26.6.2019 | Svátek má AdrianaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: MeToo a právoŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 15, poslední: 11.12.2017 22:08, přehled diskusí

.......:
Autor: J. Kanioková Datum: 11.12.2017 22:08

"Mnohé chování, jež ženy mužům právem vyčítají" Hmm, dost by mě zajímal procentní poměr - ženské, které provokují a víceméně se nabízejí samy, a ty, kterým bylo opravdu ublíženo.

Stačí si všímat skupin mlaďošek, jak se teď chovají. Vyzývavě, drze, vnucují se, jsou vulgární, zesměšňují kluky.. brrr..

Je to všechno o výchově !

Šípková Růženka a princ.:
Autor: P. Zinga Datum: 11.12.2017 19:09

Vracím se k té anglické krávě, co chtěla, aby byl princ v pohádce potrestán. On ale byl: nepletu-li, vzal si ji za ženu...

Je to už starší .....:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.12.2017 18:58

Na rušné ulici jde solidní muž, potkává dámu (kostým, brýle), naznačí úklonu a pozvedne klobouk - "Promiňte, dobrý den", nakloní se poněkud blíže, "nechtěla byste si zašukat"? Bum! Dostane facku, že klobouk málem padá. No nic, pokrčí rameny, srovná klobouk a pokračuje v chůzi. Rozdurděná žena kroutí hlavou a také pokračuje v chůzi, ... stále pomaleji, ohlédne se ........ rychle se vrátí a osloví toho muže. "Poslouchejte, stojí vám to za to? Vy už jste musel dostat facek!! Muž se kulišácky usměje, opět se poněkud nakloní k dámě "ale víte Vy kolikrát jsem si zašukal"?

Navrhujte tresty za přímočaré, nezákeřné, nenásilné návrhy sklenky vína (nejen) večer!

Navrhujte tresty za jemné, nenásilné, návrhy na uvaření kávy, ukázky chaty/pejska na služebním počitadle, ......... byl jsem tomu vystaven, úřednice v bance jsou také ženy, že jo. Některé ženy vyhodnotí oholenou tvář a čisté boty, prsten nikde, celkem dobrý mateřský jazyk jako ........ . Trestně to řešit nehodlám.

Přijde mi zvláštní:
Autor: J. Vintr Datum: 11.12.2017 18:20

že vražda v souvislosti se znásilněním je otaxována jen na maximálně 12 let. To je to předchozí znásilnění jako polehčující okolnost?

Já bych rád věděl,:
Autor: J. Lepka Datum: 11.12.2017 12:51

zda zákon nějak charakterizuje porostou otázku: Slečno nechtěla byste se mnou eroticky vyvrcholit? Tak se přece lze velmi snadno nařčení z harašení vyhnout, že.

Re: Já bych rád věděl,:
Autor: M. Prokop Datum: 11.12.2017 13:44

Nelze.

Bohužel.

Od žen co nejdál!:
Autor: A. Alda Datum: 11.12.2017 11:23

Když Vás neudá za to, že ji svádíte, a dokonce ani Vás nebude žalovat za to, že jste ji svedl, časem se s Vámi rozvede a připraví Vás o děti, většinu majetku i o budoucí příjem.

Víš, co děl s antickým klidem tragéd slávou ověnčen? Bohové dát měli lidem děti bez účasti žen. Sám si cestu žitím klesti zbrojným ostnem jako jež: Zestárneš - jdi ženám z cesty. Mlád-lis, jdi jim z cesty též!

Čůrání ve stoje.:
Autor: J. Novak Datum: 11.12.2017 9:23

Pro holčíčky na to vymýšlýme čůrokapy a chlapečkové by si měli sednout? Mimochodem, ono to není špatné, když vám doma chlapeček i muži používají normální toaletu v sedě, alespoň zůstává po použití čistá včetně okolí. Takže proti tomu čůrání v sedě doma i tam, kde není pisoir nemám námitek. Ostatně, i například i muži kmene Křováků v buší čůrají v sedě.

