17.6.2019 | Svátek má AdolfDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


Pijte pivo BernardŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 407, poslední: 1.7. 2017 0:29, přehled diskusí

Re: No jo,:
Autor: S. Jurča Datum: 30.6.2017 6:41

No já základní vojenskou službu zažil a rozhodně s vámi nesouhlasím, že by to mělo nějaký pozitivní dopad na mladé muže. Výcvik nebo rozvoj fyzičky se prokticky nekonal, zato bezduché šůrování a pořadovka ano. A to nemluvím o léčení si pocitů méněcennosti některých jedinců jen co se z nich stali mazáci. Takové ty kecy, že vojna dělá muže snad platily za první republiky ale jinak rozhodně ne.

Re: My už pivo vařit neumíme.:
Autor: P. Hlosta Datum: 30.6.2017 6:36

Bernard společně ještě s dvěma dalšími si půjčili od banky a jeli na dražbu koupit starý sešlý, zničený pivovar. Po jeho koupi rok spali přímo v něm a makali jako blázni, než mohli začít vařit pivo. A to je jen počátek v podnikání, že musíte mít kde a v čem podnikat a k tomu je třeba přičíst spoustu dalších nutností, abyste mohl být soukromý podnikatel a ne bankrotář. V další fázi postupu v podnikání je třeba najít tichého společníka, co přinese nové finance do firmy, aby mohl být očekávatelný její rozvoj. To jsou zákonitosti ekonomického charakteru. Blb nemůže tohle pochopit a proto není ani úspěšným podnikatelem a poctivě budujícím firmu už naprosto ne! Kdo stojí za současným financováním rozvoje firmy Barnard je naprosto jedno, jako i to, jestli si stále ještě nechávají psát na etiketu -rodinný podnik-. On rodinný nikdy nezůstane, když začne vydělávat miliony měsíčně!

V itálii nastala nová invaze:
Autor: P. Rajman Datum: 30.6.2017 6:29

ale Aston řeší černošku na pivnì etiketě. Nás se to netýká, ať si to řeší jiní za nás.

Moje piva: žebříček:
Autor: P. Kučera 512 Datum: 30.6.2017 6:28

1) Bernard 2) Eggenberg 3) Budvar 4) Gambrinus a Prazdroj. Vše čepované dvanáctky a v hospodě dobře ošetřené. Z lahvových desítek pak Krušovice.

Co se sexu týče, jeho veřejné projevy nechejme opicím - ať jde o hetero, či úchylky homo aj. (a že jich je, viz kniha Vondráčka Fantastické a magické z hlediska psychiatrie). Pokud to nezanechá škodlivé následky (a ty mohou být při různém zneužívání i celoživotní), tak je to věcí účastníků. Nevadí mi homosexualita, ale průvody různých ...sexuálů, včetně hetero (kteří se ovšem zatím masovými akcemi neprezentují a doufám, že právě tuto potřebu postrádat nikdy nebudou). Když někdo neví, do jakého záchodku má zamířit, je to jeho problém a do veřejného života bych to nikdy nezatahoval. Tam se mají řešit problémy pro společnost opravdu důležité. Takhle jen opakujeme předsmrtnou dekadenci Římské říše v závěru antiky. Dobrý den.

Re: No jo,:
Autor: B. Michal Datum: 30.6.2017 6:16

Jsem ročník 59 a souhlasím, vždyť zahálka je matka neplechy. Když neví, co dělat, ať si vezmou třeba plechovku a jdou nasbírat červy.

Re: No jo,:
Autor: V. Kotas Datum: 30.6.2017 6:14

Samozřejmě ! Ale kde ty chlapi hledat, když už není základní vojenská služba ?

