25.4.2024 | Svátek má Marek


PSI a LIDI: Mám pro vás všechny vánoční překvapení!

22.11.2023

Velký vánoční překvapení!!! Ale fakt jako veliký.

Chtěla jsem s ním ještě počkat, ale... dneska je 10. výročí, kdy mě opustil můj srdcový král Ešus (jedno z prvních povídání na Zvířetníku o něm je zde). A tak, tak jsem si řekla, že čekat nebudu. Že to je vlastně asi nejvhodnější den, kdy vás zpravit o tom překvapení. Protože se hodně týká jeho.

Protože.

Protože se našla jedna výborná, odvážná a pravděpodobně asi i bláznivá osoba, jinak by nemohla udělat to, co udělala, neb se jí zalíbilo moje psaní. Nejdřív články o výchově a pak se začetla víc a... prohlásila, že z toho musíme udělat knihu. Na což jsem já jí řekla, že na to nemám čas, protože tři ohaři, práce, stavba a domácnost = hranice mých možností. Ale jak říkám, je to odvážná osoba, a tak se na to vrhla sama. Sestavila a upravila pro vás moje články tak, aby mohly bydlet pěkně v knížce. V krásný knížce. A já pak psaní doplnila o svoje malůvky.

Tady vidíte, jak knížka - resp. její obálka - vypadá. Je krásná a líbí se nám moc. A protože paní nakladatelka je opravdu odvážná, můžete si vybrat, zda si knížku koupíte v papírové formě - protože ona prohlásila, že tohle je knížka, kterou by sama chtěla mít v knihovničce, anebo zda si ji pořídíte v elektronické podobě:

Obálka knížky

A tadyklenc vidíte rovnou plakátek, který bude knížku doprovázet v internetovém obchodě:

Obálka knížky 2

Já jsem dostala jen pár úkolů. Mimo jiné informovat svět o nové a krásné knížce a pak informovat budoucí čtenáře a kupující o tom, že knížka jde do tisku s tím, že:

*Kniha bude s dodáním do Vánoc, jako vánoční dárek.

*Knihu je možné, a pro nakladatelku i autorku výhodnější, zaplatit v případě papírové verze bankovním převodem. Neb každá platba kartou = daň platební bráně a menší částku peněz, která zbyde kvůli nemalým nákladům, pro nás. Můžete při placení - kdo umíte, já třeba ne - použít QR kód, jenž za vás vyplní č. účtu, variabilní symbol, částku. Ale lze pochopitelně vyplnit ručně, jako bych to musela udělat já. Bankovní převod, jak jsem psala, je lepší pro papírovou knihu, pro tu életrickou verzi naopak platba kartou, neb po obdržení platby web sám ihned automaticky pošle odkaz na stažení.

Pokud by vám něco z toho nešlo, nebo nešlo něco jiného, máte, prosím, kontaktovat přímo nakladatelství - kontakt je na jejich stránkách (viz níže), protože paní nakladatelka je na emailu stále a má možnost reagovat rychleji, než kdybyste to cedili přes mou maličkost.

DŮLEŽITÁ INFORMACE JE, ŽE KNÍŽKA V ELEKTRONICKÉ FORMĚ JE DOSTUPNÁ I PRO NEVIDOMÉ NEBO ŠPATNĚ VIDÍCÍ ČTENÁŘE, KTERÝM KNÍŽKA BUĎ TEXT PŘEČTE, ANEBO ZVĚTŠÍ. Což se mně osobně hodně moc líbí a jsem za to vděčná.

No a kde můžete knížku předobjednat a koupit? Tady prosím:

https://megibuk.cz/ohar-kam-se-podivas-zrzavci/

Jak jsem psala, knížka jde do tisku, a bude, jak mě informovala paní nakladatelka, s dodáním do Vánoček.

Bude nám ctí, pokud budeme díky knížce „sedět“ pod Vánočním stromečkem u vás doma :-)

Knížka o ohařích

Osobní stránky autorky: zrzavec.com.cz

Petra K. Neviditelný pesKONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více... 
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !