10.12.2018 | Svátek má JulieDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


NĚMECKO: Islamizace v r. 2016 (II.)Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 73, poslední: 14.11.2017 23:21, přehled diskusí

Re: Svata pravda:
Autor: Pavel_J Datum: 14.11.2017 23:21

I vy mate pravdu. Spravne poukazujete na to, jak multikulti nazory se prici tomu, co je potrebne delat. Proto jedine principielne pevne stanovisko k problemu nam muze byt voditkem co delat. Tedy 1) odmitnout multikulti predstavy 2) osvobodit se od omezeni plynoucich z techto predstav (napr nabozenske svobody maji chranit jen obeti indoktrinace, ne pachatele indoktrinace a ty, kteri z toho tyji) 3) Je treba vytvaret spolecenske a ekonomicke prostredi, ktere nebude atraktivni pro pomatence libivolneho typu. Jiz zadne halal vyjimky, kaple v parlamentu, vojenske duchovni 4) Odebrat majetky poskytnute restitucemi, nebot cirkve nikdy nemela jiny majetek nez ten, ktery ziskala od lidi ktere podvedla nesplnitelnymi sliby - podobne jako Dalik byl obvinen ze prijimal uplatky za to, co nemohl splnit, podobne jako lakaji Smejdi penize z duchodcu, jen misto požehnani nabizeji predrazene zbozi, nekdy i pochybne kvality. Vsechno je to stejny podvod na lidech, kteri vice veri nez premysleji.

Re: Nemáte pravdu !:
Autor: Pavel_J Datum: 14.11.2017 22:57

Ovsem, kostely a vse kolem nich u nás (minarety jinde) vypovidaji o historii, smysleni a zivotech nasich predku, maji nezpochybnitelnou historickou hodnotu. Dokazuji to, jak moc byla spolecnost zneuzivana a ovladana cirkvemi. Ukazuji kolik prostredku prislo vnivec na staveni svatostanku. Ukazuji jak dobre fungovala (a funguje) spoluprace mezi cirkevni oligarchii a mocnymi. Historii nemuzeme prepisovat, ale budoucnost muzeme ovlivnit. Stale jeste si Putin necha pozehnat sve zbrane, stale jeste Trump prisaha na dve bible, stale jest kralovske rody spolehaji, ze se udrzi u moci diky podpore od cirkve. Toto vše mohlo fungovat jen diky masivni nabozenske indoktrinaci zalozene na vyhrozovani peklem a na spolecenskem natlaku na to, aby poddani se vzdali vlastniho uvazovani a byli dostatecne poslusni. To, ze se nekomu zdaji krestanske cirkve neskodne neni povahou techto spolku (historie i nedavna dava radu prikladu) ale tim, ze jsou tlaceny do defenzivy. Tam, kde tomu tak neni, se nabozenska pomatenost ukazuje v plne sile a vrcholi v hlavach dzihadistu.

Re: Svata pravda:
Autor: M. Prokop Datum: 14.11.2017 22:37

Celkem bych souhlasil. Ale pro přesnost, jak si v situaci politicky korektní multikulti představujete provedení toho posledního odstavce? Co uděláte s islámskými pomatenci? Křesťanští už naštěstí prakticky vymizeli.

Ono je hezké něco vyhlásit, ale bývají problémy s provedením.

Nemáte pravdu !:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:42

Ty kostelní věže k evropské kultuře a historii patří ! Minarety NE!

Svata pravda:
Autor: Pavel_J Datum: 14.11.2017 21:33

V článku zaznělo, že: „Kdo říká ́ano ́ kostelním věžím, musí říci ́ano ́ také minaretům.“ A řekl to římsko-katolický kardinál v Kolíně nad Rýnem Rainer Maria Woelki. Toto považuji za naprosto zásadní a správné vyjádření popisující podstatu problému. Uvažte, prosím, že obávaní islamisté se od normálních lidí přesně tím, čím se liší křesťané od normálních lidí. V obou případech se jedná o náboženské pomatence. Nelze tedy jedny odmítat a druhé tolerovat. Je to nelogicke, nespravedlive a je to jista cesta ke zkaze.

Je třeba spravedlivě posuzovat všechny stejným metrem, tedy odmítnou snahy o zneužívání schopnosti lidí věřit všemu, co je jim předkládáno k víře. Je třeba podpořit a užívání vlastního rozumu a chránit novou generaci před náboženskou indoktrinaci, ať se jmenuje jakkoli.

Dík za odkaz:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:29

No A ?:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:24

Není to jasná informace ?

:))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:18

Hmm, teprve "ztrácejí" ? To už dávno NEZTRATILI ???:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:15

Proč se už dávno toto neděje v Německu ? Nač čekají ? Že ono se to samo... jaksi.. vyvrbí ?

"Nikdy nebudeme tvými otroky!" Itálie v krizi, TISÍCE požadují EXIT z "MAFIA EU" - http://jdem.cz/dk28v9

Německá arrogance 2017 -http://www.theaugeanstables.com/2017/09/11/german-arrogance-2017/

Vy jste prostě .*.ůl, Západoasiate.. !:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:07

1*****:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:04

Děsivé. Na 99 % událostí v zdejším článku mám odkazy na německé články. Tudíž tomuto "seznamu" věřím stoprocentně.

