16.4.2024 | Svátek má Irena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
černá můra 4.7.2008 14:42

pan stín

 Ale o to křesílko ministra Hloupých honzů tenhle stín ministra zahraničních věcí stojí. . To bude zahraniční politika. Dobrý den, já jsem ten z blbákova, poníženě prosím, nezlobte se, že jsme tak hloupí. To je nivó. Tfuj tajbl.

Gonzales 4.7.2008 14:36

Re: ...

To takový jinoch jako je Zaorálek ale nechce vědět. Jemu stačí fungovat dle ordnungu, který s ním probrali "Kameraden" před pár dny na trachtaci v lidovém domku.

lola 4.7.2008 14:35

dotaz

vážený ,co to je "stínový ministr zahraničí " ?Kdo všechno může být tímto samozvancem.V ústavě není o stínových tajtrdlících ani slovo, natož věta, byť holá.To toho Zavorálka hanba nefackuje,když se signuje jako stínový bla bla bla.Já se přeci již dávno vzdal té touhy státi se popelářem eventuelně kosmonautem.A dá se to vydržet.

Queribus 4.7.2008 14:32

...

Základní otázka je: Bude se snad žít Čechům, Moravanům a Slezanům špatně v prostředí vykolíkovaném takovou smlouvy? Odpověď je jasná: Bude. Nejme proti evropské integraci, ale proti tomu, aby nám vládla z Bruselu nikým nevolená smečka různých "Špidlů". Nikde také nezmiňujete, pane Zaorílku, že podle Lisabonské smlouvy si na sebe může EK delegovat jakékoliv pravomoci národních států a to i bez soulasu parlamentů těchto zemí. O posílení vlivu velkých států mluvit netřeba, to Vám jistě vysvětlili Vaši francouzští přátelé.

Irové, milý pane Zaorálku, udělali jen to, co by udělala většina občanů EU, kdyby měli možnost se vyjádřit v plebiscitu.

jakovy 4.7.2008 14:20

Re: Ostravskej Lenine Zaorálku,

je to fajn ;-D

Šťoural 4.7.2008 13:02

ČSSD a evropská smlouva

Když prezident Klaus jmenoval předsedou vlády p. Paroubka (již 3. socan za jedno volební období), nedokázali socani ani vytvořit programové prohlášení vlády. Protože mělo jít o vládu víceméně udržovací, rok a půl před volbami, sesmolili nakonec jediný bod, a to že vláda p. Paroubka jakožto velice proevropská zajistí přistoupení ČR k evropské ústavě. Jak se to podařilo? Po krachu refernda ve Francii a Nizozemsku už na tento bod velice rychle zapomněli, a raději s komunisty prohlasovávali "Rathovy znárodňovací zákony". Tak nám splnil velice úspěšný premiér Paroubek svůj jediný programový úkol.

Uběhlo pár let, pár návštěv Číny, Sýrie, Ruska a pod. a máme zde zase nové zastánce Lisabonské smlouvy. Mohl by jste Vy, stínový ministře, vysvětlit nám obyčejným, nechápajícím, jaký je rozdíl mezi tehdejším a dnešním textem? Jste schopen sdělit, proč tehdy krach referenda  znamenal pro ČSSD konec práce, zato dnešní krach referenda nic neznamená? A ještě jednou se Vás ptám - proč k radaru referendum ano, zatímco Lisabonskou smlouvu schválíte Vy, osvícení, sami?

Vaše poznámka o spolupráci ČSSD je opravdu jen pro Vaše voliče - pokud vím, po odchodu poslance Wolfa nebudete spolupracovat nikdy na ničem, tak proč o tom vůbec mluvíte?

Šťoural 4.7.2008 12:52

ČSSD a evropská smlouva

baranka 4.7.2008 12:31

Re: Re: Re: Myslím, že nepřekvapí.

spíše lze.

hulwat 4.7.2008 12:31

Re: Re: Re: Kdo je hloupý Honza?

;-D;-D;-D;-D troubo!!

hulwat 4.7.2008 12:29

Re: Re: Re: Kdo je hloupý Honza?

Já to viděl, tak proto ta poznámka.

baranka 4.7.2008 12:28

Re: Re: Myslím, že nepřekvapí.

   člověk optimista by řekl ale jde.

Klička 4.7.2008 12:26

Re: Re: Kdo je hloupý Honza?

