21.7.2018 | Svátek má VítězslavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Babišova „trafika“?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 27, poslední: 13.9.2017 21:01, přehled diskusí

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: V. Pavelka 263 Datum: 13.9.2017 21:01

Říkalo se mu pan Čistý , a Kalousek ho použil k církevním restitucím ,To Byl tunel §§ a pokračute to dál.Těch pár tisíc turistů ve žlutým drží svůj vysavač v našich kapsách a bobtnají, katolická liga KDU , Top a Starostové tihle podavači Iluzí , bezpracně kynou ....boha jeho .

Re: To, že Nečas dělal tunely s pražským primátorem:
Autor: V. Pavelka 263 Datum: 13.9.2017 20:38

Jo, Táta Klaus a jeho slavní spolupracovníci ,Bém , atd. Praha jim patřila ,, To se to krado a podvádělo , kde jsou ty časy !

Re: To, že Nečas dělal tunely s pražským primátorem:
Autor: V. Pavelka 263 Datum: 13.9.2017 20:20

Metrostav si dozoroval vlastní stavbu , proto se dvakrát propadla a stála Hrůzu prachů za to by postavili dvě Blanky.Ta arogantní banda uředníku na magistratě, kteří málem posílali špitající novináře do prdele , to se nedá srovnat se štvanicí na Babiše.

No:
Autor: V. Pavelka 263 Datum: 13.9.2017 20:09

Když Nečas spouštěl pandurskou jako že je ostrý Premiér , bylo to stejně nevěrohodné , jako když ted brání v soudní síni Nadovou,urputně ale směšně.

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.9.2017 19:08

"ODS usilovala vždy o čestné jednání..." Ha ha ha...

Omluvte mě, Kyselková, chvíli tu nebudu, neb budu mýt totálně poprskaný monitor.

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: J. Kyselková Datum: 11.9.2017 18:32

Fantazírujete, Rudolf. Nechápu Vaše povrchní útoky. ODS usilovala vždy o čestné jednání, mnohé se nepodařilo protože započaté dílo bylo následovníky zdevastováno a dehonestováno. Viz projekty Pražského magistrátu.

Lidovky:
Autor: F. Pavlis Datum: 11.9.2017 18:30

patří AB a Aston je jeho neviditelný pes. Nezlobím se, protože každý - většinou - pes svého pána miluje. I kdyby to byl lump. Tak to na světě holt chodí.

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.9.2017 16:36

Aha, takže ODS tady od roku 1992 státní kasu nerozkrádala? A Nečas nebyl celou tu dobu ve sněmovně a v nejužším stranickém vedení? Tak teď přidejte ještě tu o Budulínkovi.

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: J. Kyselková Datum: 11.9.2017 15:29

Pane Rudolfe - Vaše lživé obviňování angažovaných lidí z fiktivních zločinu je trestuhodné. Jste odporné individium.

Re: Už zas kecy o policejním puči vedoucím k pádu Nečase.:
Autor: J. Kyselková Datum: 11.9.2017 15:17

Maleček - paní Jana Nečasová není odsouzena - kroťte se !

Bezva finta.:
Autor: I. Novák 763 Datum: 11.9.2017 12:54

"Já vám ty prachy jen tak dát nemůžu. Ale na chvilku vás necháme jako zavřít a za to dostanete odškodné v řádu statisíců. Platí?"

RE:
Autor: P. Götze Datum: 11.9.2017 12:07

Do voleb jeste daleko, uvidime, co na to velmistr SUMAN, zda nam jeste neco prihraje a nase media se budou hrabat v anonymnich udanich. hrabat samozrejme demokraticky, pac STBak je jen babis a STBacke manyry ma pouze Babis, nikoliv policie, jejiz reorganizaci realizoval, svete div se, zase STBak. Vlastnici trafiku v Ceske poste. Tentokrat uz to maji socani asi lepe osefovane, nikdo na ne za to nevlit. Zatim.

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.9.2017 11:54

Do vychytralého zločince má daleko, tuto slávu za něho převzali jiní (třeba jeden známý amnestátor). On byl jen tím, kdo ty zlodějny dlouhá léta kryl a spoluzastřešoval a spoluvytvářel systém, kdy policie byla při vyšetřování lumpáren politiků jimi samými naprosto paralyzována. To se jim to beztrestně kradlo! Na to je potřebný hlavně dobrý žaludek, vychytralost jen tak trošku.

Re: To, že Nečas dělal tunely s pražským primátorem:
Autor: R. Tesařík Datum: 11.9.2017 11:52

:-)))

Re: To, že Nečas dělal tunely s pražským primátorem:
Autor: J. Hruška Datum: 11.9.2017 11:28

Např: tunel "Blanka", který slouží tisícům lidí co teď nesmrdí jiným pod okny. A jízdenky na METRO, které se nedaly falšovat, na rozdíl od dnešních, atd....Zdař Bůh, Josef.

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: M. Zdobinský Datum: 11.9.2017 11:28

Je mi líto,ale v právním státě rozhodují důkazy a ne novinové články. Novinové články vytvářely viníky tak v 50.letech. Jestli chcete návrat této praktiky pak vám pomáhej "panbu". Podle vaší teorie je zločinec, ale není na to důkaz, to se rovná vychytralý zločinec.

