13.4.2024 | Svátek má Aleš


Diskuse k článku

USA: Konec marketingového mága

Zatímco američtí Republikáni dokončili výběr prezidentského kandidáta, utratila Obamova kampaň 100 milionů dolarů za televizní reklamy, které Romneyho vykreslují jako bezohledného magnáta, který ruší pracovní místa a připravuje lidi o práci. Výsledek? Romney se ve výzkumech přiblížil na dostřel.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ryba 31.7.2012 22:06

Petr Hampl se kupodivu bojí síly peněz(marketingu)...nesoulad s tvrzením

T. Kohout 31.7.2012 12:27

prachatá levice zase zmanipuluje volby...

Ach, ta zatraceně prachatá americká levice...

Hezký příklad třídního pohledu.

J. Chvojka 31.7.2012 14:50

Re: prachatá levice zase zmanipuluje volby...

HOLLYWOOD - plno pracháčů a kupodivu téměř všichni levičáci a ochotně OBAVOVI přispívaj.

Další jsou ODBORY - mafiáni maj dost peněz a aby si pojistili svá teplá místečka, taky sypou prvnímu arabskému US lži-prezidentovi

V. Kain 31.7.2012 16:20

Re: prachatá levice zase zmanipuluje volby...

Jaký to je prezident a jaké má smýšlení ukázal Obama už tím,že za celou dobu co je ve funkci nenavštívil Izrael.Ovem Arabům div do řitě nevlezl.Pokud si chce Amerika zachovat svoji svobodu tak se musí toho negra zbavit.

M. Kosejk 31.7.2012 11:07

Obama

Když jsem poprvé slyšel o tom jeho projevu (úspěšní jsou úspěšní díky vládě), tak jsem nevěřil. A když jsem si našel přepis toho projevu, tak jsem si říkal, že tohle už fakt hodně přepískl. Tím určitě naprdnul i velkou část demokratických voličů. A o místo by měli přijít všechny jeho poradci, kteří věděli, co bude říkat - a stejně mu to dovolili říct. Obama by s tímto možná zapůsobil na francouzské levičáky, ale americké voliče tím musel jen pohoršit.  To Forman může popsat klidně tisíce stran na téma, jak Obama není socialista, ale Obama opravdu je socialista tak na úrovni francouzských komunistů.

-------

p.s. a Vzpomínám si na ten jeho pražský projev, kde tam nám mazal med kolem huby, ale v praxi náš společný projekt odepsal, protože lezl do prdele Kremlu. A zhruba v té době jsem s ním začal absolutně pohrdat.  Třeba takový G.W.Bush se k nám choval s respektem, protože věděl, že krom Britů není v EU žádný tak velký spojenec USA jako ČR.  Zato Obama má plnou hubu keců o demokracii, ale při první možnosti zradí svého demokratického spojence, ale vypadal dobře před Rusy.

M. Prokop 31.7.2012 17:54

"že krom Britů není v EU žádný tak velký spojenec USA jako ČR."

Spíš Poláci.

M. Kosejk 31.7.2012 20:37

Re: "že krom Britů není v EU žádný tak velký spojenec USA jako ČR."

Bejvávalo. Za Tuska vztahy ochladly. A na ČR si vážím jedné věci - navzdory změnám  vlád byla ČR vždy na straně USA a Izraele. A to v EU je neobvyklá pozitivní věc.

V. Ondys 31.7.2012 6:42

:)))))) Jen pro jistotu, aby to hned nezmizelo, až se začnou rojit pod úvodníkem

Z rozhovoru s Geraldem Celente: Neexistuje ani jediná věc, kterou někdo z těchto lidí (pozn.: politici ) někdy udělal správně. Ani jedna jediná v celé jejich kariéře. Nikdy nic úspěšně neudělali. Dostali se nahoru jen díky své nekompetentnosti nebo lezením do p.r.d.e.l.e.! Tak to běží ve veřejné správě. Jen abych Vám dodal nějaké informace o mém pozadí. Začal jsem svou kariéru ve veřejné správě ve městě Yonkers, New York, po vystudování vysoké školy v roce 1971. Bylo to poměrně velké město s 300.000 obyvateli, pak mě poslali do hlavního města státu New York, do Albany, kde jsem působil jako asistent sekretáře senátu státu New York. Vyznám se proto ve vládním aparátu. Pracoval jsem i pro Reagana a s jinými lidmi ve vysokých pozicích. Občané žijí v iluzi, že tito lidé jsou chytřejší než všichni ostatní. Ve skutečnosti je to tak, že když člověk pracuje pro stát, je většinou hloupější než všichni ostatní. Druhá realita, kterou jsem viděl během mé práce v Alabamy je, že politici se plazili po zemi, aby se dostali na vyšší pozice. Podlézali vlivnějším. Myslet si proto, že tito politici by byli schopni řešit problém, je sebeklam. Kromě toho jsou všechny politické organizace ve skutečnosti zločinecké organizace, a to nemluvím jen tak lehkovážně.

R. Langer 31.7.2012 13:56

Re: :)))))) Jen pro jistotu, aby to hned nezmizelo, až se začnou rojit pod úvodníkem

Sákryš, to je jak kdyby psal o našem parlamentu... :-D

V. Ondys 31.7.2012 3:55

:)))))))))) Vždy mne u nás zaručeně pobaví

veřejné pohoršení nad korupcí zvolených a lidumilné opomenutí výrazně pilotní a nebezpečnější ze strany jejich voličů, kteří jim s příkladnou tupostí za pouhý slib strak na vrbě :)))))) umožní tu obludnější v zájmu :))))))))) společenského pokroku...

J. Sinnreich 31.7.2012 2:03

Genius Obama

Barack Hussein Obama je produktem mafiosniho politikareni v Chicagu. Poulicni agitator s minimalni zkusenosti v ekonomii a v zahranicni politice. (pouze kratkodoby pobyt v US Senatu). To, ze shlednuti negativni TV reklamy, ktera vice mene lzive ocernuje jeho soupere, muze zasadne ovlivnit nazor potencialniho volice (tudiz ty miliardy vynalozene na kampan), hovori pouze o urovni volicstva ve Spojenych Statech.

M. Kosejk 31.7.2012 11:10

Re: Genius Obama

:) No, v tom přídadě je třeba se tázat na úroveň českého voličstva. Ona ta negativní kampaň docela zabírá. Třeba ČSSD po dlouhá léta nemá žádnou jinou kampaň než negativní.

T. Kohout 31.7.2012 12:30

Re: Genius Obama

Ale sympaťáci z ODS jí to vždy natřou. Kalousku, jsi jednička...

M. Kosejk 31.7.2012 20:41

Re: Genius Obama

To je ten příklad, proč negativní kampaň funguje na lidi jako vy. Místo abyste mi oponoval, že ČSSD má nějaký pozitivní program, tak osočíte jejich politického konkurenta. :)))