26.3.2019 | Svátek má EmanuelDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Hrozí Romům v Čechách holokaust?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 49, poslední: 30.11.2013 17:12, přehled diskusí

Re: Doufám, :
Autor: J. Schwarz Datum: 30.11.2013 17:12

Není duševně nemocná - je to muž, ale není si tím úplně jistá takže patří k lesbickému třetímu pohlaví a navíc je muslim - gay. Tak těžký život jemu/ jí věru nezávidím!

M. Kosejk:
Autor: Z. Sohorova Datum: 30.11.2013 4:17

Pane M. Kosejk  Precetla jsem si Vase prispevky od  A do Z musim jen konstatovat ze jste spadl z hrusky a o cikanech nemate vubec tuseni  co jsou zac a co se  deje v nasi CR  Ty Vase nazvy ( Luza ) ktere pouzivate  se muzou prirovnat k tomu druhu cikanu co u nas delaji jenom zlo a vyuzivaji chytre nas platice dani.... Nejsem rasistka,ale Vase nazory jsou neprijatelne  a ja osobne s nemi nesouhlasim...

Re: ---:
Autor: L. Křivan Datum: 28.11.2013 23:31

Právě fakt, že společnost vidí věci realisticky, že je zažívá na vlastní kůži, z tohoto faktu vzniká odpor a nenávist vůči absolutní většině cikánského etnika.

Re: Doufám, :
Autor: L. Křivan Datum: 28.11.2013 23:18

Ženská, vy jste duševně nemocná !

Samostatná statistika kriminality Cikánů neexistuje,:
Autor: P. Vaňura Datum: 28.11.2013 22:55

protože je zakázáno ji pořizovat. Pokud pak tvrdíte, že lidé více méně neví jaká je realita, pohybujete se v okruhu Hlavy 22!

Václav Klaus mluví o neviditelné ruce trhu. A ta např. působí tak, že nemovitosti v oblasti plné Cikánů jsou zcela neprodejné s vyjímkou případů, kdy je koupí "podnikatel," který chce zřídit ubytovnu, ve které by nájem Cikánům platil stát.

Nět čelověka, nět problema (c) J. V. Stalin:
Autor: P. Vaňura Datum: 28.11.2013 22:46

Pokud dosáhneme, aby Cikáni šli kulturně obohacovat jinam, protože u nás jim pšenka nepokvete, náš problém se tím vyřeší.

A proč bychom vůbec měli mít nějaké problémy s lidmí, kteří jsou pro nás přítěží?

Existují dávky nárokové a nenárokové:
Autor: P. Vaňura Datum: 28.11.2013 22:39

A ty nenárokové si Cikáni vyřvou.

Víte o případu, že by Cikán, který v pronajatém bytě uřeže radiátory ústředního topení a prodal je do sběru byl nucen škodu nahradit a samozřejmě žádný další byt by už nedostal. A víte o bílém, který by též uřezal radiátory a pak si ještě stěžoval, že mu v bytě netopí?

Abyste Vy sama nedopadla takto:
Autor: P. Vaňura Datum: 28.11.2013 22:32

http://www.youtube.com/watch?v=MhTflHfPhgc

Doufám, :
Autor: S. Netzer Datum: 28.11.2013 21:49

že vezmete stejný konec http://murderpedia.org/male.F/f/fuchs-franz.htm

Proč ne repatriace ?:
Autor: L. Křivan Datum: 28.11.2013 19:25

1) české občanství dostala většina cikánů po rozdělení Československa protiprávně. Podmínkou pro propůjčení byl čistý trestní rejstřík, což u většiny cikánů byla pouhá iluse. Přesto se tehdejší ministr vnitra Ruml postaral, aby se u cikánů přimhouřilo oko. Jednoznačný Rumlův zločin. Z toho plyne, většina cikánů občanství ČR nemá. Má protiprávně udělené, tudíž neplatné občanství.

2) návrat do pravlasti, do Indie, by měl pro cikány výhody:

- je tam stále teplo, nemuseli by v lese krást dříví, nebo topit parketama, - byli by od Indů k nerozeznání, nikdo by je rasýsticky neurážel,- nebyli by nápadní ani svým s evropskými zvyky neslučitelným způsobem života, - nikomu by nevadil nepořádek kolem jejich obydlí, na to jsou v Indii zvyklí, - byli by po dlouhé době DOMA !

Prostě ráj na zemi !! Já být cikánem, tak balím kufry a hybaj domů, do Indie !

Re: budou-li:
Autor: M. Prokop Datum: 28.11.2013 18:24

Pogromům asi ano, to není zrovna místní tradice, ale "obliba" vlád, které to připustí, bude nepochybně značná.

Re: ---:
Autor: M. Kosejk Datum: 28.11.2013 18:09

Podívejte, neexistuje jediná statistika kriminality podle etika a rasy. Významnou část dojmu tvoří právě ty příhody typu: "Známému kamaráda mého kamaráda se stalo...." A v tomto typu příhod většinou útočníci postupně rostou, zvyšuje se jejich počet a tmavne jejich barva. Takhle prostě funguje geneze fám.

