16.10.2018 | Svátek má HavelDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: O jednom opravdovém dezinformačním webuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 55, poslední: 5.12.2017 20:37, přehled diskusí

„Jmenování Babiše je nejdůležitější událostí od roku 1989“:
Autor: L. Bystrý Datum: 5.12.2017 20:37

Na opravdu pravdivém, leninskou pravdou vpravdě NABITÉM webu vyšel NESMÍRNĚ podnětný článek od našeho pražského zpravodaje: http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201712046373070-vlada-andrej-babis/

Ano, se soudruhem a soukmenovcem Vyvadilem musí souhlasit každý opravdový komunista a putinista: Náš národní Vůdce Babiš nás vede, ruku v ruce s naším dalším národním Vůdcem Milošem, zpět k předlistopadové svobodě a prosperitě.

„Tehdy bude v Čechách dobře, až kozák ve Vltavě svůj tank omyje!“

Volte ANO, KSČM a našeho Miloše!

Vzkaz pro s. Schneidra.:
Autor: J. Peřina Datum: 5.12.2017 20:27

Vážený soudruhu,podle toho,co jste zde vysmolil jsem dospěl k jednoznačnému závěru,že jste agent W4C,ale chybí Vám pejsek Fousek.Také by jste se už mohl jednou vykoupat a vydrhnout od výkalů,kterou Vaše kůže nasbírala po vlezení Putinovi mezi hýždě.Jsem nesmírně rád,že jsem Lidovky před více jak deseti lety odhlásil.Čest práci a pokud nebudou Putinovi hýždě někde poblíž,určitě jej můžou nahradit Burešovi,nebo Zemannovi.

Moc dobrý článek, děkuji. Ó takových ignorantech:
Autor: P. Klíma Datum: 5.12.2017 20:02

je dobré včas vědět.

Jak to tak čtu:
Autor: J. Jurax Datum: 5.12.2017 18:07

navrhuji pánům Payneovi a Schneiderovi z dnešního Psa, aby šli na dvorek a vyříkali si to tam jako chlapi ručně.

Tady zavdávají příčinu akorát ku pobavení, případně znechucení nad ideologickou slepotou, byť ideově protikladnou.

Payne je pravdoláskovní cvok.. :
Autor: J. Kanioková Datum: 5.12.2017 18:53

číst ho dokážou jen masochisti..

Nebylo by vhodnější dávat schneiderovy slinty do sekce :
Autor: P. Mach 783 Datum: 5.12.2017 17:54

zábava?

Re: Nebylo by vhodnější dávat schneiderovy slinty do sekce :
Autor: P. Rychetsky Datum: 5.12.2017 18:27

Dobry napad, sekce uz je k tomu predpripravena. Chechtavej sibirskej tygr.

Dámy a pánové,:
Autor: P. Zinga Datum: 5.12.2017 17:19

vyvracejte "lži" autora. Konkrétně, sloupec za sloupcem. Že toho nejste schopni? Vaše nenávist Vám zatemňuje rozum, pokud je přítomen.

Re: Dámy a pánové,:
Autor: P. Rychetsky Datum: 5.12.2017 17:32

Spravne, jakepak lzi? Stalin nechal postrilet desitky tisic lidi. USA postrilely desitky tisic lidi. Nemecko nechalo postrilet desitky tisic lidi. Zadny rozdil tam neni, vsechny vyroky jsou pravdive a nikdo vam nic nevysvetli. Vlastne mozna Schneider ano, ten vidi pod poklicku.

Soudruzi a soukmenovci!:
Autor: L. Bystrý Datum: 5.12.2017 17:57

Veliký Stalin nedal popravit vůbec nikoho; jak by také mohl? V naší západoasijské demokracii (čili JEDINÉ OPRAVDOVÉ demokracii na západ od ČLR a KLDR a na východ od Kubánské republiky a Bolívarovské republiky Venezuela) nedává rozkazy k vykonání absolutního trestu jedinec, byť by byl třeba Nejvyšším soudruhem.

