16.7.2018 | Svátek má LubošDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLEMIKA: Tohle je Drahoš!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 56, poslední: 29.9.2017 7:41, přehled diskusí

Eurohujery a vítače.... ani náhodou !:
Autor: J. Kanioková Datum: 28.9.2017 20:20

Re: Eurohujery a vítače.... ani náhodou !:
Autor: A. Reček Datum: 28.9.2017 20:46

Jak zjišťuju ve svém okolí je právě Drahoš stále více populární. Zemana ani raději nevzpomínám.

Re: Eurohujery a vítače.... ani náhodou !:
Autor: V. Klepetko Datum: 28.9.2017 22:32

To je k ničemu, uzavírat se ve svém okolí. Misto "zjišťování" zkuste pro svou budoucnost něco aktivně udělat. A je jedno, jestli s Milošem nebo proti němu! "Zajišťováním" se dá zjistit ledacos pochopit, ale neovlivníte vůbec nic...

Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: P. Mach 783 Datum: 28.9.2017 19:41

Jestli je něco vedlejší tak především předvolební dobou motivovaná hysterie kolem imigrace. Každopádně je to vedlejší téma pro země typu ČR, SR či Polska. A politici, včetně současného hradního hovada, bláboly o imigraci si jen snaží přihřívat volební polívčíčku a odvracet pozornost veřejnosti od svých kriminálních afér a témat nekonečně důležitějších (hlavně ekonomických).

Realita je taková, že muslimští imigranti jsou lákáni především bohatým sociálním státem, za jehož vznik v ČR je mimo jiné zodpovědné (ještě co by premiér) současné hradní hovado. Na lákání uctívačů pedofila do ČR se tedy ovar podílel podsatně více než nějaký Drahoš. Naštěstí v Evropě jsou státy se sociálním systém mnohem štědřejším a rozhazovačnějším než ten český. Ergo těch cca pět a půl muslimského imigranta ročně, kteří se mají šanci nějakou náhodou ocitnout na území ČR, velmi rychle vezme nohy na ramena a bude pokračovat do Švédska, Německa či Francie. Což je scénář, který se v minulosti několikrát odehrál.

Poznámka k místním puťkovým podržtaškám a volksrusákům. Nebyla to Evropa nebo Brusel, kdo by hostil Hizballáh. Psychopat puťka, hizballáh (tedy islamistickou teroristickou organizaci) do Kremlu pozval. Na území EU právo šaríja legální není. Na území Ruské federace je šaríja legální stejně jako mnohoženství. Islamistický bandita kadyrov je puťkův přítel a podíl muslimů v populaci RF je podstatně vyšší než např. v té francouzské.

Re: Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: V. Kain Datum: 28.9.2017 20:14

Jestlipak by jsi ty připosrané blbé tele dovolil titulovat prezidenta hovadem před 89?Ne, na to jsi moc velký přizdisráč.

Re: Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: P. Rudolf Datum: 28.9.2017 20:27

Tak ho tituloval každý trochu slušnější Čech. Pravda, ne moc veřejně, neb věděl, že za rohem v Bartolomějský na něj číhaj kainové.

Re: Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: P. Mach 783 Datum: 28.9.2017 21:18

Nerozčiluje se, smrade. Ještě ti praskne žilka a hradní hovado bude muset řešit co s mrtvolou, která mu uvízla mezi půlkami. :-)

Re: Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: M. Prokop Datum: 28.9.2017 21:30

Ne, tehdy to byl zmrrd, dnes je to hovado.

Re: Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: M. Prokop Datum: 28.9.2017 21:29

To by mohlo fungovat, s tím lákáním bohatým sociálním státem, ovšem jen do doby, než nás přemoudrá EU donutí platit kozomrdům taky víc.

Drahoš:
Autor: Š. Hašek Datum: 28.9.2017 15:24

je bruselhujer a vítač.

Též lidskoprávařský petičník za všepráva kohokoliv odkudkoliv bez papírů (nic proti peticím obecně).

