22.5.2024 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

DOPIS: Drahý soudruhu Vladimíre Vladimíroviči

Bohužel, někteří jedinci na Ukrajině, v čele s židovským presidentem, který již dávno přešel na pozice toho nejryzejšího nacismu, nevyslechli vaše dobře míněné rady a neodešli do věčného zatracení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Rybnická 27.2.2024 15:52

A paní Lukešová Vám dovolila jí tykat? POkud ne jste obyčejný nevychovanec.

H. Lukešová 27.2.2024 16:05

Jistěže jsem Vychodilovi nedovolila tykat mi, ale nestojí mi za to, abych se rozčilovala.

H. Lukešová 27.2.2024 16:09

Tak proč to nezkusíte? Mail pana Neffa ondrejneff@gmail.com

A těším se na váš článek.

V. Církva 27.2.2024 16:41

Pokud nejsi placený trol, pak jsi zakomplexovaný primitiv.

Běž se bodnout a to doslova.

L. Svoboda 27.2.2024 15:44

Paní Lukešová, přečtěte si občas články na Seznam Medium, které také někdo uveřejňuje. Přitom je to z velké části odpad. Sama musíte vidět, že úroveň Neviditelného Psa šla značně dolů. Úvodníky většinou nestojí za to, abych si je přečetl, a stejně slouží jen k diskusi o zcela něčem jiném, co čtenáře zajímá. Diskuse absolutně zhrubla. Dnešní článek Vodvářky je naivní až hloupý a se satirou nemá společného vůbec nic. Názory Vodvářky jen ukazují, že se krmí články z našeho mainstreamu. Jinak, množství článků, které někde zveřejnili, nemusí vypovídat o jejich kvalitě. Tím se nechci dotknout vás.

H. Lukešová 27.2.2024 16:17

Ale jo, mně jste se jakkoliv nedotkl, pane Svobodo, diskuse jsou zajisté hrubé, vulgární a sprosťáci jsou jak ti i ti (zastánci Ukrajiny i Ruska), vulgarismy, sexistické urážky..., nadávání do dámských a pánských přirození, do prostitutek atd., do hospodářských zvířat (krávy, prasata, hovada) atd. atd... , tak by slušný člověk mluvit neměl.

Nehodí se, abych soudila pana Neffa a Neviditelného psa, který mi dává prostor k publikování mých textů, či jiné autory, já se snažím psát, jak nejlépe umím, někdy se mi povede článek lépe, někdy třeba méně (myslím tím stylisticky či pravopisně, velká a malá písmena, čárky ve větách), avšak píši zadarmo, s ryzím odhodláním. Nezajímají mě jiní autoři, snažím se sama o co nejlepší práci.

L. Svoboda 27.2.2024 16:50

Nejsem odborník na češtinu, i když ve svých letech se snažím stále zdokonalovat. Nejvíc mi pomohlo, že jsem s češtinou pomáhal jednomu velmi schopnému vietnamskému studentovi na Univerzitě obrany. Bylo to v době, kdy jsem tam jako důchodce pracoval v ostraze. Myslím, že mám trochu zásluhu na jeho studijních výsledcích (po získání titulu Ing, pokračoval i v doktorandském studiu a studium ukončil s titulem Ph.D.) Mě to zase pomohlo, tím, že jsem si rozšířil znalosti. Ve vašich článcích jsem jsem pravopisné chyby nehledal, ale asi bych je ani nenašel. Velká a malá písmena je kapitola sama o sobě, základy znám a to ostatní nezná skoro nikdo. Vaše články byly vždy dobře a srozumitelně napsané. Nemusel jsem se vším souhlasit, ale neurážely mě.

H. Lukešová 27.2.2024 16:56

Moc Vám děkuji za hodnocení. Zajímala mě zpětná vazba, tj. jaké jsou po stylistické a pravopisné formě. To, že se vším nesouhlasíte, je naprosto přirozené a v pořádku. Já se snažím nekomentovat Rusko a Ukrajinu, protože o této tématice nemám dostatek vědomostí a netrhá mi žíly a snažím se o co nejširší podporu pro Izrael mezi oběma tábory. Nechci nikoho urazit, ani zastánce Ukrajiny ani zastánce Ruska.

J. Farda 27.2.2024 20:56

Á, židožroutský dobytek Vychodil opět neodolal své odiozní židožroutství veřejně demonstrýrovat ... :-P

J. Farda 27.2.2024 21:12

Hm, Vychodile, výše jsem Vás tipoval zjevně mylně na předpřevratového režimního mlátiče kontrarevolučních živlů - ovšem dodatečně mi z vašeho zažraného židožroutství docvaklo, že jste spíš habilitoval na docenturu ergo profesuru na Vokovické Sorboně, bo tam se též, a na proletářském levelu, mlátilo hubou, a pod politicky korektním internacionalismem antisionismem upřímně nenávidělo Židovstvo ... ;-)R^

V. Kuhaj 27.2.2024 15:20

Neffa a Vodvářku pojí pevné pouto nenávisti k Babišovi. A nenávist není voda!

