3.3.2024 | Svátek má Kamil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pepin 19.4.2008 11:15

Ta čeština

Vážený autore s nickem Niky ! Vaše příspěvky jsou sice velice poučné, ale zakupte si nějakou učebnici pro druhou nebo třetí třídu a trošišku se doučte gramatiku. Ve škole vám to asi moc nešlo !!  Za slovo  nejvišší,   by se styděl i průměrný žák ZŠ.  Příspěvek ze dne 16.4.

Libor.w 16.4.2008 17:29

Tedˇ už je pozdě.

Tedˇuž je pozdě jít na světlo se zločiny Kosovských  Albánců.Paní Ponteová o nich moc dobře věděla už když náš prezident Havel vyzíval k bombardování Bělehradu.Každý věděl že Kosovské UCK vraždí a terorizuje nejen srbskou menšinu ale i vlastní Albánce loajální k Srbsku Srbské represe byly jen neštˇastné a neobratné.Svinstev a prasáren se dopouštěly obě strany.Navíc Srbové bránili svůj stát.

AndyO 16.4.2008 14:47

Hastrmane, chápu že mezi svými nácíčky ani nepředstíráš jako na Vrbě,

že jsi vlastníkem mozku, ale přiznej, že ty sám jsi mé námitky k celé kauze uznal jako přinejmenším hodné zamyšlení- tak si nech ty blbý stádní móresy.

Vodnik 16.4.2008 16:07

Jak to - mezi "svymi" nacicky?

Snad bys mela napsat "mezi MYMI nacicky" - je to tvuj tabor "humanistu" jako Havel a Albrightova, ktery pomohl Mengelemu zrichtovat ten mafiansky stat! My antinaciste jsme agresi tzv. "mezinarodniho spolecenstvi" proti Srbsku v zajmu techto teroristu od zacatku odsuzovali!

Jedine, co jsem uznal, ze je hodne zamysleni, je otazka, proc s tim ta Del Ponte vylezla az ted. Asi si me pletes s Juchelkou (to vis, na Vrbe nejsou nazory tak unifikovane jako na Sprse ;-P )

AndyO 16.4.2008 16:14

Re: Jak to - mezi "svymi" nacicky?

abychom nechali flame- byl nalezen alespoň jeden příjemce nějakého orgánu z těch 300 srbů?

Vodník 16.4.2008 19:49

Re: Re: Jak to - mezi "svymi" nacicky?

Už jsem ti napsal: s podobnými dotazy se obracej na Carlu del Ponte. Ostatně chceš tím říct, že dokud nenajdeme alespoň jednoho příjemce, bude tento příběh smyšlenkou?

AndyO 16.4.2008 19:57

Re: Re: Re: Jak to - mezi "svymi" nacicky?

debata je zde a Carla del Ponte nebo jak se ta baba jmenuje se jí neúčastní. Pokud něco pokládáš za pravdivé, dokonce na to reaguješ článkem s více než urážlivým titulem, pak bys měl nějaký ten důkaz někde najít.

Ano, přesně to chci říci. Dokud nebude nalezen průkazný důkaz, je tento příběh smyšlenkou. Troufám si tvrdit dokonce, že podle všech veřejně dostupných informací a mého krátkého seznamu otázek, který znáš je to naprosto nehorázný blábol, za který by si autoři toho plku a jejich následovníci zasloužili postavit před soud a aspoň sto let natvrdo v káznici, protože jsou to přímí viníci všech vražd v těchto příšerných balkánských válkách.

Vůbec ti nedojde, že tím, jak věříš nebo předstíráš že věříš takovým nehorázným kecům děláš největšího obhájce G.Bushově rozhodnutí jít válčit do Iráku pod záminkou vymyšlených zbraní. Ty jsi vlastně horší než Bush.

Vodník 16.4.2008 20:26

Re: Re: Re: Re: Jak to - mezi "svymi" nacicky?

To jsem! Jsem Paul Wolfowitz a přispívám sem pod pseudonymem "Vodník".;-D K čemu můžu přirovnat tebe, obhájkyně genocidálních narkomafiánů a obchodníků s lidským masem? K Ilse Kochové nesmím, protože to charakterisovali v Bruselu jako projev antisemitismu...

