24.5.2024 | Svátek má Jana


Diskuse k článku

DOKUMENT: DOKUMENT: Svobodní Rusové odsuzují barbarské raketové útoky

Na 440 dětí zahynulo dosud na Ukrajině vinou ruských raketových útoků. Nedávno byla zasažena i porodnice v záporožském Vilňansku, v níž zemřel teprve dvoudenní chlapec, kterému úřady nestihly ani vystavit rodný list. Nejedná se o nic jiného než o surové vraždy bezbranných lidských bytostí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Boháček 29.11.2022 13:26

Zde je seznam prohlášení, která byla označena jako „mýty“ a „dezinformace“, ale později se ukázalo, že jsou pravdivé:

Asymptomatičtí očkovaní šíří virus stejně jako neočkovaní symptomaticky infikovaní. - Vakcíny nemohou dostatečně chránit proti novým variantám, jako jsou Delta a Omicron. - Přirozená imunita je mnohem lepší než vakcinační a je s největší pravděpodobností celoživotní. -Vakcinační imunita nejenže po několika měsících slábne, ale všechny imunitní buňky jsou po delší dobu narušeny, čímž se očkovaní vystavují vysokému riziku všech infekcí a rakoviny. - COVID vakcíny mohou způsobit významný výskyt krevních sraženin a dalších závažných nežádoucích účinků - Zastánci vakcíny budou požadovat četné boostery, jakmile se každá nová varianta objeví na scéně.- Fauci bude trvat na vakcíně proti covidu pro malé děti a dokonce i miminka. - Očkovací pasy budou vyžadovány pro vstup do podniku, let v letadle a používání veřejné dopravy- Budou zde internační tábory pro neočkované (jako v Austrálii a Kanadě)- Neočkovaným bude odepřeno zaměstnání.- Mezi vládou, elitářskými institucemi a výrobci vakcín existují tajné dohody- Mnohé nemocnice byly během pandemie buď prázdné, nebo měly nízkou obsazenost.- Spike protein z vakcíny vstupuje do jádra buňky a mění funkci opravy buněčné DNA. - Vakcíny zabily statisíce lidí a mnohonásobně více jich bylo trvale poškozeno. - Včasná léčba mohla zachránit životy většině ze 700 000 zemřelých.-* Myokarditida vyvolaná vakcínou (která byla zpočátku zamítnuta) je závažný problém a během krátké doby neodezní.- Speciální smrtící šarže těchto vakcín se mísí s množstvím jiných – někdy i neškodných – vakcín proti Covid-19

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9062939/ - COVID UPDATE: What is the truth?

Chceš ďaľšie štúdie o vakcinačnom kovid podvode, ty dezinformačné tupelo? ;-D

L. Novák 29.11.2022 13:28

Boháčkovy bludy a dezinformace...

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

M. Boháček 29.11.2022 13:32

;-D;-D;-D

Očkovaní majú 4x vyššie riziko myokarditídy - Vědci zjistili, že riziko úmrtí na myokarditidu je u očkovaných nejméně čtyřikrát vyšší. Postiženi jsou lidé všech věkových kategorií. Vědci vyzývají veřejnost, aby byla varována, že riziko myokarditidy po očkování je v současnosti výrazně podceňováno. https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.10.13.22281036v1.full - SARS-CoV-2 vaccine and increased myocarditis mortality risk: A population based comparative study in Japan https://rairfoundation.com/alert-japan-places-myocarditis-warning-on-vaccines-requires-informed-consent/ - Lékaři po celém světě bijí na poplach ohledně vedlejších účinků genové terapie, včetně zvýšeného výskytu srdečních problémů. Japonsko dokonce umístilo varování před myokarditidou na vakcíny proti Covidu. https://rairfoundation.com/warning-long-term-effects-of-myocarditis-and-pericarditis-from-covid-vaccines-are-unclear/ - Dokonce i bezpečnostní panel amerického Centra pro kontrolu nemocí (CDC) určil „pravděpodobnou souvislost“ mezi vakcínami Pfizer a Moderna a případy myokarditidy a perikarditidy u příjemců vakcín.

