24.4.2024 | Svátek má Jiří


Diskuse k článku

NATO: 720. den invaze

V Kongresu představil Senát svůj návrh zákona o dodatečných rozpočtových prostředcích, který zahrnuje vojenskou pomoc pro Ukrajinu ve výši cca 61 miliard USD.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Němec 13.2.2024 19:09

Kdyby tato diskuze neměla finanční přínos pro majitele NP, byla by fakt zbytečná.

My, z Novákova seznamu, máme svůj pohled na dění na tomto světě, ta druhá straně ctěná skupina má pohled opačný. Nikdo stejně svůj názor nezměníme.

Určitě nevěří tomu, že je někdo z nás diskutérů za příspěvky financován, to je hovadina.

Produktem této diskuze, kromě profitu, o kterém jsem se zmínil a proti kterému nic nemám, je jen vulgarita, vzájemné urážení, např. hnusné tykání oponentům, vytváření jejich seznamů, nenávist, zkrátka celkově smradlavá žumpa.

Nikdy jsem si nemyslel, že by třeba někdy u nás, v zemi vtipného švejkování, pivní kultury a humorného nadhledu, mohla vypuknout občanská válka. Mohla. A zabíjeli bychom se, řezali hlavy, upalovali pověšené za nohy na kandelábrech, znásilňovali ženy, děti, dobíjeli seniory, a jinak se vyznamenávali...

To vše, ne že bych tomu fandil, určitě ne!, to je jen moje soukromá smutná reflexe na diskuzi na Neviditelném psu, ale i jinde.

Demokracie je diskuze, říkal TGM, ale že se z diskuze stává nástroj nenávisti, to vidím až teď.

Zlaté prciny.

L. Novák 14.2.2024 0:33

Potíž je v tom, že vy, Putinovci "z Novákova seznamu", systematicky lžete a šíříte RUSKOU PROPAGANDU. A pořád dokola, i když jsou vám šířené nesmysly vyvráceny jako SPROSTÉ LŽI. No a při dalším opakování téhož už nezbývá, než vás poslat DO PRDELE. Že vám pak tykají, už je jenom důsledkem. Vy si úctu jednoduše nezasloužíte. !!