21.10.2018 | Svátek má BrigitaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


NĚMECKO: Islamizace v r. 2016 (II.)Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 73, poslední: 14.11.2017 23:21, přehled diskusí

Svata pravda:
Autor: Pavel_J Datum: 14.11.2017 21:33

V článku zaznělo, že: „Kdo říká ́ano ́ kostelním věžím, musí říci ́ano ́ také minaretům.“ A řekl to římsko-katolický kardinál v Kolíně nad Rýnem Rainer Maria Woelki. Toto považuji za naprosto zásadní a správné vyjádření popisující podstatu problému. Uvažte, prosím, že obávaní islamisté se od normálních lidí přesně tím, čím se liší křesťané od normálních lidí. V obou případech se jedná o náboženské pomatence. Nelze tedy jedny odmítat a druhé tolerovat. Je to nelogicke, nespravedlive a je to jista cesta ke zkaze.

Je třeba spravedlivě posuzovat všechny stejným metrem, tedy odmítnou snahy o zneužívání schopnosti lidí věřit všemu, co je jim předkládáno k víře. Je třeba podpořit a užívání vlastního rozumu a chránit novou generaci před náboženskou indoktrinaci, ať se jmenuje jakkoli.

Nemáte pravdu !:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:42

Ty kostelní věže k evropské kultuře a historii patří ! Minarety NE!

Re: Nemáte pravdu !:
Autor: Pavel_J Datum: 14.11.2017 22:57

Ovsem, kostely a vse kolem nich u nás (minarety jinde) vypovidaji o historii, smysleni a zivotech nasich predku, maji nezpochybnitelnou historickou hodnotu. Dokazuji to, jak moc byla spolecnost zneuzivana a ovladana cirkvemi. Ukazuji kolik prostredku prislo vnivec na staveni svatostanku. Ukazuji jak dobre fungovala (a funguje) spoluprace mezi cirkevni oligarchii a mocnymi. Historii nemuzeme prepisovat, ale budoucnost muzeme ovlivnit. Stale jeste si Putin necha pozehnat sve zbrane, stale jeste Trump prisaha na dve bible, stale jest kralovske rody spolehaji, ze se udrzi u moci diky podpore od cirkve. Toto vše mohlo fungovat jen diky masivni nabozenske indoktrinaci zalozene na vyhrozovani peklem a na spolecenskem natlaku na to, aby poddani se vzdali vlastniho uvazovani a byli dostatecne poslusni. To, ze se nekomu zdaji krestanske cirkve neskodne neni povahou techto spolku (historie i nedavna dava radu prikladu) ale tim, ze jsou tlaceny do defenzivy. Tam, kde tomu tak neni, se nabozenska pomatenost ukazuje v plne sile a vrcholi v hlavach dzihadistu.

Re: Svata pravda:
Autor: M. Prokop Datum: 14.11.2017 22:37

Celkem bych souhlasil. Ale pro přesnost, jak si v situaci politicky korektní multikulti představujete provedení toho posledního odstavce? Co uděláte s islámskými pomatenci? Křesťanští už naštěstí prakticky vymizeli.

Ono je hezké něco vyhlásit, ale bývají problémy s provedením.

Re: Svata pravda:
Autor: Pavel_J Datum: 14.11.2017 23:21

I vy mate pravdu. Spravne poukazujete na to, jak multikulti nazory se prici tomu, co je potrebne delat. Proto jedine principielne pevne stanovisko k problemu nam muze byt voditkem co delat. Tedy 1) odmitnout multikulti predstavy 2) osvobodit se od omezeni plynoucich z techto predstav (napr nabozenske svobody maji chranit jen obeti indoktrinace, ne pachatele indoktrinace a ty, kteri z toho tyji) 3) Je treba vytvaret spolecenske a ekonomicke prostredi, ktere nebude atraktivni pro pomatence libivolneho typu. Jiz zadne halal vyjimky, kaple v parlamentu, vojenske duchovni 4) Odebrat majetky poskytnute restitucemi, nebot cirkve nikdy nemela jiny majetek nez ten, ktery ziskala od lidi ktere podvedla nesplnitelnymi sliby - podobne jako Dalik byl obvinen ze prijimal uplatky za to, co nemohl splnit, podobne jako lakaji Smejdi penize z duchodcu, jen misto požehnani nabizeji predrazene zbozi, nekdy i pochybne kvality. Vsechno je to stejny podvod na lidech, kteri vice veri nez premysleji.

1*****:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:04

Děsivé. Na 99 % událostí v zdejším článku mám odkazy na německé články. Tudíž tomuto "seznamu" věřím stoprocentně.

Je dobře, když se to sleduje, archivuje událost za události. A ještě lepší by bylo, kdyby to vedlo k logickému důsledku - ani jeden muslim do evropského státu více !