Je dobře, když se to sleduje, archivuje událost za události. A ještě lepší by bylo, kdyby to vedlo k logickému důsledku - ani jeden muslim do evropského státu více !

Re: Netzer nehájí muslimy, nýbrž evropské hodnoty!!!:
Autor: R. Chodovsky Datum: 14.11.2017 20:41

Děkuji za další ukázku, co je EU věrchuška. Stejná rétorika, stejné myšlenkové pochody...

Re: Netzer nehájí muslimy, nýbrž evropské hodnoty!!!:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 14.11.2017 19:48

Jelene, vy trousíte opravdu do všech stran. Měl jste dnes pestrou stravu? Bukvic bylo dost?

Netzer nehájí muslimy, nýbrž evropské hodnoty!!!:
Autor: L. Bystrý Datum: 14.11.2017 19:06

Ano, kdyby hájila OPRAVDU BOJOVNÉ muslimy a jejich zápas se Západem, tak by to bylo VÝBORNÉ! Neboť Západ je společným nepřítelem islamistů a nás roduvěrných Slovanů, nás Západoasiatů.

Leninu žel, zrádná emigrantka Frau Netzer nehájí muslimské partyzány, hrdinně likvidující dekadentní Euroameriku: Hájí evropské hodnoty proti našim západoasijským hodnotám. Hájí falešnou humanitu a tzv. lidská práva proti našemu leninskému právu na humánní vylikvidování kohokoli, ať individua či skupiny nebo společenské třídy.

Ano, Netzer, rodem Češka, se tak odrodila nám roduvěrným Čechům a Rusům, že neschvaluje odsun a znárodnění, neschvaluje pracovně-převýchovné tábory pro nepřizpůsobivé. Ba dokonce neschvaluje ani kýžené humánní potápění lodí s bestiálními běženci na širém moři. Prostě: Chová se vážně jako opravdová křesťanka a Evropanka, fuj Teufel!!!!

Ano, Netzer si notuje s papežem i papežencem Halíkem, a jinými podobnými nepřáteli slovanského míru a socialismu. Netzer pohrdá našimi nejvyššími představiteli, našimi národní Vůdci Milošem a Babišem, dokonce i Velikým Putinem!! A její vztah k Velikému Stalinu a Nesmrtelnému Leninu je ... Ne, to napsat nedokážu, jak jsem spravedlivě rozhořčen.

Po rozdrcení EU a NATO, po osvobození Evropy od kapitalismu a demokracie přijde čas účtování. Předpokládám a doufám, že FSB i naše StB má všechny takové humanisty a křesťany zaevidované, abychom je dokázali zajistit co nejdříve po našem epochálním vítězství. Čest a Nazdar!

To se dalo čekat,:
Autor: R. Neveselý Datum: 14.11.2017 18:14

že zase přihopsá Netzerová se svým obhajováním islámu a muslimských teroristických lumpů. Ta má tedy žaludek....

Re: Němčouři odstraňují jména bojovníků za čistou rasu!:
Autor: O. Zuckerová Datum: 14.11.2017 17:58

Vážená Západoasiate, nemohl byste nás laskavě seznámit s metodou, jak se z Československa odstraňují německojazyční sionisté? A čo že je to také "nemeckojazyčný sionista"? Za vysvětlení předem děkuji.NAZDAR!

Re: Z diskuze na DW:
Autor: L. Popovský Datum: 14.11.2017 17:03

Auf tschechisch bitte...

Já jsem si to zhruba přeložil v překladači, ale většina lidí se na to vykašle...

Normální člověk by chápal, že ta slečna se tam nikdy:
Autor: P. Vaňura Datum: 14.11.2017 16:53

nepřestěhuje a pokud k tomu bude nucena, sama nevyleze (pokud se teda nepodobá seriálové Xeně).

Ale když čtu Vás tak si myslím, že dívka trpící takovýmto nedostatkem inteligence může reálně existovat!

Z diskuze na DW:
Autor: A. Nový 840 Datum: 14.11.2017 15:57

Gerhard F.

vor 3 Stunden

Soll man jetzt traurig, entsetzt oder wütend sein über unser Staatsversagen? Da streitet "Jamaika" gerade über den Familiennachzug, unsere Kanzlerin hat noch vor kurzem eine "nationale Kraftanstregung" angekündigt, dass rigoroser abgeschoben werden muss und dann der obige Artikel. Bis zu 600.000 Einwanderer, die weder nach unserem GG noch nach der GFK eine Bleiberecht haben. Die wenigsten von ihnen werden in absehbarer Zeit alleine für sich sorgen können. Die meisten sind schon heute für unseren Arbeitsmarkt ungeeignet, dies erst recht mit der zunehmenden Digitalisierung unserer Arbeitswelt in den kommenden 10 J.

Humanität und Solidarität mit den vor Krieg und Terror Geflohenen ist selbstverständlich. Doch es muss die Frage erlaubt sein, warum sie nach 3 Jahren nicht mehr nach Hause geschickt werden dürfen? Wie kann man nur solche Gesetze machen?

