24.6.2024 | Svátek má Jan


Diskuse k článku

EVROPA: Rasisty nesnášíme stejně jako židy

Musíme si zvyknout. Na to, že jsme sami sobě snažili nalhat, že Evropská unie je spolek dobrotivých andělů, o čemž nás přesvědčoval třeba kníže Schwarzenberg a parta v Repektu. Dnes se EU ukazuje ve skutečné podobě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 15.11.2015 21:21

Re: Pokaždé, když čtu něco nového

Nemírně.

M. Prokop 15.11.2015 21:20

Re: válka je vúl ( a autor )

Ono s vámi to není lepší, jen blbnete jinak.

R. Tichý 15.11.2015 19:39

Re: Ve světle posledních událostí: jakákoli

Ne proti zbytku světa. Primárně proti "bílé kultuře". V druhé řadě pak proti svobodným lidem, kterým chtějí naordinovat dobro.

J. Václavíková 15.11.2015 19:07

Re: Nesmysl, autore ...

A ne spíš nechytrých Vlků, co vydávají kresbu za fotografii?

H. Lukešová 15.11.2015 18:56

Re: Pokaždé, když čtu něco nového

Levicová, vítací, multikulti sluníčka jsou naprosto netolerantní, uznávají jenom svoji promuslimskou a propalestinskou "pravdu", názorové oponenty chtějí zastrašit, zadupat do země a omezit svobodu slova. Vítací levicová multikulti sluníčka jsou nervózní, v České republice většina Čechů tady žádný islám nechce a u nás jim pšenka nepokvete.

F. Matousek 15.11.2015 18:31

válka je vúl ( a autor )

na intelektuální poluce pana Vlka je nutno mít silny zaludek.

M. Vondráček 15.11.2015 18:08

Re: Pokaždé, když čtu něco nového

Nepošklebujte se rozdílným názorům, není to slušné a vypadáte u toho mírně hystericky :-)

Š. Apolen 15.11.2015 17:14

Re: V minulosti

Zapomněl jste pane Seidle napsat : Po prohrané válce před 20 lety, ve které chtěli toto území Polska obsadit.

Š. Apolen 15.11.2015 17:07

Re: Odvahu

Vy panu Vlkovi neděkujete za odvahu, ale za drzost, kterou si dnes může na internetu dovolit kdekdo.

Š. Apolen 15.11.2015 17:05

Re: Nesmysl, autore ...

Wladyslav Sivka se kvůli Vám určitě nepůjde oběsit. Takových "chytrých" Kubínů jsou plné internetové diskuse.

S. Netzer 15.11.2015 16:29

Re: Pokaždé, když čtu něco nového

Vaše znalosti a argumentační schopnosti jsou ohromující!

Zřejmě jste si stáhla ARGUMENTAČNÍ MANUÁL IVČRN.

:-))))

M. Prokop 15.11.2015 16:08

Re: Pokaždé, když čtu něco nového

Pan Vlk obvykle nehorázně přehání. Zvláště pokud přijde řeč na Němce.

Jinak ano, bruselní antisemitismus nepochybně existuje a nejen bruselní.

M. Prokop 15.11.2015 16:06

:-P

"„Podvědomí je v současné době rozšířený výraz pro to, co psychologové označují jako nevědomí."

Tak koukám, že máte, pane Vlku, nějaké to podvědomí o Němcích.

H. Lukešová 15.11.2015 15:50

Re: Pokaždé, když čtu něco nového

Pan Vlk má v otázce bruselského antisemitismu pravdu. Byť samozřejmě Němci nejsou jediní, kteří podporují palestinské teroristy. Dokud budou všude vládnout levicová, vítací a multikulti sluníčka, tak se situace nemůže změnit.

K. Wimmer 15.11.2015 15:41

Re: Vlk - neseriozni pisalek!!!

Hlupaku

M. Prokop 15.11.2015 15:35

Re: V minulosti

Vy jste od roku 1989 nic nepřečetl? Tyhle kecy měli komunisti a nic jiného nebylo k mání, pookud se člověk hodně nesnažil.

M. Prokop 15.11.2015 15:32

Re: Pokaždé, když čtu něco nového

Pan Vlk obvykle blbne s opačným znaménkem než vy.

M. Prokop 15.11.2015 15:31

Re: To s tím Stalinem

S tím Izraelem to bylo jednoduché, Rusáci doufali ve vytvoření spojence v oblasti.

