23.10.2018 | Svátek má Teodor, TheodorDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Útoky na synagogy jsou útokem na EvropuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 27, poslední: 2.8.2014 9:19, přehled diskusí

Autor jaksi zapomněl na to, že jsou náboženská:
Autor: P. Vaňura Datum: 1.8.2014 23:42

vyznání PŘIKAZUJÍCÍ útok na jinověrce. Ostatně i nacismus a komunismus měly podobné rysy, jako náboženství a někdy dokonce jsou za náboženství prohlašovány!

Takže tan zákon o hanobení náboženství a přesvědčení odporuje sám sobě, což, jak se ukazuje nevadí, protože se aplikuje VÝBĚROVĚ!

Jenže:
Autor: J. Jurax Datum: 1.8.2014 23:17

svatováclavský chorál "Dědictví otců zachovej nám, Pane" je málo multikulti a naopak hodně politicky nekorektní. Aspoň EU se tak chová ...

Ano, tehdy.....:
Autor: S. Rehulka Datum: 1.8.2014 11:51

....to byli nacisté !

Kdežto dnes to jsou (blbečci) neonacisté, ale s nimi i komunistická chamrad, anarchisté a hlavně přiimportovaní MUSLIMOVÉ !

Re: Ano, tehdy.....:
Autor: V. Kain Datum: 1.8.2014 14:14

Nyní se drápe do funkce komisařky krůta Cecile Malmströmová,pošahaná švédka která volá po ještě větším počtu imigrantů v Evropě.Jsou to zrádci a pokrytci a s takovými by bylo potřeba udělat rázný konec.

Re: Ano, tehdy.....:
Autor: J. Jurax Datum: 1.8.2014 23:18

Ta baba je nebezpečný cvok patřící do šaškecu.

Jeden ftip na odlehčení::
Autor: R. Langer Datum: 1.8.2014 9:23

Autobusem do Tel Avivu jede pan Löbl a čte arabské noviny. Vidí ho pan Kaplun a pohoršuje se: “Löbl, co to vidím, proč čtou arabské noviny? Nestyděj se? Proč nečtou naše? Třebas HaArec, nebo The Jerusalem Post?”

Pan Löbl se ohradí: “Jsem snad mešuge? Proč bych četl židovský noviny? Pořád je tam jenom o tom, jak máme hloupé a zkorumpované politiky, jak se u nás krade, jaký máme deficit státního rozpočtu, jak se bude zdražovat a že hrozí krize, nezaměstnanost a neúroda.

V arabských novinách čtu, jak ovládáme celý svět, všechny banky, amerického prezidenta, ostatní prezidenty a krále, všechny zbrojní programy a průmysl, světový obchod a těžbu zlata a ropy, jak máme pod palcem Pentagon i Bílý dům, jak se každý den koupeme v šampaňským a souložíme s mladicemi. Tak se nedivěj, že si každý ráno čtu radši ty arabský noviny.”

Převzato z Magea - vtipy.

Re: Jeden ftip na odlehčení::
Autor: S. Rehulka Datum: 1.8.2014 11:58

Zdravím pane Langere, ano, je to pěkný, i když smutný vtip, kterému ale věří mnoho "bezmozků" !

Ovšem, možná, že je lepší že pan Lobl čte arabské noviny, než kdyby četl Haarec. To je plátek na úrovni Rudého Práva, vydávaný Komunistickou stranou Israele ! Já vím, namítnete, že ve státu Israel je svoboda. Je ! Ale být Žid, Haarec bych nečetl !

Re: Jeden ftip na odlehčení::
Autor: J. Urban Datum: 1.8.2014 23:05

Měl jsem možnost pár hochů z Kom. str. Israele poznat, nebudu uvádět kdy a kde. Ovšem ani jeden z těch ..dů nebyl Žid, samí Arabové.

