23.4.2024 | Svátek má Vojtěch


Diskuse k článku

COVID: Vynálezce mRNA vakcín kritizuje plošné očkování

V prohlášení české vlády o vyhlášení nouzového stavu z 25. istopadu 2021 bývalý premiér Andrej Babiš varoval, aby lidé „nevěřili dezinformacím o škodlivosti údajně experimentálních vakcín” a dále připomněl, že „očkování je jediné řešení pandemie covid-19.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pešta 5.1.2022 8:24

Dr.Malone varuje před očkováním dětí:

Než dostane vaše dítě injekci, měli byste vědět, že...

1. Do buněk v těle vašeho dítěte bude vpraven virový gen. Ten přinutí tělo dítěte

vytvářet toxické „spike“ proteiny. Tyto proteiny často způsobují trvalé poškození

důležitých životních orgánů dítěte včetně

• mozku a nervové soustavy

• srdce a cév – včetně krevních sraženin

• reprodukčního systému

• tato vakcína může spustit zásadní změny v jejich imunitním systému

2. Nejvíc alarmující na tom je, že jakmile k takovým změnám jednou dojde, jsou nezvratné.

• Nejde opravit léze v mozku. • Nejde opravit zjizvení srdeční tkáně. • Nejde opravit geneticky resetovaný imunitní systém. • Tato vakcína může napáchat reprodukční škody, které mohou mít dopad na další generace vaší rodiny. 3. Tato novátorská technologie nebyla adekvátně odzkoušena. • Ke skutečnému odhalení rizik potřebujeme ještě alespoň 5 let zkoušek a výzkumu. • Rizika a škodlivé účinky léčiv se často projevují až po mnoha letech. 4. Zeptejte se sami sebe, jestli chcete, aby se vaše dítě stalo součástí nejradikálnějšího lékařského experimentu v lidské historii. 5. A ještě závěrečná poznámka: důvod, který vám předkládají pro očkování vašeho dítěte je lživý. • Děti nepředstavují pro své rodiče ani prarodiče žádné nebezpečí. • Je to dokonce právě naopak. Jejich imunita po prodělání covidu je zcela zásadní pro ochranu vaší rodiny, ne-li celého světa před touto nemocí. Očkování dětí proti nízkému riziku viru není pro ně ani pro vaši rodinu přínosné v porovnání se známými zdravotními riziky vakcíny, s nimiž byste nejen vy jako rodič, ale i vaše děti museli žít po zbytek života. DR. ROBERT MALONE

J. Pešta 4.1.2022 11:06

Twitter nedávno zablokoval účet Dr.Malone (500 tis. sledujících). Poté byl Dr.Malone v podcastu Joea Rogena (nejznámějsí podcast v USA). Níže sdílím odkaz na tento 3 hodinový rozhovor. Dále sdílím rozhovor s Dr.McCullough:

Dr. Robert Malone

https://open.spotify.com/episode/3SCsueX2bZdbEzRtKOCEyT

Dr.McCullough

https://open.spotify.com/episode/0aZte37vtFTkYT7b0b04Qz

P. Aron 31.12.2021 10:06

Díky panu Peštovi a panu Staňkovi za tento článek. Něco od Maloneho mám uložené ale tady je to pohromadě i s dalšími odkazy.

P. Aron 31.12.2021 10:03

Dnes a denně nám mainstream oznamuje čísla a když to stoupá, člověk má málem pocit, že se jedná o sport a radost z rekordních čísel. Pak se dozvíte, že jediné řešení je dát si třetí, čtvrtou a kolikátou další dávku. Restrikce další a další. Jediné co se zásadně nedočtete, je informace o tom, že by se zdravotnictví soustředilo na léčení pacientů. A nemyslím drahé monoklonální protilátky. Myslím základní včasnou primární léčbu u praktiků. Postup je stále stejný: Máte příznaky ? K lékaři ani náhodou. Běžte na testy. Jste pozitivní ? Tak to už k lékaři ani náhodou. Paralen horký čaj a až vám bude hůř volejte rychlou. A pak se divíme, že je tolik hospitalizovaných, tolik těžkých případů a úmrtí. Je jich tolik právě díky zanedbané primární léčbě. Lidem to pomalu snad začíná docházet. Vládám napříč celým světem nejde o léčbu a o naše zdraví. Jde jim o to nás ovládnout a k tomu bonus ve formě zisků pro nadnárodní farma lobby. No a ti menší národní distributoři vakcín a vlastníci testovacích center si také přijdou na své.

