20.4.2024 | Svátek má Marcela


Diskuse k článku

POHÁDKA: O zapomenutém skřítkovi

Byl krásný podzimní den. Přestože sluníčko statečně svítilo, zem už byla studená, takže děti se věnovaly své nejoblíbenější zábavě - divokým honičkám a příležitostným bitkám.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
baty 1.12.2007 14:05

Re: Jé, večerníček...

Tak už jste, milý sbore, určitě na cestě, ale přesto slavně slibuju palce držet a k tomu ještě to nezbytné  tfuj, tfuj, tfuj, krákorejte, jak mě to naučila kamarádka-vídeňská profesorka zpěvu.  Ať Prušáci koukaji, nebo líp - natahujou uši>-

Jakub S. 1.12.2007 15:22

Tý br´do. V Postupimi - v Neues Palais? Tam sem jednou pracoval, hned vedle - s Museum fuer

Ur- u. Fruehgeschichte sem zkoumal lužické mohyly. Nebo kde? Víc! Celé to sídlo Fricka "Velikého" je oslňující, velkolepé. Bydlel sem v Hotel fuer sowjetische OIffiziere... dobrý?

P i t r ý s e k 1.12.2007 1:38

Jak to, že ještě nikdo..

... z plšišáků nenapsal, jak je tato nová pohádenka úžasná???? Kde jste všichni! Honem si ji pojďte přečíst!A to je teprve začátek. Tak to tak tipuji, že s kluky a s Artušem si  ještě pořádně užijeme. kdo by se na Artuše mohl těšit víc, než Pitrýsek? JUCHÚ  budou povídání o trpaslíčkovi a klucích a malinké holčičce. Kdy asi, bude to brzy?

LENKA S 1.12.2007 1:27

DEDE, DÍKY

TO JE  KRÁSNÁ POHÁDKA.JESTLŽ E  JSI  TAKHLE  NAPÍNAVĚ  USPÁVALA  SVÉ SYNKY, MUSELI BÝT  URČITĚ   VELICE  HODNÍ, ABY  POKRAČOVÁNÍ SLYŠELI.   MY  BUDEME  TÉŽ JISTĚ  FODNÍ, ŽE,  ZVÍŘETNÍCI. BUDEM  TIŠE  JAKO  MYŠE, ANI  DÝCHAT  NEBUDEM. KONEČNĚ  MOHU JÍT  SPÁT .OD  PÁTEČNÍHO  RÁNA   MI  BYLO  HODNĚ  SMUTNO. VZPOMÍNALA   JSEM  MOC .  NA  TATÍHO KTERÝ UŽ  JE    ZA  DUHOU  SPOLU  S MAMINKOU A BÁBRLÍNKOU  .STRAŠNĚ  DÁVNO. A  NA  SVOU  SESTŘIČKU., KTERÁ  BY   PRÁVĚ   VČERA,30.11.  OSLAVILA 56 LET. UŽ DVANÁCT  LET   SEDÍ  NĚKDE  NA  OBLÁČKU A  POZORUJE  SVÝCH   5 SKVĚLÝCH  VNOUČÁTEK ,ANIŽ  BY  S NIMI MOHLA  HOVOŘIT A  JISTOJISTĚ  SI  VŠICHNI  POVÍDAJÍ  I  S  TVOU  MAMINEČKOU A  JE  JIM  TAM  SNAD  DOBŘE  VŠEM.

P i t r ý s e k 1.12.2007 1:47

Re: DEDE, DÍKY

LENI, JAK SE ZDE KRÁSNĚ ŘÍKÁ, HLADÍM TĚ PO TLAPCE.JISTĚ, JE TO SMUTNÉ, HODNĚ Z NÁS MÁ  TAKOVÉ VZPOMÍNACÍ CHVÍLE, NA LOUČENÍ, KTERÁ PŘIŠLA DŘÍV, NEŽ BYL JEJICH ČAS.  CHTĚLA BYCH VÁS OBĚ, TEBE I SAMU VELKOU DEDE, POTĚŠIT, ALE NEVÍM JAK A ČÍM. SNAD JEN SKROMNÝM : BUDE LÍPVVVV

zana 1.12.2007 18:38

Re: DEDE, DÍKY

LENKO, DOUFÁM, ŽE JSI DNEŠEK DOBŘE PŘESTÁLAV.