17.4.2024 | Svátek má Rudolf


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jan Žižka 6.11.2008 11:40

Americké tajné služby opět selhaly-agent KGB presidentem!!!

Americké tajné služby opět selhaly-agent KGB presidentem!!!  Marx-leninská matka Obamy, jako agentka KGB a militantní feministka, rozvracela nejenom USA, ale pod krytím obránkyně lidských práv i Indonésii a jako špiónka KGB pomáhala v Indonésii k útěku komunistům po nepodařeném komunistickém puči. Hodně by nám o tom mohl vyprávět Jiří Dienstbier (GRU), který se na tomto neúspěšném puči rovněž podílel a napsal o tom knihu... Obamová, jako správná revolucionářka a feministka,  se o svého syna Baraka - na rozdíl od komunistů - prakticky vůbec nikdy nestarala, ale vychovávali ho její bílí rodiče. Ti špiónovali v Honolulu pro KGB největší americkou vojenskou základnu v celém Tichomoří (rodiče tam odešli z kontinentu pod záminkou, že tam její otec chce založit obchod s nábytkem, do kterého - v případě amerických námořních důstojníků - vkládalo KGB odposlechy.) Biologický otec Obamy pomáhal budovat jako marx-leninský ministr  socialismus v Keni, nakonec se téměř upil k smrti, ale zemřel v autohavárii. S druhým manželem, nevlastním otcem Obamy, se jeho matka seznámila na kurzu ruštiny (!!!) v Honolulu, pak s ním jela zachraňovat komunisty do Indonésie, ale i  s ním se zanedlouho po svatbě rozvedla.  Vše lze nalézt v anglické verzi na internetu, ale v českých "svobodných a nezávislých" masmédich KGB se o tom nedočtete ani slovo. 

tich@dohoda 30.10.2008 14:11

jste docela vedle soudruhu autore

v byv. SSSR totiz panovala podobna atmosfera jako napr v CSSR nebo SFRJ , tedy jednotlive narody na "100% vedely" ze doplaci na centrum a narod ktery to centrum "reprezentoval" , takze Slovaci "sponzorovali" Cehunov/Prahu , Choravti a dalsi "doplaceli" na Srby/Belehrad a v SSSR vsichni "doplaceli a sponzorovali" Rusy/Moskvu. Jak to dopadlo po rozdeleni tech zemi vime vsichni.No a Moldavie ta se stala obeti svych iluzi jak se po odtrzeni od SSSR rychle zmeni v kvetouci zahradu a bohatou zemi, ktera jen dosud doplacela na Moskvu a Rusy. Kdysi jsme v Moldavii obchodovali, docela rychle jsme toho nechali, sovetske mysleni, sovetska "kvalita" , sovetska "zodpovednost a spolehlivost" . Balkanska/sovetska korupce a mentalita lidi  uvedenych regionu. Cest :-)

Karel 30.10.2008 15:23

Re: jste docela vedle soudruhu autore

Nemáte pravdu. Zatímco v Čechách vznikaly zhruba 2/3 HDP, tak na Slovensko šly 2/3 HDP.

Jenda 30.10.2008 15:42

Re: jste docela vedle soudruhu autore

Prectete si to jeste jednou a poradne!

Ondras 30.10.2008 18:40

Re: jste docela vedle soudruhu autore

No, jak kde, že by Srbové dopláceli na Slovince a Chorvaty?:-D:-D:-D:-D:-D

Kobylka Lajda 30.10.2008 10:41

Džamila

Moldavané jsou Rumuni, díky Rusům posovětizovabní a poruštění. Přínosem by bylo, kdyby se do své původní vlasti vrátila ministryně Džamila!;-D;-D;-D

V.Novák 30.10.2008 11:00

Re: Džamila

Co je dle vás původní vlastí ministryně Džamily a jak to souvisí s předmětem článku?

Ne že by mi její návrat kamkoli vadil...

Lenka 30.10.2008 11:07

Re: Džamila

Já měla za to, že Džamila je z Kazachstánu, ale to je jedno, může táhnout kam chce, hlavně ať už jde.

V.Novák 30.10.2008 15:26

Mimochodem,

nebýt Rusů, žádní Moldavani by nejspíš nebyli. V době, kdy Rusko osvobozovalo "Moldávii" (Besarábii) od Turků, po cca 300 letech okupace, žádné Rumunsko a tedy ani Rumuni neexistovali. Rumunsko vzniklo ve druhé polovině 19. století, tedy asi tak 50 let po příslušné rusko-turecké válce na území z větší části Rusy osvobozeném. Před tureckou okupací pochopitelně taky žádní Rumuni nebyli, byli Moldavané, Valaši, Němci a další v Sedmihradsku, Maďaři...

Načež v roce 1918 Besarábii okupovalo, ve 40. ji odevzdalo (po důrazné domluvě) SSSR a po osamostatnění Moldovy o ještě bídnějšího souseda (bídnějšího než vlastní Rumunsko) moc nestálo.

V.Novák 30.10.2008 10:34

Rusové z Moldovy neodcházeli,

byli vyháněni s hesly jako "Rusy za Dněstr, Židy do Dněstru!" a moc si toho s sebou odvézt nemohli.

Podobně jako v Milovicích posléze zasáhli sběrači všeho, včetně trubek ze zdí.

Dalo by se říct, že Podněstřané (zhruba z třetiny Moldavané, z třetiny Rusové, a z třetiny ostatní) splnili to, co se po Rusech chtělo.

ok 30.10.2008 10:04

Ani slovo o Rumunech - nebo snad Moldavanech?

Ani slovo o Rumunech - nebo snad Moldavanech?