27.6.2019 | Svátek má LadislavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: EU jako agresor? Nesmysl!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 47, poslední: 24.3.2014 21:58, přehled diskusí

Rouček a Fule...zaprodanci:
Autor: J. Černý Datum: 24.3.2014 21:58

kteří plní pořekadlo :" Koho chleba jíš, toho píseň zpívej " na 100 procent !

Při platu Roučka 150 tis. měsíčně a Fuleho 250 000 měsíčně ani nic jiného říkat nemohou !!

Ale Hájek, přesto, že ho nemusím, měl v pořadu u Jílkové pravdu !!

Libor Rouček a Štefan Fule:
Autor: M. Krátký Datum: 24.3.2014 21:49

už měli dávno naskočit do štábní PV3S, řízené spolehlivým řidičem soudruhem Ransdorfem a odjet to Rusům vysvětlit. Povoluje se jim si vzít sebou na vlastní náklady své osobní kadeřníky a to by v tom byl čert, aby se Rusáci nezalekli a nestáhli se až za Ural, Píši to už poněkolikáté, ale oni furt nic - asi mají střevní chřipku a nebo se jim nechce z tepla v Bruseli. ČEST vaší práci, soudruzi nemakačenkové.

Rouček?:
Autor: M. Procházka Datum: 24.3.2014 18:10

Nechte toho pane Rouček,všichni vidí,že máte dobré koryto proto musíte hodně kývat,když jste tak dlouho středem pozornosti.Až se změní situace,nezapomeňte se znovu poklonit na východ,snad vám to odpustí.

Tak pane Roučku .....:
Autor: Š. Hašek Datum: 24.3.2014 16:38

Je až k nevíře, k jakým bizarním a nesmyslným myšlenkovým závěrům vede posedlost velikáštvím u ředitelů zoufalého, zadluženého a dobrorovnost mezi lidem hlásajícího spolku jménem Brusel.

Na pana Hájka nemáte. A EU nemá na nic více (stran Ruska), než na další výnos vrchnosti stran zarovnání dalších dluhů nebo již konečného dorovnání ženy a muže ke konečně šedivé bezpohlavnosti (krom 4 procent, ti budou duhově zářit)..

Chápete, že veškerá síla EU se spotřebovává na pouhý chod systému (a ani nevíte, krom "integrace", kam se to šine)? Cokoliv se přihodí, můžete jen v úžasu sledovat (a plkat)!

V EU se to neděje.:
Autor: M. Urban Datum: 24.3.2014 13:02

Kreml se připravoval na anexi ukrajiny už dávno. Jen čekal na vhodnou příležitost. Nevim, jestli cizí stát může okupovat jiné území, protože možná by se někdy v daleké budoucnosti obyvatelům mohlo něco přihodit, ale je zřejmé, že někdo to považuje za správné. Totální krach ekonomiky na Ukrajině zařídí jen bolševici.

Ale děje.:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 24.3.2014 14:11

Jen jinými, civilizovanými metodami. Už dnes vlády odevzdávají část svých pravomocí Bruselu. Za deset -dvacet let už budeme také pouze jako Krym Autonomní republikou. Možná ani tou ne - jen oblastí. Místo rublem budem všichni platit novou americko-evropskou společnou měnou (návrhy už existují). Finanční rozpočet bude ovládat centrální vláda z Bruselu, předpisy, normy, legislativu. Tak kde je rozdíl?

Re: Ale děje.:
Autor: V. Vovák Datum: 24.3.2014 14:36

nikoliv jednou oblastí, ale několika oblastmi. Už je to připravené k naporcování:

http://notes3.czso.cz/csu/2004edicniplan.nsf/t/80002B7C9C/$File/euroregiony.gif

Re: Ale děje.:
Autor: M. Pechr Datum: 24.3.2014 15:44

...odkaz mi nějak nefunguje...

Re: Ale děje.:
Autor: V. Vovák Datum: 24.3.2014 19:37

omlouvám se, nevím, jak se sem odkazy správně dávají. Ale když si odkaz zkopírujete do adresního okénka prohlížeče a ťuknete na Enter, tak se na dotyčnou mapku dostanete

EU se chová jako dement, ale obrovskej.:
Autor: J. Fleiszner Datum: 24.3.2014 11:09

Autor má zase zvláštní pojetí dějin, které začíná snahou Ruska získat Krym. Selektivně nevidí moment, kdy se násilím sundaval preziden a kdy tuto "super demokratickou" akci EU velice aktivně podporovala a dala jí legitimitu. Na Krymu má Rusko svojí armádu a určitě si nepřeje, aby nějakého "super demokrata" napadlo, že si jí zabere.

