Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Bertík

25. 12. 2007 11:15
Alias tohoto seriálu je

"Ku.ví ráj". Jak jsem slyšel, tak prodávám...

0 0
možnosti

PetrK

25. 12. 2007 10:03
Vy asi stále věříte na čápa.

Je sice pravda, že v Ordinaci je těch sexuálních hrátek a úletů trochu víc, ale je to jen trochu koncentrovanější forma dnešní situace. No a pokud vám to nejde pod fousy, máte možnost přepnout na jiný program.

0 0
možnosti

škorpion

25. 12. 2007 10:17
Re: Vy asi stále věříte na čápa.

A nesledovat, jak se někdo ztrapňuje? Trapasy jiných, to je přece ta pravá zábava... Proč přepínat. A kdyby nebylo paní Sklodowské, neměli by v kamenické nemocnici  ani rentgen...

0 0
možnosti

gogo

25. 12. 2007 9:02
V tom případě doporučuji

Ženu za pultem...je to klidný seriál, jehož několik dílů se odehrává na předním sedadle embéčka, je ze života, propaguje starosvětské hodnoty....co na tom, že se dneska musí strašlivě rychle pracovat, žít,souložit a umírat...

0 0
možnosti

škorpion

25. 12. 2007 9:13
Re: V tom případě doporučuji

Jo, ale proč umírat na AIDS...?

0 0
možnosti

HlavaXXII

25. 12. 2007 8:59
Seriály jsou jenom o pohlavním životě jejich představitelů.

Víte proč už skončilo Letiště na Primě. Protože už všichni se všema obcovali. Další kombinace nebyla možná. Tak už to u nekonečných seriálů chodí.

0 0
možnosti

JaKo

25. 12. 2007 3:36
O co jde?

Clanek dobre napsany a zamer srozumitelny. Co vsak nebylo receno je, ze televize je idealni zabava pro primitivy a blby. Kultivovany clovek se prece nemuze na televizi divat!!!

Takze co muzeme ocekavat? Primityvni a blbou "zabavu" pro masy. Jak rikal Karel Kryl "telivizor je vlastne blbatizor." Toz nechme masy klidne blbnout, hlavne ze pracuji, nakupuji, konzumuji a plati dane. At si pri tom soulozi ci smiruji, hlavne ze nezlobi politicky nebo obcansky.

Nastesti mame v Cechach stale jeste vynikajici kulturni elitu, to je nadeje i zaruka budoucnosti. Pri sve nedavne navsteve Cech byl jsem potesen bohatstvim a rozmanitosti hodnotnych kulturnich nabidek. Na koncertech i v divadlech jsem videl dosti mladych lidi. Nevidim to tedy cerne. Proto nechme blbum tu jejich televizi, na nic jineho stejne v hlave nemaji.

0 0
možnosti

Přemysl Vavroušek

25. 12. 2007 3:50
Re: O co jde?

Otázkou je, kdo je podle vás tím kultivovaným člověkem a kdo je primitivem. Nevyděloval bych tyto skupiny tak ostře proti sobě, jak to činíte vy. Je někdo jen proto, že nemá vysokou školu, nechodí do divadla, protože na něj nemá čas a peníze, musí se starat o rodinu a večer, když se vrací z práce je rád, že si pustí alespoň tu TV na "bezmyšlenkovité" sledování a odreagování, primitiv? A kdo je kultivovaný? Kdo zodpovídá za to, že někdo je kultivovaný člověk a jiný prmitiv? Může za to výchova, rodina, co? Je-li primitiv každý kdo sleduje TV, nemá čas na "kulturní" představení a musí vydělávat peníze, aby zaopatřil rodinu, pak se dá předpokládat, že vychová jen dalšího "primitiva". Ale kultivovaní rodiče vychovají kultivované děti... Je zde tedy nějaká kultivovaná elita, co vychovává svoji další generaci a poté spodina primitivů, která vychovává jen další spodinu? Zčásti na tom možná něco málo bude, ale přesto bych - prosím - nevyhraňoval tyto názory, takto ostře a už vůbec bych nesoudil lidi podle toho, zda sledují TV, nebo ne, o to víc, nebudete-li se ani ptát co sledují, co jim to přináší a jaké další zájmy mají, čemu se věnují, co dělají pro ostatní, atd...

0 0
možnosti

Přemysl Vavroušek

25. 12. 2007 3:24
Pravda

Otázku toho, proč je seriál tak úspěšný bych viděl v tom, že je takříkajíc ze života. Některé věci možná trochu s nadsázkou, ale myslím, že lidé se dívají právě proto, že příběhy hrdinů Ordinace jsou uvěřitelné. Musím se však přiznat, že první série Ordinace mi připadali lepší a poslední dobou se mi stále více zdá, že seriál je zbytečně natahovaný na úkor hlavních postav a jejich seriálových osudů, kde už byl snad opravdu každý z každým jak kdysi v Beverly Hills 902 10 :-D.

Na druhou stranu je faktem, že mi přijde velmi smutné, dá-li se o seriálu, kde jde v podstatě hlavně o vztahy, životní peripetie, střídání partnerů, svatby, rozvody a z toho všeho zrozené děti, říci, že je to seriál ze života. Bohužel, si sice na jednu stranu často stěžujeme, že v TV je moc krve, sexu, promiskuity a já nevím čeho ještě a přitom si jako společnost o toto vyloženě říkáme, protože seriály a filmy, které se točí nejsou ničím jiným, než odrazem dnešní společnosti a toho, co divák žádá. A divák žádá věci ze života... :-/

0 0
možnosti

R

25. 12. 2007 5:38
Re: Pravda

No je to prostě seriál, který se tváří, jako že je ze života. Jenže kdyby byl čistě jako ze života, tak by byl strašně nudný. Proto je tam některých ingrediencí namícháno podstatně víc. Třeba gynekologického poučování, potom těch sexuálních vztahů, zajímavých nenudných lékařských případů a zajímavých nenudných typů a příhod pacientů atd. A to celé je zasypáno "televizním seriálovým cukrem" aby se tam všichni měli jakžtakž pořád dobře a vyšel z toho ten správný televizní zaslazený seriál.

0 0
možnosti

Vasekpasek

25. 12. 2007 2:31
Mno...

Teda pan autor musí být ale sledovatel:) Přiznám se, proč ne... Pár dílů jsem také zahlídl a doplnil jsem si tedy alespoň děj, který mi unikl:) Každopádně mi to nebrání v hodnocení, že ten seriál je naprosto strašnej

0 0
možnosti

Bohata

25. 12. 2007 0:34
Chudáci politici

Kdo jim poradí jak z těch průserů a trapností ven?Nebo ,že by oni sami byli tím příkladem pro růžovku?

Myslím si,že mi na tu rozežranou Prahu,kterou vykrmujeme nedobrovolně našimi daněmi doplatíme tak ,že už nebude pomoci.Rychle se jí zbavme a bude pokoj od psychicky promiskuitních komediantů(umělců)a politické pakáže pro kterou prostřednictvím medií tito komedianti oblbují obecenstvo.Praha samostatný stát EU je jediné řešení.

0 0
možnosti

25. 12. 2007 0:29
Jak to vlastně myslíte

Poslyšte, z toho seriálu jsem neviděl nic. Ale vaše závěry mi připadají dalekosáhlé až příliš.  Já myslím, že lidi, co se na tohke koukaj, chtějí mít jen na chvíli pokoj od všeho, včetně promiskuity. Ale jeslti jste se na ty tuny dílů koukal jen kvůli tomu nepříliš duchaplnému sloupku, tak to jste zvláštbí typ. (hezké vánoce).

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz