22.10.2018 | Svátek má SabinaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SVĚT: Islam ante portas (2)Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 110, poslední: 18.9.2014 22:08, přehled diskusí

Re: Díky, pane autore,:
Autor: J. Podzimek Datum: 18.9.2014 22:08

stoprocentní souhlas !!!!!!!!!

Re: Prý:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 2:17

K věci ne, gnädige Frau. Jenom k Vám, blběnko :-)

Re: Islám v české kotlině nemá co dělat:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 2:09

Ne. Když se včas podrobí, bude smět za odměnu zametat před mešitou. A jeho manželka a dcery budou mít tu čest posloužit vítězům.

Re: Pan Běhal má pravdu:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 2:08

Vy fakt hulíte kvalitní matroš - tohle za střízliva dá jen málokdo :-)

Re: Islám v české kotlině nemá co dělat:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 2:06

Asi tak.

Re: Otázka zní?:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 2:02

Z čeho račte soudit, že pan David nepíše jako domorodec?

To spiš Vy nepíšete jako domorodec, ale jako nějaký multikulti pošuk a milovník mírumilovných moslemínů. Ono totiž - bez ohledu na to, jak jsme tu geneticky pomícháni - sem opravdu někteří nepatří, a to nikoliv kvůli genům, ale kvůli své ideologii a víře čerpané z Koránu.

Re: Tohle je trochu komplikovanější:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 1:56

No, on ten křesťanský středověk z dnešního pohledu nebyl tak hrozný, ale místy mnohem horší - asi jak dnes muslimská přítomnost.

Akorát technika nebyla tak pokročilá.

A o českých dějinách jste se poučil kde, smím-li se ptát?

A že se husitů bála celá Evropa? No bodejť, když opakovaně vypráskali z Čech bandy hrdlořezů sešikovaných pod praporci s křížem některým s tehdejších navzájem se exkomunikujících papežů požehnanými, co sem táhli loupit a vraždit pod záminkou obnovení víry pravé? Ono se ve středověku a ještě dlouho do novověku často loupilo a vraždilo pod záštitou některé z křesťanských věr pravých ...

Re: islam ante portas:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 1:45

Madam Netzer není muslim, ale semtam hraje roli užitečného idiota. Až to tu muslimové vyhrají, bude smět za odměnu zametat před mešitou ...

Re: islam ante portas:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 1:42

Madam, kupte si čádor a burku a zahalte si tvář - zatím treninkově, ale budete-li furt tak multikulti, budete to potřebovat. A naučte se mlátit hlavou o tépich! Alláh akbar!

Re: islam ante portas:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 1:38

No, Vy si taky jedete staré známé, akorát jiné, s opačným znaménkem - na co argumenty a fakta, stačí jen vypnout mozek a papouškovat politkorektně předposrané politiky - že muslimové jsou mírumilovní (radikálů je akorát 10 procent z nich, tedy pouhých 160 miliónů) a islám je náboženství míru a nevěřící psy ponechá žít, když přiznají, že jsou lidé druhého řádu a nebudou se bouřit a urážet city pravověrných byť jen karikaturou ...

Re: Pan Vlk, je pan Vlk a jeho:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 1:30

Tak tomto punktu bych věřil spíš starému zapšklému důchodci než černému levičákovi jménem Husajn, co dostal Nobelovu cenu míru za nic, předposranému britskému politikovi, co se jmenuje kupodivu Cameron a ne Chamberlain, premiérovi, jehož vojáka za bílého dne podřezali na londýnské ulici dva černí vyznavači mírumilovného islámu (aniž by za to byli pověšeni) a papeži, jehož vraždění křesťanů ponechává chladným (aspoň jsem se nedozvěděl, že by se byť jen ohradil - toho by byly plné noviny i TV - natož aby žádal potrestání vrahů a burcoval proti nim), zato se nerozpakuje procházet se s moslemíny, jejichž souvěrci z náboženských důvodů vraždí jeho souvěrce. Doba bojovných papežů je nenávratně pryč, zdá se ...

Ono mnozí svého času věřili různým politikům vzletně žvanícím o míru, co opravdu znali situaci - jedni z těch opravdu znajících se jmenovali Chamberlain a Daladiér - a tu důvěřivost jsme odesrali napřed my a pak skoro celá Evropa.

