14.4.2024 | Svátek má Vincenc


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Cricket 4.7.2008 10:24

Re: RE...RE....

Jistě, že to nečte. Jinak by mu koutky opět ovisly snad o 5 cm níže. Proč by si ale měl kazit tak krásné dny a svou nesnesitelnou lehkost bytí ?? Vždyť kdykoliv zavře hubu, má uklizeno.

Cricket 4.7.2008 10:22

Honza Zaorálek

Zaorálek - sám českých Honzů futrál - osočuje z honzovství především opozici. Samému mu z huby leze proevropské řiťolezectví jako sláma z bot. Je jednoduché osočit všechny z chyb a zlých úmyslů a sám se stavět do role všeználka. Kdyby to ale dělali všichni, kde by evropský byrokrat hledal mantinely svého počínání?? Kdyby nebylo ODS, kde by byl dnes počátek i konec dnešní "moderní" ČSSD(b)? Konečně - kdyby nebylo Topolánků a dalších, načem by se profiloval užvaněný blboun nejapný, zvaný Zaorálek? A tak nám jaksi vše souvisí se vším. Bůh nám ho uchovej i s tím jeho šéfem a soudruhy. 

Ježek 1 4.7.2008 10:13

Zaorálek

Lisabonská smlouva je skrznaskrz socanská, proto takovýto výlev soudruha L.Z..  Připomenul bych však trefný cca rok starý příspěvek jakéhosi diskutujícího zde na Psu: "Zaorálek v sobě nezapře bývalého učitele marxismu, prozrazuje ho jeho explozivní žvanivost"

jerry,the smiling mouse 4.7.2008 10:10

Re: s tímto závěrečným souvětím musí člověk souhlasit

Rozdíl je v tom, že Honza ve skutečnosti hloupý nebyl. A všichni ho podceňovali.  I Zaorálka lidé podceňují. Všichni mají při čtení jeho článků dojem, že větší blbost už napsat nemůže. A on zase překvapí!;-D

baranka 4.7.2008 10:02

s tímto závěrečným souvětím musí člověk souhlasit

Nemáme-li spadnout do ostudy, je nejvyšší čas zvolit jiný styl politiky než Hloupý Honza stínový ministr zahraničí ČSSD Lubomír Zaorálek

Starý J. 4.7.2008 9:58

Re: Re: ???

Teď jsem tedy povyskočil! To snad ani nemyslíte vážně! Každá zpráva ze zkoušek prototypu, zkušební serie, seriové výroby, těch nejjednodušších zařízení byla kolem 200 stránek, byla psána pro techniky - odborníky právě na tu kterou techniku, doložena protokoly ze zkoušek, grafy a pod. Tam se nepředpokládá, že ji bude a musí rozumět  drtivá většina populace. A ani nemůže! Natož u Boenigu 767! A také ji občané neschvalují, "nepodepisují", že se tím budou řídit, neovlivňuje to jejich životy!

A to snad chcete srovnávat s ústavou, základním dokumentem nějakého státního útvaru, dokumentem, kterému by měl porozumět každý středoškolsky vzdělaný člověk tak, aby věděl, čím se má řídit?

EU a Lisabonskou smloubu odmítali číst málem i právníci, nečetla ji ani většina politiků (jak se přiznali), pro její absolutní nečtivost, nesrozumitelnost. Vždyť právě kvůli tomu, že ji Irové naprosto neporozuměli, ji odmítli. Copak o tom máte málo informací?

Vy jste jeden z těch, co chcete, aby lidé schvalovali a nadšeně souhlasili s něčím, čemu absolutně nerozumí drtivá většina populace! Už to, že srovnáváte ústavu s technickou dokumentací k výroční inspekci a revizi Boenigu, mluví o mnohém!

baranka 4.7.2008 9:58

Re: Re: Re: Pane Zaorálku,

Ten hrad je z písku

baranka 4.7.2008 9:53

Re: To je prosím pan stínový ministr zahraničí

Ne on je jenom stínový

Pavla 4.7.2008 9:53

RE...RE....

Soudruhu Zaorálku, přečetl jste si někdy reakce na Vaše příspěvky zde?????????? Protože píšete pořád stejně blbě,asi Vás reakce na Vaše psaní nezajímá.Proč tedy píšete???????

baranka 4.7.2008 9:52

Re: Tak Topolánek nedokáže zaručit atifikaci smlouvy v parlamentu

Určitě k tomu ČSSD,v čele s jyrkou podepíše (samozřejmě že demokraticky)dokument o hlasování.

StandaT 4.7.2008 9:52

heh

8-o8-o8-o

Ruda 4.7.2008 9:52

Klasika

Zaoralek ... ma zase starosti, naprosto bezpredmetne, o neco, po cem je mu tak akorat kulove. Zelena zavisti, ze Topol je v pozici v ktere mohl byt Paroubek jeho nohsledi, kdyby to nebyli pa/blbek a stado rudych vo/lu. Dela zase klasicky dusno, kvuli sve vykonstruovane situaci, proc nepockas Zaoralku, to ze ty si na to netroufas a neveris si, neznamena ze to nekdo jiny neumi lip? Az to Topol podela, tak ho muzes kritizovat....

Oskar 4.7.2008 9:51

Jako dlouho ještě

bude Zaorálek zaplevelovat Psa? Má NP nějakého soudného redaktora?

cb 4.7.2008 9:41

Re: Pane Zaorálku,

Zaoralek neni momentalne mentalne indisponovan, to je jeho normalni stav.