Hlavně ať Bernard nejde do politiky! ;-):
Autor: P. Hlosta Datum: 30.6.2017 6:02

Jó, pivo Bernard a doutníček k tomu.... to jde jen na zahrádce. Nevím jak točený, ale flaškový je dost dobrý, aby člověk obětoval nějakou tu korunu za vyšší cenu. Nejlépe hodnotím nealkoholické pivo švestkové příchuti za jeho pitelnost v žáru léta, bez rizika stop alkoholu v krvi pro řidiče. Pan Bernard se skutečně v podnikání povedl. Jak jsou na tom jeho dva další společníci, co začali nákupem pivovaru z dražby společně s ním, to už nevím. Bernard je dosud vizitka toho, jak to podnikání lze dělat u nás i poctivě a přitom úspěšně. Jen probůh, ať nejde do politiky! Přišili by mu konflikt zájmů, že lidi uplácí pivem a že vlastně si nakrad. Takhle zatím na něj nadávají jen ti, co litují pustit korunu za dražší pivo. ;-))

Re: No jo,:
Autor: I. Břízová Datum: 30.6.2017 5:52

Já jsem ročník 49 a naprosto s Vámi souhlasím. Jenom bych k těm ženským, co je potřeba zaměstnat přidala i chlapi. Co Vy na to?:-))

My už pivo vařit neumíme.:
Autor: K. Novák 396 Datum: 30.6.2017 5:32

Vaří nám ho jiní a podle toho to vypadá. Bernard se nazývá rodinným pivovarem, ale to je podfuk. Má zahraničního majitele jako všechno u nás. Pan Bernard je jen čtvrtinovým vlastníkem, skutečným vlastníkem je Duvel Moortgat NV (Belgie). Alespoň tak to bylo v roce 2015. Pijte pivo Bernard, Belgičané se budou mít dobře.

Re: No jo,:
Autor: V. Kotas Datum: 30.6.2017 5:28

Jsem ročník 51, dědové říkávali - ženskou je potřeba pořádně zaměstnat, aby neměla čas na blbosti. A toto jsou důsledky přemnožených pseudohumanistických/okecávacích oborů ve školství, jejichž absolventky, jsou pro praktický život nepoužitelné.

Naše společnost se již přežila: kde není problém?:
Autor: F. Žůrek Datum: 30.6.2017 4:38

Prý: "ubavit se až k smrti". Tak čím se ještě zabavit? Brát život vážně anebo si ze všeho dělat srandu? Nevím, Astone, stejně jako Ty, tak dnes skončím s mým diskutováním.

Soudruhy tu nechali politicky žít:
Autor: P. Rajman Datum: 30.6.2017 4:03

aby do soudruhů mohli vyadat každému, kdo nedrží šovinistický mainstream. Opravdu nechápu, co to dnes Aston rozehrává. Jestli se tu někdo čtyřprocentní snaží ovládnout devadesát šest procent obyvatelstva, tak má jasně říci kdo. Jinak běda všem kdo nebudou aspoň čtyřicetiprocentní.

Ještě dobrý:
Autor: P. Boublíková Datum: 30.6.2017 3:06

Vzhledem k tomu, že Bernard stvořil reklamu na černou dvanáctku, světlou desítku nebo tak něco, už taky mohl sedět v base za výrobu pedofilní pornografie. Berte to z té lepší stránky!

No jo,:
Autor: J. Jurax Datum: 30.6.2017 2:59

psi štěkají, ale karavana jde dál. Zde vlastně psice či feny feministické ...

Pivo Bernard je pitelné a na názorech blbých feministek nezáleží. Stejně ho nepijí ...

Souhlasím:
Autor: F. Vnoučková Datum: 30.6.2017 1:13

s Vámi a mám pocit, že to ukrajování nabírá na rychlosti.

Astone, děkuji, že NP má stále úvodník a ne editoriál.

Přesné!:
Autor: O. Roldán Datum: 30.6.2017 0:54

svobodu v Evropě začíná nahrazovat totalita jediného správného pokrokového názoru.

Odpoved:
Autor: J. Sinnreich Datum: 30.6.2017 0:51

Na otazku, proc jsou pored jeste nejaci soudruzi je jednoducha odpoved. Protoze si to nechame libit.