26.4.2019 | Svátek má OtoDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ŠPANĚLSKO: No pasarán, fašistické kšandy!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 34, poslední: 17.12. 2017 20:21, přehled diskusí

Re: Že nejsou protesty?:
Autor: P. Selinger Datum: 17.12.2017 20:21

Nenoste kšandy, noste řemen, a mějte ho pohotově, když potkáte někoho z antify. Řezali je máilo, musíte to dohnat.

Re: Fašismus byla státní ideologie, korporátní socialismus.:
Autor: P. Selinger Datum: 17.12.2017 20:12

Boužel tak zvaní příslušníci antify jsou spíše anarchisté, ani nevědí, co to fašismus byl, pletéu si ho s nacionálním socialismem. Korporátní socialismus se velmi podobá tomu, čemu se u nás říká řízení státu jako firmu.

1*:
Autor: J. Kanioková Datum: 17.12.2017 17:11

ovšem... kdyby jen ona jediná..

První dva odkazy - 0:
Autor: J. Kanioková Datum: 17.12.2017 17:07

u posledního - Omlouváme se za nepříjemnost, ale tento materiál není dostupný...

Orwelliáda jak bič !

Brrr... fuj !:
Autor: J. Kanioková Datum: 17.12.2017 17:03

Mešity v Belgii a Nizozemsku jsou financovány z drogových peněz, říká reportérka - https://voiceofeurope.com/2017/12/mosques-in-belgium-and-the-netherlands-are-financed-by-drug-money-says-reporter/#.WjLg_afMdhw.twitter

Fašouni z Antifa podporovaní otcem islamizace Sorośem: :
Autor: M. Pressl Datum: 17.12.2017 12:52

Abyste se pane Klímo nespletl!

1

Skupování pozemků Araby zastavit nemůžeme, vzkázal kraj do ...usti.idnes.cz/petice-modlany-arabove-skupuji-pozemky...-/usti-zpravy.aspx?c...

Kvítkov, Modlany, Drahkov: české vesnice prodané Arabům – Samizdatwww.samizdat2016.cz/.../kvitkov-modlany-drahkov-ceske-vesnice-prodane-arabum/

Arabská kolonie u Teplic: radní prodal pozemky Kuvajťanům - Echo24.czhttps://echo24.cz/a/.../arabska-kolonie-u-teplic-radni-prodal-pozemky-kuvajtanum

Re: vymknutý svět:
Autor: J. Jurax Datum: 17.12.2017 12:29

Führerin Merkel je evropská nehodnota :-)

Re: O existenci přírodních zákonů víme.:
Autor: J. Jurax Datum: 17.12.2017 12:23

No, ve školách se učíme podle toho, jaký je režim a jaká parta (ne partaj) je u moci. Moc bych v tomto punktu na školu nespoléhal ... ostatně dnes učí i kované komunistky - třeba Semelová, dokud se nedala na politiku za komanče ...

Takže mne učili nenávidět buržuje a americký imperialismus a naopak milovat Sovětský svaz. Ale nepovedlo se - jednak jsme na to kašlali, jednak doma to rodičové a prarodičové korigovali a měli jsme doma bohatou knihovnu a bratrská pomoc v osmašedesátém nás poučila definitivně.

Co se učí dnes, netuším ... ale o zločinech komunismu nejspíš moc ne, spíš o tom, že islám je mírumilovný a je třeba ho tolerovat ...

Re: Fašouni z Antifa podporovaní otcem islamizace Sorośem:
Autor: J. Jurax Datum: 17.12.2017 12:14

Ano, na Moravě nevítáme svoloč z Antify slivovicí, nýbrž pančovaným metanolem ... :-)

Že nejsou protesty?:
Autor: J. Jurax Datum: 17.12.2017 12:10

"Pokrokoví" lidé celého světa přece nemohou protestovat proti násilí rudých sviní - fašisty přece nutno bít, i když jsou to dědci a jejich fašistovitost je dána kšandami v národních barvách! No pasaran!

Pro sichr přestanu nosit kšandy v barvách červenomodrobílé trikolóry - taky už jsem postarší a co kdybych narazil na nějakou zdivočelou pakáž z Antify ...

Jo kdyby ten starý pán měl kšandy rudé a umlátili ho nějací hololebci, to by byla jiná, to by se v médiích zvedla vlna oprávněného rozhořčení ...

Stačí se podívat:
Autor: P. Lenc Datum: 17.12.2017 7:53

na české fašouny, co si paradoxně říkají "Antifa" a nemusíme ani do Španělska.To jejich tvrdé jádro je ochotné ke všemu.A nejen u nás nebo ve Španělsku.

Re: Fašouni z Antifa podporovaní otcem islamizace Sorośem:
Autor: M. Prokop Datum: 16.12.2017 21:20

Pančovaný alkohol + antifa, to je fakt smrtící kombinace. :-P

Re: Fašouni z Antifa podporovaní otcem islamizace Sorośem:
Autor: V. Braun Datum: 16.12.2017 20:48

Jasně, na Moravě antifa nikoho mlátit nebude a ani si neškrtne. Tam si svoje lidi zabíjíme sami, třeba pančovaným alkoholem.