L. Novák 29.11.2022 13:34

Slovenský DEBIL m. Boháček a jeho DEZINFORMAČNÍ bludy...

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

M. Boháček 29.11.2022 13:34

Reaguj konkrétne aspoň na jednu štúdiu, ty tupé, dezinfiormačné, v blude žijúce hovado. ;-D;-D;-D

Kovid vakcína zabíja - Skupina amerických patologů James R. Gill, Randy Tashjian a Emily Duncanson provedla studii , ve které předložila data z pitvy dvou teenagerů, kteří zemřeli po druhé dávce vakcíny COVID-19. Studie byla publikována v Archives of Pathology & Laboratory Medicine, měsíčním recenzovaném mezinárodním časopise vydávaném College of American Pathologists a nejčtenějším praktickými patology ve Spojených státech.

Šetření odhalilo, že srdeční léze, které utrpěli dva mladí muži po očkování proti COVID-19, se liší od typické myokarditidy, přičemž spouštěcí roli hraje cytokinová bouře. Oba teenageři také neměli žádné předchozí zdravotní problémy.

Uvádíme výsledky pitvy, včetně nálezů z mikroskopické analýzy poškození myokardu u dvou dospívajících chlapců, kteří zemřeli během prvního týdne po podání druhé dávky Pfizer-BioNtech COVID-19. Mikroskopická analýza ukazuje, že se nejedná o změny, ke kterým dochází u typické myokarditidy. To naznačuje roli cytokinové bouře, která může nastat, spouštějící nadměrnou zánětlivou reakci a zpětnovazební smyčku mezi katecholaminy a cytokiny.

https://meridian.allenpress.com/aplm/article/doi/10.5858/arpa.2021-0435-SA/477788/Autopsy-Histopathologic-Cardiac-Findings-in-Two - Autopsy Histopathologic Cardiac Findings in Two Adolescents Following the Second COVID-19 Vaccine Dose

M. Boháček 29.11.2022 13:32

https://rumble.com/v10gsif-myokarditidy-a-perikarditidy-jako-dsledek-korportnho-faismu-big-pharma-a-md.html - Myokarditidy a perikarditidy jako důsledek korporátního fašismu Big Pharma a médií https://rairfoundation.com/internationally-renowned-cardiologist-and-covid-vaccine-promoter-calls-for-its-immediate-suspension-video/ - Renomovaný patolog dr. Roger Hodkinson varoval, že diagnóza myokarditidy by již měla zastavit podávání injekcí genové terapie: „Říkat, že vakcína je „bezpečná“, je „nejgrotesknější formou lékařského pochybení,“ zdůraznil Hodkinson. „V normální klinické studii, kdy by tak velký počet mladých mužů onemocněl myokarditidou, by byl pokus zastaven. Hotovo!“

M. Boháček 29.11.2022 13:33

;-D;-D;-D

Vírus SARS-CoV-2 je vyrobený v laboratóriu - https://cz24.news/pravdepodobnost-ze-covid-19-je-prirodniho-puvodu-je-mensi-nez-1-ku-100-milionum-uvadi-nova-vedecka-studie/ - Nová studie o původu pandemie s názvem „Endonuclease fingerprint indicates a synthetic origin of SARS-CoV2“ („Endonukleázový otisk ukazuje na syntetický původ SARS-CoV2“), publikovaná na preprintovém serveru bioRxiv, dochází k závěru, že je velmi pravděpodobné, že virus SARS-CoV-2, který způsobuje covid-19, vznikl v laboratoři. Pravděpodobnost přirozeného původu je podle studie menší než 1 ku 100 milionům.

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2022.10.18.512756v1 - Endonuclease fingerprint indicates a synthetic origin of SARS-CoV-2

J. Vintr 29.11.2022 17:17

Musím vás opravit. Existence jakýchkoliv "virů" nebyla exaktně prokázána, stejně tak nebyla prokázána patogenita něčeho takového. Všichni virologové a epidemiologové žijí v bludu a věří na nevědecké smyšlenky. Hrají si s "viry", které si sami stvořili v počítačích. Celý tento vědecký podvod může existovat jen proto, že je na něm postavené nejlukrativnejší odvětví farmaceutického průmyslu. Produkce takzvaných vakcín, což je kompletně podvod.

M. Boháček 29.11.2022 13:34

;-D;-D;-D

Očkované deti sú náchylnejšie na infekciu - Účinnost vakcín klesá po několika měsících do záporných hodnot. To je jedna ze zvláštností této vakcíny – činí vás více náchylnými k infekci.

Úžas ovšem vyvolá pohled na druhou dvojici obrázků. Obrázek C totiž ukazuje, že u neočkovaných dětí přirozená imunita funguje bezvadně a předchozí prodělání nemoci poskytuje sice klesající, ale trvale kladnou ochranu proti všem variantám. Ovšem obrázek D ukazuje, že pro očkované děti tohle zdaleka neplatí. U očkovaných dětí imunita získaná předchozím proděláním velmi rychle klesá až k nule (a možná i dál, to nám ovšem autoři neukázali). https://smis-lab.cz/2022/09/13/je-to-bily/ https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2209371 - Effects of Vaccination and Previous Infection on Omicron Infections in Children

V. Církva 29.11.2022 13:25

Tak byla nějaká snaha zabránit Covidu. Nakolik se podařila, těžko říct

Jenže malý český demagog si radši přečte nějaké konspirační vzdechy šílenců.

J. Vintr 29.11.2022 18:34

Jestli jste si neráčil všimnout, tak nikdo ničemu nebránil, naopak byla snaha vymyšlený covid co nejvíc mediálně rozmazat a vystrašit co nejvíc lidí.

P. Brecík 29.11.2022 16:19

Ty tápeš celý. Nejhorší diktatury, teroristické organizace, vražedná komanda od r. 1945 byly VŽDY podporovaná / založená USA. To by napřed, milý nováče, museli USáky žalovat za Koreu ( dtto policejní akce ) za Vietnam = vymyšlený Tonkinský incident .... Naštěstí se velká část teroristických organizací po čase obrátí proti USA. Což je dobře ..... !!Tak tato zpráva Američany a hlavně Ukrajince těžko potěší. Rusko verbuje elitní afghánské vojáky, které předtím vycvičili Američané. USA značně investovaly v předchozích letech do výcviku asi 25 000 afghánských vojáků (jedná se o několik desítek miliard dolarů), tak je verbuje nyní Rusko. Agresor, který vyvolal v únoru tohoto roku válečný konflikt s Ukrajinou, se snaží shánět nové síly, kde se dá a elitní afghánští vojáci vycvičení Američany mohou v tomto směru představovat poměrně zajímavou ,,akvizici".;-D

L. Novák 29.11.2022 16:24

Co ti na to předepsal tvůj psychiatr? :-P

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

M. Boháček 29.11.2022 12:30

No kto by to bol povedal, že kto je pánom na Ukrajine? Kto vlastní farmafitmy? A väčšinu spoločností, vrátane mainstreamových?

Ano, je to BlackRock, kdo uzavřel dohodu s ukrajinskou vládou, podle níž má tento investiční gigant, jehož najdeme mezi vlastníky 90% nadnárodních korporací, podpořit ukrajinskou ekonomiku.

https://www.kmu.gov.ua/en/news/ministerstvo-ekonomiki-ukrayini-pidpisalo-memorandum-iz-najbilshoyu-investkompaniyeyu-svitu

https://necenzurovanapravda.cz/2022/11/blackrock-ziskal-do-svych-sparu-ukrajinu-ma-se-udajne-podilet-na-jeji-hospodarske-obnove/

L. Novák 29.11.2022 12:42

Slovenský DEBIL a DEZINFORMÁTOR Boháček a jeho DEZINFO weby jako necenzurovanapravda.cz Rv!!