Ne ta nemoc není úplná sranda. Ale tím spíše se ptám, kde je tedy léčba ?

J. Pešta 5.1.2022 8:30

Přesně tak, včasna přednemocniční péče je naprosto zanedbávána, i když podle lékařů/vědců, kteří ji aplikují, lze zabránit / snížit úmrtnost o 85%! Lékaři, kteří se např. v USA proslavili včasnou léčbou, jsou Dr.McCullough nebo Dr.Zelenko, který kromě x tisic pacientů v New Yorku léčil také. D.Trumpa.

V odkazu níže lze objednat Zstack (zinek, quercetin, vitamin C a D) pro vcasnou prednemocnicni lecbu covidu od Dr.Vladimira Zelenka. Covid lze normalne vylecit, pokud se leci vcas.

Hlavni komponentou je zinek, ktery brani mnozeni covidu (jedno jaky kmen!). Zinek je ale potreba vpravit do bunek a k tomu slouzi quercetin. Lepsi je ivermectin nebo hydroxychlorochin, ale ty jsou na predpis, a proto se zde pouziva quercetin.

Na webu najdete i slozeni, takze si to muzete pripravit sami. Nebo zde najdete pres 200 stran studii o tom, ze vcasna lecba covidu snizi umrtnost az o 85%.

https://zstacklife.com/products/z-stack

V. Braun 22.12.2021 20:25

Pan Malone je jedním z mnoha vědců, kteří se různým způsobem za desetiletí vývoje na mRNA vakcínách podíleli, rozhodně není sám jejich "vynálezcem".

D. Novak 22.12.2021 20:40

A co jako? Chcete říct, že kriminálníci (už brzy) Kubkové, Flígrové, Maďaři, Smejkalové a několik desítek dalších panu Mallonemu sahají až po kotníky? Tak to si jistě nemyslíte.

P. Černý 22.12.2021 15:31

Konečně srozumitelné vysvětlení problémů kolem mRNA vakcín.

Jsou dva:

* Jeden, že nejsou dostatečně účinné a umožňují viru se sirit a mutovat. Což vytváří riziko vzniku na tyto vakcíny rezistentního viru.

*Druhý, že jejich účinnost je krátkodobá. Očkování je treba v krátkých intervalech opalovat, což by nebylo tak hrozné, kdyby takovs praxe nezvyšovala riziko vedlejších účinků.

Na obranu propagátoru plošného očkování je treba uvést, že košile je vždycky bližší než kabát. Riziko kolapsu zdravotnictví a celé společnosti v důsledku pandemie je tak velké, že možná rizika spojená s plošnym očkování s přehledem zastiňuje.

Jsou tu ale jiné otázky:

* Proč byly do pozadí tak rezolutně zatlačeny jiné typy vakcín? Včetně známé aféry kolem Sputniku? Nebuduje se tu monopol několika firem, který omezí možnosti efektivní a bezpečné kombinace vakcín?

* Proč se např. EMU nezabývá otázkou rizik opakovaného očkování konkrétními typy vakcín? Proč neiniciuje studium účinků kombinací různých druhů vakcín?

*Uvědomuji si všichni ti antivaxeri, že pokud nebude k dispozici účinné plošné očkování, že se v době epidemie karanténam a kolapsům nevyhneme? Že riskujeme degradaci zdravotnictví na pečovatelskou službu o nakažené? Že riskujeme zásadní pokles nebo krach kvality všeobecné a specializované zdravotnické péče? Že riskujeme děsivé ekonomické a sociální důsledky, pokud necháme epidemii volný průběh?

