21.5.2018 | Svátek má MonikaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ÚVAHA: Kdo je pesimista?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 8, poslední: 22.4.2017 8:29, přehled diskusí

To je svet nasich deti:
Autor: V. Vaclavik Datum: 22.4.2017 8:29

jak jsme si je vychovali, tedy ta minula generace deti kvetinovych a dalsich po nich. Pomylene jsme je rozmazlili, sami jsme si utrhli od ust abychom jim dali vsechno, aby nemuseli byt konfrontovani s realnym svetem, proste jsme jim ustlali na mekkem polstari, a, a ted se divime, koukame na to, co se z nich vyvrbilo. Ze maji roupy a jsou z nich snilkove, chtejicich predelavat svet ku svemu pomylenemu kolektivistickemu, vse dobro pachajicimu, obrazu. Ze si chteji hrat na spasitele sveta, za prostredky (penize) jinych.

Re: Přesně,:
Autor: Z. Rychlý Datum: 21.4.2017 23:34

Já taky, ale je to realita dneška. Nesmiřitelný boj za práva menšin proti utlačovatelskému kapitalismu. Ale je v podstatě jedno za čí práva se vede boj, hlavně ten kapitalismus je nutno zničit jako krtka.

1*:
Autor: J. Kanioková Datum: 21.4.2017 21:05

Přesně,:
Autor: J. Kanioková Datum: 21.4.2017 21:02

na slovo "menšina" už mám silnou alergii..

Nejsem :
Autor: J. Karlík 653 Datum: 21.4.2017 19:49

příliš dobře informovaný optimista, nicméně mé informace stačí k pocitu ohrožení. Jenže mnoho tkz. vzdělaných elit, myslím vzdělaných klasicky, např. páter Halík, mně bude vážně tvrdit, že jsem zbytečně vystrašený, ten člověk se snad zbláznil, poslouchal jsem ho chvíli v pořadu "Jak to vidí" a musel jsem to vypnout, tak jsem se rozzuril. Oni nás považují za úplné blbce, ale ono je to naopak, přes všechny jejich tituly. Doufám, že Brexit a volby v Americe jsou světýlkem na konci tunelu, je již hodně po poledni.

Ne volové, naopak vysoceinteligentní totalitní bestie:
Autor: P. Maleček Datum: 21.4.2017 14:35

Autor se ve svém závěru hluboce mýlí. Ti co EU i většinu v ní zapojených států destruují tzv. liberální demokracií, ve skutečnosti totalitním socialismem, útočícím na demokracii přes multikulti a hájení všemožných, prý bílým heteroxexuálem utlačovaných skupin, jsou vysoceinteligentní, po totalitní moci toužící bestie.

A ti stojí i za organizovaným návozem islámských nájezdníků do EU. S cílem zeužít jich k rozvratu společnosti, rozbití národních uskupení, tvrdé redukci občanských svobod (samozřejmě ve jménu bezpečnosti) a následnému nastolení z Bruselu jimi řízené socialistické totality.

Jejich cílem je společnost ala Rusko či Čína, kde ta otravná demokracie a občanské svobody brání maximální kumulaci jejich zisků a moci.

Re: Světem obchází strašidlo:
Autor: Š. Hašek Datum: 21.4.2017 13:54

Máte pravdu, těžko ještě bojovat za chleba, když "Evropa tloustne a za děti vyfasuje lid prachy". Dost zastaralé.

Vševesmírná práva pro každého, včetně jedniček ve škole, jest nová nosná myšlenka! A Afriku přestěhujme do Brna, Prahy! Zkráceno.

Světem obchází strašidlo:
Autor: Z. Rychlý Datum: 21.4.2017 6:51

neomarxismu. Boj za dělnickou třídu už netáhne, tak se našla náhražka ve formě boje za menšiny a jejich práva.

Zlatý třídní boj, tam se alespoň vědělo, kdo je kdo. Teď nevíte zpoza kterého rohu na vás jukne kdovíjaká ublížená menšina s elitním právníkem a nehorázným požadavkem.