Ty a tobě podobní od samého začátku věříte massmediím a pravdoláskovníkům každé slovo - srbské koncentráky s vyhladovělými vězni, srbský granát na sarajevském tržišti, vyvražďování kosovských Albánců atd. Skutečnost dala cele za pravdu mně, který jsem "věřil" opaku (ve skutečnosti měl víc a lepších informací).

Carla del Ponte sloužila léta tzv. "mezinárodnímu společenství" jako kladivo na Srby. Je to oficiální a "spolehlivý" (pro massmedia a tzv. "mezinárodní společenství") zdroj. Pokud z jejího pera vyjde informace, podle níž jsou Srbové obětmi, není důvod ji podezřívat ze zaujatosti. Zbývá tedy jen poslední otázka: proč s tím ta baba vylezla až teď?

AndyO 16.4.2008 21:02

Re: Re: Re: Re: Re: Jak to - mezi "svymi" nacicky?

kde si na ty své pindy přišel, člověče?

Vodník 16.4.2008 21:06

Re: kde si na ty své pindy přišel, člověče?

Mezi svými nácíčky, Ilse...;-P

AndyO 16.4.2008 22:08

Re: Re: kde si na ty své pindy přišel, člověče?

a neříkali něco o těch příjemcích orgánů?

karel 16.4.2008 23:29

Re: Re: Re: kde si na ty své pindy přišel, člověče?

Co si to tu vyřizujete dementi.

AndyO 17.4.2008 11:46

Re: Re: Re: Re: kde si na ty své pindy přišel, člověče?

podstatu článku, tedy zda jsou žvásty o 300 údajně zavražděných Srbů kvůli orgánům jen žvásty blbé nebo žvásty nebezpečné.

Clusoe 16.4.2008 13:01

Někdo asi objevil Ameriku

Příbuzní zavražděných a nezvěstných Srbů podali podnět na vyšetření tohoto případu již v roce 1990, kdy byly ochotní předložit ůdajné důkazy o těchto obchodech s orgány. Teprve až po vyjádření někoho z rovnějších národů se tato skutečnost může zveřejnit.

Clusoe 16.4.2008 13:03

Re: Někdo asi objevil Ameriku

Omlouvám se, bylo to v roce 1999 (překlep).

Roy Boehm 16.4.2008 12:10

Možná, že další a další odhalené zločiny kosovské mafie

vzbudí nelibost Západu, ale pak si určitě někdo vzpomene na Camp Bondsteel, na přístup amerických korporací ke kosovskému nerostnému bohatství, na jejich zájem o albánská naleziště ropy a nelibost se rozplyne jako dým.

Pan_Ptakopysk 16.4.2008 11:49

Tlak Západu byl možná poněkud nespravedlivý

Bombardovalo se, protože srbská vláda otálela se stažením svých ozbrojených sil, kterým bylo přičítáno násilí proti Albáncům. Ale kdo pak měl ochraňovat srbské civilisty? A je jisté, že i oni ochranu potřebovali. Co se týče podezření na tuhle "řezničinu", jsou tu i Amnesty International a Human Rights Watch, které se snad vyšetřování v mezích svých možností ujmou či se o ně aspoň zasadí.

Není vyloučeno, že Západu se téměř jednostranná podpora kosovských Albánců nějakým způsobem vymstí - třeba jako vyzbrojování a heroizace afghánských "mudžahedínů" v době sovětské vojenské přítomnosti.

P.P. 16.4.2008 10:34

americká základna

Dokud Kosovo nemá problém s obří americkou základnou na svém území tak s takovýmito lapáliemi si nemusí lámat hlavu.

Niky 16.4.2008 10:33

Carla del Ponteová.

Byla na přelomu šedesátých a sedmdesátých letech minulého století důvodně podezřelá se spolupráce s teroristickou skupinou Rudé brigády,Bader Mainhoferová,tuto bývalou komunistku dosadila do křesla M.Albrightová,když tatáž M.Albrightová dosadila v r.1995 do křesla generálního tajemníka NATO,bývalého komunistu Javiera Solanu,bylo evidentní,že NATO EU a mezinárodní tribunál v Haggu,ultralevicový zločinci.Mimochodem,dnes je Javier Solana nejvišším představitelem EU pro zahraniční politiku.Jenom političtí diletanti nebo vlastizrádci mohou věřit ješte dnes EU.

El Suizo 16.4.2008 13:09

Re: Carla del Ponteová.

