19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

USA: Už zase ty americké volby (2)

Po Trumpově volební porážce v roce 2020 a jeho následné narcistické show trvající až do ledna 2021 měla před sebou GOP dvě možnosti, jak na situaci reagovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Hlásny 21.2.2024 12:57

Pane Zamazale, možná jsem zaujatý, ale celý článek na mne působí, že jej autor napsal po přečtení několika článků o dění v USA. Touhle metodou můžete klidně zítra napsat "fundovaný" článek o novém způsobu zdění z cihel a pozítří o chovu dojnic. Nechci dělat chytrého, ale cesta k novinářské slávě vede ( stejně jako v jiných oborech) přes skromnost, usilovné studium a učení se od zkušenějších. Tenhle článek na mne budí dojem, že bez Vás se v té Americe neobejdou. Škoda, že ten článek nenapsal český novinář, žijící dlouho v USA a který si pamatuje co se stalo dříve a ukáže na souvislosti a důsledky. Tomu bych věřil.

Nechci Vás urazit, ani se Vás dotknout - jste dospělý člověk, za své činy si zodpovídáte sám a víte proč jste to napsal a v této formě. Čili je to Vaše věc a reakce čtenářů jistě nebudou jednotné. A navíc - vůbec bych se nedivil, kdybyste se při osobním setkání jevil jako sympatˇák.

Nemusí Vás můj názor zajímat, ale jste pro mne prototyp současného novináře. Škoda, rád bych četl něco lepšího.