Ano, u nás v Západní Asii VŽDY rozhoduje nezávislý lidový soud, někdy i lidový revoluční soud. Však si vzpomeňme na vyprávění našich soudruhů rodičů a prarodičů, jak hezky česky rozhodovaly naše soudy po osvobození ČSR slavnou Rudou armádou: I sprostý kolaborant se mohl klidně hájit, ba i toho právníka dostal ex offo. A po vynesení spravedlivého rozsudku mohl dostat VELIKOU milost: Vykonání rozsudku mohlo být odloženo až o dvě hodiny.

Ano, čtete dobře: Tak ÚŽASNĚ jsme my Češi leninsky milosrdní, že jsme poskytovali AŽ 2 HODINY času na rozloučení s dětmi, pokud byla odsouzeným zrádcem matka malých dětí. Samozřejmě: Pokud ti haranti nestačili doběhnout včas, tak jim bylo umožněno rozloučit se s tělem.

Předpokládám, že obdobná SKUTEČNĚ humánní praxe bude zavedena v brzkém budoucnu, po osvobození ČR nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

Mupy mup!

Re: Soudruzi a soukmenovci!:
Autor: P. Rychetsky Datum: 5.12.2017 18:05

Nevim, jestli je to pravda! Pomoc! Vysvetlete mi to sloupec po sloupci, a radsi slovo za slovem, at vim co jste tim myslel. Nevim, jestli se vam da verit, kdyz ani nemate bukvovou klavesnici. Vyvratte diverzi v ramci diverzity nazoru sam sobe, at vidim, ze to myslite uprimne.

Re: Soudruzi a soukmenovci!:
Autor: L. Bystrý Datum: 5.12.2017 18:25

Vyvracet?

Leda z kořenů, starý podlý svět. Což, přirozeně, musí provádět kolektiv.

Já jsem pouhý prostý oráč na národa roli dědičné, takže udělám to NEJLEPŠÍ pro Vaše vzdělání i revoluční morálku, co jen udělat mohu. Dám Vám, ZDARMA!, odkaz na PYRAMIDÁLNĚ užitečný web: http://cz.sputniknews.com/

Pokud zjistíte, že samostatně učivo nezvládnete, tak se přihlaste do kurzu buď u nás v ulici Politických vězňů, nebo v Babické 2, Praha 4. Máte to prašť jako uhoď.

Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám krásní ruští lidé vrátí co nejdřív

Zkusil jsi někdy zingo vyvracet kreacionistovi jeho :
Autor: P. Mach 783 Datum: 5.12.2017 18:31

víru?

velice uzitecna sluzba, diky:
Autor: P. Rychetsky Datum: 5.12.2017 15:56

Copak PL, ale pan Schneider je pravidelnym prispevatelem do Lidovek. Nad slunce jasneji se ukazalo, cim Lidovky jsou. Propagaci miniputina Babise skrzeva propagaci samotneho centralniho Putina. A za smazani rtenky na praseti za mileho pochrochtnuti, vam patri, pane Schneidere, obzvlaste velke spasiba.

Re: velice uzitecna sluzba, diky:
Autor: M. Prokop Datum: 5.12.2017 17:48

Jo, spolu s Burešem se objevil Macháček a Schneider, znovu objevil Kamberský.

Odešla Zlámalo, Zrno, obou je velká škoda.