J. Schwarz 15.11.2015 13:26

Re: Vlk - neseriozni pisalek!!!

A víte, že se s vámi shodnu minimálně v tom, že zájem být v jednom soustátí s jurodivými šílenci  vašeho typu mne docela přešel. Železné opony netřeba, naopak bych nechal hranice zevnitř doširoka otevřené aby každý "sluníčkář, vítač a humánista" mohl odjet do nějaké "opravdu vyspělé" země a vy zase - abyste dostáli svým "hodnotám" byste ho přivítali s rozpřeženou náručí. Vzduch by se vyčistil, lidi by žili se "svými" se kterými se shodnou, ubylo by hádek a v celé nahotě by se ukázala nesmyslnost multikulturalismu a politické korektnosti. takoví jako vy, Herr Wimmer oder Frau  Netzer jste sice velmi vstřícní ke každému "ubohému černouškovi nebo utlačovanému palestinci" ale krajně nepřátelští komukoli kdo vám netleská. To vy , ne vaši oponenti jste nenávistná lůza.

K. Wimmer 15.11.2015 12:59

Re: Vlk - neseriozni pisalek!!!

2.svetova valka je jiz davno uzavrena.Muzete si najit patricnou dokumentaci.Je tezke zit se ztratou svych bliznich.Nemci v tomto smeru udelali ,co bylo mozne,ale nahradit obeti mozne neni .Moralne se svetu omluvili Brandt (Polsko) Gauck a jini(Cesko) vsichni (Israel) atd .Nelze vsak zit neustale v minulosti.Nechci tuto hruznou dobu bagatelizovat ,ale museli bychom Franzouzum vycitat Napoleona,Svedum 30.letou valku,Americanum Vietnam,Rimanum rimskou risi atd.

Dnes  jsou v  Nemecku u moci vnucky a vnukove, ba pravnukove te generace,ktera za 2. svetovou valku byla zodpovedna.Syn vraha muze a vetsinou je normalni slusny clovek.Potvrdi vam to kazdy psychiatr.Dnes je v Nemecku celym svetem uznavana vyzrala demokracie!

I v Nemecku je velky pocet obeti nacismu! Vic nez v Cesku! Stejne jako zide i tyto obeti ziji v tomto state hezky a spokojeny zivot!

Jsem ale presvedceny o tom,ze Cesky narod trpel pod nemeckym nacismem mene,nez pod hroznou komunisticko-socialistickou diktaturou!!!!Vetsina naroda byla touto zrudnou podobne nacisticke nasilnosti postizena!!Mnohym rodinam byl znicen zivot,mnoho  obeti bylo stejne jako za nacismu bez jakekoliv moznosti se hajit zavrazdeno!!A take dodnes ziji pozustali a musi se divat na to ,jak zodpovedni zlocinci teto ery si nezaslouzene uzivaji nadstandartni pozitek zajisteneho stari bez jakehokoliv potrestani za zversva ktera zpusobili.A ta zlocinecka strana se nikdy za ciny jejich vzoru ani neomluvila.Dokonce se k teto minulosti hlasi a nese hrde stejne jmeno.to je silenost!!!A to bylo zverstvo ,kdy  Cesi vrazdili Cechy! Mohl bych psat dal,ale chce se mi zvracet.

Necekam,ze se mnou souhlasite;-((((

K. Seidl 15.11.2015 11:47

Re: V minulosti

Možná, kdybyste se hlouběji o tu vaši výpomoc Stalina a Hitlera, tak byste zjistil že SSSR chtělo nejprve pakt s Anglií a spol. To se ale nehodilo, protože potřebovali nasměrovat Německo východním směrem. Docela přesně to v dokumentech popisuje Oliver Stone. A když už se mluví o obsazování Polska, tak šlo o území která museli Rusové předat po prohrané válce 20 let před tím.

K. Seidl 15.11.2015 11:28

To s tím Stalinem

je nějaké divné. To proč zaútočil na špičky strany - židy, bylo asi tím, že prostě tu špičku tvořili. Stejně dopadli i ti druzí. Jinak proč potom dával befel naší "straně a vládě" v roce 1948 podpořit vznikající stát Izrael. Komunistický stát dodával letadla, zbraně, dokonce se bombardovalo někde v Egyptě. U nás se formovala i vojenská jednotka, která měla tam jít bojovat. Ovšem potom když Izrael opustil "tábor míru" byla situace jiná. Ti co se nějak podíleli na podpoře při vzniku státu se stali najednou nepřáteli.

