22.5.2019 | Svátek má EmilDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


Lékařská zprávaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 843, poslední: 10.11. 2017 15:52, přehled diskusí

Re: Prezidentův vulgarismus mně mimořádně nevadí:
Autor: P. Spáčil Datum: 9.11.2017 22:12

Fajn, napisu na FB ze jste pedofil a ze mi to v hospode rekl dobre informovany zdroj :-)

Re: Prezidentův vulgarismus mně mimořádně nevadí:
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 22:15

Prohrajete žalobu na ochranu osobnosti, zaplatíte my odškodné. Ale jestli Vám dají podmínku za pomluvu bude záležet na tom, jestli se PČR podaří doložit, že jste věděl, že ta informace je nepravdivá - musí tam být úmysl mne poškodit nepravdivým údajem. Tak to stojí, já to nevymyslel :).

Re: Prezidentův vulgarismus mně mimořádně nevadí:
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 22:15

mi sakra

Re: Prezidentův vulgarismus mně mimořádně nevadí:
Autor: P. Spáčil Datum: 9.11.2017 22:38

Takze Brnensky blb nepude do basy ale 5 mio v ramci ochrany osobnosti muze zaplatit.

Re: Prezidentův vulgarismus mně mimořádně nevadí:
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 22:39

Nedělám tyhle věci, takže nevím kolik může Zeman vysoudit. Záleží jak zdůvodní že ho to poškodilo. Spíš bychto viděl na desetitisíce, ale vážně nevím..

Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 20:44

Pan Schořík dnes velmi lapidárně vyjádřil podstatu našich rozporů. Přitom mně připsal výrok, který jsem sice nìkdy nevyslovil, ale který je velmi hluboký - protože vrhá zcela nový pohled na příčiny pádu ČSSD!

Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 16.48 ... "Sobotka kriminalizuje protože zradil"...

Zamyslel jsem se nad tím... Až doteď jsem se domníval, že ta zrada koaličního partnera Sobotkou se projevila současně s jeho kriminalizaci. Ale možná že opak je pravdou! A kriminalizace byla jen dokonáním zrady! V tomto tématu se ale zřejmě neshodneme - strana se musí zřejmě nejdříve očistit od všech kriváků a zrádců zrádců (zrádců), musí tam nastoupit nové vedení - nějaký Zimola nebo Foldyna nebo tak podobně - a teprve ti pojmenují věci jejich pravými jmény a zúčtují s tím současným kolektivním krimiDrátem. Strana se zkonsoliduje a v příštím roce by už mohla být v takové kondici, že by se mohla stát součástí nějaké většinové koalice. Mezitím bude vládnout menšinová vláda s důvěrou...

Pane Schoříku, navrhuji se už nedohadovat o podstatě a příčinách té kriminalizace, a konstruktivně probrat jednu velmi zajímavou variantu. Když teď vznikne menšinová vláda ANO s tolerancí KSČM, tak těch několik levicových prvků které budou v programovém prohlášení vlády budou zastřešeny KSČM. V té nakonec může zvítězit liberální Dolejšovo křídlo, a v tu chvíli by mohla začít KSČM skutečnou transformaci v modernější levici a úplně nahradit ČSSD, která se bude mezitím štěpit a okamurizovat. To bych považoval za velmi neblahé - tradiční sociální demokracie by měla dostat šanci přežit!

Proč by to vlastně nešlo - prosadit si do programu vlády několik svých důležitých bodů, odejít ze sálu, snížit kvórum, umožnit důvěru menšinové vládě - a za rok, až se strana vnitřně usadí, se stát součástí vlády většinové?

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 21:04

Potřetí to je neprošlo...

Vidím svůj příspěvek dvakrát, nebo je to tou hruškovicí? :-))))

Re: Sebereflexe :
Autor: M. Prokop Datum: 9.11.2017 21:08

Kriminalizace a zrada koaličního partnera je fakt, nebo je to způsobeno hruškovicí?

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 21:11

Ještě jsem to nečetl...To tam fakt je? :-))))

Re: Sebereflexe :
Autor: M. Prokop Datum: 9.11.2017 21:15

Já tu polemiku četl jen zběžně, ale to, že Dluhoslav kriminalizoval Bureše, jsem tam zahlédl, jak s tím operuješ jako s faktem. Pro mne to fakt není.

Zrada koaličního partnera je výše, kde a u koho se to objevilo dříve, po tom už pátrat nebudu, IMHO je to taky volovina.

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 21:24

O tom se bavíme na celé dny. Aston si totiž myslí, že ta "kriminalizace" je reálná, že je to realita.

Tento názor se prostě prosadil. Myslím se to není výsledek Babišovy propagandy, ale celkového Sobotkova vystupování...

Většinou když prohraješ, tak je to důsledek vlastní slabosti - ne cizí síly. To je můj základní životní postoj!

Re: Sebereflexe :
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 21:40

Jaká zrada sakra? Mám minfina který vyzvídá ve své kauze, je podezřelý z úvěrového podvodu a máí podivné dluhopisy, které jeho podřízený odmítá prošetřit. Prostě na odvolání. Ve standardní straně by ho sami stáhli a nahradili někým jiným a jelo by se normálně dál...

Re: Sebereflexe :
Autor: K. Němec Datum: 9.11.2017 21:53

Ty dluhopisy nějak usnuly že?

Re: Sebereflexe :
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 21:55

Naopak. Pilný přece vydal prohlášení že šetří všechny a snad 30% bylo doměřeno.. najednou to šlo..

