20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

DOPIS: Drahý soudruhu Vladimíre Vladimíroviči

Bohužel, někteří jedinci na Ukrajině, v čele s židovským presidentem, který již dávno přešel na pozice toho nejryzejšího nacismu, nevyslechli vaše dobře míněné rady a neodešli do věčného zatracení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Čermák 27.2.2024 18:01

Drahý soudruhu Doktore Doktoroviči ( dobře vás pan Šeina oznámkoval).;-D Tak jste si opět jakožto Putinův věrný Satelit, zodpovědně zaRotoval okolo svého mocného pána Putina. Jak si takto neulevíte dostatečně často, není s vámi k vydržení. Další Rotaci zdar..;-D

J. Farda 27.2.2024 20:45

Český špíno Čermáku, s tou anotací rotace šetřete - příliš častým udělováním její účinnost devalvujete. Je ovšem skutečností, že na rozdíl od Vás, trvale zapasovaného po bradu v Pútinoanálu, jsme na tom my, rotující na frišném povětří zapušeném Vašimi flatulentními tirádami, jednoznačně lépe. Vaše fyzická existence je limitovaná pobytem v Pútinoanálu, kam ale opravdu - bo je to Vaše charakterové prostředí - patříte. Na závěr mám prosbu - dojednejte u Pútina anální pobyt i dalším zdejším špínám! Za vaši iniciativu v tomto směru děkuji předem ... :-)