P. Černý 22.12.2021 15:34

Vůči těmto vakcinam rezistentního...

J. Jirka 22.12.2021 17:06

Uvědomují si všichni vaxeři, že až se začnou projevovat vedlejší účinky vakcinace v masovějším měřítku, budou antivaxeři jediní, kteří jim aůespoň trochu ulehčí umírání a pak zatlačí oči?

V. Šedivý 22.12.2021 17:51

R^ protože povinné naočkování zdravotníci neošetří už ani sebe.

Není to moc pravděpodobná varianta. Kdyby ale nastala, je to průšvih zcela smrtící. Všechna vejce do jednoho košíku je velmi špatná strategie.

J. Vintr 22.12.2021 17:09

Kdyby těm šmejdům záleželo na nějakém zabránění kolapsu zdravotnictví (který ani omylem nehrozil), tak by především nesměli záměrně blokovat primární lékařskou péči o nemocné. Ta nemoc jde léčit stejně jako jiné chřipkové onemocnění a pokud, by se normálně léčila, tak by se do nemocnice dostalo mnohem méně lidí.

P. Aron 31.12.2021 9:55

Přesně tak.

D. Novak 22.12.2021 20:46

Milý pane. Prdlajz víte. Dokonce nevíte, že v ČR není epidemie!!! Ani jedna krajská stanice (a nikdo jiný to nesmí) nevyhlásila epidemii. Už několik let. Poslední dva roky mimo jiné proto, že počet nemocných v žádnou chvíli nepřekročil (ani se nepřiblížil) číslo 1600 na 100.000 obyvatel.

K. Machala 22.12.2021 21:22

Dr. Malone jasně zmiňuje i ivermectin a HCQ, protože jejich studie zná. Takže uvědomují si (zejména) totalvaxeři, že bez používání těchto léčiv (a nikoliv tříměsíčně opakovaných teček vakcín) riskujeme.. právě to, co píšete? Že právě ta dokola-dokola-vakcinace je moc špatně? Nejenže neuvědomují, ale popírají např. účinnost ivm na covid prokázanou v asi sedmdesáti studiích (viz ivmmeta.com), a naprosto lživě lék označují za "odčervovadlo pro koně", jakoby neexistovala lidská i veterinární verze, podobně jako existují i lidské a veterinární verze aspirinu. Kdyby někdo o aspirinu psal, že je to snižovadlo koňské horečky, byl by úplně stejně směšný, jako jsou ti, co z ivm dělají pouhé odčervovadlo pro dobytek. Přesto právě tohle směšné tvrzení tlačili v tolika masmédiích světa, že je to až neuvěřitelné. Peníze dělají divy, že.

M. Krátký 22.12.2021 14:43

Já jsem taky vynálezce - někdy v roce 1955 jsem sepsal v literárním kroužku v Domě pionýrů a mládeže v Grébovce - ( v Praze mezi Vršovicemi a Vinohrady ) povídku o kosmonautickém průzkumu naší sluneční soustavy - s názvem "Vstříc ke slunci v ledničce" - originál tohoto literárního skvostu mi zabavili a žádné finanční ohodnocení z toho nebylo !!!!!!

A. Ová 22.12.2021 15:20

A třeba jste tím někomu zachránil život, ani o tom nevíte. Takže dodatečná gratulace. Jinak byste to sem nepsal, že ne

D. Novak 22.12.2021 20:47

;-D;-D;-D

I. Spálený 22.12.2021 14:43

Funguje i plošná vakcinace. Jen musí směřovat k vyhlazení viru. Pokud viru dovolíme nakazit očkované, tak ji časem nepochybně překoná. Tedy buď musí být vakcína silná a bránit nakažení zcela nebo je třeba izolovat nakažené, bez ohledu na jejich očkovací stav.

