16.10.2018 | Svátek má HavelDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Zdravý rozum na pochoduŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 40, poslední: 13.11.2017 7:51, přehled diskusí

Zajímavé,:
Autor: M. Mikulec Datum: 12.11.2017 22:28

že se někteří doktoři propůjčili k plivání na politiky, a diagnostikovali je jako psychopaty, ale Babišovi diagnózu psychopata nepřidělili. :-)) Babiš platí hotově. :-)))

Politický extremista Kalousek patří na Guantánamo.. :
Autor: V. Klepetko Datum: 12.11.2017 21:09

Když už ne jako vězeň, tak by tam mohl přednášet o demokracii :-))))))))

Psychopat v čele vlády - to že má být zdravý rozum?:
Autor: P. Maleček Datum: 12.11.2017 8:39

Ono by se dalo o lecčems diskutovat, ovšem nebýt Babišovy nezvladatelné predátorsko psychopatické podstaty. Což nepochopili socani s lidovci a proto dopadli jak dopadli.

Stačí si nastudovat co o střetávání s psychopaty radí odborníci. A ti mají jasno - nic společného a nejlépe prchat.

Autorka nemá ráda Kalouska.:
Autor: L. Novák 475 Datum: 11.11.2017 13:43

Stačilo to napsat jednou větou a neokecávat zbytečně dlouhým textem.

Re: Autorka nemá ráda Kalouska.:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 11.11.2017 20:18

Určitě by to stačilo, ale kolik dlouhých a šťavnatých článků o Babišovi, či Zemanovi by měřeno stejným metrem, nemohlo vzniknout...

Re: Autorka nemá ráda Kalouska.:
Autor: L. Novák 475 Datum: 12.11.2017 0:10

Zase Babišův troll Čermák...

A kdo ho má rád?:
Autor: J. Chaloupka Datum: 12.11.2017 18:32

Asi jen těch pět procent voličů. Kalousek je největším zklamáním těchto voleb. Zase ho budeme další čtyři roky v parlamentu živit. A ČT bude mít ochotného "vykladače".

Milá autorko,:
Autor: J. Lepka Datum: 11.11.2017 13:30

jako celoživotní ekonom(ka) byste měla přinejmenším vědět, jak ošidná je argumentace procenty, tuplem v kombinaci s absolutními čísly /u mandátů navíc ještě deformovanými D ́Hondtovou metodou/.

Vcelku bych ještě chápal úvahu na téma : je dovoleno co není zakázáno nebo jen to co je schváleno, ale jinak to vidím jako prostě další snahu kopnout si do Kalouska. Mimochodem podle některých socanů znásilňuje odborářky, smrdí sírou a místo nohy má kopyto.

Re: Milá autorko,:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 11.11.2017 20:20

Kdo jinému jámu kopá....? On sám moc rád kope do druhých, většinou lepších než je sám....

Re: Milá autorko,:
Autor: L. Novák 475 Datum: 12.11.2017 0:12

Do darebáka Babiše je třeba kopat a kopat, až bude tenhle komouš a agent StB z politiky vykopán. I s vámi, co za něj za peníze agitujete po diskusních fórech.

Čemák je užitečný idiot:
Autor: A. Nový 840 Datum: 12.11.2017 13:44

Čermák to dělá spíš z blbosti, než za prachy.

Re: Čemák je užitečný idiot:
Autor: L. Novák 475 Datum: 12.11.2017 18:03

Ano, to je ta přirozenější varianta. Užitečný idiot. :-)

Destrukce je to jediné:
Autor: V. Heidlerová Datum: 11.11.2017 12:08

co potřebujeme, aby se ztratil veškerý ten politický šmejd od Hradu dolů. Ale v některých obcích jsou dobrá zastupitelstva, ale až dole. Bude to zajímavé - destrukce demokratickými prostředky. Zlo je nutno zničit. Nazdar.

Euroamerické zlo vylikvidujeme odshora dolů!:
Autor: L. Bystrý Datum: 11.11.2017 13:46

Ano, nejen z parlamentní žvanírny musíme odstranit agenty nepřítele – v obcích se také uchytili a rozmnožili!

Důkazů – ODPORNÝCH důkazů – je habaděj: Zastupitelstva některých obcí dovolují Němcům hrabat se v naší posvátné národní půdě, ve ZBĚSILÉ snaze najít dávno zapomenuté hromadné hroby humánně odsunutých fašistů. Jiné obce dovolují křesťanům obnovovat (či dokonce NOVĚ STAVĚT!!) ty jejich temné „svatostánky“ ...

