15.6.2024 | Svátek má Vít


ČLOVĚČINY: Pozdrav z Klokánie

12.2.2008

Podle všech ukazatelů by mě měl být nainstalován fungl nový pravý kyčelní kloub 18. února. To pro ty co mě hodlají držet palečky a i jinak na dálku pomáhat v době tak potřebné podpory. Velice si vaší vzácné účasti vážím! Až se divím jak to vlastně zasluhuju. Švehla - Austrálie - nemocnice - pokoj

Nový kloub bude celý vyvedený v titanu, jen styčné plochy z chrom vanadia. Podle špecialísty, co to všecko bude provádět, by měl tento nejlépe vyhovovat mému plánovanému aktivnímu způsobu života a vydržet aspoň 35 let. Doufám, že tak dlouho své okolí strašit nebudu. Mám s lidmi kolem mě soucit. Akorát to prosím o mě nerozhlaste po okolí.

To proto, kdybych snad v budoucnu zavítal do historických zemí moravskoslezských, po případě i českých, aby mě vaši spoluobčané cikánské, pardon - romské, národnosti někde neklepli a všechen ten titan neprodali do šrotu. Bude toho ve mně za 25 000 klokaních dolarů plus jedna zlatá korunka za 900. Úplnej železnej dědek! Pardon, kovovej.

Píšu tento blábol v předstihu, aby snad někdo neměl absťák, kdyby ve Zvířetníku nebyl pravidelný úterní canc od George z Klokánie. Pošlu příspěvky do redakce do foroty a poprosím naši hodnou a dobrou paní redaktorku Dede aby článečky každé úterý zařazovala jako by se nechumelilo. I když u vás by se v únoru i chumelit mohlo, když nyní v lednu, jak toto datluju do klávesnice, u vás raší na zahrádkách česnek, nalejvaj se pupeny a konají se jiné známky bezprostředního nástupu jara.

Ty, kteří projevili zájem o podání zprávy jak celá oprava mé kostry probíhala a dopadla, ujišťuju, že jakmile budu schopen zasednout za klávesnici tak nadatluju podrobné hlášení stavu událostí a věcí, včetně reportu kterak se o mě v tom špitálu starali. Jdu totiž do úplně jiné nemocnice než do té ve které mě sešroubovali páteř v srpnu minulého roku.

Tentokrát budu tady u nás v místní soukromé nemocnici, která má také dobrou pověst a výsledky. Už se těším až mě budou mladý pohledný sestřičky úplně celýho v posteli žínkami a houbou umývat! Jestli budou tak šikovný, citlivý a pozorný jako v tom minulým špitálu, tak se mě ani nebude chtít domů!

Pokud vše dopadne bez zádrhelů a oprava se povede tak jako ta na páteři, tak budu navýsost spokojený. Dnes už dávno nevím, že jsem měl s páteří nějaké problémy.

 

George ŠvehlaKONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více... 
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !