23.7.2019 | Svátek má LiborDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Jak přijímat cizinceŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 18, poslední: 1.6. 2016 19:53, přehled diskusí

Re: Popis 10 konfliktních oblastí paní Kovářové je:
Autor: J. Vintr Datum: 1.6.2016 19:53

Řekl bych že soudružka Merkelová až tak blbá není, ona jen důsledně plní zadaný úkol ...

Místo tohoto rozvláčného okecávání :
Autor: J. Vintr Datum: 1.6.2016 19:38

to lze shrnout mnohem stručněji. Příchozí budou vítáni, pokud budou respektovat naše zvyklosti a způsob života, budou schopni a ochotni se legálně sami uživit a nebudou bránit svým potomkům v plné integraci do naší společnosti.

Re: Je umeni napsat dlouhy clanek a nerici nic...:
Autor: Z. Lapil Datum: 1.6.2016 18:17

Text vyjmenovává problémy, nevodí vás při jejich řešení za ruku. Řeknu-li vám "Pozor, na půdě je tma a jsou tam nízko trámy", opravdu vám musím vysvětlovat, že to chce baterku, přilbu a koukat, abyste si tu přilbu nerozbil?

Popis 10 konfliktních oblastí paní Kovářové je:
Autor: J. Fridrich Datum: 1.6.2016 16:15

Popis 10 konfliktních oblastí paní Kovářové je OK. Je také jednoduchý "rezultát" - desetitisíce našich lidí kteří odcházeli po dobu 40 roků budování št'astné komunistické budoucnosti, kde člověk člověku nebyl vlkem na "prohnilý Západ" s tímto desaterem " přizpůsobivosti" nemělo problém..

Naopak ty necivilizované islámské hordy co zabírají Evropu nesplní - a ani nechtějí splnit - ani jeden z uvedených bodů úspěšné asimilace, oni přichází Evropu rozvrátit a opanovat. Toto ví většina normálních Evropanů, ale neví to soudružka Merkel a celá ta Bruselská squadra...

Nemastna neslana.:
Autor: A. Richtr Datum: 1.6.2016 15:53

Ten clanek jsem si musel precist znovu a to z duvodu, jak je mozne ze clovek ktery uz byl v tolika rozhodujicich funkcich napise tak nemastnou vec... tohle je vazne okecavani neceho tak ze to je totalne zbytecne... jak je mozne ze clovek bez nazoru dokaze tak proplouvat?

Viz wiki zivotopis;

V období 2005–2008 byla předsedkyní Výboru pro výchovu a vzdělávání ČAK.

Po pádu druhé vlády Mirka Topolánka na jaře 2009 byla ODS nominována do úřadu ministryně spravedlnosti ČR, kterou pak vykonávala ve vládě Jana Fischera až do června 2010. Na sklonku své ministerské činnosti byla mezi šesti osobami navrženými v Senátu do funkce Veřejného ochránce práv; ve druhém kole tajných senátních voleb skončila čtvrtá s deseti hlasy, čímž se nedostala mezi dva senátní nominanty na funkci.[1]

V letech 2008–2011 také vedla Justiční akademii v Kroměříži; tu se rozhodla ke konci ledna 2011 opustit, prý z důvodu šikany ze strany Ministerstva spravedlnosti.[2] Ministerstvo však šikanu popřelo.[3] Poté se vrátila do advokacie...

Re: Když přijde cizinec do nové vlasti, :
Autor: Š. Hašek Datum: 1.6.2016 15:13

Gauner Heydrich (třeba) měl takové IQ, že si před nasazením v Protektorátě aspoň toho Švejka přečetl. Aby věděl aspoň základní fakta.

Naší výhodou budiž, že z bruselských komisařů asi nikdo. Ale slabá útěcha.

S pristehovalectvi je vzdycky problem:
Autor: J. Tachovský Datum: 1.6.2016 14:34

Vemte si, kdyz se prestehuje mestak do satelitu na vesnici. Spousty veci maji spolecne, ale stejne nestavaji trenice. Na vesnici mestskejm smrdi hnuj, o vikendech hluci sekacky a pily.

v případě muslimů:
Autor: D. Šimáček Datum: 1.6.2016 14:28

bych viděl odpověď "s nataženám úderníkem"

Re: Když přijde cizinec do nové vlasti, :
Autor: R. Morava Datum: 1.6.2016 13:52

Jinými slovy, co ses v komunistickém Československu naučil v stáří jak když najdeš. Pravda se říká jenom doma, pokud tam Pelikán nenetlačil štěnici...