Pro R. Moravu :
Autor: M. Pivoda Datum: 16.12.2017 20:25

1. Vyšší výše trestu spolehlivě od kriminality neodradí. Nejsem psycholog ani psychiatr, ale domnívám se, ti by klasifikovali takové agresivní útočníky jako psychopaty a ty výše trestu neovlivní.

2. Stádovitost se mohla projevit i v (údajně nejinteligentnějším národě světa) Německu, kde byl Adolf Hitler zvolen demokraticky. Tím chci zde jen říci, že emoce jsou silnější než inteligence.

3. Případ mého pracoviště jsem už pro mé bývalé spolupracovníky popsal a je toho více než 100 stran. Takže to zde nemohu vysvětlit. Nicméně doplním k osobě Saši ješte jednu příhodu.

Brno bylo specifické. V dobách českého reálného socialismu se jen v Brně konaly Klubové večery Českého komitétu pro vědecké řízení: pro manažery a zájemnce o problematiku řízení. Při první návštěvě toho Klubového večera jsem se zděsil. Alexandr Čestnější tam tehdy vystoupil s připomínkou, že čeští mladí lidé jsou málo tvořiví. Proč? V té době bylo v Česku nedostatek bytů a Saša tvrdil, že nikdo z mladých (málo tvořivých) lidí nepříjde na to, že by se k nedostatkovému bytu mohl dostat i tak, že by zabil své rodiče. Opravdu to tam tehdy zaznělo! Nebyla na to sice žádná reakce z publika, ale moji první návštěvu u socialistických manažerů mi to pěkně okořenilo. Jak by asi ohodnotil myšlení takového člověka profesionální psycholog či psychiatr? A přesto byl Saša demokraticky a s naprostou převahou zvolen do vedení.

Re: poznámka:
Autor: B. Volarik Datum: 16.12.2017 19:25

Mnoho jich bylo v exilu v tehdejším Těžkozlodějsku. Všichni kolegové mého otce, který pracoval v rozhlase v latinské sekci byli Španělé. Bývalý řezník Muňoz naučil mojí mámu dělat tortillu, takže jsem byl jeden z mála dětí, které pravidelně jedly tortillu. Jistá Aurora mi darovala čínský rudý pionýrský šátek - byl hedvábný. Mně se hodil jako bandana, když jsem si hrál na kovboje. Začali se vracet už před smrtí Franca už někdy v polovině sedmdesátých let. Po Francově smrti se jich vrátila většina.

"Měli by nás ve školách učit" ?:
Autor: J. Kanioková Datum: 16.12.2017 18:43

Jste si jistý dnešními učebnicemi ? A učiteli ? Že odolají nátlaku svých nadřízených, kteří určí, která "ideologie" je ta správná pro naše děti ?

Obama schválil více než 200 učebnic, které učily Palestince vraždění Židů! Děti mezi první až devátou třídou nacvičovaly útoky na Izraelce a mířily na zlé Židy. - https://twitter.com/AmyMek/status/941890440810389504

Rozpoznávat manipulaci by měli děti učit především doma, rodiče..

Re: Pirát Bartoš nesl antify transparent:
Autor: R. Morava Datum: 16.12.2017 17:53

Ta pirátská má ale skvělé mimikry, obarvili AntiFu digitálním black-boxem a lidé jim to baští. Občas i mne Bartoš překvapuje, jsou mazaní, průměrný volič o politiku se nezajímající jim na to snadno skočí

Re: Vzpomínky pamětníka, který dosud nebyl ubit tyčí:
Autor: M. Prokop Datum: 16.12.2017 17:12

Nejspíš kolegové věděli, co je Pivoda zač.

Re: Fašouni z Antifa podporovaní otcem islamizace Sorośem:
Autor: R. Morava Datum: 16.12.2017 16:15

Tak v Praze se rozlézají jak sopel. A máte pravdu komunismus, politické procesy, TOP09 a osatní podrazy, to všechno přišlo z Prahy ale jinde jim pšenka nepokvete. Skončí na smetišti dějin. Na Moravě nedostanou multikulturalisti a AntiFa šanci. Jinak i s Polskem souhlasím, radši smrt než ten jejich zasr multikulturalismus, ale pokud to tu prohrajem poslal bych rodinu do Polska.

Re: Vzpomínky pamětníka, který dosud nebyl ubit tyčí:
Autor: R. Morava Datum: 16.12.2017 16:03

Autor netvrdí že je to jen ve Španělsku, jen říká že u nás by ten dobytek dostal vyšší trest a že to nezvedlo vlnu občanského odporu proti fašistům (pardon AntiFě což je krycí název pro moderní fašisty). Španělsko je holt v socialismu trochu "dál".

Jeden společný jev s Vaším případem tu je. A to stádovitost, ale i to, že jste měl bojovat a Vašim kolegům vysvětlit, co je ten pan Čestnější zač. Pokud si nechají slušní lidé sr na hlavu dopadne to moc špatně.