Byla na přelomu šedesátých a sedmdesátých letech minulého století důvodně podezřelá se spolupráce s teroristickou skupinou Rudé brigády,Bader Mainhoferová

A to mate odkud???

Na prelomu 60/70 letech Del Ponte studovala (promovala 1972). Brigate Rosse a RAF byly zalozeny 1970. Z ceho konkretne byla CdP 'důvodně podezřelá' ?

niky 16.4.2008 14:14

Re: Re: Carla del Ponteová.

Omlouvám se EL Suizo,na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let.

El Suizo 16.4.2008 14:41

Re: Re: Re: Carla del Ponteová.

Niky, a to mate odkud? Nepanatuji si na to, a v Googlu jsem nic nenasel. Navic je CdP ve Svycarsku velice kontroverzni osobnost a ocekaval bych, ze takove podezreni by bylo vyuzito (=publikovano) jejimi politickymi odpurci. Kdyby to bylo overene (source?), tak bych tu informaci ev. taky rad pouzil.;-)

niky 16.4.2008 15:55

Re: Re: Re: Re: Carla del Ponteová.

V sovislosti se zeleným ekoteroristou Joschkou Fischerem ,který měl prokazatelně kontakty S teroristickou organizací,kterou řídili Bader Mainhoferová.Před sarajevským atentátem se o tom okrajově psalo i v tehdy Českých novinách.Vědel jste EL Suizo,že Solana je bývalí komunista stejně jako Romano Prodi.Znáte pravé jmeno otce M.Albrigtové?

El Suizo 16.4.2008 16:34

Re: Re: Re: Re: Re: Carla del Ponteová.

Niky, dekuji za odpoved. Vim, ze M.Albright pochazi z Cech a mela nemecky znici jmeno (Kordel / Korbel ?). Javier Solana nebyl v komunisticke strane (PCE), ale v PSOE, coz je spise socialni demokracie (pro tuto stranu byl Felipe Gonzales premier). Romano Prodi zacinal v Democrazia Cristiana (pravice, byl minister pod Andreotti), a po rozpadu italskeho politickeho systemu se angazuje v PD (Partito Democratico, ~soc. dem.), nikdy nebyl komunista. Popisovat Joschku Fischera 'zeleným ekoteroristou' se mi zda prehnane. Jake teroristicke ciny proved? A kdyz cca. 1975 hazel kameny na policisty, nebyl jeste zeleny...

A propos: Ulrike Meinhof a Andreas Baader byly dva ruzni lidi, 'Bader Mainhoferová' nikdy neexistovala.

niky 16.4.2008 17:50

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Carla del Ponteová.

EL Suizo,máte velice špatné informace,jak Prodi,tak Solana byli členy komunistické strany,oboum dávali politické školení jejich otcové. Solanúv otec byl pravou rukou fašistického generála Franka a Prodiho otec byl pravou rukou Benita duce Mussoliniho.Osobní přítel Jásira Arafata Joschka Fischer na sjezdu Arafatovi OOP JAKO mladý anarchista řval v obětí s Arafatem smrt Izraeli.Otec M.Albrightové byl Němec a skutečně se jmenoval Korber .Není divu,že M.Albrigtová u Amerických nejvyšších federálních ůřadú o svém púvodu neuvěřitelně lhala a ,tak bych mohl pokračovat.Kdo a proč bombardoval Jugoslávii je jasné.

El Suizo 16.4.2008 18:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Carla del Ponteová.

Solana: http://www.cidob.org/es/documentacion/biografias_lideres_politicos/europa/espana/javier_solana_madariaga

Prodi: http://www.governo.it/Presidente/Biografia/biografiaProdi_it.html

Fischer: http://www.nahost-politik.de/deutschland/fischer-1.htm NB.: na teto proisraelske page polemizuje autor proti Fischerovy, ktery ma image 'pratel Israele'

Kylchap 16.4.2008 9:27

Pane autore

překvapujete. Lidé Vašeho smýšlení doposud mluvili o hodných Albáncích a zlých Srbech.

gandalf 16.4.2008 8:50

vzhledem k tomu

USA od začátku albánské teroristy podporovaly, tlačily na odtržení a poté bombardovaly civilní cíle v Jugoslávii. Protože neporazily jugoslávskou armádu vojensky, ustoupily od svého diktátu na odtržení, slíbily 5leté přechodné období, ve kterém vznikne multietnické Kosovo, které nepřestalo být součástí Srbska a Jugoslávie. Pak, , proti mezinárodnímu právu a OSN, uznaly Kosovo a tlačí na své vazaly, aby učinili totéž..

