12.4.2024 | Svátek má Julius


AUSTRÁLIE: Globální konspirace.

9.5.2023

Spiknutí některých těch nejbohatších, co prostřednictvím svých obscénních, obludně velkých majetkům vládnou světu proti zbytku lidstva, probíhá průběžně od konce druhé světové války, ne-li déle. Ať už tu jde o jednotlivce a nebo globální mega korporace. Takže nakonec jde vždy o peníze, které světem vládnou, ke škodě většiny lidstva.

Když pomineme různé regionální války, Koreou a Vietnamem začínaje a dnešní Ukrajinou konče, dobře zorganizovanou hromadnou migraci milionů převážně musulmanů ze Středního východu a Afriky do Evropy, tak můžeme spatřit, jak se snaží zmínění jedinci a společnosti rafinovaně vnutit lidstvu globální digitální měnu. Lidstvu, o kterém tito výtečníci tvrdí, že je ho příliš moc a bylo by záhodno globální populaci snížit o několik stovek milionů jedinců. Tuším, že světu a lidské společnosti by nejvíce prospělo, kdyby se s tím snižováním začalo právě v jejich řadách. Navrhoval bych odchytit Billa Gatese s jeho kumpány a všechny je nejméně 3x naočkovat a přeočkovat, až by se jim z toho dělaly kruhy před očima.

Takže arci-gauneři v jejich řadách přišli před nedávnem s globální „pandemií“ Covidu -19.

Průběh „pandemie“ však nesplňoval očekávání, úmrtnost obětí byla příliš nízká. Tohoto se s chutí jim vlastní chopily velké, globální, a oplzle bohaté farmaceutické společnosti horkou jehlou vytvořily vakcíny–nevakcíny, které pomohly přejít přes duhový most více jedincům než vlastní Covid -19. O politicko-hospodářských a společenských dopadech škoda mluvit. Povinné izolace, nošení roušek a vakcinace rozdělily společnost jako dosud málokterá událost v historii. Globální hospodářský propad se pohybuje v trilionech US$.

Proto dnes dělíme společnost na opíchané a neopíchané, orouškované a neorouškované, ztratili jsme celou řadu malých podniků, které v té době zbankrotovaly a ve velké většině klesly i reálné mzdy, tedy za hodinu práce si dnes šťastný zaměstnanec, pokud stále zaměstnán je, koupí méně než před „pandemií“.

K dnešnímu dni se lidským zrůdám, které „pandemii“ zorganizovaly, podařilo snížit celosvětovou populaci zhruba o 8 000 000 jedinců. Také se už oficiálně přiznalo, že narychlo vyrobené ale nevyzkoušené „vakcíny“ nadělaly více škody než užitku, ale ty miliardy dolarů, které na jejich prodeji velké farmaceutické společnosti vydělaly vracet nikomu nebudou. Naopak, pohotově začaly prodávat protivirové přípravky a to za astronomické ceny. Vím to proto, že i nás navštívil Covid-19.

Po Velikonocích začala moje žena Míla, abych ve čtvrtek 13. dubna převzal štafetu já tak, že jsem zahájil vysokou horečkou přes 39°C. Tím mně na čas skončila moje rehabilitace po instalaci levé endoprotézy, včetně hydroterapie a nastalo chcípání a hlavně úporný kašel. Horečku jsem si srazil panadolem, ale nastaly velké problémy s dýcháním, po záchvatu kašle jsem se nemohl nadechnout, jako kdybych měl v krku špunt. Asi to byla nějaká forma křeče. Situace se nelepšila, spíše naopak, ale to už byla sobota a naši doktoři skončili kolem poledne. Nakonec to došlo tak daleko, že jsem musel kontaktovat zdejší lékařskou službu po telefonu, „Prime Medic“. https://www.primemedic.com.au/ která funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Tam jsem si objednal hovor s lékařkou na neděli v 6 hodin ráno a ona vskutku 5 minut po šesté zavolala. Po asi čtvrthodinové rozmluvě, kdy zjistila gdo su a vo co go, mně jako SMSku poslala recept na protivirové prášky. Míla potom sjela autem do naší místní farmácie, která funguje i v neděli, kde oskenovali screen na Mílině chytrém telefonu přes který jsem komunikoval s paní doktorkou a ejhle, recept byl uznán, medikament vydán a první dávka zanedlouho churavému tělu administrována.

