17.11.2018 | Den boje za svobodu a demokraciiDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Proč si přát sluníčkový brexitŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 14, poslední: 29.6.2017 18:17, přehled diskusí

Světovládu chce i papež František:
Autor: M. Dědek Datum: 29.6.2017 18:17

Brexit ve své podstatě směřuje proti neodvratnému vývoji globálního politického systému. Vývoj politického uspořádání lidstva nelze zastavit, a proto se o to někteří globálně vlivní politici pokouší marně. Možnou alternativu vývoje politického uspořádání světa popisuje článek PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA - http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

Re: Chtělo by to trochu velkorysosti, ze strany EU,:
Autor: J. Jurax Datum: 21.6.2017 21:41

Samozřejmě.

Trest za rozvracení EU renegáty a odpadlíky, zaprodanci a ztroskotanci musí být příkladně tvrdý, aby si to další odpadlíci sakra rozmysleli.

EU si rozvracet nedáme! S EU na věčné časy a nikdy jinak! (a ani o chvilku dýl ...)

Re: Ať si Britové dělají, co chtějí.:
Autor: J. Jurax Datum: 21.6.2017 21:37

Ano.

:
Autor: R. Langer Datum: 21.6.2017 11:23

EU a velkorysost? Ta je jenom pro migranty, původní obyvatelstvo nemá šanci... :-D

A čím se vlastně ta GB od EU liší?:
Autor: R. Morava Datum: 21.6.2017 10:24

Migranti se tam mají dobře, jinak by nečekali v Calais. Londýnský starosta je Muslim. Femisnitek je tam mraky. Neomarxismus jak ukázal Corby taky. Nerozhodnost něco řešit jakbysmet - dodnes žádné velké kroky k Brexitu neudělali. Takže k EU - říši appeaseementu nochotnou cokoliv smysluplného řešit Britové pasují. Kvóty na počet žen v managementu mají jistě už dávno a Euro nepoužívají. Vysvětlí mi někdo důvod k odchodu Británie z EU?

Kromě toho že tam mají hodně Poláků a slovenských Romů. Ale to mohli vyřešit i nějakou zákonnou úpravou. Třeba zrušením dávek by jim zůstali jen ti Poláci a ti by byli velkou podporou proti Islamizaci. Co se týká plateb které jdou k nám stejně je tlak za jejich zrušení...

Zase ta starost o osud té Velké Británie ? Ta:
Autor: J. Fridrich Datum: 21.6.2017 9:01

Zase ta starost o osud té Velké Británie ? Ta se o sebe postarala v minulosti-a mnohdy těžké, postará se nyní a postará se - právě po odchodu z nynější FORMY EU - i v budoucnosti.. Ona totiž do EU chtěla a vstoupila, ale do JINÉ unie a unie vedené STÁTNÍKY a ne dnešními hrobaři EU, kteří ji vedou k rozvratu..

Tak asi tak..

Re: Nebude to jednoduché,:
Autor: M. Prokop Datum: 21.6.2017 8:58

A druhá strana sice ví, co chce, ale to její chtění je škodlivé.

Fakt těžké řešení.

:
Autor: M. Štván Datum: 21.6.2017 8:43

Tak Francouzi a Nemci chteli nasi monarchii vzdycky ovladnout nebo znicit. At si zuri. Pro nas je dulezite drzet jednotu proti Saracenske invazi i kdyz nam to Nemci a Francouzi neusnadni.

Nebude to jednoduché,:
Autor: M. Valenta Datum: 21.6.2017 8:35

zvláště když jedna strana neví co vlastně chce. A je dokonce možné, že se nedojedná nic.

Asi tak.:
Autor: A. Alda Datum: 21.6.2017 8:19

Teď se zrovna uskutečnilo setkání ministrů obrany českého, maďarského, rakouského, slovinského, slovenského a chorvatského a dohodli se na nutnosti společného posílení ochrany hranic před migranty. Němci a Francouzi zuří.

Ať si Britové dělají, co chtějí.:
Autor: A. Alda Datum: 21.6.2017 8:12

Ale my bychom měli z EU vypadnout co nejdřív.

Mstivost zvítězí, :
Autor: Z. Rychlý Datum: 21.6.2017 8:09

o tom žádná.

Ty astronomické sumy ukazují jen do jaké společnosti vyděračů jsme sklouzli. Stát, který byl čistým plátcem se zapletl s mafiány, kteří požadují nehorázné výpalné za odchod ze spolku. Tohle vydírání by nás čekalo v případě čexitu.

Autor nezmiňuje jednu výhodu, a to opuštění přeregulované ekonomiky, s masivním přerozdělováním, opuštění lodi, která už nedokáže vypumpovat vodu z podpalubí hrnoucí se do lodě z množství děr. Jistěže záchrana bude strastiplná, ale Anglánům bych docela věřil, že to překonají. Další klacky pod nohy jim hází přemnožení muslimů. To bude oříšek ještě větší. Tam spoléhám na fakt, že zatímco velká města jsou hódně barevnější, než bílá, tak na maloměstech a vesnicích je barva jediná - bílá. Alespoň tam kde jsem měl možnost pobývat.

Nejlepší bude rozpad toho co dnes EU představuje.:
Autor: P. Maleček Datum: 21.6.2017 8:00

Nejlepší by bylo, kdyby než k brexitu dojde se ve své současné podobě rozpadla EU - dnes socialistická totalita ovládaná Německem jako v tom spolupracující s Francií, mířící k systému ala Čína. Tedy ten, kde ta otravná demokracie a občanské svobody nebrání kumulaci moci a zisků vlivných politicko-byznysových papalášů.

Toho dosaženo i přes navážení islámských příživníků. Aby se pak bezpečnostně-sociálních problémů s nimi spojených využilo k nastolení centrálně přerozdělovacího a policejního EU obr státu právě ala Čína. Proto taky to jejich povinné kvótování, to aby to proběhlo ve všech zemích EU.

Což řadoví konzervativně-demokratičtí Britové pochopili a tak zvolili brexit.

Chtělo by to trochu velkorysosti, ze strany EU,:
Autor: V. Kotas Datum: 21.6.2017 5:49

jak to však zatím vypadá, půjde ze strany EU politiků, úředníků o mstivost a potrestání V. Británie. Bohužel !