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.9.2017 11:17

Vážený pane, to by musel být Peťulka rozumu mdlého, aby po sobě jako premiér zanechal nějaké trestněprávně postižitelné stopy. Jinak vám něco, co vám zjevně uniká, pozradím: úplatek se dává za protislužbu. A ty úplatky jen proudily a nic je nepřerušilo. Ja pa to?

Re: Už zas Malečkovy kecy k pádu Nečase.:
Autor: J. Hruška Datum: 11.9.2017 11:14

Malečku, podejte mi péro! .... abych mohl podepsat ten pomník. Měl by se postavit na Letné a posléze jako Stalinovi jeřábem utrhnout hlavu a zbytek odstřelit.

A potom:
Autor: P. Lenc Datum: 11.9.2017 11:08

jste se pane autore probudil...

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: A. Sedláčková Datum: 11.9.2017 11:07

prosím, poučte mne, jaké tunely má pan Nečas na svědomí?

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: M. Zdobinský Datum: 11.9.2017 11:05

Ne pane ,pravděpodobně chtěli ,aby premiéra nějak ovlivňovala. Jen vám jaksi chybí důkaz, že on pro ty dárce něco skutečně protiprávního udělal. Důkaz! Všechno ostatní jsou jen kecy. Stačí když napíšete JEDEN příklad,kdy Nečas něco protiprávně udělal ve prospěch Rittiga. V opačné případě blábolíte jak Rudé právo a Mladá fronta dohromady.

Takže ...:
Autor: J. Hruška Datum: 11.9.2017 11:03

Takže je nutné vsadit Babiše na pár dní do vazby a po volbách mu vyplatit náležité odškodné.?? Chyba lávky, soudruzi! Po volbách prošacovat úřad vlády, donutit Babiše k odstoupení a Zemanem jmenovanou úřednickou vládu nechat asi rok vládnout bez mandátu, mezi tím svrhnout prezidenta, nechat se bulíkovat novými předvolebními sliby a snad konečně přivítat spřátelená vojska aby nastolila normalizaci. S potomky slavných ruských bohatýrů ...Uf, to byla práce!

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.9.2017 10:53

Aha, "Nečas žádné tunely nedělal". A všichni ti Rittigové dávali milionové dárečky jeho carevně jen z pouhého pohnutí neodolatelných sympatií.

Dobrá pohádka.

Už zas kecy o policejním puči vedoucím k pádu Nečase.:
Autor: P. Maleček Datum: 11.9.2017 10:15

Nečase žádný policejní či Šlachto-ištvánův puč nesrazil. Nečas odstoupil sám poté, co díky zásahu policie veřejně prasklo to co uvnitř vysoké politiky věděl každý. Že je Nečas řízen přes mezinožku své sekretářky, dle toho jak ji kdo a čím uplatil. To v zájmu, se přes ní manipulovaná Nečasova rozhodnutí, dostat k stát poškozuícímu lizu. Za což by měl být Šlachtovi s Ištvánem postaven pomník.

Že se z toho vyklubalo to, co prožíváme dnes, je dílo Zemana a samozřejmě tehdejšího totálního prožrání vládních partají korupcí. Tím do ruda zpěnění voliči skočili na špek Babišovi, který v té korupci též jel až po uši - jen ze strany uplácejícího a díky tomu stát dojícího. Nebýt toho a ochotě socanů s lidovci s ním přesto vládnout (čímž jen potvrdili svou závislost na korupci) je dnes Babiš šéfem bez státních dotací upadajícího Agrofertu.

Babiš ve své mocensko-finanční nenažranosti pokračoval i jako financministr a tak není divu, že na něj leccos prasklo. Dlouhodobě parlamentním partajím jde o mocenský kejhák a tak začínají pouštět to, co na Babiše vědí. No a policie, když už to praskne, musí šetřit.

A nebudou-li Babišovy preference před volbami klesat, prasknou věci, proti kterým je Čapí hnízdo jen neškodný prd.

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: T. Kočí Datum: 11.9.2017 10:00

ne všechny, ale většinu.

Re: To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: M. Zdobinský Datum: 11.9.2017 9:29

Nečas žádné tunely nedělal (řekněte jediný příklad), jen se fakt hodně blbě zamiloval. Na předsedu vlády dost dementní kvalifikace. Což nic nemění na faktu,že jeho odstranění byl skrytý státní převrat, kdy na úřad vlády vtrhlo komando zakuklenců, jako kdyby tam seděl AlCapone. Nakonec z toho zbyly nezdaněné kabelky a trapné natahování soudu. Zkuste si otevřít složení dozorčí nebo správní rady kteréhokoli státního nebo polostátního podniku. Jeden bývalý nebo současný poslanec vedle druhého. Podle teorie spiknutí Nečase a spol. všichni "trafikanti". Neměli by je pozavírat všechny?

To, že Nečas dělal tunely není důvod k tomu,:
Autor: M. Hoblík Datum: 11.9.2017 8:42

abychom tunely velmistra Babiše brali jako drobné úlety. Kdyby se za krádeže usekávaly ruce, Babiš by jich musel mít jako chobotnice. Při své bohorovnosti má představu, že si nás může koupit. A má pravdu, jsme voliči - prodejné děvky.