18.6.2019 | Svátek má MilanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ŠUMAVA: Hnutí Duha a vědci-aktivistéŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 11, poslední: 13.1. 2015 14:50, přehled diskusí

Re: Jirsu a jemu podobné nenažrance pořádně zmrskat:
Autor: P. Novotný Datum: 13.1.2015 14:50

Řekl bych, že takto přesně vystižení podstaty problémů NP Šumava jsem zde ještě nečetl. NP Šumava nikdy neměl být vyhlášen, jelikož nikdy nevyhovoval podmínkám pro udělení statusu Národní park.

Lupen

Zelení jsou zemští škůdci:
Autor: J. Jurax Datum: 13.1.2015 1:41

nejen v případě Šumavy.

Re: Šílený:
Autor: B. Rybák Datum: 13.1.2015 1:04

Z té doby mám řadu fotografií (např. z Prášil) v nichž lidé vyjadřovali svůj dík panu Stráskému a své pohrdání "zelenými parazity Šumavy záplavou textových a obrazových materiálů, které umístili ve výlohách svých obchůdků, stromech i oknech svých bytů! Tam se určitě žádný "zelený" aktivista neobjevil (jako všem žoldákům i jim odvaha chybí)!

Re: Jirsu a jemu podobné nenažrance pořádně zmrskat:
Autor: P. Papež Datum: 12.1.2015 19:11

Než začnete příště psát, uklidněte se, rozmyslete si vše a pak teprve začněte psát. Bude to pro váš "styl" i pro věc lepší.

Re: Jirsu a jemu podobné nenažrance pořádně zmrskat:
Autor: E. Žluva Datum: 12.1.2015 14:00

Chacha. Dobrý. Jak říct to stejné s třídní nenávistí.

Ideální místo pro "divočinu":
Autor: J. Jehlík Datum: 12.1.2015 12:45

Ideální místo pro "divočinu" se nalézá v kú Paseka u Borových Lad v návaznosti na parc. číslo 337/5. Zde je ideální prostor,kde by se mohli i kůrovec a duhovci dosytosti vyřádit.

Šílený:
Autor: D. Nováků Datum: 12.1.2015 10:47

Pana Stráského (bývalého ministra dopravy či zdravotnictví) znám osobně, na Šumavě trávil veškerý volný čas až se do Prachatic kompletně přestěhoval, měl Šumavu kompetně prochozenou (a nejen jí, vyprávěl nám o svých cestách po Yosemitském parku a dalších), je to člověk, který opravdu miluje přírodu a Šumavu obzvláště.

Když jsem pak viděl v době jeho šéfování národnímu parku, jak se proti němu snášela zloba za to, že si dovolil obhajovat kácení (!) kůrovcem poškozených stromů na Šumavě, bylo mi zle. Když na něj kydali tihle aktivisté, co na Šumavě snad nikdy ani nebyli, tuny špíny, že to dělá pro prachy... na člověka co volná léta a zimy trávil na turistické ubytovně, jezdil v otřískané fabii. Fakt síla...

Re: :-)):
Autor: P. Lenc Datum: 12.1.2015 8:14

Myslíte si, že to je pouze levičácký nádech? Já tam vidím i velice zvláštní "duševno".

Re: :-)):
Autor: K. Frauknecht Datum: 12.1.2015 7:29

No, když si odmyslím ten levičácký nádech ve Vašem příspěvku, tak máte s panem senátorem názor v podstatě stejný :-))).

Doporučuji, aby se diskuze o Šumavě ,:
Autor: A. Bocek Datum: 12.1.2015 6:18

letos účastnili jen ti jedinci, kteří v minulém roce vysadili na Šumavě více než 1 000 sazenic stromků . Bylo by po humbuku a do 10 let i po problémech.

Jirsu a jemu podobné nenažrance pořádně zmrskat:
Autor: P. Maleček Datum: 12.1.2015 4:49

Pane Jirso kdy konečně přiznáte, že NP Šumava, přiblble chránící především fabriku na dřevo je od počátku naprostá pitomost nemající nic společného s ochranou Šumavy ani její přírody. NP byl původně prosazen vámi, místními nenažranci v turistickém byznysu (převážně to šumavští starostové a vy regionální politici), kteří v tom viděli výnosnější holení svých zákazníků lákaných a omámených značkou národního parku.

Vám však k vašemu vzteku NP vyfoukli pražští byznysmeni v tzv. ekologii, vedení Bursíkem, kteří NP zneužili k maximalizaci těžby dřeva a dojení státu přes kvanta zbytečných projektů a výzkumů. To s pomocí jimi placených ekoteroristů s onou Duhou v čele.

Teď vám zas NP vyfoukl Babiš, který spolu se svým poskokem ministrem ŽP dává Šumavu v plen právě oněm ekoteroristům výměnou za to, že dají pokoj jeho chemičkám a jeho přírodu destruujícímu potravinářskému a bio-energo byznysu.

A tak se vám jen vrací vaše nenažranost a to neskončí dokud nebude NP Šumava zrušen, nebo jím nebude Šumava zničena. Jedinou rozumnou cestou je návrat k CHKO, s ano přísnými rezervacemi tam, kde skutečně zůstala původní příroda (viz i přes blízkost průmyslu kvetoucí České středohoří). Protože fenomén Šumavy je dílo místních lidí, rozumných lesníků, zemědělců a podnikatelů, kteří své konání podřizují místním přírodním podmínkám a evropsky významnému vodohospodářskému významu šumavského ekosystému.

Což začal ničit Schwarzenberg výsadbou rychle ziskových smrkových nepůvodních monokultur a pokračujete v tom vy, místní a pražští nenažranci, také v Šumavě vidící jen co nejrychlejší maximální zbohatnutí. Vás všechny zavřít do ohrady kdesi na Horské Kvildě a k potěše místních vás mrskat jako Šumavě nebezpečnou škodnou. To by Šumavě prospělo ze všeho nejvíc.