27.5.2024 | Svátek má Valdemar


VíP: Aneb víkendový pokecník

17.6.2023

Asi je známá věc, že když máte doma zvířata jako mazlíčky, asi se leccos naučíte a děláte možná věci, které byste nedělali, kdybyste ty chlupáče doma neměli.

Abych mluvila za sebe - mám dvě kočky, už řadu let. Sice ne stejné kočky, ale leccos se s nimi opakuje. Například jsem si všimla, že už doma nechodím normálně, ale šoupu nohama :D Taky jsem si nechala zajít chuť na houpací křeslo. Naučila jsem se jakoukoli obuv před obutím vyklepat. Naučila jsem se nenechávat žádné jídlo ani na chvilku bez dozoru a všechno pokud možno hned uklidím anebo aspoň přiklopím něčím hodně těžkým (mám litinový hrnec, ten je schopen těm šikovným pracičkám odolat. Kočky mají sílu!).

Přistihla jsem se také, že při otvírání okna, ještě než nasadím síť, se celá rozprostřu jako kobra :D Kočky se dokážou mihnout jako střela a stačí jim škvírečka. A víc sypu ptáčkům, aby ti moji miláčkové měli „televizi“ za oknem.

Zajímalo by mě, co vás naučili ti vaši - co byste za jiných okolností určitě nedělali nebo se k tomu nedostali :-)

Přeji příjemnou sobotu a neděli. A jelikož máme obvyklý vípák, pište sem o čemkoli, co vás zajímá a oč se chcete podělit.

Lika Neviditelný pesKONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více... 
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !