19.7.2018 | Svátek má ČeněkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


USA: Náznaky největšího střetuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 65, poslední: 12.8.2017 11:08, přehled diskusí

zpátky ni krok ...:
Autor: J. Rojšl Datum: 12.8.2017 11:08

Nebojte se, vy co tady kritizujete Trempa, svítá - jeho největší český obdivovatel a ten, jak říkal Kmoníček, sázel proti celému kasinu na jeho vítězství, a touží hlavně po společné fotce s ním, třeba i na toaletě, to má v hlavě dobrý a mi zvítězíme - zpátky ni krok ...

Clinton a '68?:
Autor: d. křikava Datum: 10.8.2017 23:23

V roce 1968 nedošlo k pokusu o odvolání Clintona. To jen na okraj.

Pan Ulč se zastává Trumpa kvůli jeho slibům, které ovšem jaksi zůstávají jen na papíře, ať už kvůli jeho prolhanosti, neschopnosti soustředění, nebo (nejspíš) neschopnosti. Jaksi mu nedochází, že ten trumbera byl pro voliče menší zlo, než Frau Clinton. To je trochu málo. Měli Marco Rubio, ne?

Problém s politiky, kteří přijdou "zvenčí", je ten, že tak moc nikdo jaksi neví, co se z nich vyklube. Reagan, než se stal prezidentem, vyhrál dvě období guvernéra Kalifornie, jeho (úspěšná) kandidatura na prezidenta byla třetí v pořadí. Trump - to je jen chlap z reality show. V životě nesloužil v armádě, ani ve voleném úřadu. Jenom zdědil nějaký hotely. No a? To Paris Hilton taky, a ta má aspoň hezký tyhle:

(. Y .)

A Petr Schnur na PL...kousek..:
Autor: J. Mrázek Datum: 10.8.2017 16:50

Evropa se nechala vtáhnout do amerického protiruského tažení a nyní sklízí shnilé ovoce. „Humanitární intervence“ a „barevné revoluce“, sankce EU, vojenské provokace NATO, transatlantický „Drang nach Osten“, a nyní neví, jak z toho. Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby – ekonomicky a v krajním případě i vojensky – obětuje na oltář americké hegemonie.

Re: A Petr Schnur na PL...kousek..:
Autor: J. Jurax Datum: 10.8.2017 18:24

Blbost.

Dámy a pánové,:
Autor: P. Zinga Datum: 10.8.2017 16:21

když na tu "prorockou"krávu nebudete reagovat, může si ty své žvásty strčit do předu i do zadu.

Re: Dámy a pánové,:
Autor: P. Rudolf Datum: 10.8.2017 16:53

Ale vždyť on tady na vás, paní Zinga, vesměs nikdo nereaguje.

Re: Dámy a pánové,:
Autor: S. Netzer Datum: 10.8.2017 16:55

Ty "dámy a pánové" se v tom ale vyžívají, hovězí kastráte Zingo.

Re: Dámy a pánové,:
Autor: M. Vondráček Datum: 10.8.2017 19:59

Když mě hrozně baví jak se u toho Rudolf a Netzer krásně rozčilují. Věřím že mají stěrač na monitoru jak u toho prskají :-)

"V USA existují silové mocenské struktury,:
Autor: J. Kanioková Datum: 10.8.2017 15:52

jejichž propletenec prorůstá obě strany, republikány i demokraty, a který spojuje politiku s tím, co již v roce 1956 popsal americký sociolog Charles Wright Mills a před čím o pět roků později varoval bývalý prezident Eisenhower – s tzv.vojensko-průmyslovým komplexem. Důležitou roli přitom hrají zglajchšaltovaná média, což je fenomén nyní i v Evropě. Tento propletenec spolu s finančním sektorem představují reálnou moc, která doposud rozhodovala o politice Spojených států, ideologicky postavené na tzv. Wolfowitzově doktríně z roku 1992.

Zde se dá již zcela jasně hovořit o cílené sabotáži prezidentovy zahraniční politiky. V podstatě průhlednou, nicméně účinnou taktikou je směs osobních útoků na Trumpovu osobu, ať již v oblasti soukromé, či veřejné, a nastolení faktů v zahraničně-politické oblasti, které Trumpa staví před hotovou věc.

Nejnovějším exemplářem v tomto repertoáru je balík sankcí, o nichž se zmiňujete. Na jedné straně je zcela evidentní jejich hospodářský cíl, totiž odříznout evropskou energetiku od ruských zdrojů a napojit ji na zdroje americké. Zde se ovšem jedná o dvousečnou zbraň, která se může obrátit proti samotnému útočníkovi, neboť celá akce vyvolává v Evropě reakce nevole. O čem totiž naši transatlantičtí eurovůdci a fanoušci dua Clintonová–McCain mlčí, je fakt, že americké sankce, de facto vedené proti Nord Streamu, postihnou více Evropu než Rusko. Pro evropské firmy a celkové hospodářství to může znamenat katastrofu."

"Kdo tento frontální, masívní útok ze všech stran nevidí, je buď slepý, nebo nevyléčitelně naivní. A vše nasvědčuje tomu, že pacifikace Trumpa v základních otázkách, jakými jsou vztah k Rusku, americké vojenské intervence a TTIP, se bude stupňovat"

Marek Gróbarczyk: chceme zastavit výstavbu plynovodu Nord Stream 2 - http://www.polskieradio.pl/130/5553/Artykul/1803154,Marek-Grobarczyk-chcemy-zahamowac-budowe-Nord-Stream-2

Re: "V USA existují silové mocenské struktury,:
Autor: J. Kanioková Datum: 10.8.2017 15:56

Petr Schnur drtivě o novém vývoji mezi USA a Evropou - http://jdem.cz/dc7wa2

Plánují vykastrovat Donalda Trumpa. Vy nevíte, kde je zapojen Martin Schulz? - http://jdem.cz/dc7wj6

Izraelci označili projev Trumpa za nejen přátelský,:
Autor: H. Lukešová Datum: 10.8.2017 14:02

ale srdečný a skutečně sionistický. Americký prezident zdůraznil prastaré a věčné spojení židovského národa se Svatou zemí. Mluvil o tom u Západní zdi a prosil Boha o moudrost- a kdo zná Bibli, ten si hned vzpomněl na rozhodující modlitbu krále Šalamouna.

A v památníku holocaustu pronesl Trump tradiční "nikdy více".

Trump sklidil ovace ve stoje, když vyjádřil svou úctu k tomu, čeho židovský národ dosáhl a přislíbil, že bude vždy stát na straně Izraele. Na jeho výrok "Íránští vůdci stále znovu vyzývají ke zničení Izraele. S Donaldem J. Trumpem ať nepočítají" reagovala přítomná izraelská honorace bezprecedentním potleskem ve stoje.

Oren Nahari to shrnul slovy: "To nebyl proizraelský projev, to byl sionistický projev. To bylo programové prohlášení jeho vlády". Izraelská levicová opozice ostrouhala, Trump se nesetkal ani se zástupci občanské společnosti ani s vůdcem opozice Jicchakem Herzogem, který se dočkal pouze krátkého stisku ruky, při slavnostním přivítání. (Slovo z Jeruzaléma)

Autor:
Autor: S. Netzer Datum: 10.8.2017 10:13

je zjevně hrdý na blázna v Bílém domě.

Že se "Trump dokonce troufá dotýkat ... principu Affirmative Action" je pro něj asi dosavadně nejdůležitějším výdobytkem Trumpova prezidentování.

Milióny Jihokorejců a Japonců myslí v těchto dnech na tohoto nebezpečného blázna a jeho severokorejského dvojníka asi taky s vděkem. :-(((

Re: Autor:
Autor: V. Student Datum: 10.8.2017 11:03

Kimové vyhrožují Americe odnepaměti. A když jim Trump řekne, že by útoku litovali (ať už použil slova jaká chtěl, tak přesně tenhle význam to mělo), severokorejci začnou zvažovat útok na Guam? Jen tahle fanatická komunistická pakáž je za svá slova a své činy zodpovědná, Trump se jen odvážil říct něco, co jsme všichni měli říkat, namísto zasílání protestních nót, už dávno. Čím více nót, tím více Kim testoval rakety, vždyť ten "člověk" si dělá srandu z celého světa!

Re: Autor:
Autor: H. Lukešová Datum: 10.8.2017 11:08

NO rozhodně jsem neskonale hrdá na Trumpa, hrdého představitele skutečné západní judeo-křesťanské civilizace,jsem ráda, že se Američané probudili, než nad promuslimofilní protižidovskou Merklovku...Němci svou volbou klesli do propasti, Merklovka, Schulz, Zelení, Levice...To jsou ale hnusné strany.

Re: Autor:
Autor: S. Netzer Datum: 10.8.2017 11:13

:-))))

Re: Autor:
Autor: J. Lepka Datum: 10.8.2017 11:22

Copak, šlápla vám do báboviček ?

Re: Autor:
Autor: S. Netzer Datum: 10.8.2017 11:25

Jste taky neskonale hrdá na Trumpa, hrdého představitele skutečné západní judeo-křesťanské civilizace, milá lebko? :-))))

Re: Autor:
Autor: J. Lambert Datum: 10.8.2017 12:12

Je neskonale prjatelnejsi byt hrdy na Trumpa, nezli na idioty, kteri prohlasuji, ze islam patri k Nemecku, draha Merklobotko!

PS K Vasemu prdeslemu prispevku: takhle se smal hejtman Tayrle.

Re: Autor:
Autor: H. Lukešová Datum: 10.8.2017 12:21

Náckové a muslimové byli vždy nejlepší kámoši. Nejkřiklavější případy přátelství Heinricha Himmlera s Muftim Husseinim, muslimské legie SS, LP 1941 pogrom na Židy v Iráku (FARHUD), Alois Brunner, "pravá ruka Adolfa Eichmanna" po válce odešel do Sýrie.

Židobijecká literatura je v muslimském světě rozšířená, Protokoly sionských mudrců, Hitlerův Mein Kampf...Hitler je v muslimském světě veleben. A takových případů je hodně...

Re: Autor:
Autor: R. Langer Datum: 10.8.2017 12:54

Muslimové jsou nácky automaticky...

Re: Autor:
Autor: T. Kohout Datum: 10.8.2017 18:04

Jsem na něj pyšný. Kdo jiný než on by mohl říci: ‘I Alone Can Fix It’ - on -sám- to všechno spraví. (Nebo zfixluje?). Je to hrdina našich dnů/týdnů/měsíců/roků/staletí/tisíciletí... Je to skutečný rek.

Re: Autor:
Autor: A. Nový 840 Datum: 10.8.2017 21:07

Kykyryký,kykyryký... :-)

Re: Autor:
Autor: H. Lukešová Datum: 10.8.2017 11:27

Když Němci mají pocit viny za válečné zločiny a zločiny proti lidstvu z LP 1933-1945, tak by měli pomoci Židům a Státu Izrael, ne místo toho do Evropy dotáhli miliony muslimů, tím dokončí svůj tajný sen na JUDEN FREI Evropy, Židé odejdou z Evropy... Merklovce ani Schulzovi nejde o Židy, těm jde o zamuslimení a dejudaizování Evropy.

Re: Autor:
Autor: J. Jurax Datum: 10.8.2017 18:29

Smějete se vlastní pošetilosti.

Re: Autor:
Autor: S. Netzer Datum: 10.8.2017 11:12

Kdybyste žil v Jižní Koreji nebo v Japonsku, tak byste pravděpodobně myslel dál, než jen na to, kdo je zodpědný.

Re: Autor:
Autor: V. Student Datum: 10.8.2017 12:13

Ano. Jenže je nestraší Trump, straší je Kim. Ale na hlavu to házejí Trumpovi.

Re: Autor:
Autor: J. Lambert Datum: 10.8.2017 12:28

Ono je to jako v roce 1982: jen Zelezna Maggie klepla pres prsty argentinske generaly, hned mel jejich rezim, az do onoho momentu oznacovany vsemi demokraty za zlocinny, mezi tymiz demokraty (hlavne vlady Nemecka, Francie, ale i cast US politicke sceny) spoustu sympatizantu a Britove byli naraz hazarderi a agresori.

Re: Autor:
Autor: S. Netzer Datum: 10.8.2017 12:33

Argentina měla atomové zbraně, inteligente?

Re: Autor:
Autor: M. Vondráček Datum: 10.8.2017 14:00

To přeci nikdo netvrdí. Od Angličanů je možné se poučit . Pro Vás třeba " don ́t drink before sunset"

Re: Autor:
Autor: J. Lambert Datum: 10.8.2017 16:09

Tato Vase reakce je primo umerna sile Vaseho intelektu a zcela v duchu Vasich pripokalenych politickych idolu, pani Merklobotko: nechat lumpum volnou ruku, jinak by se na nas mohli zlobit!