Technická:
Autor: J. Jurax Datum: 17.9.2014 1:10

Ten odkaz na šestou velkou rasovou válku není nejšťastnější - píše tam nějaký pošuk posedlý rasou, v jeho případě bílou.

Re: Pan Vlk, je pan Vlk a jeho:
Autor: B. Rybák Datum: 17.9.2014 0:04

Jestli věříte více gestům politiků než úvahám zkušených analytiků (které patrně neumíte vyvrátit) není jenom Váš problém protože zamlčování a překrucování skutečnosti, že násilí muslimů v celém světě lavinovitě narůstá (tisíce zavražděných, statisíce oloupených, miliony vyhnaných) je hloupost, která je horší než zločin!.

Podstatné je, že zatímco papežovi Františkovi jeho gesto vyzývající stoupence těchto náboženství k pokojnému soužití (které v drtivé většině případů "sluší", protože je zcela v souladu s jeho křesťanským posláním, stejně jako jeho tvrdé odsouzení homosexuálních aktivit (které není pouhým gestem!).

Projev pronesený novým (zeleným, multikulturním) konzervativcem Cameronem v souvislosti s další veřejnou popravou (tentokrát amerického novináře) spáchanou britským muslimem, o tom, že muslimské náboženství je náboženstvím míru, je výsledkem naprostého selhání multikulturní politiky, je to projev zoufalství i vypočítavé zbabělosti, která neumožňuje těmto lidem přiznat svůj hrozný omyl a odejít!

Re: Co Obama udělal tak strašného?:
Autor: M. Stuchlik Datum: 16.9.2014 23:44

Saddamův režim byl asi tolik sekulární jako putlerův demokratický.

Re: Islám v české kotlině nemá co dělat:
Autor: B. Hamáček Datum: 16.9.2014 23:40

Je mi to sice proti srsti , ale : NA HRUBÝ PYTEL , HRUBÁ ZÁPLATA !!!!

Re: Pan Vlk, je pan Vlk a jeho:
Autor: V. Vlk Datum: 16.9.2014 23:38

Jo,jo. Němci jsou zcela jistě vyspělý kulturní národ . Přímo mírumilovní jsou třeba Kambodžané. A přesto první následovali Hitlera a jejich vinou zemřelo okolo 72 milionů lidí.

druhé skoro vyvraždil Pol Pot -Kambodžan. Přečtěte si knihu "Hitlerovi ochotní katani" a možná pochopíte, o čem jsem psal.

Re: Tohle je trochu komplikovanější:
Autor: B. Hamáček Datum: 16.9.2014 23:35

On ten křesťanský středovek zase nabyl tak hrozný, hrozně ho hlavně vykládají multikulti , levicoví intoši , komunisté a vůbec levicová verbež. Například " Temno " měl v hlavě hlavně jeho prolhaný autor. Křesťanství hlavně zneužili světští vládcové . Ale to není moc IN , že. Čeští národní hrdinové- husiti , to byla sice dobře organizovaná banda lupičů a hrdlořezů . Hlavně ta , kterou opěvoval Jirásek . Celá střední Evropa se jich oprávněně bála . Takže husitama bych se moc nechlubil !!

Re: Why Norway Terror Accused Breivik Says he Loves Israel:
Autor: B. Rybák Datum: 16.9.2014 23:20

Přesně tak!

Re: Islám v české kotlině nemá co dělat:
Autor: J. Dvořák 188 Datum: 16.9.2014 19:49

Muslimové naštěstí nedisponují jadernou municí natolik aby byli schopni válku vyhrát ! Kdyby jí měli tak jsme už po smrti !

Díky, pane autore,:
Autor: J. Kanioková Datum: 16.9.2014 19:34

nazývání problémů pravými jmény je hodně důležité. Pokrytecká doba si libuje v mlžení a lhaní si do kapsy..

Re: Plete si Talibán s mudjahidy.:
Autor: J. Lambert Datum: 16.9.2014 19:23

Nano!

