19.6.2024 | Svátek má Leoš


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Laurencikova 25.4.2024 22:50

Vy vypisujete dokonce takové s prominutím ptákoviny, že zdejší diskuteri jsou placení Ruskem. Takový nesmysl musí člověka nejdřív napadnout. Tomu říkáte argumenty? Vám toto opravdu není trapné? Jak to probíhá, prosím vás, čte Putin zdejší diskuzi, nebo nechává si od L. Nováka posílat aktuální seznam, ať ví, koho má odměnit? To by mě opravdu zajímalo, jak si to v té vaší hlavě představujete.

D. Laurencikova 25.4.2024 22:50

Vy vypisujete dokonce takové s prominutím ptákoviny, že zdejší diskuteri jsou placení Ruskem. Takový nesmysl musí člověka nejdřív napadnout. Tomu říkáte argumenty? Vám toto opravdu není trapné? Jak to probíhá, prosím vás, čte Putin zdejší diskuzi, nebo nechává si od L. Nováka posílat aktuální seznam, ať ví, koho má odměnit? To by mě opravdu zajímalo, jak si to v té vaší hlavě představujete.

M. Zasazabanovaný 25.4.2024 14:00

P. Eliáš: Poučte ma, mudrlant, v čom sa mýlim. :-)

Definícia pojmu fašizmus

Snaha o definovanie termínu „fašizmus“ spôsobuje dodnes mnoho kontroverzií a zmätkov a bola jednou z najdiskutovanejších tém v historiografii 20. stor. V snahe o definíciu pojmu fašizmus totiž možno uplatniť široké pole rôznych prístupov, interpretácií a konceptualizácií, ktoré sa často navzájom vylučujú. Navyše k aždá variácia fašizmu má svoju vlastnú, špecifickú národnú podobu. Nejednoznačnosť konceptu fašizmu zároveň vychádza z faktu, že fašizmus nikdy nemal vypracovanú komplexnú ideológiu či sofistikovaný korpus ideí a nemal ani „vzorový režim“. Pokusy o definíciu fašizmu navyše problematizuje rozdiel medzi fašizmom ako hnutím a fašizmom ako režimom.

Znaky fašizmu: 1) nadraďuje záujmy celku nad záujmom jednotlivca 2) usiluje sa vybudovať totalitný štát 3) stojí v opozícii liberalizmu, demokracie 4) na čele stojí silný voda napr. Adolf Hitler, B. Mussolini 5) zavádza moderné metódy- propaganda, cenzúra 6) zavádza korporativizmus- taliansky variant fašistickej ideológie 7) likviduje slabých a telesne postihnutých

--- Bod č. 1, 2, 3, 5, 6 - platí pre USA, Kanadu, Eu aj Rusko (bod 3: súčasný západný liberalizmus je orwelovský newspeak pre progresívnu klima, ukro a covidovú cenzúru, ktorej formálne šéfuje češka Jourová)

Bod 4- silný vodca=autokrat až diktátor v Rusku a v Kanade, USA - "silný vodca" je očividnou bábkou Deep State, ktorý ovládajú korporácie, EU - silný vodca sú de facto nepostihnuteľné "volené" vrcholné funkcie EU, ktoré absolútne podliehajú korporátu (Leyenová a Pfizer)

Bod. č. 7 - spĺňa Kanada a niektoré štáty EU (eutanázia - stále sa rozširujúci okruh ľudí, ktorí môžu byť zabití...)

Tak kto tomu trt rozumie, jednoduchší a propagandou osprostený Eliášu?

P. Eliáš 25.4.2024 14:04

No jo, pan plandemická alobalová čapka opět úřaduje, co? ;-D;-D Ty jsi akorát blázen. Té tvé debilitě, co jsi vypotil o Západu, se akorát směju ty šašku.;-D;-D

M. Zasazabanovaný 25.4.2024 14:12

Argumenty nula, došli. Tak ostala iba možnosť osobného útoku na osobu názorového oponenta. Typické pre mozgy osprostené propagandou, neschopné samostatne kriticky vyhodnocovať informácie...