Začínám přecházet na pojem bruselhujer, neboť brusel není Evropa. Já totiž v podstatě jsem "Eurohujer", protože Evropa tak nějak již dlouhé časy končí Uralem. To jest tak, když chytrolíni nepočítají Petrohrad a Jekatěrinburg do Evropy. Hlavně, že tam už počítají Afriku, Saudy a Palestince, že?? Ale jak řekl nedávno Schw. - většina těch Čechů tady je naprosto vykolejených. Tak co, že?

Spor o Drahošově opakované zvolení na akademii je pro mě otázka vedlejší, zejména z toho důvodu, že nemám čas se v těch jejich stanovách nimrat. Sleduji Drahošovy "zásadní politické myšlenky" v uplynulých dvaceti letech a "obrovské politické zkušenosti", kterými jen srší. Je toho celá knihovna. Ale pokud se stal šéfem akademie navíc - tedy podle regulí - pak to k němu sedí. Možná si je "pružně" vyložil.

Darahoš je vítač a elitář. Ostatní jsou jen tanečky.:
Autor: F. Navr8til Datum: 28.9.2017 15:09

Může být. Ale na politických vyjádřeních Drahoše to nic nemění. Organizoval a podepsal výzvu, která vítá nelegály a uráží občany, kteří projevili obavy z islámské invaze. Navíc se Drahoš pasoval na elitáře a upírá občanům právo na všeobecné referendum. Uplynulo pár let a ukázalo se, že průměrný občan je mnohdy chytřejší a předvídavější než ometálovaní akademici.

Re: Darahoš je vítač a elitář. Ostatní jsou jen tanečky.:
Autor: Š. Hašek Datum: 28.9.2017 15:24

Naprostý souhlas s Vámi.

Re: Darahoš je vítač a elitář. Ostatní jsou jen tanečky.:
Autor: V. Kain Datum: 28.9.2017 20:16

I já se připojuji.Drahoše? Ani náhodou.

Máte to marný:
Autor: J. Hejna Datum: 28.9.2017 11:51

Drahoš je nepřijatelný.

Re: Máte to marný:
Autor: V. Heidlerová Datum: 29.9.2017 7:20

Jak pro koho. Nebuďte tak kategorický.

Takže... Kdo je ten Drahoš?:
Autor: O. Zeman Datum: 28.9.2017 11:46

Tož víme nyní dosti o Olivovi, Sykové a panu autorovi a Cibulkové... Jen ten Drahoš se nám z toho nějak vytratil, co? Jestli podepsal (a jako že podepsal), tak se vyjádřil. A když se vyjádřil, tak se onálepkoval. A mluví-li jako vítač, chová-li se jako vítač, podepisuje jako vítač... pak to bude asi vítač. Vyjadřovat se může, jak chce. Ale vychovávat, vychovávat se od něj ani jemu podobných nenechme.

Re: Takže... Kdo je ten Drahoš?:
Autor: Š. Hašek Datum: 28.9.2017 15:31

Asi o to jde - protlačit tam panensky nezkušenou (v politice) figuru (v padnoucím saku), která bude číst projevy o "našem nedílném členství v bruseleříši". A bude loutkou Anděly a brusele.

Mezi politprávostudenty voliče najde (také mezi těmi, co nedbale četli Ferdinanda Peroutku).

Drahoš nadále nijaký:
Autor: T. Hraj Datum: 28.9.2017 10:30

Děkuji pane Chýlo za vysvětlení a očištění jména pana Drahoše.

Pro mne ale otázka "kdo je Drahoš" trvá nadále. Nějaké výrazné politické názory zatím příliš nevýjádřil. A ty které ano (včetně "výzvy vědců") mne spíše dost odpuzují.