K. Vomáčková 24.12.2021 10:57

Jenže trvá, než se zjistí, že nakažený je nakažený, takže nikdy neizolujete nakažené zcela. Tudy cesta tež nevede.

P. Vychodil 22.12.2021 13:27

no, ať už je to vynálezce, nebo byl jenom jedním z mnoha, na tom vůbec nesejde, proč to lidičky řešíte ? Ten člověk něco říká, a vy řešíte jeho (ne)angažovanost, jeho názory pomíjíte...ten člověk ví o mRNA technologii jistě více, než 99,999999999% obyvatel této planety (možná jsem nějakou tu devítku zapomněl)...

J. Beran 22.12.2021 13:14

V souvislostmi s prohlášeními jak doktora Maloneho,Turečka,Pekové a dalších lékařů kteří jsou proti očkování a jejich videa,rozhovory a příspěvky jsou cenzurovány,je nutno aby "odborníci" z týmu MeSES byly okamžitě zbaveni všech akademických titulů.Hlavně p .Kubek.Svým jednáním,doporučeními k povinnému očkování se zpronevěřili Hypokratově přísaze!Protože se prezentují jako odborníci na koronavirus,musejí vědět o nebzpečí,které tyto experimentální vakcíny mohou přinášet.O novinářích,kteří 2 roky neustále straší obyvatelstvo nepodloženými údaji,už ani nemluvím.I když nejsem přívržencem p.prezidenta Zemana,musím jeho názor na novináře jen podpořit.

Josef Beran,Vitějovice

J. Vintr 22.12.2021 14:13

Nejen zbaveni funkcí a titulů, ale uvězněni a postaveni před soud. Jejich zločiny daleko přesahují všechno, co se v této zemi kdy událo.

V. Školník 22.12.2021 12:11

Hned na začátku článku pan autor říká že pan Malone je vynálezce. Dovoluji si jen upozornit že on není vynálezce, ale jeden ze 400 lidí co se podíleli na výzkumu.

V roce 2020 odešel, byl odejit z firmi kde se podílel na tonto výzkumu. A od té doby je proti vakcinaci.

Takže asi tak k pochopení toho co on prohlašuje(Malone).

M. Boháček 22.12.2021 12:54

K pochopeniu toho, prečo Dr. Malone je proti očkovaniu. Každé jedno úmrtie a kolaps športovca sú v článku odzdrojované:

https://cz24.news/sportovci-po-covid-injekcich-357-srdecnich-zastav-vazne-problemy-204-mrtvych-aktualizovany-seznam/

K. Machala 22.12.2021 21:30

To těžko, že by byl proti vakcinaci. Vždyť on si tu covid vakcínu sám dal, vzhledem k věku atd., ale je jen proti masově aplikované vakcinaci a zejména ji nechce pro své vnuky. K jeho info se já dostanu, vy bohužel ne. Zamyslete se, proč vy ne, proč většina čtenářů masmédií ne, proč ho cenzurují jako diví a jestli je to normální.. Jestli cenzuruje ten, kdo má máslo na hlavě nebo ten, kdo dokáže věci vyargumentovat.

J. Gutvirth 22.12.2021 11:04

Úplně mimo.!;-(

Ś. Svobodová 22.12.2021 11:19

Argumenty?

P. Vychodil 22.12.2021 13:33

jde o nepochopení...dotyčný J.G. pozapomněl na začátku věty slovo "Já", no a protože je úplně mimo, promiňme mu tuto drobst...

M. Salaquarda 22.12.2021 10:02

Aktuální data ze stránek ministerstva zdravotnictví, 22.12.2021

Včera provedeno celkem 95 500 testů

Z toho

88 % negativních a tedy bezpříznakových

7 % pozitivních bezpříznakových

5 % pozitivních příznakových

Jaký je přínos testování bezpříznakových? Jaké jsou náklady?