To má své kořeny: (kráceno):
Autor: Z. Švrček Datum: 1.8.2014 9:10

Cyril Höschl o Židech:Židů je v Česku asi osm až devět tisíc - těžko se to dá přesně spočítat už proto, že definic "kdo je Žid" je vícero. To představuje asi 0.08% populace. V různých zemích světa s výjimkou Izraele se tato proporce pohybuje mezi 0 až 1%, v Severní Americe do 2%. Když uvážíme, že se z nich v silně nadprůměrném množství rekrutují umělci, vědci, hudebníci, literáti, myslitelé, nositelé Nobelovy ceny, dalo by se říci, že se nám jich naopak zoufale nedostává. Zato různých xenofobních vypatlanců, neschopných sestavit ani jednoduchou větu a bez gramatické chyby, je na zeměkouli o několik řádů víc. Ročně je u nás v ČR spácháno přibližně dvě stě vražd, bezmála dvacet tisíc násilných trestných činů, přes dvě stě tisíc krádeží a loupeží, a to všechno v drtivé většině nikoli Židy. Podle toho soudě by se dalo říci, že například Čechů je tu naopak příliš.http://www.hoschl.cz/?text=3789&lang=cz  C. Höschl o Českem národě: Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. Pro oblast intelektově podprůměrnou, když pominu stavy patologické, jsou charakteristické některé rysy, které si možná všichni neuvědomujeme, a zejména tehdy, jestliže se stýkáme na univerzitě pouze mezi sebou. Jestliže jedinec v této intelektové kategorii má nějakým způsobem rozumět světu, musí si ho drasticky zjednodušit. Těmto lidem - je to tedy polovina národa - uniká ona složitá mnohotvárnost světa, a to, co z tohoto světa v jejich očích zbývá, se dá rozdělit na celkem jednoduché, většinou protipólné elementy. Někdy se tomu říká černobílé myšlení.To, že hranice mezi dobrem a zlem neprochází ani mezi novými a starými strukturami, ani mezi komunisty a nekomunisty, ale srdcem každého člověka, to uniká. Podobně unikají i jiné komplikovanosti.

Bezvadné, :
Autor: J. Kanioková Datum: 1.8.2014 14:58

p. Höschla můžu číst do alelujá..

Vlastně i zdejší článek je výborný, dík autorovi..

Re: Bezvadné, :
Autor: L. Severa Datum: 1.8.2014 19:12

Dostal jsem knížku od tohoto pána "Stručně a jasně", takže si počtu. Patří také mezi moje oblíbence.  Víte něco o panu B.? Mám starost. Zdraví L.

Re: To má své kořeny: (kráceno):
Autor: F. Vokurka Datum: 2.8.2014 9:19

toto neplati pouze pro cr, ale cca 60% populace ma dvouciferne (podprumerne) iq, viz prace pana gausse.

Doporucuji vsem :
Autor: J. Cimbalnik Datum: 1.8.2014 8:25

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/c/419406/Muslimove-v-Usti-nad-Labem-se-msti-ceskemu-uciteli.html

a

http://sharia4czechia.com/

Zde jeste vcera byla vyzva k likvidaci Izraele a zabijeni Zidu vsude na svete, na konci pak presny popis jak nalozit s pamatkami, ktere neodpovidaji islamske  ideologii po vitezstvi islamu ve svete ( zlikvidivat,  pokud jsou pod ochranou UNESCO, tak vyjmout a pote zlikvidovat - jak ohleduplne!), nasledovala pasaz, co se sochami na Karlove moste. Pokud by bylo mozne tak odstranit a  predat krestanum, jinak upravit tak, aby nebylo poznat, ze se jedna o zobrazeni tvari ci postav).Tyto prispevky pres noc zmizely.

Tedy zadna forma umirneneho islamu v Cesku!

Re: Doporucuji vsem :
Autor: S. Landa Datum: 1.8.2014 10:24

No, nevím. Hledat "formu umírněného Islámu" na stránkách, které se takto jmenují mi přijde hodně podivné.

Pokud jde o ten první odkaz, četl jsem jinde, že ten učitel je poměrně fanatický křesťan, tedy já bych úplně nevěřil ani jedné straně...

Re: Doporucuji vsem :
Autor: J. Cimbalnik Datum: 1.8.2014 14:32

Stranky sharia4czechia se tvari jako oficialni stranky muslimske komunity v Ceske republice.

Dotycny ucitel byl jednim z peti clenu maturitni komise, ktera jednohlasne rozhodla o vysledku maturitni zkousky...

Re: Doporucuji vsem :
Autor: S. Landa Datum: 1.8.2014 14:41

Stránky se tváří.... Tak to asi budou oficiální... :-)

A pokud jde o pedagoga, nemám problém s rozhodnutím komise, jen se zdráhám uvěřit té omáčce okolo...