To jsou takové formalistické tanečky, Drahoš je vítač:
Autor: F. Houžňák Datum: 28.9.2017 9:49

a chce k nám natahat neomezené množství musulmanů, aby tady všecko rozvrátili a zničili jako ve všech svých musulmanských zemích. To je to podstatné a to mu nikdo neodpáře. Neřekl bych to do něj (znám ho osobně, letmo, z doby jeho působení v Německu), ale je to fakt a veškeré další diskuse a obhajoby jsou zbytečné. To radši Zemana.

Je mi docela jedno,:
Autor: J. Štrobl Datum: 28.9.2017 9:17

jestli je Drahoš lump nebo ne. Z těchto kruhů bych nikdy prezidenta nevolil, protože jsou to lidé s klapkami na očích a většinou levicového ražení.

Ano:
Autor: P. Rudolf Datum: 28.9.2017 8:59

přesně toto jsem si z veřejných zdrojů a ze Zákona č.283/1992 Sb. o Akademii věd ČR ověřil i já. Cibulková sepsala jenom primitivní, sprostý a vůči Zemanovu konkurentu Drahošovi podlý pamflet.

Re: Ano:
Autor: V. Klepetko Datum: 28.9.2017 9:29

Z vyostřené diskuse je třeba vybrat racionální jádro. Možná poslouží k tomu, aby byly Stanovy AV ČR uvedeny do souladu se zákonem v duchu jeho důvodové zprávy, o které se zde z dobrých důvodů raději nezmiňujete.

A možná bude prospěšná i pro pana profesora Drahoše, ať už bude nebo nebude zvolen prezidentem. Ještě že nemůže být prezident republiky jmenován! :-)))

Re: Ano:
Autor: P. Rudolf Datum: 28.9.2017 9:49

Už jsem od vás sice četl i daleko větší nesmysly, nicméně nutno uznat, že tenhle se vám taky moc povedl.

Re: Ano:
Autor: V. Klepetko Datum: 28.9.2017 10:28

Z nesmyslu se dobrá věc zrodit může, - asi jako řád z chaosu v Bělousovově - Žabotinského reakci:-)

Zlo pochází jen ze záměrné manipulace nebo přetvářky... Nebo namyšlenelého uplatňování intelektuální převahy. Z toho všeho bych autorku "pamfletu" nepodezříval - asi jako pana profesora ze záměrně nezákonných čachrů. Jsou prostě jen velmi diskutabilní - ostatně, právě proto o nich diskutujeme.

Re: Ano:
Autor: J. Farda Datum: 28.9.2017 15:25

Děkuji!

Drahoš je vítač, který nikdy vědu:
Autor: D. Polanský Datum: 28.9.2017 8:47

nedělal, byl to vždy jenom úředník. V žádném případě.

Re: Drahoš je vítač, který nikdy vědu:
Autor: J. Jurax Datum: 28.9.2017 11:29

No jo, a nebylo by vědce pro funkci prezidenta škoda?

Re: Drahoš je vítač, který nikdy vědu:
Autor: J. Farda Datum: 28.9.2017 21:55

V žádném případě co, pane Polanský? Nebyl vědec, nebyl vědec, nebyl úředník? V žádném případě? :-)

Co tím chtěl básník říci?:
Autor: P. Zinga Datum: 28.9.2017 8:47

?

jak jsem pochopil pravidla pro vznik rady:
Autor: B. Rudolf Datum: 28.9.2017 8:10

Musel jsem si přečíst tyto partie několikrát, než jsem se v tom rozebral - doufám, že správně. Domnívám se, že členem rady se člověk může stát dvojím způsobem: Buďto je do ní zvolen, nebo je do ní jmenován jako předseda. Pravděpodobně je ale běžné, že předseda je do rady nejprve zvolen jako její člen a teprve potom je jmenován jejím předsedou. Nicméně, pochopil jsem to tak, že zákon nepožaduje, aby tomu tak bylo vždy. Zdá se, že v krajním případě je opravdu možné, aby se člověk stal předsedou rady pouze na základě jmenování a tím pádem se automaticky stal i členem rady, aniž by do ní byl zvolen. Zda byl zákon navržen s tím, že bude takto vykládán, netuším.