Soudruzi mimozemšt'ané, mám pro vás dobrou zprávu -:
Autor: J. Fridrich Datum: 5.12.2017 14:39

Soudruzi mimozemšt'ané, mám pro vás dobrou zprávu - po stovkách, ba tisících létech máme - a to v blízkém sousedství hrdinného reka, jakého svět ještě neviděl. Kdepak Achilleus, Hérakleus a další starořečtí hrdinové. Ba ani stateční a neporazitelní ruští bohatýři Ilja Muromec, Ilja Volžanin a především velký Čurila Plenkovič - přemožitel Ptáka Velikána Velikánoviče ( jejichž nadlidské hrdinské skutky tak krásně popsal náš František Ladislav Čelakovský ) - se nemohou měřit se soudruhem rozvědčíkem Vladimírem Vladimírovičem Putinem. Snad nejvíce mne zaujalo jeho kroužení na nebi v čele hejna jeřábů - Daidalos hadra, ale i uspávání tygra a ledního medvěda mohlo být také hezké. Také nález amfor, které mu tam naskládali kolegové z rozvědky bylo úžasné. No a nyní vážně - tato adorace BOHA-VLÁDCE je pro tuto asijskou, nebezpečnou zemi zcela charakteristická - je to cesta od carů, přes Lenina, Stalina, Chruščova, Brežněva, Gorbiho ( snad s jedinou výjimkou Jelcina-skoro demokrat) po Putina..

No pane Schneidere.....:
Autor: S. Rehulka Datum: 5.12.2017 12:54

....jsem rád, že už nemáte brzpečnost republiky v rukách !

Asi jste se odkopal dříve, nežli jste chtěl. Ale takový už je život !

Desinformace nevznikly až s příchodem internetu:
Autor: M. Pivoda Datum: 5.12.2017 10:49

Článek jsem nestudoval, zaujal mne ale jeho nadpis. Jako pamětník vás ujišťuji, že mistři demagogie existovali již v době mého mládí.

Počítače a internet jsou vždy dvousečnou zbraní. Mohou uškodit, ale i pomoci dobré věci.

V roce 1990 mistr demagogie Saša zvládl oblbování na VUT Brno skutečně perfektně. Oblbnul i kontrolní oddělení VUT Brno. Byl ale nachytán pomocí počítače: pro něj kompromitující letenky byly nesmazatelně zaznamenány v počítači. Saša podcenil informační technologie, kterým nerozuměl - a proto se také nestal prvním děkanem Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Technologie tak zasáhla do české historie. Technologie pomohla dobré věci.

Desinformace nevznikly až s příchodem internetu a sociálních sítí, ale dostaly tím jen výkonnější nástroj.

V prosinci bude Putovní cena Jasánka předána p. Schneiderovi:
Autor: M. Prokop Datum: 5.12.2017 10:46

"Putovní cenu Jasánka za listopad 2017 tedy získává supertroll Jakub Černý a jeho domovská dezinformační stáj forum24.cz."

Už titulek kdo je autor mě vždy pěkně rozesměje.:
Autor: A. Reček Datum: 5.12.2017 10:34

Ani smítko nesmí padnout na Kreml, proto ať autor píše své nářky dál, rád se pobavím.

macekvbotach.cz:
Autor: J. Mrázek Datum: 5.12.2017 10:28

Všichni Okamurovi vyčítají, že před volbami zvednul téma uprchlíků, když je v České republice prý jen 12 uprchlíků. Tak jsem se podíval na stránky Ministerstva vnitra a jenom zde je uvedeno, že v oblasti cizinců a uprchlíků působí téměř 40 neziskovek, například Organizace pro pomoc uprchlíkům, Poradna pro migranty a uprchlíky, Mezinárodní organizace pro migraci, Sdružení pro integraci a migraci. Takže na jednoho uprchlíka máme, dle výše uvedené logiky, nějaké tři neziskovky... Takže buď tu nemáme jenom 12 uprchlíků, ale máme tady ve skutečnosti mnohem více uprchlíků, které obstarávají ty neziskovky, nebo tu máme příliš mnoho neziskovek na tak málo uprchlíků a je potřeba většinu z nich přestat platit z veřejných peněz...

Ty neziskovky je třeba přestat platit z veřejných peněz:
Autor: P. Vaňura Datum: 5.12.2017 11:39

V KAŽDÉM PŘÍPADĚ. Ony jsou totiž schopny sem ty migranty natahat právě kvůli těm penězům!