R. Kielbergerová 27.2.2024 14:21

...to už ale vpodstatě dopadl. V rétorice určitě. Vysvětlovat to tu podruhé nebudu, co je schopný říct na adresu některých svých pacientek a zvláště žen, co nejsou v jalovém odevzdaném uvisení mu na rtu. Najít se tu můj nedávný můj komentář dá...bude to pod nějakým nedávným článkem pana doktora, kdy nám ukazuje ty morálně padlé a špatné...samořejmě.

P. Vychodil 27.2.2024 14:49

to je doost dobrýýý, to se nebude líbit...

P. Diviš 27.2.2024 14:58

Tolik slov na takovou pitomost.

P. Sykora 27.2.2024 18:21

Jste konečně toho psychouše prokoukla...mě sral už dávno, kdy v první éře na I dnes se hloupě navážel do presidenta atp. je nebezpečný,jak plusuje v debatách ty svole nácky....

V. Kuhaj 27.2.2024 12:49

Když člověk porovná příspěvky fandů současné vlády a nás "chcimírů, chcirussáků", atd., tak je krásně vidět, kdo je tady lůzr vyžívající se v nadávkách těm druhým, a kdo se snaží argumentovat.

Koukněte na dnešní fotky a videa, jak mravně ušlechtilí Mirkové Dušínové morálně zúčtovávají s Ficem a Orbánem: "Fico je ruská p*ča", atd. Lůza jste, lůzři, kteří vždycky jen uráželi a pomlouvali a vysmívali se, a tahle vláda vám k tomu dává zelenou. Však není jiná!

D. Laurencikova 27.2.2024 14:09

👍 To je stoprocentní pravda, co pište. Když se normální člověk podívá na tento výkvět, tak se automaticky, spontánně přida k těm "chcirussakum", i kdyby nechtěl.

V. Kuhaj 27.2.2024 15:21

Ano, je to dno!

H. Lukešová 27.2.2024 14:26

No mně se Orbán líbí kvůli principiálně správnému postoji k Izraeli. Zatímco Česká republika se sklonila k diktátu EU, aby uvalila sankce na některé židovské osadníky, tak Maďarsko se této lživé antisemitské kampani (tzv. "násilí osadníků", které ale neexistuje) postavilo a celounijní sankce blokuje. Orbán je konzervativec, vlastenec, hájící zájmy své země a zásadovou politiku.

V. Kuhaj 27.2.2024 15:25

Česká republika mě nepřekvapila. Zpočátku ano, když Izraeli vyjádřila bezvýhradnou podporu, ale to lze přičíst politické neobratnosti, prostě nadšeně vyjádřila vlastní postoj. Neuvědomila si, že EU to uvidí jinak. Do té doby dobrý. Ale teď začíná nenápadně veslovat na druhou stranu. Dopisy intelektuálů typu Halíka, který k tomu převeslování vládu vyzývá, jsou jak na objednávku. Teď už mě vláda nepřekvapuje, už je všechno v pořádku. No, v pořádku ne, ale už té knížce zase rozumím, takhle to myslím.

H. Rybnická 27.2.2024 15:55

Otázka ovšem je, zda je pro Evropu, případně vlastní zemi důležitější Órbánův postoj k Izraeli nebo Orbánova strategie zrušit všechny zásadní principy demokracie.

V. Církva 27.2.2024 16:53

Pak se vám bude líbit i Putin, taky měl i relativně rozumné názory, jen už vládne 24 let.

Orbán má hodně skvělých názorů. Bohužel už vládne hodně let a tak je jeho vládní skupina hodně klientelistická až zkorumpovaná. To mi prostě vadí.

H. Lukešová 27.2.2024 17:24

No Putin už se mi tak nelíbí, zejména jeho příchylnost k arabskému světu a Íránu, v OSN hlasuje pro šikanózní rezoluce OSN proti Izraeli, Putin se vrátil do doby SSSR, který stál na straně zemí islámského světa proti Izraeli. Zvěrstva Hamásu na Židech v jižním Izraeli neodsoudilo.

H. Lukešová 27.2.2024 17:28

- Rusko neodsoudilo-

V. Církva 27.2.2024 16:48

Tak jednak sebechvála smrdí a jednak ukazuje nedostatek sebereflexe. To může být i psychická porucha.

Ono přihlouplý nebo křivácký argument nemusí být lepší než pravdivé označení blba blbem a Fica ruskou píp.

J. Ganaur 27.2.2024 12:21

Ironie...ChciruSSáci to ale vidí takhle.:-/

J. Ptáček 27.2.2024 12:00

Kdysi jsem někde, už nevím kde četl, že Putin měl velmi neradostné dětství. Jako junior prý žil v sociálně vyloučené partě grázlů, kteří se neštítili ničeho. Doslova ničeho.

L. Novák 27.2.2024 12:44

... A to mu zůstalo na celý život.

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , J. Černý , P. Černý , A. Renjascu , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , I. Pávek , Z. Linda , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , O. Vorálek , V. Kuhaj , J. Novak , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , J. Pšenička, V. Zadák , D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , D. Černý , A. Mohela , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , I. Teren , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , V. Mokrý (Kotas) , L. Frydryšek , ...

I. Hermanek 27.2.2024 16:31

Hovado

D. Laurencikova 27.2.2024 14:14

No vidíte, chlapec ze stoky a dotáhl to až na nejvyšší post. "Wer ko, der ko", jak se říká v Bavorsku. 😉