Re: Pan Vlk, je pan Vlk a jeho:
Autor: V. Čermák 160 Datum: 16.9.2014 18:41

Zlo přenášejí zlí lidé. A ti bohužel ve všech systémech, či organizacích, zejména těch, co si to moc nehlídají "probublají" nahoru. Přechytralý ( už zlý ) má nad chytrým ( ještě dobrým ) značnou výhodu, tak proto. Toto je teorie, jak to ale odlišit v praxi? Když je potřeba se rychle rozhodnout, pomáhá  zkušenost, zobecňování, nálepkování apod. Víme, že to není správné, ale když večer vidím partu Cikánů, rychle se jim vyhnu, neboť fakt nevím. Partě opilců se taky vyhnu, ale tam vím. Myslím si, že většina Islamistů jsou mírumilovní lidé, ale je mezi nimi už tolik neřádů, že se nelze divit, že hodně lidí zevšeobecňuje a nálepkuje. Já k nim nepatřím, ale celkem je chápu.

Re: Islám v české kotlině nemá co dělat:
Autor: M. Koutný Datum: 16.9.2014 17:22

Proč vás vaše názory připraví o krk? No protože vy a vám podobní užiteční idioti připravují půdu pro invazi režimu tak barbarského, že komunismus nebo nacismus jsou proti němu říční lázně. Jenže takovéto režimy se rychle zbavují těch, kdo jim vydláždili cestu. Viz. povraždění celé skupiny marxistických intelektuálů (Zinověv, Kameněv a spol.) ve vedení ruských bolševiků Stalinem.

Jenže vy, jsa podřezáván, budete ještě mektat cosi o přátelství s umírněnými muslimy - tak jako Slánský na šibenici provolával slávu Komunistické straně.

Re: islam ante portas:
Autor: M. Koutný Datum: 16.9.2014 17:15

Můžete mi několik těch umírněných a nefanatických muslimů ukázat?

Re: Pan Vlk, je pan Vlk a jeho:
Autor: S. Netzer Datum: 16.9.2014 17:09

I já děkuji Vám. :-)))

Jde o to, co z náboženství konkrétní jedinci udělají.

Pan Vlk, je pan Vlk a jeho:
Autor: E. Sevrát Datum: 16.9.2014 17:03

názory jsou jeho názory.Nic ,proti ničemu.Ale, hlas pana Vlka je ve světové politice asi stejně hodnotný a pravdivý jako můj. Papež František, při návštěvě Svaté země v cca původních hranicích (květen 2014), měl za doprovod jak vyznavače judaismu tak islámu. Zcela jasně a zřetelně tím dal najevo,že považuje obě tyto náboženství za zcela plnohodnotné s křesťanstvím.David Cameron (děkuji paní Netzer), řekl v nedělním projevu,že islám je mírumilovné náboženství. John Kerry,ten samý den řekl,že popravy a ostatní zvěrstva,které páchá IS, nejsou součástí islámu.Takže se naskýtá otázka,mám vice věřit starému zapšklému důchodci,nebo papežovi,světovým politikům,kteří opravdu znají situaci a nepíší své články někde v pyžamu u kafíčka, za počet řádků,který jim přinese kýžený obolus.

Dobrý nápad:
Autor: P. Urban Datum: 16.9.2014 16:57

Vojákům IS za chvili dojdou zajatci. Tak jim pošleme nový materiál.

Myslím, že muslimští militanci nebudou proti repríze toho, co se v boji křesťanů s muslimy nedá popsat jako křesťanský úspěch.

Vyživovací povinnost pro děti?:
Autor: P. Urban Datum: 16.9.2014 16:54

No paráda. Už vidím evropské soudy a policii, jak účinně vymáhají to, co se už dnes často nevymůže ani od absentujících rodičů. A mohamedánům, aspoň těm důsledným, to vadit nebude. Ti mají vyživovací povinnosti vůči rodině už teď.

Zajímavé:
Autor: P. Urban Datum: 16.9.2014 16:46

To jsem nevědel, že multikulti politkorektníci mají v Saúdské Arábii tak silné postavení. A že afghánský a pákistánský Taliban přežívají jen díky nim.

Otázka obrany Vídně:
Autor: P. Urban Datum: 16.9.2014 16:43

není od roku 1918 v české kotlině aktuální.