První šílenej krok udělala EU. Janukovyč měl být v azylu v EU a né v Rusku! EU se, ale chová tak hloupě-protirusky, že tím Rusům jen pomáhá.

.................................. dement, ale obrovskej...:
Autor: M. Pechr Datum: 24.3.2014 15:47

...to je asi pěknej vůl ten Janukovič, když se takhle spletl co ? ...splést si rusko s eu... ...nebo že se byste se spletl vy ? ...v mínění o tom, kde by Janukovič měl být ?

Re: .................................. dement, ale obrovskej...:
Autor: J. Fleiszner Datum: 24.3.2014 17:21

EU od Janukovyče dala ruce pryč. I náš prezident odvolal schůzku s Janukovyčem. Janukovyč se tedy nespletl. EU mu dala jasně najevo na kterou stranu se má přidat. Nedostal šanci. Tedy dostal, ale za tu by ho Ukrajinci za pár let ukřižovali. Takže z celé té ukrajinské patálie vyšlo EU jako hovado už ani nepředstírající demokracii a Rusko-chovající se docela předvídatelně-takže taky jako hovado.

Božská prostoto:
Autor: P. Papež Datum: 24.3.2014 10:22

O čem byla dohoda Ukrajiny s EU, kterou Janukovyč nepodepsal? O tom, že přístupem k EU bude totálně odstraněn ukrajinský obchod (ukrajinské výrobky nemají evropské certifikace, takže do EU by se nemohly vozit, naopak Ukrajinu by mohlo zahltit zboží z EU, které by si Ukrajinci neměli za co koupit a směšná částka nabídnutá EU Ukrajině /tisíciny procent eur, oproti děravému Řecku/). Samozřejmě tím EU nahrála Putinovi, který nabídl Ukrajině více peněz, ale naopak prohlásil, že po přístupu k EU nedovolí z Ukrajiny do Ruska vyvážet ukrajinské zboží, čili totální krach ekonomiky Ukrajiny. Rouček evidentně je buď tak blbý, nebo lže, nebo oboje dohromady.

Re: Božská prostoto:
Autor: J. Heincl Datum: 24.3.2014 10:24

Oboje.

Re: Božská prostoto:
Autor: V. Kain Datum: 24.3.2014 10:53

Roučku,ne nenávist k EU,ale k Bruselskému skleníku a hlavně k EK.To jsou ta shnilá vejce.Janukovyč nepodepsal a už to jelo.To nebyla spontání akce,ale pečlivě nalajnovaný scenář.Vám to asi v Bruselu je jedno,ale je třeba si uvědomit,že můžete vehnat obyvatelé Evropy do bídy.Ostatně ono je to vidět jak je na tom Evropa pod vaším socialistickým praporem už dnes.Nemusíte nás tady oblažovat těmi svými nesmyslnými plky.

Re: Božská prostoto:
Autor: P. Kmoníček Datum: 24.3.2014 14:09

Jistě,v Bruselu jsou blbci a Kain je ekonomicko-politický genius.

Re: Božská prostoto:
Autor: R. Pilař Datum: 24.3.2014 14:56

Nebo jen prodává své názory tomu, kdo více platí. Navíc dneska si dovolit říci jiný názor znamená totální likvidaci našimi médii. Stačí si vzpomenout na Kryla - slavného muže, jen měl jen jiný názor na Havla a skončil v zapomnění.

Re: Božská prostoto:
Autor: V. Vlach Datum: 24.3.2014 20:53

Na Roučka jen palečnice, lámání v kole a jiné demokr. vymoženosti! ten chlap je čistej idiot a....hajzl!

Božínku, Rouček,:
Autor: Z. Švrček Datum: 24.3.2014 10:11

voni pro vlastní zaujatost pro věc nového eurosocialismu nevidějí, že na Ukrajině to opravdu hoooodně pomohla rozvrtat ta jejich EU. To neokecaj milej pane.

Dost velký marast.:
Autor: V. Jura Datum: 24.3.2014 10:08

Toto sem možná nepatří,ale každopádně je to velice zajímavé.

http://leteckaposta.cz/912597617

Evropa není agresor, ale projekt.:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 24.3.2014 10:08

Scénář je stále stejný: 1/ výchova "kádrů" přes všelijaké nadace a organizace, které svým "ovečkám" důsledně vštěpují slepou důvěru v EU a USA. 2/ dosazení vychovaných a poslušných "kádrů" (od revoluce k volbám).3/ Ovládnutí médií a zmanipulování mas mj. příslibem moře peněz - dotací a půjček na "uzdravení". 4/ Po vstupu do EU -daňové reformy, rušení průmyslu, zemědělské kvóty, raketový vzrůst nezaměsnanosti atd....známe každý osobně.