P. Eliáš 25.4.2024 14:15

Ale mě ty tvé bláboly nezajímají, plandemiku.:-P;-D;-D

R. Langer 25.4.2024 17:45

Ano, Putinovy soudruhy z Brusele realita nezajímá. ;-D

V. Čermák 25.4.2024 17:49

Napřed ti došly argumenty a pak utíkáš, až se ti práší za patama, Svazáčku...;-D

D. Laurencikova 25.4.2024 16:31

Na tom nic debilního není a ten šašek, to jste vy.

P. Eliáš 25.4.2024 17:12

I přesto, že tu neustále lejete ten krásný ruský pohled na svět a nejpravdivější ruskou pravdu, tak jsem tak nějak myslel, že jste na tom lépe jak ten bláznivý konspirační teoretik...asi jsem se spletl. ;-D;-D

D. Laurencikova 25.4.2024 17:44

Ja nemuzu mit rusky pohled na svet. V Rusku jsem nikdy nebyla, Ruska nejsem. Tvrdit, ze jiny nazor nez ten "spravny" jaky mate i vy, je ruska propaganda, to je nejvetsi argumentacni faul dnesni doby. To co tady "leju", je muj osobni pohled na svet, pane Elias. Muj osobni pohled, ktery si racionalne zduvodnim.

Co se konspiracnich teorii tyka, tak doufam, ze nekdo pilne vymysli nove a nove, protoze zatim se kazda z nich drive nebo pozdeji potvrdila. ;-)

P. Diviš 25.4.2024 16:01

Sepsal jste to pěkně, ale zařazování států k jednotlivým bodům je už vaše fantazie (v lepším případě, v horším propaganda).

H. Rybnická 25.4.2024 14:22

Pane Eliasi máte pravdu a diskusi s těmi proruskými troly nezačínejte. Jsou za to placeni.

V. Machálková 25.4.2024 14:55

Proč lžete? Aha, Bystroň je placen z Ruska, Krah je placen z Ruska, Krahuv asistent z Číny a diskutující na NP, kteří mají jiné názory než vy, tak jsou za ně také placeni.

Svatá prostoto, s vámi to mají dnešní političtí manipulátoři jednoduché.

H. Rybnická 25.4.2024 15:33

Vy myslíte že placení z Ruska jsou jenom nějací politikové? Svatá prostoto. Já hovořím o některých zdejších spoludiskutujících.

Ostatně dnešním soudním rozsudkem byl zakázan prodej publikace pana Kraha .

P. Diviš 25.4.2024 16:03

Mnohdy jsou to takové blbosti, že by za ně ani Putin neplatil. Prostě mají potřebu propagovat nějaký obskurní názor, což konec konců platí i o vás, jen s odlišným znaménkem.

J. Ganaur 25.4.2024 16:24

Machálková by potřebovala vymáchat hubu, nejlépe v Dněpru!Třeba by jí to ruSSonáckovství přešlo![UA]

H. Rybnická 25.4.2024 16:25

S tim rozdilem ze ja nepublikuji nazory nybrz dohledatelna a dolozitelna fakta.

D. Laurencikova 25.4.2024 16:45

Vy nepište žádná fakta, ale tu nejprimitivnější propagandu. Když se ta propaganda vyvrátí, ani si nevšimnete. A blouznite. Představa, že tady Putin rozdává penize je tak tupá, že to až bolí.

D. Laurencikova 25.4.2024 16:45

Vy nepište žádná fakta, ale tu nejprimitivnější propagandu. Když se ta propaganda vyvrátí, ani si nevšimnete. A blouznite. Představa, že tady Putin rozdává penize je tak tupá, že to až bolí.

P. Diviš 25.4.2024 19:20

Dohledatelná snad ano.

V. Machálková 25.4.2024 16:39

Že mě to nepřekvapuje.