Mohl bych se utápět v těhle příhodách - nebo se můžu pokusit férově podívat na svět kolem sebe - a zeptat se sám sebe, jestli se cítím být ohrožen cikány. A pak odpověď zní: Ne! Necítím se jimi ohrožen! Občas jsou někteří otravní, ale nic, nad co bych se nedokázal povznést. Ono slovo "tolerance" je od slova tolerovat - a tolerance neznamená souhlas.

p.s. 3 roky jsem bydlel v Ústí nad Labem - to píšu jen, aby mi někdo zase netvrdil, že o nich nic nevím, a že nevím, jaké je to vedle nich bydlet.

budou-li:
Autor: D. Šimáček Datum: 28.11.2013 17:55

se dal objevovat s rostouci frekvenci tihle profesionalni multikulti paraziteco si ze zminovaneho etnika delaji zdroj obzivy a vnucuji vsem svou stupidni tezi pozitivni diskriminace, tak se pravdepodobne pogromum na tohle etnikum nevyhneme

Re: ---:
Autor: M. Kosejk Datum: 28.11.2013 16:46

:))) Je mi naprosto fuk, co Vy raději. Anticikánismus je prostě fenomén, který funguje napříč společností,  a je výrazem tuposti - bez ohledu na Vaše preference.

Re: ---:
Autor: E. Pavel Datum: 28.11.2013 16:40

Já vám nevím, možná je "černá" lůza vidět víc, než "bílá". Ale jedno tedy nechápu. Už v 70. a 80. letech byla odvahy jít v noci centrem našeho města (třeba z kina), neb se tam potulovaly skupiny excelentních romů a člověk byl rád, když odevzdal cigarety a pár peněz, aniž by přitom ještě dostal pár přes hubu. Za 40 let se situace změnila tak, že skupiny excelentních romů se potulují v postranních ulicích centra už za bílého dne, a kromě výše uvedeného vám ukradnou ještě mobil. Za posledních 10 let všechny mně známé případy (tj. příbuzných, kolegů a známých) přepadení mají na svědomí romové (včetně toho, kdy si moje sestřenice odskočila před restauraci zatelefonovat, ulice bohužel ve 2 odpoledne byla prázdná, až na černého šviháka, který byl tak odvážný, že 25 letou holku o berlích - dětská obrna - porazil na zem, ukradl jí mobil a utekl).

Ano, krádeže, o kterých vím, mají na svědomí obě "barvy" tak 50/50, ale já prostě nemám rád ty salónní kecy, že o romské kriminalitě mluví ti, kteří s ní nemají zkušenosti. A je to čím dál tím horší, neb i starší cikáni (těsně pod 50), kteří se mnou chodili do školy, normálně dělají, chodí s náma na pivo jsou z mladých romů nešťastní.

Problém "zneužívání dávek" není "romský problém", to s vámi souhlasím.

Re: ---:
Autor: M. Prokop Datum: 28.11.2013 16:21

Já raději konkrétně, než "celospolečensky".

Celospolečensky se dospívá k nesmyslům typu "tupá celospolečensky rozložená nenávist".

Ta dáma zjevně neporozuměla slovům pogrom a holokaust.:
Autor: J. Chaloupka Datum: 28.11.2013 15:55

Jinak problém vznikl proto, že více než 20 let platíme velké peníze na tzv. integraci a výsledky nejsou vidět. Proto když Češi začali mít problém s penězi, se ptají, proč Cikáni ten problém nemají, kde ty peníze jsou a co se za ně vlastně dosáhlo a mají pocit, že vlastně nic, tudíž byly vyhozeny s okna. A jako dobří hospodáři už dále takto peníze vyhazovat nechtějí.

Závěrem bych rád věděl, kolik těch antirasistických aktivistů přimělo alespoň nějakou cikánskou skupinu, aby si kolem svého obydlí uklidila, že tím pro soužití udělají daleko více, než desítky integračních projektů.

Je příznačné,že většina lidí:
Autor: E. Sevrát Datum: 28.11.2013 14:14

kritizuje Cikány za zneužívání sociálních dávek.Ovšem v jejich případě se většinou nejedná o zneužívání,ale pouze o prosté využívání zákonů ze 100 %.Opravdu by mě zajímalo kolik peněz nás to v jejich případě stojí.Předpokládám,že to nebude nic dramatického.Problém není v jejich chování,chovají se racionálně.Problém je,že různé sociální dávky jsou v ČR  nastaveny příliš velkoryse,čehož nevyužívají pouze Cikáni,ale i většinová společnost.Tzv. matky samoživitelky (proboha v čem spočívá ta samoživitelnost,vždyť čekají s kloboukem na to co jim stát poskytne),které když v ČR zkolaboval systém S KARET v TV naříkali,že nebudou mít na plenky atd.-prát se jim již nechce.Nesmyslná doba mateřské na maximálně 4 roky,v SRN po půlroce jde matka do Kolbenky,ve Španělsku již po šesti týdnech.Příspěvky na bydlení u lidí,kteří nejsou ochotni změnit svoje bydliště a nejedná se jenom o důchodce.Atd.atd. A samozřejmě Cikáni všech těchto nesmyslností řádně využívají.Akorát u nich nám to vadí více než u sousedky, která tráví s dětmi den co den u McD v obchodním centru.(aspoň v Praze).