Výsledek: většina lidí závislých na státu, od úředníků až po sociálně slabé. Jsou lehce ovladatelní a manipulovatelní - novodobí otroci. Říkají co se po nich chce a dělají, co se po nich chce. Volí předvídatelně. A když ne, scénář se opakuje (viz Ukrajina). Tohle je demokracie?

Re: Evropa není agresor, ale projekt. ad Svobodová:
Autor: V. Venc Datum: 24.3.2014 11:28

Bezvadný a výstižný komentář!

Je možno dodat, že politika USA je vedoucí silou v této kauze (fack EU) a EU není schopná si stanovit, jaké jsou její národní zájmy a na čem závisí její hospodářský rozvoj. Samozřejmě s "veleduchy", jako pan europoslanec to opravdu nejde.

Re: Evropa není agresor, ale projekt.:
Autor: R. Pilař Datum: 24.3.2014 14:58

Naprosto přesné

Kdyby nebylo EU:
Autor: P. Urban Datum: 24.3.2014 17:17

tak samozřejmě žádné daňové reformy, žádné rušení průmyslu, žádný raketový vzrůst nezaměstnanosti se nekoná ...

Re: Kdyby nebylo EU:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 24.3.2014 21:24

To už těžko zjistíme. Co je faktem, že Čína, Rusko, Brazílie, Japonsko a jiní jedou a světová (spíše Americkoevropská) hospodářská krize se jich příliš nedotýká.

do EP ?:
Autor: P. Pruner Datum: 24.3.2014 9:55

Ukazuje se, že ČSSD s pány Zaorálkem či Roučkem bude do Evropského parlamentu pro mnohé nevolitelná.....

Re: do EP ?:
Autor: V. Kain Datum: 24.3.2014 10:55

Bohužel pane Prunere, těch lepáků kteří je budou volit je víc než dost.

Znáte většího Mimoně, než je soudruh Rouček?:
Autor: L. David Datum: 24.3.2014 9:00

On snad žije na Marsu, nebo chodí se slepeckou holí !

A tolik rozporuplných tvrzení v jednom krátkém článku - to nedokáže vytvořit nikdo jiný než Rouček.

Jako vždy.:
Autor: K. Frauknecht Datum: 24.3.2014 8:39

My nic, my jen exportujem to sluníčkové dobro, tu demokracii. Egypt, Libye, Ukrajina furt pryč. To je stará vesta :-).

Co mě ale pobavilo, byl ten blábol o "férové hospodářské soutěži", o "sociální EU". Ani slovo o dotacích a podporách jen některým, jen těm správným...

"Neviditelná" ruka EU:
Autor: J. Vavruška 637 Datum: 24.3.2014 8:23

...je vidět prakticky všude. Uplácení "nevládních" organizací evropskou unií vytvořilo aparát schopný "zařídit" v případě potřeby jakékoliv shromáždění lidí. Podplacení "vyjednavači" Ukrajiny nechali do asociační smlouvy přidat text, který by znamenal faktickou hospodářskou likvidaci potravinářství a průmyslu ("evropské standardy" vstupující v platnost ke dni podpisu smlouvy). Když si potom překvapený Janukovyč text konečně přečetl a pochopil, že by tím zlikvidoval Ukrajinu, požádal o odklad, a pod záminkou, že "odmítl podepsat" (neodmítl, jen chtěl vyjednat odklad), rozpoutaly z EU sponzorované "neziskovky" peklo na Majdanu.

Kde jsme dneska? Hospodářská část asociační dohody má odklad (jak chtěl původně Janukovyč), premiérem se pod hlavněmi samopalů a ostřelovačů stal Jaceňuk (ačkoliv už několik měsíců předtím dostal nabídku stát se premiérem ústavní cestou).

Jediný hlavní rozdíl je v tom, že na Ukrajině vládne teror a zabíjení. Zbytek je zhruba stejný jako kdyby to udělal Janukovyč, včetně prakticky státního bankrotu, ve kterém se Ukrajina nachází.

Tak já teda nevím, pan Rouček v tomhle nevidí spoluúčast EU? Řekl bych, že destruktivní činnost laureáta Nobelovy ceny míru (kterou posledních dvacet let dostávají hlavně ti, kdo prokazatelně přispějí nějakým terorismem nebo válkou k historii lidstva) z toho trčí jako sláma z bot...