D. Laurencikova 25.4.2024 16:40

Mein Gott, vy jste prostoduchá, s vámi to mají opravdu výjimečně snadné.

D. Laurencikova 25.4.2024 16:40

Mein Gott, vy jste prostoduchá, s vámi to mají opravdu výjimečně snadné.

D. Laurencikova 25.4.2024 16:56

Doufám, že bude pan Krah ještě i existenčně zničen jako např. Akif Pirincci. Republiku si rozvracet nedáme!

D. Laurencikova 25.4.2024 16:56

Doufám, že bude pan Krah ještě i existenčně zničen jako např. Akif Pirincci. Republiku si rozvracet nedáme!

H. Lukešová 25.4.2024 17:02

Můžu se Vás prosím zeptat, kdo je pan Krah a jaká jeho publikace se nesmí vydávat, čím se tolik provinil? Pochopila jsem, že je to někdo z AfD, strany honěnou mainstreamem. Vy o této kauze máte jistě podrobné info.

D. Laurencikova 25.4.2024 17:38

Maximilian Krah je pravnik z Drazdan, jeden z prednich poitiku AfD, clen Bundestagu a evropsky poslanec od roku 2019. Pred tim byl, jak uz to casto byva, clenem CDU. Po tom uletu CDU doleva, ktery zpusobila Angela Merkel, prestoupil k AfD.

O tom, ze by zakazali jeho publikace nic nevim. Jenom to, co pise pani Rybnicka. Povedlo se mi vygooglovat, ze snad nesmi byt nadale rozsirovana jeho kniha "Politik von rechts, ein Manifest", (Politika zprava, manifest) protoze je na obalce videt Klaster Maulbronn.... Nevim tomu zpusobu. Vypada to na nejakou zaminku, jak tuto publikaci zarazit. Ja tu knihu samozrejme mam a muzu Vam z ni kousek ocitovat, to se zrovna hodi k nasi predesle komunikaci:

"K politickemu stylu patri take respekt k politickemu protivniku. Politicka pravice ma podle naseho nazoru pro dnesni dobu ta lepsi reseni. Muze je prednaset nevzrusene a uvolnene, osobni utoky a urazky jsou kontraproduktivni. Urazky jsou privilegiem tech, kteri nemaji pravdu. (....) Pravicove zalozeny clovek vi, ze svet je ruznorody. Nejde o to, srovnat protiklady, ale o to, vydrzet je". A tak dale.

Jsou tam konzervativni nazory, ktere pokrokove levici natolik lezi v zaludku, ze si jiste nasla zaminku, jak ji zarazit. Ale vratim se k tomu pozdeji, az budu vedet vic.

H. Lukešová 25.4.2024 17:46

Díky. Pan Krah má pravdu. Stokrát souhlas. Hrubé urážky, sprostota a netolerance je výsadou pokrokové levice. Ta chce prosazovat ten jediný povolený správný názor a vše ostatní zadupat do země.

Jenže, jak víte, já jsem naletěla proizraelské a prožidovské masce AfD.

D. Laurencikova 25.4.2024 18:20

Pani Lukesova, tomu se muzete jenom hlasite zasmat. V Nemecku dnes najdete tolik otevreneho, nezastreneho antisemitismu, at je to v ulicich zislamizovanych mest oslavujicich Ramadan, s demonstranty volajicim po islamskem pravu misto ustavy a s tim znamym "od reky k molri", nebo ve skolach, kde jsou nemecti zaci terorizovani, urazeni a ohrozovani muslimskymi spoluzaky, kteri uz jsou mnohde ve vestsine, nebo na ruznych kulturnich akcich, jako treba Documenta (to by ani Goebbels lepe nesvedl), nebo Berlinale v zodpovednosti zelene Claudie Roth.... Ze vubec nechapu, proc jeste hledat ten skryty za "maskou" proizraelske AfD. Ja myslim, ze uz i vam musi byt jasne, za pani Rybnicka neni ten nejspolehlivejsi navigator.