Tohle prostě MUSÍ SKONČIT! Naše vlast patří nám Čechům a Rusům, nám vědeckým ateistům! Žádný Němec nebo sionista zde nesmí pátrat po práchnivých kostech svých předků! Žádný křesťan nesmí svými kostely, kaplemi, kláštery zabírat půdu naší vlasti!

Proto volme naše národní Vůdce Miloše a Babiše, znovu a znovu a znovu! Naši Vůdcové šlápnou na krk hydře křesťanství, nepřizpůsobivé humánně odsunou, majetek prozápadní buržoasie humánně znárodní. A my prostí pracující počneme – znovu od základů – budovat naši kdysi krásnou, teď však na uhel spálenou vlast.

Ať věčně žije Veliký Putin, BJJP, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

Re: Euroamerické zlo vylikvidujeme odshora dolů!:
Autor: V. Heidlerová Datum: 11.11.2017 14:38

Hááááááááá, jsem s Vámi na jedné lodi. Jen si nejsem jistá národním Vůdcem Burešem, když tento je Slovák. My je tu máme za humny a já jsem ráda, že jsem na české straně. Omluvte mou neznalost, co je to BJJP? Je to latinka nebo už pro někoho vytoužená azbuka? Nazdar.

Re: Euroamerické zlo vylikvidujeme odshora dolů!:
Autor: P. Zinga Datum: 11.11.2017 16:47

Přihlásila jste se do stáda hovězího skotu.

Re: Euroamerické zlo vylikvidujeme odshora dolů!:
Autor: V. Heidlerová Datum: 11.11.2017 18:43

Jsem ráda, že jste mne přivítal ve svém společenství. Děkuju.

Re: Euroamerické zlo vylikvidujeme odshora dolů!:
Autor: L. Bystrý Datum: 11.11.2017 17:34

Pro Leninovy rány, Vy ale máte mezery ve vzdělání, občanko Heidlerová! Mezery jako Macocha, vážně.

No nic, když se kola zastaví, vyhrnem si rukávy, že. Tak do roboty zvesela, vpřed do běžné politicko-edukačně-agitační činnosti:

1) Náš Babiš je sice rodem Slovák, ale díky celoživotnímu úsilí se stal Čechoslovákem – stejně jako Dr. Husák blahé paměti. Ano, OPRAVDOVÍ komunisti a národní socialisti dokážou – po dlouholetém, cílevědomém & urputném úsilí – překonat omezení svého nekvalitního původu. Zářným příkladem je sám Veliký Stalin, jenž, ač rodem pouhý Gruzín, stal se milovaným Vůdcem všeho ruského lidu.

2) Co je to „BJJP“? No přece akronym sousloví „Budiž Jeho Jméno Pochváleno“, přídomku, bytostně patřícímu ke Jménu Nejvyššího soudruha a soukmenovce Velikého Putina, BJJP. Ekvivalentem je „PBUH“, arciť používaným většinou v souvislosti s entitou řádově jiného rozměru, viz např. http://en.wikipedia.org/wiki/Peace_be_upon_him

„Učit se, učit se, učit se!“ (V. I. Lenin)

Re: Euroamerické zlo vylikvidujeme odshora dolů!:
Autor: V. Heidlerová Datum: 11.11.2017 18:47

Sorry jako, omluvte mne, je mi 81 let, takže žádná sláva, mezery ve vzdělání, mezery v chrupu. O to víc si cením Vašeho obsáhlého vysvětlení. Oceňte ovšem mou snahu o dovzdělávání se. Díky, zdar. Háááááááááá

Re: Euroamerické zlo vylikvidujeme odshora dolů!:
Autor: V. Heidlerová Datum: 11.11.2017 19:00

Vy musíte být velmi učený člověk, vlezla jsem na Váš link, trošku se zorientovala, ale jen tak malounko, neumím anglicky, neumím arabsky, tólko po russki gavarjú, eto menja v škóle učíli.

Re: Euroamerické zlo vylikvidujeme odshora dolů!:
Autor: L. Bystrý Datum: 11.11.2017 20:26

Šťastná to žena, nepotřebující nelibozvučný jazyk Labuťáka Avonského, jazyk imperialismu, sionismu a války! Ano, hezky česky Vám závidím, občanko Heidlerová, že jste neposkvrnila ústa ani hruď falešnou anglickou řečí. To já, ve své podlé malosti, jsem se rozhodl přežít přechodné období dočasného ústupu socialismu; když už jsem tedy nepoložil život při jeho obraně, tehdy během brutálního listopadového převratu, že.

A protože mé pracovní místo zaniklo, podobně jako tolik jiných placených míst v aparátu Strany, musel jsem se nějak živit, v tom nelítostném systému, kde člověk člověku vlkem a vlk vlku člověkem. Musel jsem tedy učit - mimo jiné - i ZCELA cizí řeči, abych se nějak domluvil v té nevzdělané Evropě, kde česky a rusky hovoří jen hrstka opravdových vzdělanců-komunistů.