Re: macekvbotach.cz:
Autor: J. Jurax Datum: 5.12.2017 18:19

Každy nelegální připrchlík má u nás nezadatelné právo na aspoň jednu vlastní neziskovku, co ho bude opečovávat. Není-li toto právo nedopatřením dosud zahrnuto v listině základních práv a svobod, je třeba jej tam neprodleně doplnit.

V případě nedostatku připrchlíků se jich o jednoho bude dělit víc neziskovek nebo se nějací přivezou, případně nám je přelaskavá EU skrze kvóty přidělí. Ale to by pak bylo potřeba počet neziskovek navýšit.

A zaplatí to jako obyčejně ten blbec daňový poplatník. Ten to jenom platí, těm pitrysům, co nám vládli, vládnou a vládnouti budou do jejich ušlechtilých zámyslů nemá co kecat. I když si je zvolil doufaje, že zrovna tihle pitrysy nebudou. Ale zatím vždycky byli. V horším případě navíc europitrysy servilně k bruseli předkloněnými.

Již vzhůru:
Autor: J. Farda Datum: 5.12.2017 10:20

psanci této země ... pardon trapný renonc - Bože Carja chrani! :-)

Tak, nezbývá :
Autor: V. Pokorný Datum: 5.12.2017 10:16

mi, než s panem Schneiderem souhlasit. Ten rozbor je přesný. Forum24, je celkem novinářský odpad. Pro mne je rozhodující, v tomto případě, kdo je šéfredaktor Forum24. To je pan Šafr. To mi docela stačí.

Souhlasím,:
Autor: J. Kanioková Datum: 5.12.2017 18:58

chodit číst na Forum24 je naprostá škoda času.

Asi bych se měl zasmát,:
Autor: B. Rameš Datum: 5.12.2017 10:05

ale ono je to spíš k pláči. Nu, také emoce.

Další rána válečným štváčům!:
Autor: L. Bystrý Datum: 5.12.2017 9:57

To je vážně legrace! Primitivní antikomunisti a anitiputinisti křičí, jako když je na nože bere! A co se jim děje tak hrozného? Přečetli si text mého drahého soudruha a soukmenovce Schneidera, a jsou z něho na větvi, doslova!

Ano, prostá leninská pravda s.s. Schneidera působí na válečné štváče jako studená sprcha, jako facka přes jejich tučné tváře, zkřivené nenávistí vůči Slovanstvu, socialismu a míru. A to je MOC dobře, samozřejmě!

Ano, je nutno neustále AKTIVNĚ vyhledávat a odhalovat nepřátelské dezinformační kanály, vedené placenými agenty euroamerických ideově-diversních centrál. Je nutno NEMILOSRDNĚ zasahovat proti pražské lumpenkavárně, proti všem bruselantům, eurohujerům, sluníčkářům a jiným podobným zrádcům a kolaborantům s končící okupací naší vlasti silami EU a NATO.

A právě na tomto úseku našeho boje tisíciletého boje s Evropou je s.s. Schneider mistr i hrdina v jediné osobě, osobě přirozeně plně vrostlé do kolektivu nás roduvěrných Čechů a Rusů, nás komunistů a putinistů.

Díky mu, chlapíku statečnému! Přidává blankytu do křídel míru!

Re: Další rána válečným štváčům!:
Autor: J. Farda Datum: 5.12.2017 10:34

Richarde, dnes za jedna. :-)

Zlo je Jakub Janda:
Autor: Senil Datum: 5.12.2017 9:08

Hybridní hrozbou a siřitelem nenávisti je Jakub Janda. Je to podobné jako za komunismus, kdy jsme měli nepřátele lidu, imperialistické kolaboranty a imperlalistické agenty, teď máme nepřítele Evropy, ruské kolaboranty a ruské agenty. Naštěstí Jandu nebere nikdo vážně.

http://www.epshark.cz/clanek/216/hybridni-valku-nevede-putin-ale-liberalove