Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DOKUMENT: DOKUMENT: Svobodní Rusové odsuzují barbarské raketové útoky

Na 440 dětí zahynulo dosud na Ukrajině vinou ruských raketových útoků. Nedávno byla zasažena i porodnice v záporožském Vilňansku, v níž zemřel teprve dvoudenní chlapec, kterému úřady nestihly ani vystavit rodný list. Nejedná se o nic jiného než o surové vraždy bezbranných lidských bytostí.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PP

P86e85p69a 24P71e58p62a74x

29. 11. 2022 8:03

Vypadá to že pro Ukrajinu přichází čas pro jednání o ukončení války.

0 0
možnosti
PV

Nepřesné , USA/NATO potřebují coffe break, aby se vzpamatovaly ... otázkou je , zda na to RF přistoupí ...

0 0
možnosti
FN

Svobodní Ruskové by si měli dát pozor. Starosta Charkova, ruskojazyčného ukrajinského města, byl odvolán, protože mluvil rusky.

0 0
možnosti
JZ

Nebyl odvolán,, dostal pokutu.

0 0
možnosti
PV

Putin verbuje afghánské žoldáky , vycvičené NATO , kteří po odchodu USA nemají do čeho “ píchnout” ... no toto ... takže původně hrdinní proameričtí afgánští bojovníci za osvobození od Tálibánu povedou nyní boj s nacisty...no , obě ideologie jsou zrůdné ..., jestli to není hoax, tak jsem zvědav jak se s tím presstituti poperou ...

0 0
možnosti
MB

Podobne ako s masakrom v Buči, raketovým útokom v Kramatorsku, alebo s ukrajinskou raketou v Poľsku. Potichu to vyšumí do stratena.

0 0
možnosti
MB

A na druhé straně, přiznává MacGregor, je zde velké množství případů, kdy ukrajinští Nacisté střílejí ruské vojáky do kolen, že svážou ruce etnickým Rusům za zády a zastřelí je kulkou do hlavy. Na to všecko jsou důkazy a ejhle – nikdo o ně nemá zájem. - A čo na to hovoria "slobodní Rusi"? Alebo "slobodní Ukrajinci"? :-P

-----------------------------

Hlavní americký Generál Mark Milley se o tom vyjádřil, že „záměrné střílení na civilní energii způsobuje příliš velké ztráty a utrpení civilní populace, takže je to válečný zločin.“

Plukovník s tím nesouhlasí, to je první věc, co každá armáda ve válce udělá, že se zaměří na zničení paliva, energie, zbraní, dopravy a případně armádních velitelských center. Je to nezbytná součást odzbrojení nepřítele. Něco takového nezpůsobí utrpení civilistům. A ještě nikdo nebyl za něco takového trestán.

Když americká armáda vtáhla do tehdejší Jugoslávie, ve válce v Kosovu (1998-99), to byl důvod, proč Srbové válku prohráli. Záviseli plně na Rusech, kteří je zásobovali potravinami a energií a zima se blížila. A pak Rusové řekli, že nemohou s dodávkami pokračovat. To proto, že je Američané podplatili miliardami dolarů, aby nechali Miloševiče v horké kaši. Miloševič viděl, že neuspěje a vzdal se, protože všecky sklady paliva a zdroje energie byly zničeny.

https://cz24.news/j-kaufman-ticho-pred-bouri-na-ukrajine/

0 0
možnosti

ANO! Dobré ráno!

Pan Vintr to zde říká velimi dobře. Takže!!!

Proč Rusko bombarduje?! Proč je Rusko ve válce?! Proč???!

TO JE PROBLÉM!!!: Vladimira Putina, Ruska ..... a Ukrajiny. A také problém Volodymyra Zelenskyho...

V této válce není namočen jen samotný V. Putin, ale také celé ODSTRČENÉ RUSKO... Aspoň si to já myslím. Je to válka proti: ....... "NENÁVISTI" .......

0 0
možnosti
JL

"celé ODSTRČENÉ RUSKO..." V Rusku jsem byl, ještě za Brežněva, kdy platilo: dobrý - lepší - nejlepší - sovětský.... no a od té doby se Rusko zřejmě nezměnilo. Pořád si hraje na ředitele zeměkoule a ani ty tanky neumí, v kosmickém závodě jsou o xx koňských délek pozadu za USA, žíjí z prodeje ropy a plynu. Ale nalhávají si, že jsou úžasní a všichni jim závidí. Ale oni je spíš mnozí litují. Až si Rus uvědomí co je zač... to bude úleva! J.L. end

0 0
možnosti
Foto

Díky, že jste a že se proti zlu stavíte.

0 0
možnosti
JV

J81a63n 10V39i44n60t98r

29. 11. 2022 1:14

Válka je vždycky zlo. Ale pořád je menší zlo ničit věci, než zabíjet lidi. A o to se podle všeho Rusi snaží.

0 0
možnosti
Foto

I24v15a25n 25T71e15r69e53n

29. 11. 2022 0:17

Dojemne. Odsudzovali aj utoky na elektralne a elekticke siete, ked sa to dialo v Srbsku, Syrii, Iraku ?....

0 0
možnosti
Foto

Nedělo se to tam jinak než omylem, pokud vůbec, tady Putler nedokáže bojovat s armádou, tak záměrně útočí na civilní infrastrukturu, barbarsky.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz