15.6.2024 | Svátek má Vít


ČLOVĚČINY: Pyžama

29.1.2008

Já si však stejně myslím, že to dopadne podobně jak ve špitálu kde mě spravovali páteř. Dostanu každý den čistou a slušivou nemocniční košilku, která se vzadu zavazuje na šňůrky. Švehla - Austrálie - pyžamové CD

Pěkná, lehká pyžama zakoupila Míla v Targetu, coč je zde jakýsi řetězec supermarketů kde je k dostání převážně oblečení, boty ale i hračky a nějaká elektronika. Jsou to kšefty namířené na ekonomicky slabší občany a tak se tam dá docela levně nakupovat. To my penzisti tady máme rádi! Míla dovezla slušivá bavlněná pyžámka domů a hned jsme se podívali co nám to soudruzi z Číny, kde byla vyrobena, poslali.

Na omak příjemná, střih pohodlný a volný. Bude je radost nosit. Míla umí takové věci vybírat! A jak se v nich pak bude dobře spát! Třeba i mě, který trpí stařeckou nespavostí. Aby to bylo na beton, tak u každého pyžama byl přiložen mini CD, tedy jen 8 cm v průměru, a na každém CD je uspávací muzika s názvem "Complete calm", tedy kompletní klid, od Tony O'Connora, kterou si zákazník může pustit aby lépe spinkal.

Též se tam oznamuje, že pyžamo je určeno pro alfa male, tedy alfa samce, což mě už drahnou dobu nic neříká. To asi proto aby je snad omylem nenosila nějaká děva. Pro ty však mají pyžámka jiný, jaksi rafinovější střih. Také je tam podotknuto, že v pyžamu není nutno jen spát, ale že se dá nosit i přes den.

Tak to by mě vyhovovalo. Zvlášť teď, když kvůli bolestem nemůžu skoro chodit a nikam se z baráku nehnu. Pohodlné domácí oblečení je zrovna tak důležité jako to na spaní a proč se obtěžovat převlíkáním, že ano. Ale to spíš pochopí chlapi, ženy se převlékají často a rády.

George ŠvehlaKONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více... 
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !