22.10.2021 | Svátek má Sabina


Diskuse k článku

KORONAVIRUS: Máme se bát?

Koronová situace se vyvíjí podobně v Česku i v Izraeli, kde žiji. V obou zemích je podobně obyvatel, i podobně identifikovaných nemocných, v obou zemích byly zavřeny školy a restaurace a byl vyhlášen zákaz zbytečného vycházení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Rádl 23.3.2020 11:44

Není úplně kosher kritizovat někoho za to, že měl co do činění s klinikou tradiční čínské mediciny, nebo za to, že se kdysi zúčastnil Superstar a že nevystudoval "správnou" školu. Myslím, že i v bibli je něco o tom, že by se měli lidé soudit podle činů - i když to asi bude NZ...

P. Pavel 23.3.2020 12:55

A prymulovo trapné extempore s čínskou klinikou (potažmo s dotacemi na ni) snad nebyl čin? Takové pavědecké hokusy lze tolerovat u zeleného alternativce bez vlivu na veřejné zdraví a nikoli u "odborníka", který by teď měl rozhodovat o celostátních opatřeních.

Š. Hašek 23.3.2020 15:13

Vždyť se neřiďte Prymulou. Akceptujte pouze regule mimořádného stavu dle Vlády ČR.

Hokusů pavědeckých bylo ...... naposled ...... mě napadá velehokus štrasbrusele, dost široce pojatý. Vám přece Prymula čínská sušená netopýří varlata/drápečky nevnucuje, ani ve stopovém množství.

Asi máte virózu jako stehno. Tinktura z drápečků je ve slevě!!!

P. Pavel 23.3.2020 23:23

S virózou musíš za ovarem, hašku. Nebo přestaň řešit virózu a přiznej, že jsi zase jako doga.

Primeros prymula nikomu nevnucuje, ten si jen brousil a brousí drápy na státní dotace prostřednictvím čínských zhovadilostí a ožralí haškové mu to žerou. Napadlo tě taky, proč agent bureš řadu těch bruselských hokusů odkýval a předložil k sežrání občanům ČR? Poděl se.