Už od časů Allbrightové, kdy UCK byla účelově vyňata z US seznamu teroristických organizací, Albáncům procházela všechna zvěrstva, která mainstreamový tisk zatajoval. Druhá strana byla zuřivě obviňována, ale jen málo se potvrdilo.  Tzv. "masakr v Račaku" byl neobratně nastrojen, posloužil však jako záminka, kdy Holbrooke svým voláním po bombardování překřičel svědfectví nezávislého finského forenzního týmu.

Je veřejným tajemstvím působení Al Kaidy , včetně Ládína na Balkáně - tehdy byl spojenec USA (USA ji financovaly, cvičily a využívaly v konfliktech ve světě), které využil k vybudování muslimského předmostí se všemi budoucími důsledky pro Evropu. Je veřejným tajemstvím, že Albánci zabili nejvíce lidí ve vlastních řadách, kteří byli umírnění, pro "multietnickou" společnost.. Jejich pogromy na Nealbánce, likvidace křesťanských kulturních památek, mučení, vraždění, etnické čistky , obchod s heroinem, bílým masem, kradenými auty a zbraněmi. Teror při boji o moc, směřovaný k vlastnímu obyvatelstvu. Toho se dopouštějí současní vládci Kosova, dosazení USA..  Samozřejmě, Karla byla pod tlakem a soudila značně selektivně, jak vycházelo na povrch.  Dnes to potvrzuje i ona sama.

gandalf 16.4.2008 8:51

Re: vzhledem k tomu

Vzhledem k tomu, že USA intenzivně už od začátku usilovaly o kosovské území  poté, co se upráznil rozpadem SSSR balkánský geopolitický prostor, mají tam největší vojenskou základnu mimo US území, těžařské firmy se zmocnily důlního komplexu Trpča a vzhledem k tomu, že jsou US špičky až příliš svázány  se zvěrstvy svého chráněnce  ( mohly např. zasáhnout proti teroru Albánců k Nealbáncům, opakovaným pogromům, když se snažily vybudovat "multietnické Kosovo" .-), ale neudělaly to)  zatajované věci mohou vyjít na povrch a hodně US špiček je v tom namočených. Je prostě nemožné, že by přestaly narkomafiánské špičky dále podporovat. Nehledě na to, že by USA pak morálně neobhájily své nároky na kořist - nerostné bohatství a základny.  Vzhledem k dosud známým zdokumentovaným zvěrstvům Albánců je TOTO jen kapka v moři.  // Samozřejmě jde v Kosovu i jinde o demokracii. Kdo nevěří, ať tam běží....

Přehodnocení US podpory USA dosazeným albánským válečným zločincům  je prostě sci-fi. A Vít Procházka ze svého "institutu" zase jednou nerealisticky plácnul.... Rv

gandalf 16.4.2008 8:51

Re: vzhledem k tomu

Vzhledem k tomu, že USA intenzivně už od začátku usilovaly o kosovské území  poté, co se upráznil rozpadem SSSR balkánský geopolitický prostor, mají tam největší vojenskou základnu mimo US území, těžařské firmy se zmocnily důlního komplexu Trpča a vzhledem k tomu, že jsou US špičky až příliš svázány  se zvěrstvy svého chráněnce  ( mohly např. zasáhnout proti teroru Albánců k Nealbáncům, opakovaným pogromům, když se snažily vybudovat "multietnické Kosovo" .-), ale neudělaly to)  zatajované věci mohou vyjít na povrch a hodně US špiček je v tom namočených. Je prostě nemožné, že by přestaly narkomafiánské špičky dále podporovat. Nehledě na to, že by USA pak morálně neobhájily své nároky na kořist - nerostné bohatství a základny.  Vzhledem k dosud známým zdokumentovaným zvěrstvům Albánců je TOTO jen kapka v moři.  // Samozřejmě jde v Kosovu i jinde o demokracii. Kdo nevěří, ať tam běží....

Přehodnocení podpory dosazeným albánským válečným zločincům  je prostě sci-fi. A Vít Procházka ze svého "institutu" zase jednou nerealisticky plácnul.... Rv