Myslím si, že není důležité, zda se u toho smál či plakal. Důležité je, že to řekl. Co řekne prezident má mít svou váhu, nechť tedy dokáže jak to myslel a zda to myslel vážně.

Stachanov 4.7.2008 12:20

Nechápu, proč se Zvorálek žene do chomoutu Lisabonské smlouvy

on, který vždy kladl důraz na samostatnou a neslouhovskou zahraniční politiku, by byl najednou částečně nahrazen evropským ministrem zahraničí a vlastně by dělal jen takového přicmrndovače ministra zahraničí EU, řízeného velkými státy EU 8-o8-o

Ustecak 4.7.2008 12:08

Re: Re: Tak Topolánek nedokáže zaručit atifikaci smlouvy v parlamentu

;-D Se divim proč vlastně před každym hlasováním nevybere od poslanců ty jejich přihlašovací karty a neodvolí si to sami s drátem ;-D

Ustecak 4.7.2008 12:04

Re: Kdo je hloupý Honza?

S tím prezidentským výrokem to překrucujete, když  to říkal, tak se u toho dost smál a ještě dodal, že by to bylo pro EU za trest. 

Klička 4.7.2008 12:02

Re: Re: Kdo je hloupý Honza?

To není vtip. Prezident Klaus to opravdu řekl a to dokonce před televizními kamerami. Myslí-li si ve své pýše, že to dokáže, proč jej nevzít za slovo a nedat mu příležitost? Ono, myslím si, není moc lidí, kteří by to dokázali. Pokud by to dokázal náš prezident, bylo by to jen dobře, alespoň by ČR v Evropě opravdu něco znamenala. Teď však, mluví-li do evropské politiky politici typu pana Zaorálka neznamenáme, jak je vidět naprosto nic.

hulwat 4.7.2008 11:59

Re: Myslím, že nepřekvapí.

Snad větší krávovinu už napsat nelze!!

wbgarden 4.7.2008 11:58

Je to prostě tak

Zatím co hloupý Honza jako obvykle váhá, chytrák politruk má už od dob svých studií zcela jasno....

hulwat 4.7.2008 11:54

Re: Kdo je hloupý Honza?

...je zde prezident Klaus,který ve své pýše na vlastní schopnosti nabídl, že takovou smlouvu vypracuje.

Vidím, že taky potřebuješ před vtipem poznámku: Pozor teď bude vtip.:-)

Malý Aston 4.7.2008 11:50

Re: Kdo je hloupý Honza?

Naprosto s Vámi souhlasím.Současní úředníci bruselští nemají vizi kam Evropu dokopat,jakými postupnými kroky a jaký je konečný cíl.Dle mého je to konfederace,federace nebo sebeděržaví pod vedením Německa.Nelze budovat silný Brusel a ponechat silné národní státy,pokud  se mají pravomoce přenášet na Brusel,současně musí být rušeny pravomoce národních států.Takže by bylo pro mne přijatelné při zřízení funkce prezidenta Evropy,zrušení a to ihned malinkatých prezidentů národních státu,při zřízení funkce ministra zahraničí Evropy zrušení a to ihned všech malinkatých ministrů zahraničí národních státu všetně jejich stínů jako je Zaorálek.Když máme evropský parlament,proč máme národní parlamenty,senáty,komory lordů atd.?Nechat všechno dole jak je a přitom budovat něco nahoře je volovina,nebude to fungovat a může se Zaorálek posrat,fungovat to nebude.:-D

Malý Aston 4.7.2008 11:38

ČSSD čerpá náhradní volno za stávku?

Volal jsem na ÚV ČSSD a nechtějí mne přepojit na Paroubka,prý všichni čerpají náhrdní volno za nařízenou účast v generální stávce.To je neslýchané,tady všichni útočí,smějí se Zaorálkovi tvůrci zahraniční politiky socanů a socani placení i neplacení mlčí.Nebo již všichni odešli z ČSSD a zůstal tam jen Paroubek,Rath,Hašek a Tvrdík? Socani dejte to urychleně do pořádku,odpoledne bude sociologicko-politický průzkum a dopadnete špatně.Paroubku,Zaorálku,Hašku a Tvrdíku něco nám pěkného napište!:-D

Klička 4.7.2008 11:36

Kdo je hloupý Honza?