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 22:08

Točite se v kruhu se stále stejnou argumentací. Nic z toho co píšete není součástí reality kterou vnímám ja! Pochopte to už konečně! Uvěřili jste ve své vlastní propagandistické hoaxy!

Babiš NEBYL podezřelý z žádného úvěrového podvodu - ta podezření byla účelově vyfabrikována, jako i vše ostatní. Když ho Sobotka vyhazoval z vlády, znělo to jinak - a stejně nevěrohodně jako dnes! Až u soudu dokážete opak, tak můžete neci tvrdit o "úvěrových podvodech"!

Právě provádíte tu "kriminalizaci" v přímém přenosu - jste soudce? Státní zastupce? Policista? Nejste? Tak se zabývejte politikou, a represi prenechte orgánům!

Jinak Vás ta kriminalizační rétorika srazí natvrdo, na 0%. Potom můžete pokračovat ve svých pokusech zabásnout své koaliční partnery v nějaké jiné zemi, kde jsou na to zvyklí. V Turecku nebo v Severní Korei. Tady to neprošlo - a ani to volič nepřijme ani nikdy příště!

Re: Sebereflexe :
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 22:13

No tak tím je to vyřešeno. Všechny ty věci dosti podlomily důvěryhodnost ministra financí. Proto měl být odvolán (což je úplně normální). ANO ho mělo vyměnit za někoho bez kauz. Normální. Místo toho se z toho dělá "kriminalisace" a je to zrada. :))

Nemám co bych dodal. A nakonci jste přidal i tu legendu o zabásnutí koaličních partnerů, ve kterou jste ještě před půl hodinou nevěřil. Pěkně pane Klepetko.. Tleskám.. A přeji dobrou noc, A chutné koblihy k snídani..

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 22:28

"Nepodlomili". Důvěryhodnost svého ministra financí se snažil podlomit jeho ministerský předseda - s maximálním propagandistickým využitím všech mediálních a jiných zbraní. To se mu ale nepodařilo, protože lidi poznali, že lže.

Ve volbách se ukázalo, že zrazený a soustavně kriminalizovaný ministr je zcela důvěryhodný. Kdežto Sobotka - naprosto nedůvěryhodný.

Víte co to slovo znamená? Hodný důvěry! Sobotka dostal jen 7% a odchází z politiky - protože sám podlomil svou důvěryhodnost zradou koaličního partnera! Jestliže to neumíte pochopit - nemáte naději na změnu a návrat ke kořenům :-))

Dobrou, už opravdu mizím. Jukněte na ten odkaz z první republiky...

Re: Sebereflexe :
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 22:31

je jedno co napíšu. Vedete si svou. Opět ta perversní představa že si Sobotka někoho najal aby vypouštěl kompra na Babiše.. Neřešitelné. Zbytečná diskuse..

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 22:43

Nenajal. Nebránil ale sveho ministra proti zjevně účelovemu útoku! Naopak se ten útok snažil zneužít a svého ministra KRIMINALIZOVAT. Přestaňte to dělat - a obnovíte se účtu a důvěru lidí! Pokračujte ve stejném duchu - a zmizíte z politické scény.

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 22:44

"obnovíte úctu"

Re: Sebereflexe :
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 22:46

Pak raději zmizet než být lokaji nedotknutelného Andreje a jeho věrných :)).

Re: Sebereflexe :
Autor: P. Spáčil Datum: 9.11.2017 21:08

Blbé je, že všichni ti paznechti v docdem, co za to můžou se dostali do parlamentu. A tam se budou držet zuby nechty, protože nic jiného neumí a budou doufat, že se na ně za ty čtyři roky trochu zapomene.

Takže v nějakou obrodu moc nevěřím. Ta by mohla nastat pouze v případě, že by úplně vypadli z parlamentu nebo že by se Sobotka, Zaorálek a Chovanec vzdali mandátu.

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 21:12

Mohli by z nich být dobří velvyslanci :-))))))

Re: Sebereflexe :
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 21:24

Sobotku jsme za Phu6 vyzvali ke složení mandátu. Zbytrek se bude řešit na sjezdu a určitě to bude masakr.. Nemůžeme je tam nechat, představují neúspěch..

Re: Sebereflexe :
Autor: F. Doušek Datum: 9.11.2017 21:28

Z Liberce vyzývá vedení ČSSD k sebereflexi předseda organizace Šír - sám velice, ale velice profláknutý.

Re: Sebereflexe :
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 21:49

To je jasný že to zkusí druhá liga. Buď se ČSSD probere a vyčistí ty staré dobré pasáky, nebo skončí. Tak jednoduché to je..

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 22:10

Není. Musíte hlavně přestat s tou kriminalizací každého, kdo s vámi usedne do koalice :-))

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 21:29

To je ten problém. Když odstraníš symbol, ale nezměníš podstatu... Musí zmizet zdroje, které Sobotku napájely. Jinak to bude podvod...

Re: Sebereflexe :
Autor: J. Schořík Datum: 9.11.2017 21:38

Masakr bude, víc Vám neřeknu. Praha už resignovala /nabídla své funkce) jako kraj celá..

Re: Sebereflexe :
Autor: V. Klepetko Datum: 9.11.2017 21:50

Nevím. Mohu se mýlit. Ale bez nějaké participace na vládě to vidím bledě. Držte se - kontinuita je důležitá a byl bych velmi rád kdyby ten symbol přežil a značka nezanikla!

Dobrou.