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

M. Boháček 29.11.2022 12:46

Zúrivý deznformátor Novák si to môže overiť sám. A so svojim dezinformačným Nelez.cz sem nelez. ;-D

Tu: https://www.kmu.gov.ua/en/news/ministerstvo-ekonomiki-ukrayini-pidpisalo-memorandum-iz-najbilshoyu-investkompaniyeyu-svitu

L. Novák 29.11.2022 13:00

A co jako? Kolik podobných memorand podepsala třeba slovenská, česká, či jakákoliv jiná vláda? ;-)

Jenom DEBIL jako ty k tomu přidá odkaz na dezinfo web s nesmyslným výkladem necenzurovanapravda.cz. Rv!!

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

M. Boháček 29.11.2022 13:22

Iba blbý dezinformátor reaguje na niečo, čo nie je, aby vyvolal zdanie dezinformácie.

Ešte raz. vaša nezmyselná reakcia je na tento odkaz.

M. Boháček 29.11.2022 12:46

Zúrivý deznformátor Novák si to môže overiť sám. A so svojim dezinformačným Nelez.cz sem nelez. ;-D

Tu: https://www.kmu.gov.ua/en/news/ministerstvo-ekonomiki-ukrayini-pidpisalo-memorandum-iz-najbilshoyu-investkompaniyeyu-svitu

Reagujte na ukrajinský zákon. Ďakujem. ;-D

Verím, ž pomocou googl prekladača si sám nájdené predmetné články zákona. ;-)

L. Novák 29.11.2022 13:28

Memorandum není zákon, blbečku...;-D

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

M. Boháček 29.11.2022 13:30

Novák, tupé dezinformačné hovado, čo ani nechápe pojmy, s ktorými narába.

Memorandum v medzinárodných vzťahoch: záznam s výkladom otázok, tvoriacich predmet diplomatického rokovania.

Takže, ty tupelo, tam máš výklad zákona. Preštuduj a píš. Ďakujem. ;-D

V. Církva 29.11.2022 13:32

Trpíte stihomanem. Doporučuji vám důkladné vyšetření.

L. Novák 29.11.2022 13:32

https://cs.wikipedia.org/wiki/Memorandum :-P

V. Církva 29.11.2022 13:30

Jo Ukrajinci mohli mít kapitál od ruské mafie a vybrali si něco tak odporného jako blackrock.

To ale v9te, že blackrock vlastní Putin, ne? Putin s Bidenem začali válku na Ukrajině aby se mohli obohatit.;-D;-D;-D

M. Boháček 29.11.2022 13:36

Je mi jedno, kto ho vlastní. Nefandím ani Putinovi, ani Ukrajine, ani USA.

L. Novák 29.11.2022 12:24

Slovenský DEZINFORMÁTOR M. Boháček spolu s dalšími Putinovými slouhy nás tady cvičí ze "svobodného užívání mateřského jazyka". ;-D Jak vypadá od roku 2009 platný JAZYKOVÝ ZÁKON Slovenska si lze snadno dohledat. Jen namátkou:

ÚŘEDNÍ neboli STÁTNÍ jazyk je jazyk stanovený zákonem pro komunikaci s úřady, včetně školství. Pro podání žádosti a její vyřízení je to vnější jazyk, pro komunikaci mezi úřady navzájem a uvnitř úřadu je to vnitřní jazyk. V laickém pojetí je úřední jazyk ten jazyk, kterým se na území daného státu převážně komunikuje. ...

https://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9A%C5%99edn%C3%AD_jazyk

Zákon o státním jazyce (Slovensko) ... https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1kon_o_st%C3%A1tn%C3%ADm_jazyce_(Slovensko)

Slovenský prezident podepsal kontroverzní jazykový zákon ... https://jazykofil.eu/2009/07/slovensky-prezident-podepsal-kontroverzni-jazykovy-zakon/

Nespisovná slovenština až za pět tisíc eur ... https://archiv.hn.cz/c1-37834110-nespisovna-slovenstina-az-za-pet-tisic-eur

Kritizovat Ukrajinský jazykový zákon v této souvislosti může jenom dement postižený ztrátou paměti. :-P

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

M. Boháček 29.11.2022 12:45

Klamár a dezinformátor Novák:

Dezinformátor Novák nech napíše, kedy dostal na Slovensku maďarský starosta pokutu za to, že používa maďarčinu.