Protože su odjakživa zvědavý a nedůvěřivý, neřídím se heslem komančů „důvěřuj ale prověřuj“, ale sám si nejdříve fakta ověřuju. Na webu jsem si našel stránky mé meducíny, „Paxlovid“ kde jsem zjistil, že to asi bude pěknej jed, který stojí bratru 38.63 AUD za jednu tabletu, kterých je v krabičce 30. Ano krabička s 30 protivirovými pilulkami stojí 1159.50 AUD. Moc jsem si oddechl, že su socka na starobním důchodu a tak mě ta stejná krabička stála pouhých 6.30 AUD. https://www.tga.gov.au/resources/auspmd/paxlovid Ale pozor, vážení, tuto velkorysou slevu dává pacientovi stát, nenažraný farmaceutický průmysl vyinkasuje cenu plnou, ať už platí pacient, stát a nebo pojišťovna. A když platí stát tak všichni dobře víme, že to jde z kapes daňových poplatníků, tedy nás všech.

Tedy vážení, když si představím, že jedna dávka antiviru, představující 3 tabletky přijde řadového občana na 115.89 AUD, a berete ji 2x denně, tak jdou na mě mrákoty. Nenažranost farmaceutických společností nezná mezí. Navíc tato droga je obhospodařována tak, že je ji možno naordinovat jen pacientům více jak 70 let starým a nebo ve zvláštních, vyjmenovaných případech. Ke krabičce s 30 tabletkami paní magistra předala i 5 stran formátu A4 informací o léku, co řádek to jobovka. Moc se mně třeba líbí tyto 2 řádky: „This medicine has provisional approval in Australia to treat COVID-19 in adults who are at risk of progression to hospitalization or death.“ Tedy v jazyku Komenského: „Tento lék má prozatímní schválení v Austrálii k léčbě COVID-19 dospělých, u kterých je riziko průběhu hospitalizace nebo smrt.“ Jen tyto dva řádky mě uklidňují a udržují v pohodě. Podobných lahůdek je na pěti stranách informací nepřeberně.

Takže nejen vakcíny – nevakcíny ušité horkou jehlou a nevyzkoušené, později shledané jako škodlivé ale i tento lektvar prodávají za nehorázné ceny plně neschválený a nevyzkoušený. Shlédnutí tohoto videa jistě potěší: https://www.youtube.com/watch?v=fCPFZJiKabo

V USA Naomi Wolfová byla jako novinářka znepokojena, protože věděla, že většina novinářů nebude schopna porozumět technickému jazyku v dokumentech. Farmaceutický gigant Pfizer vydával 55 000 dokumentů měsíčně a každý dokument mohl mít 10 000 stran. Proto shromáždila tým 3 500 lékařských a vědeckých expertů, dobrovolníků WarRoom/DailyClout Pfizer Documents Research Volunteers, aby dokumenty přečetli, analyzovali a interpretovali a převedli je do zvládnutelných zpráv.

Naomi Wolfová tak podrobila dokumenty firmy Pfizer pečlivému prozkoumání

https://rairfoundation.com/blood-clots-deaths-and-cover-ups-naomi-wolfs-goes-inside-the-pfizer-documents-video/

a její tým zjistil, že dokumenty společnosti Pfizer odhalují největší zločin proti lidskosti všech dob. Vysvětluje, že dokumenty odhalují, že Pfizer věděl, že injekce mRNA způsobuje krevní sraženiny a že způsobuje smrt. Poznamenává také, že dokumenty ukazují, že společnost Pfizer věděla, že vakcína nefunguje tak dobře, jak byla inzerována, a způsobuje rozsáhlá zranění a úmrtí. Dále poznamenává, že dokumenty ukazují, že společnost Pfizer si byla vědoma rizik pro těhotné ženy a děti, ale tato rizika ignorovala.

Evidentně, byrokrati různých vlád a institucí na celém světě, včetně EU, výše zmíněné informace neznaly a nebo ignorovaly a bez zábran sepsaly smlouvy a souhlas s nákupem těchto smrtících vakcín. https://www.youtube.com/watch?v=yXqE1QT75QA

A co já? Po COVIDu-19, test mi hlásí, že su už negativní, mně jaksi „vypad mozek“. Koncentrace na daný úkol odcestovala někam do neznáma a paměť, co to je paměť? Ať vzpomínám jak vzpomínám, tak si vzpomenout nemohu. Takže já prostě trpím disfunkcí sebemotivačního syndromu.

Nakonec to vypadá tak, že té morální spodině lidské společnosti, která jí vládne, se plán snižování populace i přes dílčí neúspěchy daří.

Psáno 24-04-2023.