To se dalo čekat,:
Autor: R. Neveselý Datum: 14.11.2017 18:14

že zase přihopsá Netzerová se svým obhajováním islámu a muslimských teroristických lumpů. Ta má tedy žaludek....

Netzer nehájí muslimy, nýbrž evropské hodnoty!!!:
Autor: L. Bystrý Datum: 14.11.2017 19:06

Ano, kdyby hájila OPRAVDU BOJOVNÉ muslimy a jejich zápas se Západem, tak by to bylo VÝBORNÉ! Neboť Západ je společným nepřítelem islamistů a nás roduvěrných Slovanů, nás Západoasiatů.

Leninu žel, zrádná emigrantka Frau Netzer nehájí muslimské partyzány, hrdinně likvidující dekadentní Euroameriku: Hájí evropské hodnoty proti našim západoasijským hodnotám. Hájí falešnou humanitu a tzv. lidská práva proti našemu leninskému právu na humánní vylikvidování kohokoli, ať individua či skupiny nebo společenské třídy.

Ano, Netzer, rodem Češka, se tak odrodila nám roduvěrným Čechům a Rusům, že neschvaluje odsun a znárodnění, neschvaluje pracovně-převýchovné tábory pro nepřizpůsobivé. Ba dokonce neschvaluje ani kýžené humánní potápění lodí s bestiálními běženci na širém moři. Prostě: Chová se vážně jako opravdová křesťanka a Evropanka, fuj Teufel!!!!

Ano, Netzer si notuje s papežem i papežencem Halíkem, a jinými podobnými nepřáteli slovanského míru a socialismu. Netzer pohrdá našimi nejvyššími představiteli, našimi národní Vůdci Milošem a Babišem, dokonce i Velikým Putinem!! A její vztah k Velikému Stalinu a Nesmrtelnému Leninu je ... Ne, to napsat nedokážu, jak jsem spravedlivě rozhořčen.

Po rozdrcení EU a NATO, po osvobození Evropy od kapitalismu a demokracie přijde čas účtování. Předpokládám a doufám, že FSB i naše StB má všechny takové humanisty a křesťany zaevidované, abychom je dokázali zajistit co nejdříve po našem epochálním vítězství. Čest a Nazdar!

Re: Netzer nehájí muslimy, nýbrž evropské hodnoty!!!:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 14.11.2017 19:48

Jelene, vy trousíte opravdu do všech stran. Měl jste dnes pestrou stravu? Bukvic bylo dost?

Re: Netzer nehájí muslimy, nýbrž evropské hodnoty!!!:
Autor: R. Chodovsky Datum: 14.11.2017 20:41

Děkuji za další ukázku, co je EU věrchuška. Stejná rétorika, stejné myšlenkové pochody...

Vy jste prostě .*.ůl, Západoasiate.. !:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:07

Z diskuze na DW:
Autor: A. Nový 840 Datum: 14.11.2017 15:57

Gerhard F.

vor 3 Stunden

Soll man jetzt traurig, entsetzt oder wütend sein über unser Staatsversagen? Da streitet "Jamaika" gerade über den Familiennachzug, unsere Kanzlerin hat noch vor kurzem eine "nationale Kraftanstregung" angekündigt, dass rigoroser abgeschoben werden muss und dann der obige Artikel. Bis zu 600.000 Einwanderer, die weder nach unserem GG noch nach der GFK eine Bleiberecht haben. Die wenigsten von ihnen werden in absehbarer Zeit alleine für sich sorgen können. Die meisten sind schon heute für unseren Arbeitsmarkt ungeeignet, dies erst recht mit der zunehmenden Digitalisierung unserer Arbeitswelt in den kommenden 10 J.

Humanität und Solidarität mit den vor Krieg und Terror Geflohenen ist selbstverständlich. Doch es muss die Frage erlaubt sein, warum sie nach 3 Jahren nicht mehr nach Hause geschickt werden dürfen? Wie kann man nur solche Gesetze machen?

Wir haben jahrelang unseren rd. 15 Mio., die am Rande unserer Gesellschaft leben, gesagt: Sorry, aber zur Verbesserung eurer Lebenssituation haben wir kein Geld, wir müssen sparen. Ist es da verwunderlich, dass diese Menschen immer mehr den Glauben an unseren Staat und deren politisch Verantwortliche verlieren?

Re: Z diskuze na DW:
Autor: L. Popovský Datum: 14.11.2017 17:03

Auf tschechisch bitte...

Já jsem si to zhruba přeložil v překladači, ale většina lidí se na to vykašle...

Hmm, teprve "ztrácejí" ? To už dávno NEZTRATILI ???:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:15

Proč se už dávno toto neděje v Německu ? Nač čekají ? Že ono se to samo... jaksi.. vyvrbí ?

"Nikdy nebudeme tvými otroky!" Itálie v krizi, TISÍCE požadují EXIT z "MAFIA EU" - http://jdem.cz/dk28v9

Německá arrogance 2017 -http://www.theaugeanstables.com/2017/09/11/german-arrogance-2017/

:
Autor: P. Bureš Datum: 14.11.2017 12:19

Netzer, zkuste si malý myšlenkový experiment. Máte pojišťovnu a máte pojistit německou slečnu, která se právě přistěhovala do převážně muslimské čtvrti. Chodí západně oblékaná a hodlá se po večerech chodit bavit. Bude její rizikovost stejná, jako kdyby bydlela v čistě německé čtvrti? Nebo je zde nějaký faktor, který se projeví?

Re: :
Autor: S. Netzer Datum: 14.11.2017 12:36

Nevím, proč bych si měla přivlastňovat vaše představy o "islamizaci", Bureši.

:
Autor: P. Bureš Datum: 14.11.2017 12:47

Máte pravdu, je mojí chybou,že jsem zrovna Vám navrhl myšlenkový experiment. Nechtěl jsem Vás uvést do rozpaků necitlivým upozorněním na Vaše mentální schopnosti, které pro podobné kratochvíle nedostačují. Omlouvám se.

:))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:18

Re: :
Autor: M. Prokop Datum: 14.11.2017 12:47

Nepochopí.

Re: :
Autor: S. Netzer Datum: 14.11.2017 12:52

Opět jste předvedl svou intelektuální nadřazenost.

Je privilegiem hrstky osvícených, pochopit tak hlubokomyslný text, jako je Burešův příspěvek.

:
Autor: P. Bureš Datum: 14.11.2017 12:58

To je sice možné, ale nezoufejte, že se Vám to nepodařilo. Jistě máte zase jiné nadání, které alespoň částečně kompenzuje poněkud pomalejší mysl. Na světě je přece hezky!

Re: S. Netzer :
Autor: J. Ševčík 106 Datum: 14.11.2017 13:07

Mohu jen souhlasit...

Re: :
Autor: M. Prokop Datum: 14.11.2017 15:54

Ne, předvádět intelektuální nadřazenost na vás, to by bylo příliš snadné.

Pouze jsem konstatoval a vy jste konstatování potvrdila.

Normální člověk by chápal, že ta slečna se tam nikdy:
Autor: P. Vaňura Datum: 14.11.2017 16:53

nepřestěhuje a pokud k tomu bude nucena, sama nevyleze (pokud se teda nepodobá seriálové Xeně).

Ale když čtu Vás tak si myslím, že dívka trpící takovýmto nedostatkem inteligence může reálně existovat!

na Novinkách.cz teď píšou - už je vezou:
Autor: M. Krátký Datum: 14.11.2017 12:08

Na Slovensku zastavili kamióny s 78 migranty Slovenská

policie zastavila na severu země dva kamióny s celkem 78 nelegálními

migranty. Pašeráci je naložili v Rumunsku a chtěli je převézt přes

Maďarsko a Slovensko do Německa.

konec citace a pokračuji - ani Slovensko, Maďarsko i Rumunsko nemá sice společnou hranici s Německem ale to nevadí tomu magorovi, který to na Novinky prosadil

Re: na Novinkách.cz teď píšou - už je vezou:
Autor: M. Prokop Datum: 14.11.2017 12:49

Vynechal nás a případně Polsko. Co to mění na tom, že ti 3i připrchlíci spolehlivě směřují do Německa?

Re: na Novinkách.cz teď píšou - už je vezou:
Autor: L. Zichova Datum: 14.11.2017 14:06

Pokud není Polsko viděno jako součást Německa, v této době pod polskou samovládou...

Re: na Novinkách.cz teď píšou - už je vezou:
Autor: M. Prokop Datum: 14.11.2017 15:55

To by vás ovšem Poláci hnali ...

No A ?:
Autor: J. Kanioková Datum: 14.11.2017 21:24

Není to jasná informace ?

V Porýní-Falci,:
Autor: P. Zinga Datum: 14.11.2017 12:06

kde mají zelenou ministryni vnitra, se stalo následovné: K odsunu odsouzený Maročan založil v cele oheň a choval se tak agresivně, že byl umístěn na psychiatrii. Aby neutekl, pověřila jeho hlídáním ona zelená ministryně privátní bezpečnostní službu. Když jim zdrhal, nemohli hlídači vzhledem k chybějící kompetenci nic dělat, než volat policii. Než ta přišla, byl musulman za horama, za dolama.

Takže pokoušíte-li se pochopit jednání německých politiků, vzdejte to. Cimický, ten snad jo.

Jo, do dnes ho nemají. Asi užívá další identity. Toho Maročana, ne Cimického.