M. Vondráček 15.11.2015 10:22

Re: Pokaždé, když čtu něco nového

Nechápete .

To čemu Vy říkáte pravda je jen to co se Vám líbí . Zbytek je pro Vás propaganda , lež apod. Ale tak to nefunguje. Inteligentní člověk pochybuje, prosťáček věří .

Vy se svými komentáři se řadíte do té druhé kategorie.

S. Netzer 15.11.2015 10:06

Re: Pokaždé, když čtu něco nového

Chápu, že jedinci vaší úrovně v tomto pamfletu vidí pravdu zjevenou. Nejste sám.

J. Štrobl 15.11.2015 10:01

No, ne vždy s Vámi souhlasím, ale dnes musím

potvrdit každé Vaše slovo. Jen bych přidal jeden odkaz, který se hodí do kontextu:

http://eretz.cz/2015/11/islamsky-teror-a-zradci-evropske-bezpecnosti-kdo-ma-krev-na-rukou-povrazdenych-129-lidi-a-dalsich-stovek-zranenych-z-parize/

M. Vondráček 15.11.2015 9:55

Re: Pokaždé, když čtu něco nového

To že pan Vlk bourá Vaši "mýdlovou operu" o nádherné EU , kde všichni chtějí pouze dobro druhých a dobro jest dobrem opláceno , neznamená že se mýlí.

Spíše bych onu pokleslost viděl ve Vašem komentáři .

S. Netzer 15.11.2015 9:46

Pokaždé, když čtu něco nového

od tohoto autora, si říkám, že není možné klesnout níže.

Je. Tento odporný pamflet je toho důkazem.

K. Wimmer 15.11.2015 9:30

Re: Vlk - neseriozni pisalek!!!

Pane Juraxi i ja vam doporucuji se zamyslet nad tim,kde se mylite,ale ne ve vami doporucenem "tomto textu vsude",nybrz na neutralnim poli.Je  mnoho zdroju,ktere jsou daleko objektivnejsi,nez tato diskuse k tomu hloupemu clanku.Dekuji

B. Rybák 15.11.2015 1:17

Re: Vlk - neseriozni pisalek!!!

Tak ona je 2. světová válka s bezprecedentními genocidními zločiny německých nacistů proti většině národů světa pro Vás dávno vyřízená? A to v době, kdy ještě žijí jejich porážkou osvobozené oběti z jejich koncentráků, v době kdy žijí desítky milionů lidí, kterým rozvrátili život tím, že jim zavraždili někoho blízkého? Myslíte, že lidé zapomněli na to, že jim byly naprosto bezprecedentně odpuštěny válečné reparace?

Stalinovi nebylo prodáno jenom Československo, ale např. i Polsko, k vůli jehož svobodě údajně vstoupila V. Británie a Francie do války s Hitlerem a navzdory Katyňskému masakru a brutalitě, která ho očekávala!

K vlastním chybám se může přiznávat jenom svobodný stát a tím už nejméně 15 let zase nejsme! Ten kdo k občanům Česka nechová nenávist by proti tomu protestovat!

B. Rybák 15.11.2015 1:11

Re: Vlk - neseriozni pisalek!!!

Tak ona je 2. světová válka s bezprecedentními genocidními zločiny německých nacistů proti většině národů světa pro Vás dávno vyřízená? A to v době, kdy ještě žijí jejich vojenskou porážkou osvobozené oběti z jejich koncentráků, v době kdy žijí desítky milionů lidí, kterým rozvrátili život tím, že jim zavraždili někoho blízkého? Myslíte, že lidé zapomněli na to, že jim byly naprosto bezprecedentně odpuštěny válečné reparace?

Stalinovi nebylo prodáno jenom Československo, ale např. i Polsko, k vůli jehož svobodě údajně vstoupila V.B. a Francie do války s Hitlerem a navzdory Katyňskému masakru a brutalitě, která ho očekávala!

K vlastním chybám se může přiznávat jenom svobodný stát a tím už nejméně 15 let zase nejsme! Ten, kdo k Čechům nechová nenávist, by proti tomu měl protestovat!