Re: Čůrání ve stoje.:
Autor: R. Morava Datum: 11.12.2017 12:12

Dejte si ale pozor na hemeroidy. To je to minimální problém, které Vás s takovými názory potká. Ve skutečnosti to může být mnohem horší.

Pochopitelně obtěžování proti vůli:
Autor: D. Polanský Datum: 11.12.2017 7:36

ženy nepovažuji za správné, ale jsou tu i nároky a příkazy přírody a ta jaksi zákony moc nezná. Bohužel nejednou dámy provokují a pak se občas nelze divit, že nějaký ten neslušný návrh se objeví.

Jahelka vypráví ještě o jedné možnosti:
Autor: Z. Lapil Datum: 11.12.2017 7:10

V hospodě bylo pozdě veselo a jistý harmonikář, maje harmoniku doma, poslal pro ni souseda. Soused podle návodu vnikl do domu a následně do ložnice, kde byla harmonika uložena. Leč tam byla uložena rovněž manželka. I provedl soused, co mu instinkt velel, mladá paní se ani pořádně nevzbudila, a dobrý.

Ráno se ovšem ukázalo, že se probudila aspoň natolik, že si celou situaci užila a libovala si, že má chlapa, co za ní i z hospody odskočí. Čímž se to celé proláklo a včil, soude, mudruj. Znásilnění ani náhodou, protože jakýkoliv prvek násilí chyběl. Nakonec z toho bylo "zneužití cizích práv".

Re: Jahelka vypráví ještě o jedné možnosti:
Autor: J. Lepka Datum: 11.12.2017 12:32

To popisuje už Chevallier ve Zvonokosech, akorát že tam se tak prostřednictvím manžela mstila žena za svou frigiditu.

Jsem šťasten, že jsem to všechno přežil.:
Autor: J. Kopeček 533 Datum: 11.12.2017 0:25

Byly to nádherné časy, když jsme o přestávkách osahávali vyvinutější spolužačky už na základce v šatnách. A jak spolužačky schválně chodily do těch šaten i několikrát. Byla to nádherná doba, kdy ve škole nikdo nikoho nešikanoval, nikdo nikomu neubližoval a nikdo neřešil, že u moci jsou nějací komunisté. Pak jsme dospěli, přišel sex a nikdy žádnou dívku ani ve snu nenapadlo, že by si stěžovala natož, že by jí vadily a urážely jen nějaké narážky. Pokud někoho nechtěla, tak mu to dala najevo a tím to skončilo. Jsem šťasten, že já a všichni moji vrstevníci a vrstevnice to prožili a většinou na to máme do konce života i nádherné vzpomínky.

Re: Jsem šťasten, že jsem to všechno přežil.:
Autor: T. Major Datum: 11.12.2017 5:34

Naprosto souhlasím. Nedivím se, že se dnes řeší vymírání západní civilizace.

Stačí se jenom rozhlédnout kolem sebe kolik je dnes 40ceti-letých panen které sice udělaly kariéru, ale svoje sexuální potřeby musí řešit robertkem, protože toho mohou odložit do nočního stolku. Normální chlap se jim velkým obloukem vyhne.

Re: Jsem šťasten, že jsem to všechno přežil.:
Autor: J. Fridrich Datum: 11.12.2017 6:54

Souhlas s oběma příspěvky nad mým - měli jsme to v mládí také tak.. Z legrace přidávám - V jedné hezké, vtipné knize od Marcela Aymého je poznámka z jedné zábavy - " Mladé a hezké ženy pištěly že je muži osahávají a staré a nehezké pištěly že je nikdo neosahává." Nedávno jsem k tomuto tématu uvedl - " My jsme na ZDŠce v 8. třídě osahávali v šatně děvčata. Máme se přihlásit sami, nebo počkat až nás naše dávné spolužačky obviní ? Děkuji za odpověd', doufám, že se jí chopí nějaká zdatná genderistka." A také - " Ano, je třeba malé chlapečky konečně odnaučit čurat ve stoje a holčičky připravit na zajímavou kariéru popelářek, hornic a ocelářek.." Ze světa odchází ZDRAVÝ LIDSKÝ ROZUM.