Nech dezinformátor Novák povie, či v oblastich, kde je 20 a viac percent obyvateľov ruskej ) národnosti, je úrad povinný zabezpečiť zdarma preklad úradných listín do ruského jazyka, ak o to občan ukrajiny požiada. Lebo na slovensku je toto právo menšinám (nielen maďarskej) garantované zákonom.

Na slovensku sa smie požívať jazyk národnosti v úradnom styku oficiálne, je to podmienené percentom národnosti v danej obci.

Novák je klamár a dezinformátor.

Novák, so svojim dezinformačnám Nelez.cz sem nelez.

Blbec Novák, choď do Komárna, Dunajskej Stredy na úrad a potom pochopíš, aký si blbec, keď tu šíriš takéto očividné klamstvá.

Dne 1. července 2021 prezident Zelenský, který vyzbrojil „nacionalistické“ polovojenské oddíly a odmítl plnit minské dohody, vyhlásil zákon č. 38 „O původním obyvatelstvu“ [2]. Tento zákon zaručuje výkon práv Tatarů a Karaimů (tj. Židů, kteří neuznávají Talmud), včetně práva mluvit svým jazykem, nikoli však práva Slovanů. Ty totiž neexistují. Nejsou chráněni žádným zákonem. Jsou to Untermenschen, podlidé. Bylo to poprvé po 77 letech, kdy byl na evropském kontinentu přijat rasový zákon.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1616-20#Text

Tito lidé si říkají „nacionalisté„, ale vůbec ne v tom smyslu, jak to chápeme my. Tvrdí, že jsou skutečnými Ukrajinci skandinávského nebo protogermánského původu a ne Slovany jako Rusové. Hlásí se ke Stepanu Banderovi [1], vůdci ukrajinských kolaborantů nacistů, pro Francouze ze symbolického hlediska ekvivalentu Philippa Pétaina, ale především Josepha Darnanda a vojáků francouzské SS divize Charlemagne. Ukrajinci, kteří se dosud nepovažovali za skandinávské a protogermánské na jedné straně a slovanské na straně druhé, je nazývají „neonacisty„.

L. Novák 29.11.2022 13:06

Slovenský DEBIL a DEZINFORMÁTOR Boháček má problém s chápáním psaného textu, bez ohledu na to, v jakém je jazyce. Na to jsou všechny Zákony o používání úředního jazyka krátké... ;-D

Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti

https://www.nelez.cz/

L. Novák 29.11.2022 13:26

Zákon o státním jazyce (Slovensko)

https://czwiki.cz/Lexikon/Z%C3%A1kon_o_st%C3%A1tn%C3%ADm_jazyce_(Slovensko)

M. Boháček 29.11.2022 13:28

Tupý dezinformačný retard Novák ani nevie prečítať, čo zdieľa. Novák je osprostené hovado, ktoré píše bludy a netreba ho brať vážne. ;-D;-D;-D

V § 3 stanovuje zákon státním úřadům povinnost ovládat a v úředním styku používat slovenštinu, s výjimkou práva menšin používat na úřadech svůj jazyk v místech, kde tato menšina tvoří alespoň 20 % obyvatel (toto právo je stanoveno zvláštním předpisem) a používání cizích jazyků v mezinárodním styku. V odst. 4 tohoto paragrafu je výslovně stanoveno právo rodilých mluvčí češtiny používat češtinu v úředním styku se slovenskými úřady a předkládat jim české listiny. Každý slovenský občan má rovněž podle tohoto paragrafu právo na bezplatnou změnu svého jména a příjmení do slovenské pravopisné podoby.

https://czwiki.cz/Lexikon/Z%C3%A1kon_o_st%C3%A1tn%C3%ADm_jazyce_(Slovensko)

K. Křivan 29.11.2022 10:48

Svobodní Tusové ? A to je co ? Zlodějem voleb Bidenem placení zrádci ?