Re: Doporucuji vsem :
Autor: J. Cimbalnik Datum: 1.8.2014 15:29

Vzhledem k tomu, ze po reakcich v tisku byly nejagresivnejsi pasaze ze sharia4czechiaodstraneny, ma muslimska komunita na tyto stranky vliv. Evidentne to ale do dneska nikomu nevadilo..

Re: Doporucuji vsem :
Autor: S. Landa Datum: 1.8.2014 15:43

Prosím Vás, nějaký jouda si provozuje web, zjistil, že přeťápl a smazal. O jakém vlivu komunity to píšete? Víte o těch stránkách stejné nic jako já, tak neočerňujte stovky lidí, které o existenci takového webu nejspíš nemají ani tucha.

Re: Doporucuji vsem :
Autor: J. Cimbalnik Datum: 1.8.2014 16:07

Mozna mate pravdu.

Tohle by mělo proniknout:
Autor: O. Roldán Datum: 1.8.2014 5:17

do vyšších pater politiky. Otázka zní, zda máme nějaké politiky, kteří by byli význam tohoto článku pochopit.

"Dědictví otců zachovej nám, Pane.":
Autor: J. Krásenský Datum: 1.8.2014 4:06

Vážený pane Vodvářko, můžete mi, prosím, napsat v které verzi Svatováclavského chorálu je verš, který citujete? Totiž, verš "Dědictví otců zachovej nám, Pane." znám z písně oslavující Bohu libou činnost svatého Cyrila a Methoděje a úsvit křesťanství na Moravě: "Bože, cos ráčil" (Kancionál 828).  Má sedm slok a jedna lepší než druhá: "Od doby té nám světlo víry plane. Dědictví otců zachovej nám, Pane!" nebo " Nezhyne rod, jenž věřit neustane. Dědictví otců zachovej nám, Pane!" a závěrečná sedmá je právě dnes víc než aktuální: "I když se pyšná nevěra kol vzmáhá, a peklo seje koukol nových zmatků, nebudem dbáti odvěkého vraha, nedáme sobě bráti věčných statků. Víře vždy věrní budou Moravané Dědictví otců zachovej nám, Pane! "

Re: "Dědictví otců zachovej nám, Pane.":
Autor: T. Vodvářka Datum: 1.8.2014 6:19

Vážený pane Krásenský, hluboce se kaji. Samozřejmě, že onen verš je z cyrilometodějské písně a nikoli z chorálu. Omluva Vám i dalším čtenářům.

Re: "Dědictví otců zachovej nám, Pane.":
Autor: J. Krásenský Datum: 1.8.2014 7:16

Nic si z toho nedělejte. S vaším článkem souhlasím. Potěšilo mne, že tento verš si spojujete se Svatováclavským chorálem, ono "dědictví otců" je i dědictvím Svatého Václava a "zachovej nám Pane" je prosbou "nedej zahynouti, nám ni budoucím". Přeji hezký den

Re: "Dědictví otců zachovej nám, Pane.":
Autor: M. Krátký Datum: 1.8.2014 11:32

Já děkuji Vám oběma - moc hezké. Hezký den

Násilí proti Židům páchají muslimové spolu s multikulti :
Autor: H. Lukešová Datum: 1.8.2014 0:13

politkorektníky většinou ultralevičáci (bolševici). Pro multikulťáka je Palestinec modlou, chudákem utlačovaným, nevinným, dá se říci, že věří v ideologii palestinianismu.

Re: Násilí proti Židům páchají muslimové spolu s multikulti :
Autor: J. Schwarz Datum: 1.8.2014 8:21

Pro levičáka je žid archetypem kapitalismu a jakýkoli pobuda vtělením "vykořisťovaného proletáře". Levičák, zvláště kavárenský typ a "lidskoprávní aktivista je připraven zločinný kapitalismus zničit a přinést Lidstvu světlo kimovského, maoistického nebo polpotovského "pokroku". " A palestinec, kříženec to mezi pobudou a cikánem, se k tomuto účelu náramně hodí.

Re: Násilí proti Židům páchají muslimové spolu s multikulti :
Autor: D. Krajíček Datum: 1.8.2014 8:24

Krásné slovo: palestinianismus. To se Plastelíncům bude líbit.  :-)