Ona ta politika "hloupého Honzy" není zas tak hloupá. Je nutno si říci opravdu na rovinu, o co ve skutečnosti jde. Je pravdou, že EU v současném pojetí sice funguje, ovšem má velmi svázané ruce. Řešení formou schválení Lisabonské smlouvy bez referend v jednotlivých státech, to je bez jejího schválení občany těchto států také nemá naději na úspěch. To si snad jen myslí politici typu pana Zaorálka, který, jak je známo , většinou neví o čem mluví a nebo záměrně zamlčuje podstatu věcí. Ze zkušeností ve světě je známo, že jakákoliv unie může jakž takž dobře fungovat pouze tehdy, je-li unií nadnárodní a ne mezimárodní jako EU. Státy v Evropě, institucionalizované jako státy národní se nikdy nemohou dohodnout tak, aby nepostupovaly proti vůli vlastních občanů. Nemám nic proti nadnárodní Evropě, dá se říci, že bych za určitých okolností byl i jejím zastáncem. To by ovšem páni politici (jako pan Zaorálek) museli být schopni vypracovat smlouvu tak, aby byla pro občany přijatelná a všeobecně schválená referendy v jednotlivých státech. Musela by být krátká, jasná, srozumitelná a jednoznačná, aby v jednotlivých článcích nepřipouštěla byť jen dva výklady. Toho však politici EU, jež pan Zaorálek tak chválí naprosto nejsou schopni. Není toho schopen ani pan Zaorálek, který umí jen žvanit. Na druhou stranu je zde prezident Klaus,který ve své pýše na vlastní schopnosti nabídl, že takovou smlouvu vypracuje. Dejme mu tedy příležitost a vezměme jej za slovo prezidenta, nechť ukáže, co umí. Možná to dokáže. O tom, že by to nikdy nedokázal pan Zaorálek jsem pevně přesvědčen.

lordpavka 4.7.2008 11:27

Vorálku,

kdyby se socialisti v Evropě drželi pravidel,která si sami vymysleli a schválili,tak se už o Lisabonské smlouvě vůbec nebavíme! Takhle je to na dvě věci:na prd  na H...o!!! ;-D;-P;-D

Corsini 4.7.2008 11:20

ten článek od Hybáškové

je tu očividně proto, aby Zaorálek nebyl za největšího debiIa dne.

marek trval 4.7.2008 11:08

Nejupřímější politik

Zaorálek je nejupřímnější polit své doby. Blbě vypadá, blbě mluví a ve skutečnosti je taky úplně blbej.

Bokonon 4.7.2008 10:59

Topolánkův parlament?!

Směska protimluvů, nesmyslů a brutální demagogie. Proboha, jak může premiér v parlamentní demokracii garantovat, že zákon bude schválen? Který volič hodnotí politika podle mínění řeckých novin? Volič ČSSD snad, ale úplně zcela naprosto absolutně MARNÝ volič ČSSD.

Zaorálek ministrem zahraničí? Dostatečný důvod k udělení azylu.

baranka 4.7.2008 10:58

Re: Re: s tímto závěrečným souvětím musí člověk souhlasit

tak to se teda máme naco těšit

novaz 4.7.2008 10:49

bolševik už zase kvičí

Proboha, co to ten marxista kovaný zase tady plácá? Irsko nepřijalo LS v referendu a polský prezident ji odmítl podepsat, to jsou fakta. Komunista Zaorálek by měl raději popřemýšlet, má-li čím,  jaký rozdíl je v odmítnutí evropské ústavy Francií a Holandskem a odmitnutím LS Irskem a Polskem. Hlas Francie a Holandska má v EU větší váhu než hlas Irska nebo Polska? Takovou EU si Zaorálku kamsi zasuň.

Ašek 4.7.2008 10:33

H...........

Jeden z největších Honziku na socanském smetišti se zase ozval.Jak dnes někdo napsal-I kdyby padli všici,vstanou noví bolševici.

fox 4.7.2008 10:33

Honza málem králem Evropské unie

Kouzlo nechtěného.To píše o sobě?Nebo je to jeho sen?Panebože ,kdo ty kydy má číst.¨Na druhou stranu je dobře,že píše sem.Ikdyž by chtěl člověk parodovat Cimrmana.Nepište sen,pokud možno nepište vůbec!!