Nu, Temno právě končí; už snad nikdy nebudu muset používat angličtinu, až dokončím současnou práci pro jakési Evropany, typicky neznalými slovanských jazyků. A taky až konečně vyženeme tzv. Norské fondy, s jejichž agenty se musím setkávat. A taky až někdo přeloží do češtiny či ruštiny obsáhlé publikace, z nichž, Leninu žel, musím čerpat informace, fuj Teufel.

Každopádně, jakmile náš Babiš zruší mobilní sítě a zavede internet do centrálních úřadů (a nikam jinam), tak už nebudeme obtěžováni tzv. wikipedií a podobnými imperialisticko-sionistickými dezinformačními kanály. No netěšíte se taky na návrat té krásné klidné doby bez internetu a mobilů, kdy jsme byli informováni masmédii a obecním rozhlasem?

Tehdy bude v Čechách dobře, až kozák ve Vltavě svůj tank omyje! Volte ANO, KSČM a našeho Miloše!

Máte pravdu, stačí nám Moraváci jako byli:
Autor: J. Chaloupka Datum: 12.11.2017 18:36

Nečas, Topolánek, nebo třeba Sobotka a Bělobrádek. Takže vidíte, čím na východ, tím lepší.

Re: Máte pravdu, stačí nám Moraváci jako byli:
Autor: V. Heidlerová Datum: 13.11.2017 7:51

I když nejsem jejich vášnivým obdivovatelem, není třeba ukazovat směrem na Moravu. Jediní superblbové, kterého vyprodukovala Morava, je Mynář, Hašek, ten chlap z bazénku, samozřejmě komouš Grebeníček, to je skoro soused - ale co je to proti českému |"západu" - to jsme tu ještě neměli - Zeman a jeho panoptikum!!! Vámi jmenovaní byli v rovině vystupování na veřejnosti aspoň slušní a pan Topolánek byl aspoň chlap s kulama a jako president by republice určitě dělal menší ostudu než Vaši vyvolenci ze západní části. Aspoň se na něho dá dívat. Že vám nevadí manipulátor s financemi a agent STB - Slovák Bureš, Japonec Okamura - tam bych s vámi souhlasila, že čím dál na východ, stále lepší!! Háááááááááááá

Re: Euroamerické zlo vylikvidujeme odshora dolů!:
Autor: L. Písařík Datum: 12.11.2017 6:35

Já jsem už dávno psal o tom, že jednoho dne se pomátne. A je to tady. Očekávám, že jeho další čin bude výstřel z nějaké houfnice a pokřik: NA HRAD, NA PARLAMEMNT.VELIKÝ PUTIN JE S NÁMI.

Nevím, psát o Kalouskovi:
Autor: D. Polanský Datum: 11.11.2017 10:01

když snad každý ví, že je to ..., je asi zbytečné. Nevzpomínám si, že by za celou svoji politickou kariéru dal alespoň jeden konstruktivní návrh. Jenom bral, podobně jako Sobotka a jiní. Marná sláva, politika je nejlepší kšeft.

Polanský, vy jste politolog jako prase.:
Autor: A. Nový 840 Datum: 11.11.2017 12:50

Ještě tak něčemu v politice rozumě by vám neškodilo. A taky ta vaše paměť! Škoda mluvit.

:
Autor: M. Čihák Datum: 11.11.2017 7:40

spolehat na zdravy rozum a schopnost vypořádat se s povolebni situací v české politice nejde. Po poslednich volbach to jako prvni poznal Babiš a pidle toho jedná.

Re: :
Autor: F. Vejr Datum: 11.11.2017 8:53

V minulosti se mnohokrát stalo že vítězná strana nakonec nevládla, protože s ní nikdo do koalice nešel. A nutit jinou stranu k tiché podpoře znamená ji korumpovat. Zadarmo se to nestává. Prostředky a metody p. Babiše tomu nasvědčují.

pane Vejre:
Autor: M. Šejna Datum: 11.11.2017 10:24

v minulosti Česka se to stalo jen jednou, a to v roce 2010, kdy volby vyhrála ČSSD. Jenže tehdy byly menší strany (ODS, TOP09 a VV) schopny sestavit koalici.

Mohl byste zdejšímu publiku sdělit, jak by měla vypadat současná většinová "proti-babišovská" koalice?

Re: :
Autor: M. Čihák Datum: 11.11.2017 10:35

zadarmo není nic, nebo si myslíte že politici CSSD, TOP09, KDU, pracují pro stát zadarmo?