Ve Španělsku, ale i jinde, nic nového!:
Autor: T. Závodský Datum: 16.12.2017 14:56

Může to být ještě mnohem horší. Viz Ernest Hemingway: Komu zvoní hrana.

Re: Pirát Bartoš nesl antify transparent:
Autor: S. Rehulka Datum: 16.12.2017 13:55

No vždyt je to stejná svoloč !

Vzpomínky pamětníka, který dosud nebyl ubit tyčí:
Autor: M. Pivoda Datum: 16.12.2017 12:37

Článek jsem si se zájmem přečetl (o Španělsko se zajímám, mám státní zkoušku ze španělštiny, do Španělska jezdím na dovolenou atd.). Ale chce nám tím autor snad říci, že v Česku by se to stát nemohlo? Psychopaté přeci existují i v Česku. A jsou zde tolerováni, ba i povyšováni.

Pravda je, že mne zde v Česku dosud nikdo tyčí nemlátil. Ale mám i jiné zážitky. Před nějakými 35 lety jsem se vrátil po lékařském vyšetření na naše vědecké pracoviště a sdělil, že rakovinu nemám. Za chvíli jsem potkal na chodbě svého kolegu Ing. Alexandra Čestnějšího, CSc, který na mne zlomyslně sykl: "Škoda žes nezdechl!"

Za nějakých pět let poté, byl agent StB Alexandr všemi hlasy (kromě mého) demokraticky zvolen mluvčím Občanského fóra a stal se novým ředitelem našeho ústavu. Ze zloby pak zabil aplikační projekt umělé inteligence, která je dnes strategickým a nejziskovějším oborem vůbec. Demokraticky zvolený člověk zabil to nejhodnotnější, co mohl náš ústav vyprodukovat.

Souhlas!:
Autor: P. Vaňura Datum: 16.12.2017 11:53

Ale to dokáže zatím snad jen DSSS!

Re: poznámka:
Autor: R. Langer Datum: 16.12.2017 10:55

No, už jsou evidentně zpět.

Re: O existenci přírodních zákonů víme.:
Autor: R. Langer Datum: 16.12.2017 10:54

Například Zelení ignorují i přírodní zákony. Myslí si, že si odhlasují lepší. :-(

Fašouni z Antifa podporovaní otcem islamizace Sorośem:
Autor: P. Klíma Datum: 16.12.2017 9:26

se v Čechii brzy objeví taky.

Stěhuji se na venkov.

Ten v 18. a 19. století zabránil Germanizaci českých zemí a věřím, že zabrání také jejich islamizaci.

Jistější by ovšem byl venkov polský, než ten český...

O existenci přírodních zákonů víme.:
Autor: V. Student Datum: 16.12.2017 9:16

Učíme se o nich ve školách. Proč se neučíme o společenských zákonitostech? Třeba že když někým pohrdáme, vyvoláme u něj nenávist. Nebo o tom, že když někoho přesvědčíme že ten druhý je zlý, vyvoláme v něm pocit, že je oprávněn ho zabít, protože ten druhý nemá právo žít.

Miliony let naši předci bojovali o přežití a ty se vymazat nedají. Máme to v sobě. Zabít nepřítele, zničit zlo, ať už je za něj v průběhu věků vydáváno cokoli. A kdokoli. Židé třeba. Kapitalisté. Nepřátelé národa a o pár let později národovci.

Vím že existují lidé, kteří jsou si těchto zákonitostí vědomi a zneužívají je, ať už vědomě či nevědomě. Měli bychom se o nich učit ve školách. O naší (ne)schopnosti čelit lidem, kteří nám říkají: "Hele, nepřítel! On ti chce ublížit, víš? Toho se musíš strašně bát. Ale opravdu silní lidé se nebojí, víš? Oni udělají co je nutné, aby přežili!..." Měli by nás ve školách učit odolávat jim, rozpoznávat manipulaci a bránit se jí. Možná tohle bude škola budoucnosti. Až pochopíme, že znát poměr správných ingrediencí ve sloučenině není důležitější, než schopnost odolávat těmhle hajzlíkům.

vymknutý svět:
Autor: T. Kohout Datum: 16.12.2017 7:46

Ta věc je jasná, svět se prostě vymknul. (Paní Merkel ráda vykládá o "evropských hodnotách", přičemž právě evropské hodnoty jsou zcela něco jiného, než ona povídá.)

Ono je už:
Autor: J. Schwarz Datum: 16.12.2017 6:54

dlouho zřejmé, že "rozhořčení pokrokoví lidé" jsou vlastně fašisti "nevo čekisti" par excellence, ale přišli na parádní způsob maskování. Své ideové odpůrce obviní z náckovství a tím se předem před "pokrokovou světovou veřejností" vyviní,ať používají jakýchkoli metod včetně takových, za které by se samotní SA-manni styděli. Nejvyšší čas aby si t.zv "extrémní pravice" vytvořila vlastní ochranné skupiny a odplatili levičákům jejich metodami.