J 4.7.2008 9:37

Pane Zaorálku,

z Vašeho článku mám pocit, že jste dostal stranický úkol napsat cokoliv, co by ideologicky podpořilo Vaši stranu a současně v souladu s tradicemi a hodnotami Vaší strany dehonestovalo Vaši opozici, ale asi jste byl při psaní článku momentálně mentálně indisponován.....

Tomas B. 4.7.2008 9:35

Tak Topolánek nedokáže zaručit atifikaci smlouvy v parlamentu

To je ale hňup, ten Topolánek... No hlavně že pan Zaorálek dokáže zaručit, že všichni poslanci zvolení za ČSSD budou hlasovat pro ratifikaci - nebo to pan Zaorálek zaručit nedokáže?

Klapanec 4.7.2008 9:28

Honza??

Ten Hloupý Honza - to máte být vy?  Pane Zaorálku?

Kenavp 4.7.2008 9:27

Re: NO ANO

Choď zvracet někam jinam, třeba na novinky .cz.

Klapanec 4.7.2008 9:27

Nechápu.

Mílinka 4.7.2008 9:26

To je prosím pan stínový ministr zahraničí

Dobrý den,  pane spisovateli Zaorálku. Ať nás chrání všichni svatí před obsazením funkce ministra zahr. věcí panem Zaorálkem! Mohl by se vzít za ruku s paní ministryní Džamilou. Ta také popuští ze svých úst takové perly, jako pan stínový ministr. Škoda, že už nevychází Dikobraz, to byste byli samé peníze! Blahoslavení chudí duchem!

ginANDtonix 4.7.2008 9:19

Smarja Jozef, to je ale trouba...

"...humanistické tradice evropské kultury a civilizace" to jsou tedy perly. Nejspis opsano z uvodniku nejakeho Bruselskeho vestniku? A ja myslel, ze velkohube bezobsazne tlachani soudruhu patri do nejake minule epochy.

To tedy mame v parlamentu material... O (moznem) rozporu Lisabonske smloouvy s ustavou ani slovo. O zamitnuti smlouvy schvalovane jednomyslnym schvalenim jinym clenemani slovo. Svata prostoto...

Hrad 4.7.2008 9:00

Re: Re: Re: Z podpisu smlouvy žádný závazek

Bezva. Konečně se mohu smát. Zase jeden, který je naladěný na stejné struně, jako já. Sice IV. cenová skupina, ale tam se člověk aspoň zasměje. Jen ten jazyk by chtěl polepšit. Vždyť vy připomínáte fandu na fotbale, který chce strašně vynadat rozhodčímu a s plna hrdla zakřičí: "Ty ošklivé káčátko".    

čtenářka 4.7.2008 8:54

Re: Re: Pane Zaorálku,

Rozhodování bude velmi těžké. Myslím, že se ujme novový termín: Mnoho vítězů. Tím nahradí už legendární: Druhý vítěz.

čtenářka 4.7.2008 8:51

Jestli to nebude tím,

že soudruh Zaorálek¨má strach, aby jeho vůdce, tučný Jyřyk , nepraskl závistí, že na tom místě nebude sedět on.

Hrad 4.7.2008 8:50

Re: Re: Re: To je ale trefa na hřebíček

... a má panenka pláče doma v komoře. Proboha, co to dělá tady?

Náčelník Skvrnitý Ocas 4.7.2008 8:50

Hlasováni v parlamentu

To je škandál, že Topolánek neví, jak dopadne hlasování v parlamentu. To by se v Řecku nemohlo stát, vždyť je to kolébka demokracie. Máme mezinárodní ostudu. A nedej bože za Paroubka. Je to přece hrozně jednoduchý, stačí na každého poslance něco vědět.

Hrad 4.7.2008 8:47

Re: Re: Pane Zaorálku,

De Bil je francouzské pojmenování Bilaka? Upřesni, ať v tom nemám zmatek. Děkuji. Á propo, malý aston je něco jako jezevčík? Ti prý jsou inteligentní. Mezi psy.

ctrl.alt.delete 4.7.2008 8:47

Politika by se neměla brát osobně - Luboši..

Navrhuji panu Zaorálkovi,aby příště publikoval své oslavné příspěvky na EU a Lisabonskou smlouvu výhradně na serveru novinky.cz.. Tak chodí lidé,kteří jsou ochotní mu tleskat a někteří dokonce volit..

Pavel 4.7.2008 8:46

Re: Vyjímečně se Zaorálkem souhlasím

Pouze bych rád věděl kam chtějí jet. EU už dávno nemá tu základní náplň kvůli které se zakládala, a tím byl ekonomický rozvoj, obchod a konkurenceschopnost.  Dnes je to o přebujelé byrokracii. :-) A ta Zaorálkovi vyhovuje, tomu on rozumí. Je to v podstatě o politické ekonomii socialismu, kterou 5 let studoval.

Hrad 4.7.2008 8:43

Re: Re: Lisabonska smlouva=prevlecena ustava

Klídek. Oni mohou lézt jenom sem. V 7. třídě ZŠ by dostali "kulu" z občanské výchovy,  a ani rada školy by jim ji nedpárala. Raději jim navrhni, ať krátce popíší tu katarzi ze své existenciální frustrace po svém  slovním vyjádření na Psu. To bude teprve počteníčko. Kde se hrabe Blesk.