FUJ pryč s tím i s těmi prolhanými zrádci. Pelikán by za ty svoje slušné lidi diskriminující zákony měl být vyloučen nejen z vlády ale i z právní praxe! A na právní fakultě ať už se konečně učí co je to spravedlnost. Není to papouškování ideologů a nadřazenost elit.

Toto bývala a bude svobodná země. Nesmíme si ji nechat vzít!

Re: Je umeni napsat dlouhy clanek a nerici nic...:
Autor: Š. Hašek Datum: 1.6.2016 13:05

Souhlas.

Nic k jádru věci, budeme se zabývat v dnešní realitě "pořádkem v prádelníku".

Re: Když přijde cizinec do nové vlasti, :
Autor: Š. Hašek Datum: 1.6.2016 13:01

Tedy, pane Křivane, víte Vy,

že z gruntu popíráte veškerou věrouku brusele, Jourové, Halíka, asi čtyř ministerstev ČR, vlády ČR jako hlasujícího celku, Táničky Fišerové, nového presidenta vídeňského (ten bedlivě merkuje, co zas ti Bémáci z Práglu šijou), odkazu Václava Havla (udržovaného s láskou jeho vdovou v zadlužené nadaci), všechni aktivisty z kliniky, Jelínka, Hvížďalu, ......... A vůbec!

Nezahrávejte si a mírněte se, protože možná kvůli takovým "zločincům" Vašeho typu, ten náš neholící se moderneuromladík Pelikán tuhle stránku prohlásí za putinruskoxenofobvelezrádnou!!!!!! Šlachta a Bradáčovou taky nespí!!

Re: Tohle my víme,:
Autor: J. Kučera 376 Datum: 1.6.2016 11:29

Takže psát... řekl bych kalašnikovem správným směrem.

Když přijde cizinec do nové vlasti, :
Autor: L. Křivan Datum: 1.6.2016 10:48

pak musí CHTÍT se kompletně přizpůsobit všem zvykům a pravidlům nové vlasti. My Češi jsme to měli 1968 v Německu lehké. Česká a německá (a rakouská) kultura jsou si tak podobné, není divu, vždyť jsme žili spolu v jedné zemi, po staletí, pohromadě. Jedinné co vadilo, co muselo pryč, byly socialistické pracovní návyky. Takže po ovládnutí němčiny se Češi zaintegrovali ze všech národů nejlépe a nejrychleji.

U dnešních vetřelců se všemi znaky a vlastnostmi tak cizími, jak to je jen možné, vidím černě. Češi byli po roce (to stačilo k ovládnutí němčiny) od Němců k nerozeznání. Muslimáci a negři to nezvládnou nikdy. Vždy budou "viditelní" cizinci.

Je umeni napsat dlouhy clanek a nerici nic...:
Autor: A. Richtr Datum: 1.6.2016 8:46

Ale ten hezky roztomily clanek neresi a nedava reseni na tvrdou realitu toho co se deje. Spis mi to prislo jak upraveny text z manzelske poradny. Prijde mi to umeni napsat tak dlouhy clanek a pritom nerici nic!

Re: Každý soudný člověk ví, :
Autor: P. Lenc Datum: 1.6.2016 8:35

JO!

Každý z nás ví, jak konfliktní jsou česká manželství,:
Autor: J. Chaloupka Datum: 1.6.2016 8:27

a dost se jich pro neporozumění rozvádí. Tak jak se můžeme shodnout s lidmi, kteří nejenže nemluví naším jazykem, ale mají zcela jiné návyky, tradice, hodnoty atd. atd. Jen nataženou ruku mají shodnou s naší "menšinou".

Tohle my víme,:
Autor: D. Polanský Datum: 1.6.2016 6:59

jenomže muslimové to neví. Takže psát v arabštině pro správnou stranu.

Každý soudný člověk ví, :
Autor: P. Dvořák Datum: 1.6.2016 3:38

že tak to zkrátka musí být.

Pokud je postup opačný, tedy původní společnost poléhá zvykům cizinců, nejedná se o přijímání cizinců, ale o rychlejší nebo pomalejší rozvrat. Vlastně zánik.