Wir haben jahrelang unseren rd. 15 Mio., die am Rande unserer Gesellschaft leben, gesagt: Sorry, aber zur Verbesserung eurer Lebenssituation haben wir kein Geld, wir müssen sparen. Ist es da verwunderlich, dass diese Menschen immer mehr den Glauben an unseren Staat und deren politisch Verantwortliche verlieren?

Re: Němčouři odstraňují jména bojovníků za čistou rasu!:
Autor: M. Prokop Datum: 14.11.2017 15:57

A to se do vás ještě nepustila Netzer.

Ačkoliv, ta nevysvětluje ani ve srandě, jen nadává a přistěkává.

Re: na Novinkách.cz teď píšou - už je vezou:
Autor: M. Prokop Datum: 14.11.2017 15:55

To by vás ovšem Poláci hnali ...

Re: :
Autor: M. Prokop Datum: 14.11.2017 15:54

Ne, předvádět intelektuální nadřazenost na vás, to by bylo příliš snadné.

Pouze jsem konstatoval a vy jste konstatování potvrdila.

Re: na Novinkách.cz teď píšou - už je vezou:
Autor: L. Zichova Datum: 14.11.2017 14:06

Pokud není Polsko viděno jako součást Německa, v této době pod polskou samovládou...

Re: Němčouři odstraňují jména bojovníků za čistou rasu!:
Autor: J. Uzel Datum: 14.11.2017 13:53

Občan Uzel je zmaten. Neví kdy parodujete Rudé právo a kdy to myslíte vážně. Já jsem opravdu jednodušší člověk, takže mi Vaše vysvětlení moc nepomohlo. Ještě jednou se omlouvám.

Re: Němčouři odstraňují jména bojovníků za čistou rasu!:
Autor: L. Bystrý Datum: 14.11.2017 13:45

Pro Leninovy rány! Je možné, aby byl někdo tak ... alternativně inteligentní, když VÝJIMEČNĚ použijeme hnusný euroamerický politicko-korektní termín pro hlupce, že by neznal rozdíl mezi našimi rusko-českými západoasijskými hodnotami a evropskými „hodnotami“ (v skutečnosti PAHODNOTAMI)?!Nedělá si z nás občan (?) Uzel smích?! Vždyť to snad vidí každý, kdo sleduje zprávy, kdo zná naši novodobou historii!!

No dobře, tak krátké opakování – matka moudrosti: Evropské hodnoty jsou např. náboženská svoboda (i pro sionisty a muslimy, ba dokonce i pro křesťany!!), tzv. lidská práva (přičemž Evropani mezi lidi započítávají i ženy, úchyly a nepřizpůsobivé!!!), falešná humanita atd. apod.

Zato naše SKUTEČNÉ hodnoty, na nichž byla založena a dosud stojí naše západoasijská vlast, jsou DIAMETRÁLNĚ jiné, a doslova LENINSKY lepší: Např. zdravá třídní a národní nenávist, plné zařazení jednice do kolektivu, láska k Vůdcům, vedoucí role Strany ve společnosti, zostřování třídního boje, odsun, znárodnění, pogrom ...

Ano, právě na základě evropských pahodnot Evropani odmítají provést odsun, náš typicky slovanský humánní odsun! Odmítají i humánní znárodnění!! Nechtějí potápět lodi s běženci na širém moři!!! Proto zahynou, nebo se nám Slovanům potupně vzdají.

Na shledanou v lepších časech, po osvobození Evropy nepřemožitelnou Slovanskou osvoboditelskou armádou!

Re: Němčouři odstraňují jména bojovníků za čistou rasu!:
Autor: J. Uzel Datum: 14.11.2017 13:36

Omlouvám se za svou nevzdělanost, ale vážně bych byl rád, kdyby mi někdo s větším politickým rozhledem vysvětlil, které hodnoty jsou evropské a jak se liší od amerických (příp. australských či západoasijských). Ve škole jsme to nebrali, ale zde se tento termín poměrně často používá, tak bych rád věděl, o čem je řeč. P.S.: Aby nedošlo k mýlce, předesílám, že v Rusku bych nechtěl být ani namalovaný na zdi.

Re: Němčouři odstraňují jména bojovníků za čistou rasu!:
Autor: S. Netzer Datum: 14.11.2017 13:30

Musíte číst pozorně příspěvky pana Bystrého.

Možná se vám rozsvítí.

Re: V Porýní-Falci,:
Autor: R. Morava Datum: 14.11.2017 13:20

Ne jen zapaloval domy, je psychicky narušený, utekl a může uškodit. Podstatný problém v tomto příspěvku ale není, že byl ten nešťastník psychopat, ale že je pravděpodobně ještě větším psychopatem ta ministryně vnitra.

Re: Němčouři odstraňují jména bojovníků za čistou rasu!:
Autor: J. Uzel Datum: 14.11.2017 13:18

...a to jsou zase které?

Re: S. Netzer :
Autor: J. Ševčík 106 Datum: 14.11.2017 13:07

Mohu jen souhlasit...