Re: ---:
Autor: M. Kosejk Datum: 28.11.2013 14:09

Fór je, že mě žádný "romský problém" netankuje, protože žádný není. Je obecný problém s lůzou. Je to je jedna přehnaná fáma za druhou - a špetky reálných potíží.

Byl jsem svědky, jak se místní bílá lůza poprala s místní černou lůzou (na každé straně two-tone - na férovku, na pěsti, prostě maloměstská rvačka, jaká probíhá x-krát týdně. Ale byli v tom cikáni. A proto dnes v místním folklóru je tato banální příhoda zapsaná jako"rvačka na nože, cikáni zaútočili"! Když Vám ukradne kolo bílej, tak je to "zloděj", když cikán, tak je to "cikánskej zloděj".

Spíš řeším, proč si Češi volí komunisty, estébáky, zabržděné postpuberťáky... Většinová rozhodnutí naší majority mě stojí každý měsíc víc peněz, než všichni cikáni dohromady.

Ale tupá celospolečensky rozložená nenávist zabraňuje společnosti vidět věci realisticky.

Re: :
Autor: M. Kosejk Datum: 28.11.2013 14:07

Já se nevylučuju z naší společnosti. Když mluvím o naší společnosti, tak používám slovo my.

Re: hi hi hi:
Autor: E. Sevrát Datum: 28.11.2013 13:54

Trasa je taky dobrá,ale OK chápu překlep.Při dovolené v Řecku jsem byl (Lefkada)  při návštěvách vesniček a městeček překvapen docela velkým množstvím dětí,které byly bloňďaté a měli světlou pleť.No samozřejmě člověk-turista se nechce moc vyptávat a většina těchto místních lidí neovládá příliš dobře angličtinu.Ale,pak jsme narazili na jednu vzdělaňejší Řekyni,která nám to vysvětlila.Jsou tzv. Novořekové,tj. tyto děti jsou výsledkem turistického ruchu z velké části ze SRN.No a hned je jasno.Takže možná to bude v tom Izraeli podobné vč.černoušků,samozřejmě vyjma ztraceného kmene etiopských Židů

Re: Perfektní.:
Autor: M. Prokop Datum: 28.11.2013 13:44

Už na to reagoval Holomek, na cikána IMHO dost rozumně.

Re: je to trochu jinak:
Autor: M. Prokop Datum: 28.11.2013 13:43

Pan Cerman ovšem pojem rasismus ve vztahu k cikánům nezavedl.

Nejčastěji ho užívají "profesiální cikáni".

"jsme transformovali ":
Autor: M. Prokop Datum: 28.11.2013 13:41

Vy, a kdo ještě?

Re: ---:
Autor: M. Prokop Datum: 28.11.2013 13:40

Možná, že několik holých a vypitých hlav má "tupou nenávist k cikánům" (a podobně dost cikánů zrcadlovou tupou nenávist ke gadžům).

To podstatné je, že dost značnou část obyvatelstva nebaví, až vyloženě sere, hlídat parapety, okapy, každý kousek kovu na baráku, kola, peněženky, zeleninu, ve dne, v noci a často stejně neuhlídat. A to i přes to, že občas se cikánští spolubydlící starají, abyste v noci neusnul a pěkně hlídal, živou zábavou až řevem.

Ty davy, které občas vyrazí protestovat, nejsou jen skinheads a Vandasovci.

Občas je třeba cikánům připomenout, že nejen práva, ale i povinnosti.

Re: no...:
Autor: L. Křivan Datum: 28.11.2013 13:21

A kde tu vidíte italské socialisty ?

Re: no...:
Autor: M. Kosejk Datum: 28.11.2013 13:09

Chápejte, že komunikace s fašounkama je pod moji úroveň.

Re: no...:
Autor: L. Křivan Datum: 28.11.2013 12:59

Dobrej frk, když dojdou argumenty.

Re: pane Šejno, :
Autor: L. Křivan Datum: 28.11.2013 12:58

můj text je souhlasný. Takže jsem váš text pochopil.

pane Křivane:
Autor: M. Šejna Datum: 28.11.2013 12:39

přečtěte si ten můj text ještě jednou. Pokud ho nepochopíte ani při druhém čtení, tak pochopím na koho mířilo moje označení "debil".