bylo ze země hned v první fázi vyhnáno 85% Evropanů. A po vyhlášení Izraele bylo z arabských zemí vyhnámo 850000 Židů, skoro celá tamní židovská populace! Oni a jejich potomci dnes tvoří 49% obyvatel Izraele!

Re: Takže, pokud to náhodou nevíte, Španělé po osvobození:
Autor: D. Novak 721 Datum: 1.1.2018 21:50

31. března 1492 vypověděli španělský král Ferdinand II. Aragonský a královna Isabela Kastilská dekret o vypovězení Židů ze Španělska. Mají tam tedy dlouhou historii ve vyhánění.

Re: Takže, pokud to náhodou nevíte, Španělé po osvobození:
Autor: Š. Apolen Datum: 2.1.2018 16:29

Jestli Vám dobře rozumím pane D. Nováku, tak Ferdinand II Aragonský a Isabela Kastilská, zrušili dekret o vypovězení Židů ze Španělska. Račte si svůj příspěvek znovu přečíst.

Re: Bu bu bu ... Samozřejmě pokroucené, až běda:
Autor: M. Drašner Datum: 1.1.2018 19:27

Na dobytí asijské části Východořímské říše po zničení hlavní císařské armády v bitvě u Jarmúku LP 636 stačilo cca 50,000 Arabů, a to tam žilo několik miliónů obyvatel jiného vyznání. Jenže bojovníků z nich bylo zanedbatelně, takže raději sklonili hlavy, protože ze začátku měli nižší daně. Ubránili se pouze horalé v Malé Asii (tehdy úrodné nížiny padly) - a z hor také byla později, v 9.stol. zagájena rekonquista. Totéž na Iberském poloostrově. A kde jsou ty asijské menšiny teď? Týraní Koptové v Egyptě (údajně 10-15%), pár tisíc maronitů v Libanonu, Chaldejci, nějací ti křesťané v Sýrii a Iráku... Proklínaní iberští králové dobře věděli, proč se v 16.stol. téhle menšiny en bloc zbavili - kdykoli totiž docházel muslimským vládcům a muslimům vůbec dech, povolali si pomoc ze zámoří - Almorávidy, pak Almohády a následující muslimské dynastie. Mít tuhle pátou kolonu bylo prostě příliš rizikové... A teď čeká vyměklou a odzbrojenou Evropu totéž - buď přes vytvoření výrazné muslimské menšiny (a později většiny) s politickými požadavky, nebo paryzánským bojem ve městech ala ISIS. Proti tomuhle je tahle naše forma demokracie prakticky bezbranná, vždyť už teď jsou právnici zločinců, bránících se vyhoštění, placeni lépe, než prokurátoři...

Re: Bu bu bu ... Samozřejmě pokroucené, až běda:
Autor: J. Vintr Datum: 1.1.2018 19:50

Nevím, jestli běží v Německu naplno zamítání žádostí o azy, ale zatím se nikde nepíše, že by ty neúspěšné azylanty někdo vracel po destitisích zpátky odkud přišli. Kromě toho sami Němci například přiznávají, že jich statisíce o azyl vůbec nepožádaly a nikdo nich oficiálně neví. Zato jsou snahy, aby se začalo se slučováním rodin těch, co se dostali do Evropy a to včetně sourozenců. Pokud se to zrealizuje, tak sem budou proudit ne po desetitisích, ale po milionech. A ne složitě přes moře, ale se vším pohodlím letecky.

Co se táká působení muslimů v Evropě před mnoha sty lety, je nesmyslné to srovnávat s dnešní situací. Jednak tehdy neště nebyl kiturní rozdíl tak propastný, jednak tehdy ještě nikdo neslyšel o nějakých lidských právech a věci se řešily mečem.

Re: Bu bu bu ... Samozřejmě pokroucené, až běda:
Autor: Š. Apolen Datum: 2.1.2018 16:36

Pánové Vintře a Prokope, chce to se nejen shánět po antiislamistických zprávách, ale také po korektních zprávách o dění v Evropě.

Re: Bu bu bu ... Samozřejmě pokroucené, až běda:
Autor: M. Prokop Datum: 1.1.2018 21:39

Je-li růst populace pod cca 2,1 dítěte na ženu, není to růst, ale pokles. Takže vaše "nebrání v potaz" je úplně mimo.

Zamítnutí žádosti bez FYZICKÉ deportace zamítnutého žadatele a bez důsledné ostrahy hranic k hovnu jest. A obé neexistuje.

V tehdejší době byly věci řešeny rychle a jednoduše: Přínosní byli zachováni či asimilováni, ostatní promptně zabiti. Pak žádná apokalypsa nenastala, ale to dnes nefunguje.

Závěr, jste úplně mimo realitu.

Re: Bu bu bu ... Samozřejmě pokroucené, až běda:
Autor: Š. Apolen Datum: 2.1.2018 16:23

Podle čeho pane Velínský soudíte, že je paní kancléřka bláznivá ? Podle toho, že ji většina německých voličů volí ? Několik procent, ne bláznivých, ale poněkud naivních voličů v Německu je, ale ti se vyskytují všude. Také u nás. V Německu volí AfD, u nás SPD.

Chorvatsko:
Autor: K. Potoček 413 Datum: 1.1.2018 14:53

Zapomněli na čtvrtý snénář, až se lidi nasrštvou a vezmou to do ruky jako kdysi Chorvaté. Mám takový dojem, že je to dnes etnicky nejčistší země v Evropě. Nebude to sice hezký pohled, ale když už vědátoři zkoumají, měli by počítat se všemi možnými eventualitami.

Re: Chorvatsko:
Autor: K. Kovář 444 Datum: 1.1.2018 18:03

přesně tak, budou se v pohodě vybíjet, na to zapomněl.

Re: Chorvatsko:
Autor: C. Horák Datum: 1.1.2018 21:18

Jakkoli si neumím představit smysluplnou a inteligentní odpověď na následující otázku, nedá mi to ji nepoložit: Proč v pohodě?

Kolik je tady muslimů?:
Autor: R. Neveselý Datum: 1.1.2018 12:42

Jsou tady v množství větším než velkém.

Re: Kolik je tady muslimů?:
Autor: V. Kain Datum: 1.1.2018 15:33

Je tady dost idiotů,kteří tvrdí že 12.